Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Farklı tanrılarımız aynı olay için farklı tepkiler gösterebilir mi?

WildOrchid

New member
Bu sefer ilişkimi sıcak tutmak adına bir konu için farklı tanrılara danıştım. Aslında iki Tanrınında verdikleri hissiyat aslınsa aynıydı. Ama birinde daha rahat, bağışlayıcı hissederken diğer tanrımızda daha çok öfkeli ve kindar hissettim. Bu tanrıların temsil ettikleri erdemlerle mi alakalı?

Bu sefer ilişkimi sıcak tutmak adına bir konu için farklı tanrılara danıştım. Aslında iki Tanrınında verdikleri hissiyat aslınsa aynıydı. Ama birinde daha rahat, bağışlayıcı hissederken diğer tanrımızda daha çok öfkeli ve kindar hissettim. Bu tanrıların temsil ettikleri erdemlerle mi alakalı?
Yani "ikiside aynı cevabı verdi ama üslupları farklıydı" o zaman aynı fikirde olmalarına rağmen sorduğunuz zoruyla ilgili farklı bakış açılarına sahip olabilirler. Yani ? Gayet doğal.

Yani "ikiside aynı cevabı verdi ama üslupları farklıydı" o zaman aynı fikirde olmalarına rağmen sorduğunuz zoruyla ilgili farklı bakış açılarına sahip olabilirler. Yani ? Gayet doğal.
İlk kez karşılaştığımdan garip geldi. Katılıyorum. Yani o zaman ne tamamen nefret edip rahatımı bozmam ne de tamamen rahat olmam gerekiyor değil mi?

Tanrılarımız farklı öğretme yöntemlerine, farklı kişilik tarzlarına sahiplerdir. Koruyucunuz, sizin karakterinize ve hayatınıza en iyi yön verecek tanrı/tanrıçadır.

normal bi soru sormuş ne bu kibirli tavır? buraları kendinizin falan sanıyosunuz herhalde?

İlk kez karşılaştığımdan garip geldi. Katılıyorum. Yani o zaman ne tamamen nefret edip rahatımı bozmam ne de tamamen rahat olmam gerekiyor değil mi?
sanırım sorduğunuz soruyla ilgili bu. Evet kesinlikle böyle davranmalısınız.

normal bi soru sormuş ne bu kibirli tavır? buraları kendinizin falan sanıyosunuz herhalde?
Kibirli bir üslupla yazmadım. Hayır burası benim kişisel mülkiyetim değil. Öyle de zannetmiyorum.

Yalnız ne güzel enerji hissediyorsunuz Tanrılardan. Benim amacım bipoları geçirmek, bunun için Lord Valefor'u çağırmak istiyorum. Umarım iyi olur.

Çocuğum olsa o bile bipolar doğacak, bir sürü ilaç içiyorum, yan etkisi, şusu busu derken hayattan bezdiriyor.

Blossom'u yıllardır tanırım, çok eskilerden. Türkçesi iyi değil, öyle birisi değil gerçekten. Yazıda öyle anlaşılıyor.
senden daha önceden tanıdığıma emin olabilirsin👍🏻

senden daha önceden tanıdığıma emin olabilirsin👍🏻

Öyle mi krishna? Sanıyorum ki dc tayfasındansın, ne güzel... Hoş gelmişsin sefalar getirmişsin, eminim ki arkadaşlığınız çok sıkıdır Baroness Beyle. Bununla övünmen de çok hoş...

Seni tekrardan gördüğümüz için çok mutluyuz 😍😍😘😘. Umarım uzun süredir buralarda oluşunla güzel tepkiler alırsın, ne de olsa eski bir kardeşimizsin değil mi? Kendi adıma sana kocaman kocaman sevgilerimi yolluyorum!!!! 💖💓💞💕💗💘💕❣️💚💜💙🤎🩵🖤🩶🤍🧡🩷.

Sağlıcakla kal canım benim.

Böyle bir izlenim verdiysem kusuruma bakmayın, bazı zamanlar kendimi yeteri kadar iyi ifade edemiyorum ki böyle yanlış anlaşılmalara sebep olabiliyorum. Sizlerin de anlayış göstermesini istiyorum. Krishna Hanım'a uyarısı için teşekkür ederim ancak yine de biraz daha nazik olabileceğini düşünüyorum. 🙂

K capital
Sanıyorum ki
sanrılarına bu kadar güveniyor musun yani?
eminim ki arkadaşlığınız çok sıkıdır Baroness
seni dahil eden bi konu göremiyorum
bey mi? daha geçen hafta kadın olduğunu da söylemişti lol
kendi adına konuş bence
. Umarım uzun süredir buralarda oluşunla güzel tepkiler alırsın
benim adıma endişelenmeni gerektirecek bi durum yok, kendi kişisel gelişimin gibi ciddi bi sıkıntı varken benim burada nasıl karşılanacağım seni ilgilendiren son konu olmalı👍🏻
Kendi adıma sana kocaman kocaman sevgilerimi yolluyorum
sende kalırsa daha mutlu olurum gerçekten
Sağlıcakla kal canım benim
iyi temennilerin için teşekkür ederim

Onu düzeltmiştim ama sanırım gözünüzden kaçtı. Tekrar bir bakmanızı öneririm. 🙂

K capital

sanrılarına bu kadar güveniyor musun yani?

seni dahil eden bi konu göremiyorum

kendi adına konuş bence

benim adıma endişelenmeni gerektirecek bi durum yok, kendi kişisel gelişimin gibi ciddi bi sıkıntı varken benim burada nasıl karşılanacağım seni ilgilendiren son konu olmalı👍🏻

sende kalırsa daha mutlu olurum gerçekten

iyi temennilerin için teşekkür ederim

Rica ederim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back