Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Şeytan'ın Sevinci - Joy of Satan Turkey

Spiritüel Satanizm veya kısaca Satanizm, insanlığın orijinal dinidir. Hristiyanlık ve İslam gibi dinlerden veya bu dinlerin kökeni olan Yahudilikten yüzlerce, hatta binlerce yıl önce var olan Antik Paganizm'e dayanır.

Satanizm; başta Şeytan olmak üzere, insanlığın yaratıcıları olan Tanrılarımız tarafından bahşedilen ruhani yöntemlerle ruhun ve zihnin güçlerini uyandırmayı, nihayetinde de ruhani ve fiziksel mükemmellik kazanarak Tanrılarla aynı seviyeye yükselmeyi teşvik eder. Tanrılarımızın bize bahşettiği ruhani yöntemler güç meditasyonları, yoga, gezegensel kareler ve büyüler gibi kapsamlı spiritüel pratiklerdir. Bunların hepsini zamanla öğrenecek ve uygulayarak hayatınızı değiştirebileceksiniz.

Daha fazla bilgi için her zaman sitemizi okuyabilirsiniz.

İnsanların sorgulamasını ve araştırmasını istiyor, buna uygun bir ortam sunuyoruz ancak bunu yaparken olabildiğince samimi ve nazik olmanızı rica ediyoruz. Şeytan'a ve O'nun Demonlarına karşı saygısızlığa ve hakarete toleransımız yok. Elbette, şüphe ve sorularınızı saygı çerçevesinde her zaman belirtebilirsiniz.

Günümüzde Satanizm adı altında şekillenmiş pek çok farklı grup, fikir ve çeşitli "inançlar" bulunmaktadır fakat bizim yolumuz Spiritüel Satanizm, tüm bu sözde topluluklardan uzaktadır ve farklıdır. Bu yüzden Spiritüel Satanizm, esasında gerçek Satanizm'dir. Yeni Çağcı diğer ekollere veya başka ideolojilere mensup bir bireyseniz, inançlarınızı burada empoze etmeyiniz. Öğrenmek ve araştırmak için gelen herkese ise kapımız daima açık.

Joy of Satan'a saldıran kişileri, grupları veya organizasyonları forumda veya özel konuşmalarda tanıtıp, desteklemeye çalışmayın. Gönderileriniz silinir ve hesabınız yasaklanır.

Kanlı kurbanlar vermez veya yasadışı eylemlerde bulunmayız. Tüm bunlar Spiritüel Satanizm'i karalamak içindir. Yasalara saygılıyız veya yasadışı herhangi bir şeyi destekleyenler yasaklanacaktır. Burada vakit geçirdikçe her şeyi öğreneceksiniz, bu yüzden zamanınızı iyi kullanın ve kendinizi gerçeğe açın.

Her şeyden önce nazik, samimi ve saygılı olun.

http://www.joyofsatan.com http://www.joyofsatan.org https://spirituelsatanizm.org/

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back
Top