Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

  • Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Estonian Translation Thread

MERKUUR MAJADES

Esimene maja
Merkuur esimeses majas annab tugeva rõhu kommunikatsioonile kõigis vormides. Need inimesed võivad olla ka loomulikud sportlased, eriti kui Marss on horoskoobis rõhutatud. See paigutus annab andeks käelise osavuse ja kiire taibukuse ning tähelepaneliku loomuse. Nad on teadlikud peaaegu kõigest ja vähe, mis nende keskkonnas toimub, jääb neile märkamatuks. Nad on jutukad ja naudivad ka kirjutamist. Enamik selle paigutusega inimesi on keskmisest intelligentsemad. Nad on intellektuaalselt konkurentsivõimelised ja pädevad argumenteerima ja väitlema. Nende inimeste jaoks on väga oluline, et nad suudaksid end suuliselt väljendada. Nad naudivad õppimist ja on uudishimulikud. Intellektuaalsed mängud, nagu ristsõnamõistatused ja muud sõnamängud, meeldivad neile inimestele.

Teine maja
Neile inimestele meeldib kulutada oma raha raamatutele, videotele, DVD-dele, arvutitarkvarale, haridusele ja õppimisele. See on suurepärane paigutus kirjanikele ja kõigile, kes teenivad oma elatist kommunikatsiooniga. Neil on anne teada, kuidas raha teenida, näiteks analüüsida aktsiaid ja ka teada, mis igal ajal müüb. Nad rakendavad oma teadmisi ja intelligentsust raha teenimiseks.
 
Kolmas maja
Merkuur on kodus kolmandas majas. Sageli on need inimesed keskmisest intelligentsemad. Nad on väga jutukad ja neil on huvi igasuguse kommunikatsiooni vastu. Nende horoskoobis võib olla Kaksikute/Neitsi ja/või Merkuuri rõhuasetusega õde või vend. Nad kasutavad sageli palju telefoni ja veedavad palju aega kirjutades. Need inimesed on sageli sellised, kes on liikvel ja võivad olla rahutud. Siin on andekus igasuguse kommunikatsiooni jaoks. Nad on andekad kõnelejad, kirjanikud ja õpetajad.

Neljas maja
Sageli on emal oma horoskoobis tugev Kaksikute/Neitsi ja/või Merkuuri rõhuasetus. Haridus ja õppimine võivad olla kodus suureks fookuseks, eriti kui nad kasvavad üles. Vanemad võivad olla hästi haritud ja kodus võib olla isegi raamatukogu või muid hariduslikke vahendeid. Mõnel juhul võivad sageli vahetada elukohta, isegi elada karavanis ja/või elada nomaadlikult, sest Merkuur on seotud liikumisega. Palju suhtlemist toimub sageli kodus. Need inimesed võivad isegi töötada oma kodus, omades kontorit oma majas.
 
Viies maja
Nendel inimestel on sageli intellektuaalsed lapsed või lapsed, kelle horoskoobis on tugev Kaksikute/Merkuuri või Neitsi rõhuasetus. Lapsed on sageli keskmisest intelligentsemad. Need inimesed on suurepärased stsenaristid, neil on teatrialane anne ning nad naudivad meelelahutuseks mõistatusi ja intellektuaalseid mänge. See on suurepärane paigutus kooliõpetajate jaoks, sest viies maja valitseb lapsi ja Merkuur valitseb kõiki kommunikatsioonivorme ning annab õpetamise ande.

Kuues maja
See paigutus võib viidata sellele, et tööks on vaja pidevalt õppida ja täiendada, näiteks arst, kes peab pidevalt kursis olema uue teabega, et olla ajakohane. Nad on perfektsionistid ja võivad kalduda ületöötamisele. Nagu Merkuur kolmandas majas, on Merkuur kodus kuuendas majas. Need inimesed on suurepärased töölised ja töötajad. Nad hindavad oma tööd ja neil on silmad detailide suhtes, mida teised sageli tähelepanuta jätavad. Nende inimeste töös on sageli rõhutatud igasugust kommunikatsiooni. Kui Neitsi on tõusus, võib inimene olla neurootiline korrastusfriik. Mõnel juhul võib esineda närvihäireid, probleeme kõne ja/või kuulmise/nägemisega. Vaadake, kas Merkuuri ja horoskoobi valitseja vahel on võimalike tihedate aspektide olemasolu. Nad hindavad puhtust, tähelepanu oma tervisele, hügieenile ja organiseerimisele. Nad on tugevalt kohusetundlikud.

Seitsmes maja
Võib olla abielu noorema või intellektuaalse partneriga. Partneril võib olla tugev Kaksikute/Neitsi või Merkuuri rõhuasetus oma horoskoobis. Avatud ja vaba suhtlemine armastussuhetes on nende inimeste jaoks väga oluline. Seitsmenda maja Merkuuriga inimesed on tavaliselt kõige paremini koos toetava partneriga, kellega nad saavad suhelda. Nad hindavad abielupartneri puhul intelligentsust, samuti head haridust. Intellektuaalsed tüübid äratavad neid.

Kaheksas maja
Need inimesed on tavaliselt tugeva ja keskendunud meelega. Neil on andekus ja võime suhelda surnutega, samuti on neil võimeid kõigis teistes vaimsuse ja okultismi valdkondades. Nad kipuvad olema salajased ja naudivad uurimistööd. Kui surm saabub, võib see olla tingitud hingamishäiretest või närvisüsteemi häiretest. Need inimesed hoiavad pahameelt ja kavandavad salaja kättemaksu. Telepaatia võib paljudele selle paigutusega inimestele olla loomulik. Neile meeldib teiste saladusi ja motiive paljastada, kuid nad paljastavad vähe oma mõtteid ja motiive, sest nad on oma loomult salakavalad. Selle paigutusega inimesed on loomupäraselt andekad, kui tegemist on musta maagia ja igasuguste muude vaimse ja hingega seotud spirituaalsete rakenduste vormidega. Seksuaalne rahuldus tuleb sageli ka nende inimeste meelte kaasamisest, samuti füüsilisest aktist endast. Nad kipuvad üsna palju seksist mõtlema. kaheksanda majaga inimesed tunnevad Merkuuri puudust väga vähe. Nad on teadlikud ja jälgivad, mis nende ümber toimub. Neid paelub vaimsus, varjatud saladused ja okultism.

Üheksas maja
Paljudel õpetajatel, kolledžiprofessoritel, filosoofidel ja kirjastajatel on see paigutus. Nad armastavad reisida ja on võlutud võõrastest rahvastest ja kultuuridest. Nad võivad rääkida või kirjutada religioonist. Neid köidab õppimine ja reisimine ning nad on eluaegsed üliõpilased, kes naudivad maailma tundmaõppimist. Nad oskavad suurepäraselt õpetada ja teisi inspireerida. Üheksanda maja Merkuuri inimesed tüdinevad kergesti ja neile ei meeldi rutiin või liiga kauaks ühte kohta jäämine. Neil on palju erinevaid huvisid, välja arvatud juhul, kui diagrammi kuju on komplekti konfigureeritud.

Kümnes maja
Need inimesed töötavad sageli ajakirjanikena, kirjanikena, meedias ja valdkondades, mis nõuavad ulatuslikku kommunikatsiooni. Isa võib olla intellektuaalne või tema horoskoobis on tugev Kaksikute/Merkuuri, Neitsi rõhuasetus. Nad planeerivad oma karjääri ja nõuavad selleks vajalikku haridust. Need, kellel Merkuur on kümnendas majas, suhtlevad sageli võimupositsioonil olevate inimestega, kirjanikega ja teiste kommunikatsiooniga tegelevate inimestega. Muude karjäärivõimaluste hulka kuuluvad kirjastajad [koos üheksanda majaga], trükkalid, kõnelejad, müüjad, need, kes töötavad arvutitega [eriti seoses kommunikatsiooniga], telekommunikatsiooni ja transpordiga. Neid inimesi peetakse ja mäletatakse sageli intellektuaalidena.

Üheteistkümnes maja
Selle paigutusega inimeste sõbrad võivad sageli olla nooremad, intellektuaalsed ja/või nende horoskoobis on tugev Kaksikute/Neitsi või Merkuuri rõhuasetus. Neile inimestele meeldib kuuluda rühmadesse, kus on tugevalt keskendutud suhtlusele ja haridusele. Nad naudivad õppimist. Nad otsivad intelligentseid sõpru, kellega nad saavad avalikult suhelda peaaegu igal teemal. Sõbrad jagavad sageli sarnaseid intellektuaalse iseloomuga huvisid. Mõnel juhul võib vend või õde olla nende parim sõber.

Kaheteistkümnes maja
Neil inimestel on suurepärane võime suhelda deemonite, vaimude ja muude olenditega. Astraalnägemine on sageli hästi arenenud ja nad on võimelised nägema ka vaimseid olendeid. See paigutus soosib meediume. Nende inimeste otsused põhinevad sageli pigem tunnetel ja intuitsioonil kui loogilisel mõistusel. Merkuur kaheteistkümnendas paigutuses kipub kas tahtlikult või kogemata saladusi paljastama. Mõnel juhul võib esineda neurootilisust, vaimuhaigusi ja õpiraskusi, lugemisprobleeme või muid vaimseid blokeeringuid, eriti kui Merkuur on tagurlik. Need inimesed on loomupärased muretsejad ja neil võib olla raske keskenduda ja fokuseeruda ühele asjale, sest nende aktiivses meeles käib sageli palju erinevaid mõtteid. Neil on keskmisest suurem oskus üksikasjalikuks tööks, samuti planeerimiseks ja organiseerimiseks. Majades, mille tipus on Kaksikud ja Neitsi, võib esineda ebaõnne või probleeme.

MERKUUR ASPEKTIS:

Merkuur/Veenus
On tugev anne luuletuste kirjutamiseks, laulusõnade koostamiseks, meeldivaks verbaalseks väljenduseks ja isiklikuks sarmiks. Enamikul selle paigutusega sündinud inimestel on kunstilised võimed ja ilumeel. Inetus ja kõik tõsiselt ebameeldiv võib avaldada neile väga negatiivset ja sügavat püsivat mõju, üsna sarnaselt nendega, kellel on Merkuuri/Neptuuni ja Veenuse/Neptuuni aspektid. See aspekt on hea lauljatele ja annab loomulikult meeldiva hääle. Paljudel heliloojatel ja laulukirjutajatel on see aspekt. Neil on võime edastada ebameeldivaid asju positiivselt ja nad on suurepärased vahendajad. See aspekt muudab inimese sotsiaalseks.

Merkuur/Mars
Sellel inimesel on suur suu. Nad on sageli sarkastilised, neil on terav mõistus ja teravmeelsus. Huumor on sageli must, sarkastiline ja tabav. Nad on suurepärased argumenteerimisel ja väitluses. Nad on väga otsekohesed, nad ei ole kunagi sõnatud ja sageli vaidlevad teistega. Selle aspektiga inimestel, eriti konjunktsiooni, ruudu ja opositsiooniga, on oskus teiste nõrkusi välja selgitada ja kui neid provotseeritakse, kasutavad nad seda verbaalsetes vastasseisudes, olenemata sellest, keda nad võivad solvata. Nad on otsekohesed ja sageli taktitundeta suhtlejad. See on suurepärane aspekt reporterite, ajakirjanike ja teiste jaoks, sest see annab verbaalse agressiivsuse.

Merkuur/Jupiter
Need inimesed omandavad sageli hea hariduse ja on eluaegsed üliõpilased. Nad on jutukad ja intellektuaalsed, naudivad reisimist ja neil on huumorimeel. See aspekt kaldub asjadega liialdama ja selle aspektiga inimestel on sageli suured ideed. Need inimesed võivad õppida korraga palju erinevaid teemasid, sest nende huvid on väga mitmekülgsed [välja arvatud juhul, kui horoskoobikujundus on kimbu konfiguratsioonis]. Merkuuri/Jupiteri aspektidega inimesed, eriti raskete aspektidega, on üsna jutukad. Nad on sageli asjatundjad ja usuvad, et neil on olukorrast olenemata õigus. See aspekt annab kõnelemisvõime koos andega inspireerida teisi oma suhtluse kaudu. Karmid aspektid toovad sageli ellu ulatuslikke reise.

Merkuur/Saturn
See paigutus annab kalduvuse pessimismile, depressioonile ja muretsemisele. Sageli jäi inimese haridus mingil moel lõpetamata või ei olnud piisav. Need inimesed on õppimise osas töökad ja põhjalikud. Nad on loomult skeptikud ja näevad sageli vaid elu negatiivseid külgi. Mõnel juhul võib olla probleeme kuulmise, nägemise ja suhtlemisega, kuid selle kontrollimiseks tuleb vaadata teisi tegureid horoskoobis. Nad on loomult murelikumad ja võivad kalduda muretsema tuleviku pärast. Sageli esineb probleeme seoses Kaksikute ja Neitsi poolt valitsetavate majade ja ka Merkuuri sisaldava maja asjadega.

Merkuur/Uraan
Olen näinud seda aspekti geeniuste horoskoobides, mis tähendab, et IQ on üle 180 [erakordne intelligentsus], mis on nagu üks miljonist. Ühel juhul oli Merkuuri/Uraani aspekt [täpne ruut], mis asetsendendi/askendendi teljega samal kraadil, ja teisel juhul oli see aspekt täpne ja asetsendendi valitsejaga samal kraadil. Uraan on Merkuuri kõrgem oktaav. Seal on loomulik võime teaduste, matemaatika ja kõigi arenenud õppevaldkondade jaoks. Ideed on originaalsed ja sageli oma ajast kaugel ees. See aspekt annab peaaegu alati kõrgemat intelligentsust koos mässumeelsusega. Uued ja ebatavalised asjad paeluvad neid inimesi. Nad kipuvad kergesti igavlema ja võivad olla kõrge temperamendiga.

Merkuur/Neptuun
Need inimesed on suurepärased valetajad ja harva, kui Neptuun on silmapaistev ja teised tegurid horoskoobis toetavad seda, võib esineda suutmatus tõde valest eristada, kaldudes patoloogilisele valetamisele [kuigi see ei ole väga tavaline]. Mõnikord paljastatakse saladusi kogemata. Mõistus on korrastamata; inimene on hajameelne ja kaldub sageli päevakajaliseks unistamiseks ilma keskendumiseta. Merkuuri-Neptuuni aspektid raskendavad keskendumist ja fokuseerumist. Võib esineda kalduvust ebaaususele ja seda aspekti võib sageli näha varaste horoskoobides. Need inimesed võivad olla raskesti tabatavad ja petlikud, eriti kui Neptuun on silmapaistev. Merkuuri/Neptuuni aspektid annavad selgeltnägemise võimeid ja telepaatilise suhtlemise ande. Neil inimestel on vajadus ja armastus muusika järele. Nad peavad kuulama muusikat, mis neile meeldib, et tasakaalustada oma psüühikat ja rahustada närve.

Merkuur/Pluuto
Neile inimestele meeldib teiste inimeste asjadesse nuhkida, sest nad on oma loomult nuhilikud. See aspekt annab neile keskendumisvõime ja on suurepärane maagiatööde tegemiseks. Neil inimestel on väga võimas ja läbinägelik mõistus. Neil on andekus asju uurida ning nad naudivad mõistatuste ja muude mõistatuste lahendamist. Nad on loomult tahtejõulised ja paljudel on võime teisi valitseda, lihtsalt oma mõtete ja tunnete kaudu, eriti kui Merkuur ja Pluuto on teineteise suhtes tihedas aspektis ja tihedas orbiidis. See on üks parimaid aspekte maagide/ nõidade jaoks.© Copyright 2005, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


Planeedid: Nende märgid, majad ja aspektid

TAGASI AZASELI ASTROLOOGIA INDEKSISSE
 
Venus: Signs, House Positions and Asepcts

Venus: Märgid, majade positsioonid ja apsektid.

Planeet Veenus paljastab palju seksi/armastuse eelistuste kohta

Veenuse kohta [Link]


VEENUS MÄRKIDES

Jäär
Need inimesed naudivad tagaajamist. Kui nende kiindumuse objekt tuleb neile liiga kergesti kättesaadav, kaotavad nad sageli huvi. Nad ihaldavad väljapoole suunatud sportlikke partnereid, kes suudavad nendega sammu pidada ja kes jagavad aktiivselt nende huve. Kui nad teavad, et nad on armastaja täielikult vallutanud, kaotavad nad huvi, sest nad hakkavad teda enesestmõistetavaks pidama. Armastus on nende inimeste puhul võistlus. Nad tahavad, et sa teed esimese sammu, kuid ära tee seda. Laske neil teha esimene samm, mida nad teevadki, kui nad on teist tõsiselt huvitatud. Neil on armastuses vajadus ärrituste järele, eriti kui Veenus on Marsi suhtes raskes aspektis. Kui asjad kulgevad sujuvalt, kaotavad nad huvi, nii et nad alustavad tülisid ja võivad teha muid asju, et suhet raputada. Neile meeldib näha oma partnerit armukadedana, kuid nad ise ei saa armukadedusega hakkama. Nad võivad tõsiselt üle reageerida.

Need, kelle Veenus on Jääras, on egoistlikud armastajad. Nad on sageli mures ainult enda naudingute pärast. Käe ümber nende kaela panemine, nende juuste segamine, nende kõrvadele ja kaelale suudlemine, sõrmega üle huulte sõitmine; need liigutused teevad neid erutatuks. Mõnele Veenus Jääras naisele meeldib, kui tema mees on habemega, hõõrudes suudeldes vastu nende nägu. Mõned naudivad karmi seksi. Andke see neile kohe tagasi. Seisa neile vastu. Nad kaotavad huvi, kui nad teavad, et saavad sind domineerida. Muuda ennast iga natukese aja tagant, et tema huvi säilitada, sest nad tüdinevad kergesti. Veenus Jääras ei saa hästi läbi veemärkidega, kes on tundlikud, emotsionaalselt abivajajad ja vajavad oma suhetes turvalisust. Veenus Jääras võib olla väga terav, välja arvatud juhul, kui Kalade, Vähi või teiste veemärkide planeetide arv on suur.

 Sõnn
Veenus Sõnnis inimesed vajavad puudutust. Kandke pehmeid sensuaalseid kangaid, nagu siid, satiin, angoora, samet, sest see erutab neid. Nad võivad seksida samas asendis, iga päev samal ajal, vaheldusrikkus ei ole siinkohal oluline, kui Uraan ei asenda Veenust horoskoobis. Nad võivad muutuda tõeliselt armukadedaks ja omastavaks. Sõnn on armukade märk; nad vajavad suhetes turvalisust. Toidke neile täisväärtuslikku kodust toitu, mida nad lapsepõlves armastasid; oma maa toitu. Hea toit on nende heaolu jaoks hädavajalik. Vaadake videot ja seksige kogu öö. Teie seksuaalne nauding on neile väga oluline. Võltsige seda, kui vaja.

Suudlemine nende kaelale ja õlgadele on kütkestav. Nad armastavad ka kaisutada. Lase neil end võimalikult turvaliselt, mugavalt ja luksuslikult tunda. Ära kunagi tee neile haiget või nad jäävad igavesti eemale. Pühendumine on nende jaoks oluline. Nad eelistavad seksida kodus. Andke alati endast parima, et nende seksuaalsete nõudmistega sammu pidada, eriti alguses.

Kaksikud
Siin on inimene, kes suudab korraga pidada kahte või enamat asja ja armastada iga inimest tema unikaalse individuaalsuse pärast. Veenus Kaksikutes on kõige rohkem altid petma.

Nad on oma tunnetes ebajärjekindlad. Hea jutt, intelligentsus ja palju huvitavaid vestlusi hoiavad nende huvi. Veenus Kaksikutes mehed armastavad intellektuaalseid ja intelligentseid naisi, kellega nad saavad suhelda peaaegu kõigest. Neile meeldib teistele [tavaliselt lähedasele sõbrale] oma seksuaaleluga hooplema hakata; neile meeldib armastusest rääkida. Aastate möödudes võivad nad sageli huvi kaotada, sest nad tüdinevad kergesti. Neile meeldib jääda oma armastajatega sõpradeks ka kaua pärast suhte lõppu.

Nad naudivad suudlemist. Jätkuvalt suudlevad nad sügavalt, kui te seksite. Nad muutuvad armukadedaks, kuid nad ei mõista ega talu teiste armukadeduse tundeid. Kui nad seksuaalselt välja lülituvad, on suhe läbi. Nad võivad olla armastuses pealiskaudsed, sest nende tunded ei ole liiga sügavad [Kaksikud on intellektuaalsed ja õhumärk], kui nende horoskoobis ei ole palju veemärke, mis seda kompenseerivad. Hoidke nende käest kinni, hoidke neid arvamisel, hellitage neid kuulujuttudega; nad armastavad seda. Neile meeldib eksperimenteerida ja nad hindavad seksis mitmekesisust.

Vähk
Ärge kiusake ega naeruvääristage Veenuse tähtkuju Vähi inimesi isiklikult. Need inimesed on ülitundlikud. Mehed armastavad, et nende naised kannaksid naiselikke riideid. Nad tahavad armastajat/partnerit, kes paneb neid end turvaliselt ja koduselt tundma. Ärge kunagi unustage nende sünnipäevi, tähtpäevi või muid olulisi isiklikke päevi. Nad on põhimõtteliselt ebakindlad ja kardavad tagasilükkamist. Enamik mehi, kelle Veenus on Vähis, on huvitatud suurte rindadega naistest. Enamik naisi naudib oma rindu õrnalt suudelda ja hellitada.

Olla alati sõbralikes suhetes oma perekonnaga. Isegi kui nad kritiseerivad oma pereliikmeid, veenduge, et te ei liitu sellega. Veenuse tähtkuju Rakkudes inimestel on okei oma perekonna üle kurta, kuid mitte kõrvalistel inimestel. Kõige parem on mitte midagi öelda. Need inimesed naudivad sügavat hingesuudlust. Ärge kunagi rääkige endistest armastajatest, sest see paneb neid end ebakindlalt tundma. Nad vajavad, et neile öeldaks sageli, et neid armastatakse. Hoidke nende käest kinni, kallistage neid ja puudutage neid regulaarselt. Meestele meeldivad emalikud, hoolitsevad naised. Karjäärile orienteeritud, tugevad iseseisvad naised lülitavad nad välja. Nagu Veenuse puhul Sõnni tähtkujus, toita neid täisväärtusliku koduse toiduga, mida nad lapsena armastasid; oma maa toiduga. Hea toit on nende inimeste jaoks armastus.

Lõvi
Nende inimestega saad kõikjale meelitustega, kuid veendu, et need on siirad, sest nad võivad tuvastada võltsimist. Naera nende naljade üle ja tee neile komplimente, kuid jällegi... ole siiras. Neil peab alati olema teie täielik tähelepanu. Nad ei talu seda, et nad on teie elus teisejärgulised või et te asetate teiste [isegi perekonna] vajadused nendest ettepoole. Andke neile teada, kui väga te neid armastate ja naudite nende seltskonda, isegi kui nad ei tundu teie vastu tõelist huvi tundvat. Ärge kunagi olge neile kingitusi tehes odav ega kitsi. Nad naudivad massaaži. Hellitage neid ja armastage neid. Veenus Lõvi tähtkujus inimesed on romantilised. Olge teiste inimestega koos olles alati oma parimas vormis, mis puudutab korrektset riietust, häid kombeid ja tegusid, sest Veenus Lõvi-tähega inimesed peavad oma partnerite üle uhkust tundma. Ärge kunagi tehke midagi häbiväärset või midagi, mis neid halvas valguses näitaks.
 
Neitsi
Ole alati puhas! Olge alati värskelt pestud, enne kui te nende inimestega seksite. Pese hambaid ja kasuta kindlasti korralikku suuvett! Lõhnake värsklt, ja selle all mõtlen, et ärge kasutage tonnide viisi parfüümi või habemeajamisjärgset kreemi. Lihtsalt ärge kunagi lõhnake halvasti või olge puuduliku hügieeniga, mis on nende jaoks täielik turn off. Veenus Neitsis inimesed tõstavad tavaliselt ühe inimese esile ja keskenduvad sellele ühele inimesele, olenemata sellest, kas ta on saadaval või mitte. Need inimesed ei käi tavaliselt lihtsalt lõbu pärast kohtamas, vaid ainult siis, kui nad on siiralt huvitatud.

Mõnedel on ebatavalised fetišid ja neid köidavad halva tervise või füüsiliste probleemidega armastajad. Nende fantaasiad on keeruliste detailidega. Seksi peetakse füüsilise tervise jaoks oluliseks. Nad on väga valivad selles suhtes, kellele nad oma armastust annavad. Emotsionaalne turvalisus on nende suhetes oluline. Nad ei ole väga romantilised. Nad näitavad armastust nii, et teevad teie eest asju, hoolitsevad teie vajaduste eest ja muudel praktilistel viisidel. Olulised on head kombed.

Kaalud
Olge alati väga heas vormis. Ärge kasutage halba keelt, ärge olge liiga valju, ärge katkestage ega olge mingil moel ebaviisakas. Olge alati rafineeritud. Need inimesed vihkavad üksi olemist ja suhted on nende jaoks äärmiselt olulised. Nende elu on ebatäielik ilma armastuseta. Nad on väga hoolivad armastajad, kes seavad oma armastaja vajadused enda omadest kõrgemale ja kohtlevad oma partnereid tavaliselt väga hästi. Nad ei jäta neid kunagi ühestki tegevusest või muust asjast kõrvale, nad peavad olema osa temst ja tegema kõike koos. Nende kõrvale jätmine tekitab neis ainult soovimatuse ja tagasilükkamise tunde.

Armastaja/partner võib olla füüsiliselt ebaatraktiivne, kuid ta on Kaalude Veenusega inimese jaoks ilus. Meestele meeldib, kui nende naised käituvad nagu täiuslikud daamid. Tugev iseseisev naistüüp, kes on täiesti iseseisev, on nende jaoks eemaletõukav. Mõlemad sugupooled on uhked oma isikliku välimuse üle ja näevad palju vaeva, et hea välja näha.

Mõlemale sugupoolele meeldib, kui nende tagumikku hellitatakse. Veenus Kaaludes on äärmuslikult romantiline. Armastaja seksuaalne nauding on nende jaoks ülimalt tähtis. Nad muretsevad liigselt selle pärast, kas sa saad hea orgasmi ja naudid nendega seksimist.

Skorpion
Neil inimestel võib olla päris vastik fetiš. Nad on tugevalt seksuaalsed, omastavad ja armukadedad. Neile meeldib seksida alasti. Nad võivad vahekorras olla pikka aega, sest nad võtavad armastust väga tõsiselt ja nende puhul on see kõik või mitte midagi. Nad võivad olla üksildased. Ärge kunagi rääkige teistele oma seksuaalelust, saladustest või isiklikust elust; see lülitab nad tõesti välja. Nad on loomult salakavalad ja igasugune usalduse reetmine on andestamatu. Lojaalsus on nende jaoks erakordselt tähtis ja nad paarituvad kogu eluks. Nende tunded on sügavad, nad ihaldavad täiuslikku hingesugulast; hingelt hingele sügavat, intensiivset armastussuhet, eriti kui horoskoobis on teisi veemärke, mis seda toetavad. Nad võivad muutuda armastaja suhtes kinnisideeliseks.

Mõlemad sugupooled naudivad suuseksi. Suguelundid on erogeensed tsoonid ja erilist tähelepanu neile saab igal pool koos inimesega, kelle Veenus on Skorpionis. Muutuge oraalseksis osavaks ja võite olla kindel, et saate nad endale. Võta Skorpioni mees duši alla ja tee talle seebitööd. Nad armastavad vett ja seksuaalset massaaži.

Need inimesed võivad muutuda vägivaldseks ja kättemaksuhimuliseks, kui suhe katkestatakse, seega olge selles valdkonnas ettevaatlik. Ärge kunagi naljatage ega mängige nende armukadedate loomustega, sest nad võivad muutuda plahvatusohtlikuks ja vägivaldseks. Veenus Skorpionis on kinnisideeline, eriti armastuses. Nende armukadedus võib olla väga ohtlik, isegi surmav. Nad võivad oma armukadedust edukalt varjata, eriti kui neil on kaheteistkümnendas majas asuv Mars või Mars on tagasi pöördunud, kuid see on alati olemas. Kui horoskoobis on ülekaalus veemärgid, Pluuto/Veenuse aspektid või tugev Skorpioni rõhuasetus, ei ole nende inimeste jaoks ükski armastus piisav. Nagu öeldakse... "Kui sa saaksid veel lähemale... siis oleksid sa minu taga." "Ma armastan sind surmani."

Ambur
Seks õues võib olla põnev kogemus ja kütkestav. Nende jaoks on oluline nende isiklik vabadus. Neile ei meeldi omastatavus ja armukadeduse ilmingud. Nad on jõhkralt ausad ja neile ei meeldi valetamine ega igasugune võltsimine. Nad austavad teid teie aususe eest. Nad suhtuvad romantikasse kergelt ja armastavad flirtida.
Suudle ja masseeri nende reite sisemisi piirkondi, genitaalide lähedal. Nad tüdinevad kergesti ja on sageli esimesed, kes proovivad uut asendit või seksuaalvahekorra meetodit. Meestel on sageli jalgade ja tagumiku fetiš. Neile meeldib, kui nende naised kannavad seksi ajal sukki ja kõrgeid kontsasid. Neile meeldib, kui nende kallim arvab ja usub samamoodi nagu nemad ja nad püüavad teid ümber pöörata.

Kaljukitsed
Ära näita avalikult füüsilist kiindumust, see ei meeldi neile. Ära kunagi haara neid ärikaaslaste või seltskonnatuttavate ees, kuid privaatselt ära hoia oma kätt neist eemal. Isiklik võim ja staatus panevad neid väga põlema. Nad võivad üritada sind kuidagi osta. Need inimesed on oma armastussuhetes ettevaatlikud, praktilised ja traditsioonilised. Nad ei ole väga kiired pühenduma.

Nad võivad tunduda huvituina, kuid tõenäoliselt on nad tegelikult väga häbelikud. Kaljukits on vastupidavuse märk ja enamikul meestest on tohutu vastupidavus. Veenus Kaljukitses on püsiv ja kui nad on sinust huvitatud, ei loobu nad kunagi sinu jälitamisest, kuni nad sind ei ole võitnud. Turvalisus on nende jaoks suhetes väga oluline. Mõned võivad kalduda domineerivaks ja sadistlikuks ning teatud perverssuste poole, kui tegemist on seksiga. Iga naine, kes kiusab Veenus Kaljukitses meest, saab tõenäoliselt vägistatud.

Veevalaja
Need inimesed ei ole eriti kirglikud, sest Veevalaja on intellektuaalne õhumärk. Nad eelistavad olla jahedad. Nad tüdinevad kergesti, nii et püüavad olla spontaansed. Neile meeldib spontaanne romantika ja ootamatus. Seks avalikes kohtades, kus on oht, et neid tabatakse, meeldib paljudele neist inimestest. Nad naudivad paaritumist kellegagi, kes on täiesti teisest taustast/seisundist/religioonist jne, kui see inimene on täiesti erinev, individuaalne ja originaalne. Veenus Veevalaja tähtkujus ei hooli sellest, mida teised arvavad. Neile meeldib teisi šokeerida.

Ärge kunagi püüdke neid inimesi domineerida või kontrollida, sest nad vajavad armastussuhtes palju ruumi ja isiklikku vabadust. Olge neile nii sõber kui ka armastaja. Naised on sõltumatud, hindavad individuaalsust ja keelduvad, et mehed domineeriksid nende üle. Mõlemad sugupooled hindavad oma partneris intelligentsust, iseseisvust ja mittekonformsust. Veenus Veevalaja tähtkujus võib olla oma armastussuhetes külm.

Kalad
Nendele inimestele meeldib kohtuda lõbu pärast. Nad otsivad igavesti ideaalset täiuslikku armastajat ja midagi vähemat ei ole neile piisav. Nad valetavad endale palju ning on äärmiselt tundlikud, emotsionaalsed ja romantilised. Nad ihaldavad täiuslikku hingesugulast, vaimset liitu, kus nad saavad täielikult sulanduda oma kallimaga, hingest hingeni.

Nad on kaastundlikud, välja arvatud juhul, kui Päike on Jääras, mis võib seda tasakaalustada. Nad on haaratud igast nutulaadsest loost ja püüavad sageli mängida päästjat narkomaanidele, enesehävituslikele inimestele ja teistele, kes on professionaalsed ohvrid ja keelduvad ennast aitamast. Veenus Kalades võib olla armastuses väga eneseohverduslik. Neil on vaja tunda end vajalikuna. Sellise positsiooniga mehed tunnevad sageli tõmmet naiste vastu, kes on naiselikud, haprad, tundlikud ja õrnad. Ütle neile alati, et sa armastad neid ja mõtled seda tõsiselt, muidu saavad nad haiget, sulguvad endasse ja muutuvad suhtlemisvõimetuks. Nas on masohhismi meistrid ja nad võivad armastuse nimel palju ohverdada.
 
VENUS MAJADES

1. maja
Need inimesed on sageli füüsiliselt atraktiivsed, tugeva karisma ja sarmiga. Nad riietuvad stiilselt ja atraktiivselt. Nad on oma olemuselt seltskondlikud, hästi käituvad ja kunstilised. Nad ei armasta vastasseise ja on diplomaatilised.

2. maja
Kunstile, kosmeetikale ja/või muudele iluasjadele kulutatud raha. Neid inimesi köidavad peenemad asjad ja luksuskaubad. Paljudel on raske raha säästa või hoida. Raha saab omandada kunsti kaudu. Veenus teises majas on sagedane positsioon kunstnikele, kes teenivad oma töödega elatist. Naised on ekstravagantsed ja mehed võivad kulutada liiga palju raha naiste meelelahutamiseks. Väljendub armastus raha ja asjade vastu, mida sellega saab osta.

3. maja
Selle paigutusega inimestel on andekus luuletada ja nad suudavad kirjutada ilusaid kirju. Nad väljendavad end verbaalselt väga meeldivalt ja paljudel on ka kirjutamisoskus. Reeglina ei meeldi neile inimestele valjuhäälne, toores käitumine ja suhtlemine. Räpane keelekasutus võib olla nende jaoks tõrjuv. Vennal võib olla oma horoskoobis tugev Sõnni/Kaalud rõhuasetus ja/või silmapaistev Veenus. Suhted õdede-vendadega on tavaliselt meeldivad, välja arvatud juhul, kui Veenus on raskes aspektis pahaloomulise suhtes või halvas astmes.

4. maja
Tihti on tugev emotsionaalne side kodu ja koduse stseeni vastu. Need inimesed kaunistavad oma kodu ja neile meeldib, kui see on mugavuse ja ilu koht. Kodus võõrustatakse sõpru ja armastatuid. Emal võib olla oma horoskoobis tugev Sõnn/Kaalud rõhuasetus ja/või silmapaistev Veenus. Nende inimeste kodune elu peab olema harmooniline. Ebakõla, stressirohke, vaenulik kodune elu on neile väga kahjulik. Neil on tugev vajadus turvalisuse järele oma eluolukorras. See asetus näitab mugavat keskkonda ja olukorda elu lõpu poole.

5. maja
Selle paigutusega inimesed on loomult väga romantilised ja armastus on nende emotsionaalse ja psühholoogilise heaolu jaoks väga oluline. Veenus viiendas majas annab loomingulist ja kunstilist annet koos hea maitsega. Inimese esmasündinu võib olla tugevalt Sõnni/Kaalud rõhuasetusega ja/või tema silmapaistev Veenus. Need inimesed on üldiselt populaarsed ja meeldivad ning neil on sügav armastus laste vastu. Nende lapsed on tõenäoliselt ilusad ja andekad.
 
6. maja
Inimese töö võib olla seotud mingil viisil kunstiga, näiteks teatri, maalimise, skulptuuri, joonistamise, kosmeetika ja/või muusikaga. Selle paigutuse puhul on võimalik töötada ka tervishoiu, vaba aja veetmise ja/või fitnessi valdkonnas. Tervis ei ole üldiselt tugev, kuid võib vanusega paraneda. Võimalikud on kurgu ja kaelaga seotud probleemid ning liiga palju rikkalikku toitu ja maiustusi söömine võib neil inimestel põhjustada terviseprobleeme. Veenus kuuendas majas on tavaline, kui ollakse abielus töökaaslasega või kohtutakse töö kaudu armastaja/partneriga. Veenus kuuendas majas tagab meeldivad töötingimused, kui teised tegurid horoskoobis sellele ei ole vastuolus.

7. maja
Selles paigutuses olevad inimesed vajavad olulist ja turvalist armastussuhet/abielu, et olla õnnelik ja täisväärtuslik. Nad töötaksid pigem koos teistega kui üksi. Neile ei meeldi üksi olemine ja nad on oma loomult sotsiaalsed. Reeglina ei meeldi neile igasugune avatud vastasseis ja nad soovivad rahumeelseid suhteid teistega. Selle paigutusega inimesed seavad sageli teiste vajadused enda omadest ettepoole; nad on hoolivad, tundlikud ja hoolivad. Abielupartneri horoskoobis võib olla tugev Sõnni/Kaalu rõhuasetus ja/või silmapaistev Veenus. See paigutus võib tuua kaasa õnneliku ja meeldiva abielu, kui muud tegurid sellele vastu ei ole. Veenus seitsmendas seisus on hea neile, kes tegelevad avalikkusega, ning edu võib tulla tänu teiste inimeste abile ja heale tahtele.

8. maja
Inimestel, kelle Veenus on kaheksandas majas, on sügavad ja intensiivsed emotsioonid, armukadedus ja kõrge seksuaalsus. Need inimesed ihkavad sügavaid hingelt-hingele-suhteid. Rahaline kasu koos sotsiaalse staatuse tõusuga võib tulla abielu või pärimise kaudu. Kui see juhtub, on surm sageli rahulik, kui teised tegurid horoskoobis sellele ei ole vastu.

9. maja
Sageli esineb reisimist lõbuks, armastust filosoofia, kultuuri, religiooni ja hariduse vastu. Abielupartner võib tulla välisriikidest või täiesti teisest taustast ja kultuurist. Need inimesed püüavad oma lähedasi oma tõekspidamistele ümber pöörata. See paigutus annab ka ande ja armastuse kirjutamise ja õpetamise vastu. On olemas tugev õiglustunne ja õiglus. Veenus üheksandas paigutuses toob sageli tulusaid ja harmoonilisi suhteid sugulastega. Kunst ja muusika on väga hinnatud.

10. maja
Nagu Veenuse puhul kuuendas majas, võib karjäär hõlmata kunsti, meelelahutust, teatrit, maalimist, skulptuuri, joonistamist, kosmeetikat ja/või muusikat ning tööd iluga mingil moel. See asetus toob head suhted ja sõprussuhted võimulolijatega ning meeldiva töökeskkonna. Isal võib olla oma horoskoobis tugev Sõnni/Kaalu rõhuasetus ja/või silmapaistev Veenus. Kui muud tegurid horoskoobis ei ole sellele vastu, naudivad need inimesed avalikkuse ees olemist.

11. maja
Võivad olla vastassugupoolsed sõbrad ja armastajaid/partnerid kohtuvad sageli grupitegevuste ja ühenduste kaudu. Ka oma armastajad peavad olema sõbrad ja abielusuhe algas sageli sõprusena. Sõbrad võivad olla kunstnikud või muusikud või inimesed, kes tegelevad mingil moel iluga. Rühma- ja meeskonnasuhted, samuti sõprussuhted on sageli sõbralikud ja harmoonilised. Need inimesed on sotsiaalsed ja naudivad gruppi kuulumist ja/või meeskonda kuulumist.

12. maja
Need inimesed kalduvad pidama salajasi armulisi suhteid. Sageli esineb häbelikkust, üksindust ja probleeme armastuses. Neil on kaastundlik ja väga tundlik loomus. Partnerid mõlemal poolel võivad mõnel juhul ähvardada enesetapuga, kui suhe katkeb. Kui armuelu ei ole rahuldav, tõmbuvad need inimesed sageli oma privaatsesse maailma tagasi. Nad ihaldavad täiuslikku hingesugulast. Paljudel juhtudel võib see paigutus tuua erakordset loovust, muusikalist ja kunstilist annet.
 
VEENUSE ASPEKTID

Veenus/Mars
Neil inimestel on sageli intensiivsed emotsioonid ja kirglik loomus. Nad on oma suhtumises "kõik või mitte midagi" ja kas armastavad midagi või vihkavad seda, ilma vahepealse võimaluseta. Nad võivad olla oma armuelus väga nõudlikud, nõudes, et nende armastaja pööraks neile palju tähelepanu. See aspekt, kui see ei ole kolmnurk või sekstiil, ei taga sujuvat armastussuhet. Kui neil inimestel olid lapsepõlves halvad suhted vastassugupoole vanemaga, võib see halvemini mõjutada partnerit, keda inimene ligi tõmbab. Mõnel juhul, eriti raskete aspektide puhul, võib suhetes esineda füüsilist vägivalda. Kui teised tegurid horoskoobis toetavad neid kalduvusi, võib inimesel olla jõhker käitumine, eriti raskete aspektide puhul.

Veenus/Jupiter
Veenuse/Jupiteri konjunktsioon toob õnne asjadele, mida valitseb mis tahes maja, kus see asub. Need inimesed on oma olemuselt võluvad, hästi armastatud, ennastunustavad, armastavad, seltskondlikud ja optimistlikud. See on hea aspekt, sest teised on elus abiks. See aspekt ei võimalda suurt enesedistsipliini, sest ta kaldub laiskusele ning armastusele luksuse ja mugavuse vastu. Tugeva Veenuse/Jupiteri aspektiga inimesed võivad olla ülekaalulised, sest nad söövad liiga palju. Nad on tavaliselt väga armastavad inimesed.

Veenus/Saturn
Neil inimestel on pärsitud emotsioonid, mida nad tavaliselt kontrolli all hoiavad. Nad võivad tunduda väga eemaletõmbunud, külmad ja reserveeritud. Paljudel juhtudel on üks või mõlemad vanemad olnud karmid ja/või ebasõbralikud. Sageli esineb häbelikkust koos ebaõnnestumisega armastuses ja mõnikord ka vaesusega. Inimesed, kelle Veenus on aspektis Saturnusega, jäävad sageli kohusetundest halbadesse suhetesse. Nad võivad tunda, et nad ei ole armastuse ja õnne väärilised. Neil võib olla raske lõdvaks lasta ja lõbutseda, eriti kui Saturn on lõvis.

Veenus/Uraan
Need inimesed on sõltumatud ja vajavad oma armastussuhetes vabadust. Neid köidab ebatavaline partnerivalik ja nad naudivad ka seksuaalselt eksperimenteerimist. Suhted võivad alata ja lõppeda väga äkki ja ilma hoiatuseta. See aspekt ei tee suhteid sujuvaks ega stabiilseks. Neid tõmbavad sageli need, kes on teistsugused, originaalsed ja ainulaadsed.

Veenus/Neptuun
See on loominguline aspekt par excellence ja seda võib sageli leida heliloojate, muusikute, igasuguste kunstnike ja erakordselt loominguliste andekate inimeste horoskoobis. Need inimesed on äärmiselt tundlikud, väga rikkaliku kujutlusvõimega ja loomult idealistid. Nad igatsevad täiuslikku armastajat ja on väga romantilised. Kõik äärmiselt ebameeldivad või koledad asjad võivad neid sügavalt mõjutada ja jätta püsiva negatiivse mulje. Nad on oma armuelus perfektsionistid, kes näevad oma armastajat täiuslikuna ja see põhjustab neile sageli pettumust, kui armastaja ei vasta nende ootustele. Nad on altid fantaasiale, mis tavaliselt keerleb romantika ümber. Nad on kaastundlikud ja võivad olla eneseohverduslikud. Mõnel juhul võib selle paigutusega inimene armuda sellesse, kes ei ole kättesaadav, näiteks filmistaar või kuulus muusik.

Veenus/Pluuto
See aspekt võib tuua probleeme. Loomus on sageli obsessiivne ja emotsioonid on väga võimsad, intensiivsed ja tihedas orbiidis olevate kõvade aspektidega võivad isegi kontrolli alt väljuda. Need inimesed ei saa kunagi piisavalt armastust. Kui nad armuvad, kaotavad nad sageli kontrolli oma emotsioonide üle. See on "fataalsete tõmmete" aspekt. Kui armastus on vastamata, võib tekkida ebatervislik kinnisidee. Mõnel juhul võib intensiivne armastus muutuda intensiivseks vihkamiseks. Need inimesed on armukadedad, omastavad ja kontrollivad. Nad võivad olla lämmatavad ja ei tohiks kunagi suhelda vabadust armastavate märkidega. Nad soovivad oma armastatu täielikku valdamist. Kui see aspekt aktiveerub transiidi või progresseerumise kaudu või veel hullem, kui oma Veenus teeb progresseerumise kaudu aspekti selle isiku Pluutoga, kellel on see aspekt, tekib sageli fataalne ahvatlus.© Copyright 2002, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457

Planeedid: Nende märgid, majad ja aspektid


TAGASI AZASELI ASTROLOOGIA INDEKSISSE
 
Mars: Its Signs, Houses and Aspects
Marss: selle märgid, majad ja aspektid


MARSIST [Link]

MARSS MÄRKIDES

Jääras
Need, kelle Marss on Jääras, on enesekindlad, väga konkurentsivõimelised, agressiivsed, julged, entusiastlikud, julged, ausad ja ei karda kunagi seisukohta võtta. Nad ei anna kunagi alla, reeglina on nad kuumaverelisedja sageli millegi pärast vihased. Kuigi nad on lühikese süütenööriga; nende viha ei kesta kaua. Marss Jääras võib tasakaalustada madala enesehinnangu aspekte ja häbelikkust horoskoobis. See paigutus annab ka tervist, palju energiat ja tugevat elujõudu, kuid on tavaline koos peavalude esinemisega. Kui horoskoobis on teisi Jäär-planeete ja/või rõhuasetus tulemärkidel, võib olla palju enesekesksust ja vähene teadlikkus teiste vajadustest. Need inimesed on võitlejad ning naudivad võitlust ja hõõrdumist. Nad on sündinud juhid. Marss Jääras on ülemus ja pealetükkiv, sageli suure suuga, eriti kui ta on silmapaistvalt paigutatud. Veemärkide rõhutamine võib neid kalduvusi tasakaalustada.

Sõnnis
Inimesed, kelle Marss on Sõnnis, on sensuaalsed ja tugeva seksuaalsusega. See paigutus annab otsustavust ja vastupidavust. Nagu ka Marsi teise maja puhul [teist maja valitseb loomulikult Sõnn], keskenduvad energiad materiaalse vara ja jõukuse omandamisele. Marss Sõnnis võib anda kunstilist andekust ja peeneid maitseid, kui horoskoobis on teisi paigutusi ja aspekte, mis seda toetavad. Loomus on püsiv ja kangekaelne. Marss Sõnnis annab tugeva füüsilise konstitutsiooni ja taastumisvõime. Need inimesed on võimelised tegema rasket ja nõudlikku füüsilist tööd, kui teised tegurid horoskoobis sellele tugevalt vastu ei räägi. Nad on tuntud oma põhjaliku lähenemise poolest, tegutsedes aeglasemas tempos, pöörates tähelepanu detailidele. Marss Sõnni tähtkujus on armastuse suhtes armukade ja omastava iseloomuga.

Kaksikutes
Need inimesed on jutukad. Nad armastavad rääkida ja end väljendada. Nad võivad olla närvilised ja igavleda kergesti, olles suure närvilise energiaga pinges. Selle positsiooniga naisi tõmbavad armastajad, kes on väga intelligentsed ja suhtlemisvõimelised. Nad võivad kalduda armastussuhtes petma, eriti kui nad tunnevad, et neid ei kohelda hästi, või kui nad tüdinevad, nagu mehed, kelle Veenus on Kaksikutes. Meel on aktiivne ja neil on kiindumus sõnamõistatuste ja sarnaste mõistustegevust nõudvate mängude vastu. Marss Kaksikutes on hea argumenteerimises. Need inimesed võivad olla otsustusvõimetud ja muudavad sageli oma arvamust ja seisukohti erinevatel teemadel, eriti kui horoskoobis on rõhk muutuvatel märkidel. Energiad on keskendunud suhtlemisele ja intellektuaalsele tegevusele. Marss Kaksikutes ei soosi püsivust ja paljud, kellel on see asetus, alustavad sageli projekte, millest nad tüdinevad ja lähevad millegi uue juurde; lõpetavad väga vähe. See paigutus annab osavust ja füüsilist koordinatsiooni, eriti kui teised paigutused horoskoobis seda toetavad.

Vähis
Need inimesed on sündinud murelikuks, nad hoiavad sageli oma viha endas ja neil võivad sellest tekkida kõhuprobleemid, näiteks haavandid. Kui viha väljendub, siis sageli kodus, pereliikmete seas. Turvalisus on neile väga oluline. Energiad on suunatud koju ja pereellu. Neil on sageli raske end maksma panna ja nad põikavad nii-öelda ümbernurga ja nurisevad, kui nende vajadusi ei rahuldata. Nad võivad olla tujukad, tundlikud, kergesti ärrituvad ja heitlikud. Meestel on sageli raskusi pehmemate emotsioonide väljendamisega. Mõlemad sugupooled kalduvad hoidma pahameelt. Mõnel juhul, nagu Marsi puhul neljandas majas, võib elus esineda perevägivalda.

Lõvis
Neil inimestel on tohutult palju isiklikku uhkust. Nad on sündinud näitlejateks ja teavad, kuidas teistele muljet avaldada. Nad on loomupärased juhid, loovad ja tugeva tahtega. Neil on vajadus iseseisvuse ja sõltumatuse järele. Nad ootavad armastuses täielikku ja pühendumist. Igaüks, kes on armunud Marsi Lõvi tähtkujus inimesesse, peaks talle andma võimalikult palju tähelepanu, et suhe oleks õnnelik. Energiat, tahtejõudu ja loovust on palju. Marss Lõvis annab näitlejameisterlikkuse. Nagu ka teiste tulemärkide puhul, võib esineda enesekesksust, mille puhul puudub teadlikkus teiste vajadustest. See paigutus annab enesekindlust ja võib tasakaalustada aspekte, mis annavad madalat enesehinnangut. Võib esineda erakordset andekust kunstis ja muusikas, eriti kui seda toetavad teised horoskoobis olevad tegurid.

Neitsis
Energiad on keskendunud tööle. Need inimesed on oma töös konkurentsivõimelised ja on suurepärased töötajad. Neil on silmad detailide suhtes ja nad on põhjalikud. Nad on oma loomult puhtad, korralikud ja organiseeritud. Marsi Neitsis võib lõputult nöökida ja kritiseerida. Nad oskavad osutada ja näha puudusi asjades ja inimestes, mida teised sageli ei märka või ei märka üldse. Samuti on tugev huvi hügieeni ja tervise vastu. Kui teised tegurid horoskoobis seda toetavad, võib esineda kalduvus hüpohondriaks. Marss Neitsis on perfektsionist ja võib olla väga konkreetne ja vigade otsija. Seedetrakt on tundlik ja murest võivad tekkida kõhuhädad. Temperament on sageli närviline ja ärrituv. Nad peavad laisku inimesi talumatuks. Nad on vastutustundlikud, usaldusväärsed ja töökad.

Kaalud
Energiad on keskendunud suhetele. Need inimesed on rahusõbralikud. Marss on Kaaludes oma miinuses ja agressiivne, tülialdis loomus on suuresti tasakaalustatud. Neil on väga tugev õiglustunne ja õiglus. Kuna Marsi kindlameelsed kalduvused on neutraliseeritud, eriti kui horoskoobis on tugevalt rõhutatud maa- ja veemärgid, võib nendel inimestel olla raske olla otsekohene. Nad võivad vihjata sellele, mida nad tahavad, ja käituda teatud viisil, mida peavad tõlgendama ja lugema need, kes neid tunnevad. Nad võivad oma viha pigem endas hoida, kui kutsuda avatud vastasseisu. Nagu Marss Kaksikutes, võivad nad olla otsustusvõimetu ja muuta sageli oma seisukohti ja põhimõtteid. Nad on oma parimas seisus, kui nad on armastavas ja toetavas suhtes. Need inimesed hindavad koostööd teistega ja võivad olla rahutegijad.

Skorpionis
Marss Skorpionis annab väga tugeva tahte ja isikliku intensiivsuse. Need inimesed näevad läbi teiste nõrkuste. Nad võivad olla surmavaenlased ja neil on tugev õiglustunne. Nad on kättemaksuhimulised ja kui keegi teeb neile või mõnele lähedasele inimesele liiga, maksavad nad kätte, isegi kui selleks kulub aastaid. Nad ei unusta ebaõiglust. Nad ei avalda oma viha avalikult, vaid pigem hõõguvad. See positsioon annab ande keskendumiseks, fokuseerimiseks ja mediteerimiseks. Nad on loomupärased maagid ja paljudel on mustade maagide anne, mis on kaasasündinud eelmistest eludest. Seksuaalkäitumine on väga tugev ja väljendunud. Energiad on keskendunud seksile, vaimsusele ja okultistlikele teemadele. Kui neid survestatakse, võib viha olla nagu ümberpaisatud herilasepesa. Nad on oma kiindumustes omastavad ja armukadedad. Nad nõuavad armastussuhtes täielikku pühendumist ja lojaalsust. Kui seda reedetakse, võivad nad muutuda surmavaks. Nad suhtuvad harva millegi suhtes neutraalselt, nad on tugevalt meelestatud ja kas armastavad midagi või vihkavad seda. Emotsioonid on väga sügavad ja intensiivsed.

Amburis
Marss Amburis annab ausa iseloomu. Need inimesed on seiklushimulised; nad armastavad reisida, käia looduses ning on rahutud ja energilised. Nagu Mars Kaksikutes, võivad nad olla rahutud, igavleda kergesti ja neil võib olla raske liiga kaua paigal istuda. Nad tunnevad end sageli võitmatuna ja võtavad suuri riske, sest Ambur on hasartmängude märk. Nende optimism ja enesekindlus päästab nad sageli isegi drastilistest olukordadest. Probleeme võib tekkida hasartmängude ja ebapraktilisusega, samade vigade kordamisega ja varasematest kogemustest mitte õppimisega. Sublimeerituna suunatakse energiad kõrgharidusele ja õppimisele. Need inimesed võivad olla elukestvad õpilased. Marss Amburis annab loomuliku sportliku võimekuse ja armastuse spordi vastu, eriti kui seda toetavad teised tegurid horoskoobis. Nad on otsekohesed oma suhtlemises, omavad enda arvamust ja tugevaid veendumusi.

Kaljukitses
Energiad suunatakse karjäärile ja ametialastele ambitsioonidele. Nad võivad alustada väikeselt, kuid jõuda väga kõrgetele ametikohtadele. Marss Kaljukitses annab metoodilise iseloomu koos rohke püsivuse ja vastupidavusega. See paigutus võib tasakaalustada muutlikes märkides olevate planeetide hajutatud energiat ja vähese sihikindluse. Võib esineda töönarkomaanilisi kalduvusi koos äritegevuse andega. Palju pingutusi võib teha staatuse saavutamise nimel. Nagu Marss Sõnni tähtkujus, on need inimesed keskendunud materiaalsele ja rahalisele kasusaamisele. Nad on tõhusad, praktilised, vastutustundlikud, enesedistsiplineeritud ja usaldusväärsed. Nagu Marss Neitsis, on neil väga vähe kannatust nende suhtes, kes on muutlikud ja laisad. Nad võivad olla külmad, kalkuleerivad, liigkasuvõtlikud ja isekad, kui selle paigutuse energiat ei sublimeerita või kui teised horoskoobis olevad tegurid seda soodustavad. Võib esineda probleeme luude, naha ja hammastega.

Veevalaja
Energiad on keskendunud sõpradele ja grupitegevusele. Need inimesed eelistavad meeskonnatööd üksi töötamisele. Nad on väga individualistlikud ning naudivad unikaalsust ja ekstsentrilisust. Õiglus on nende jaoks äärmiselt oluline. Nad hindavad oma sõltumatust ja vabadust. Kui teised püüavad neid kontrollida, reageerivad nad ja mässavad selle vastu. Neid köidavad humanitaarsed mured ja nad töötavad sageli selle nimel, et teha ühiskonnale kasulikke positiivseid reforme. See paigutus annab sageli teaduslikke võimeid, tugevat huvi tuleviku, tehnoloogia ja inimkonna arengu vastu. Neil on vähe kannatust vanade iganenud tegutsemisviiside, struktuuride suhtes ja neile meeldib neid asendada uute ja paremate meetoditega.

Kalades
Need, kelle Marss on Kalades, on sageli häbelikud, tagasihoidlikud ja isegi arglikud. Nagu Kaalude Marsi tähtedega inimestel, võib neil olla raske oma viha väljendada. Marsi agressiivsed ja enesekindlad kalduvused on Kalade puhul nõrgemad. Sageli puudub enesekindlus ja võime enda eest seista. Elujõud on sageli madal. Nad võivad olla tagasihoidlikud ja sulgunud, kui seda ei tasakaalusta teised planetaarsed tegurid. Äärmuslikel juhtudel võib esineda tsölibaat ja füüsiliste naudingute eitamine. Tundlikkus on väga tugevalt väljendunud. Need inimesed võivad olla altid sellele, et teised kasutavad neid ära ja domineerivad nende üle. Nad on kaastundlikud ja empaatilised teiste kannatuste suhtes. Energiad suunatakse sageli fantaasiasse ja unistustesse. See paigutus võib anda kunstilist andekust, tugevat idealismi ning rafineeritud muusika- ja kunstimaitset. Marss Kalades nõrgestab loomust, eriti kui horoskoobis on rõhk muutuvatel märkidel.

MARSS MAJADES

1. maja
Neil inimestel on sageli palju energiat. Elujõud on tugev ja füüsilist aktiivsust on palju. Mars esimeses majas võib tasakaalustada teisi planeetide aspekte, mis kahjustavad inimese füüsilist tervist ja jõudu. Marss Jääras annab hea füüsilise tervise, vastupidavuse ja tugeva taastumisvõime. Marss on tugev oma loomulikus majas, esimeses majas. Need inimesed on väga konkurentsivõimelised ja neil on sageli loomupärane sporditalent. Nad on julged, vaprad, teedrajavad ja neil on vähe kannatust. Jume võib olla punetav ja näoarmid ei ole haruldased. Loodus vastab Marsile Jääras mitmes mõttes. See paigutus võib kompenseerida madalat enesehinnangut ja häbelikkust, sest Marss esimeses majas on oma olemuselt väljapoole suunatud ja enesekindel. On olemas sõjaline andekus ja võime ning kiindumus võitlus- ja sõjategevusse.

2. maja
Need inimesed eelistavad juhtida oma ettevõtet, mitte töötada kellegi teise heaks. Raha kulutatakse sageli kiiresti, sest need inimesed on altid ostma asju impulsside ajel. Nad on väga omastavad ja kontrollivad oma materiaalset vara. Nad ei laenata oma asju teistele ja kui keegi teine kahjustab või rikub midagi, mis neile kuulub, võivad nad muutuda vägivaldseks. Materiaalsete vahendite omandamiseks võib esineda kaklust, varastamist ja ebaausust. Raha kulutatakse sageli spordile, võitluslikele harrastustele ja kergejõustikule. Poksiturniirid, maadlus ja muud võistlusspordialad meelitavad neid inimesi ligi. Energiad suunatakse rahaasjadesse ja materialismi. Nad võivad olla väga kannatamatud seoses sellega, mida nad materiaalselt tahavad. Kui nad näevad midagi, mida nad tahavad, tahavad nad seda kohe.

3. maja
Need inimesed paistavad silma vaidluses. Nad on aktiivse meelega ja otsekohesed. Nad on andekad suhtlemiseks igas vormis. Huumorimeel on sageli sarkastiline ja esineb otsekohesust, mis võib olla teiste jaoks solvav. Nad naudivad sageli vaidlemist vaidluse pärast. Selle paigutuse puhul on tülitsemine ja hõõrumine õdede-vendadega väga tavaline, eriti varajastel aastatel. Vaimset tegevust ja energiat on palju. Mõnel juhul võib inimene kogu elu elada ohtlikus piirkonnas, kus valitseb vägivald ja kuritegevus, sest kolmas maja valitseb ka lähiümbrust ja naabruskonda. Naabritega võivad tekkida hõõrumised ja muud probleemid. Energiad on keskendunud rohkele tegevusele lähiümbruses, suhtlemisele ja igapäevastele lühikestele reisidele ja tegevusele, nagu jooksvate asjade ajamine. Kaardis võib olla õde või vend, kelle horoskoobis on tugev Jäär- või Marsi rõhuasetus.

4. maja
Kui teised tegurid toetavad seda, võib kodune elu ja keskkond olla vägivaldne, eriti varajastel aastatel. See võib kanduda edasi täiskasvanuikka, kus inimene on kodus ja perekonna suhtes vihane, isegi vägivaldne ja agressiivne. Üks või mõlemad vanemad võivad olla vägivaldsed. Viha on sageli allasurutud ja puhkeb hilisemas elus ootamatult. Kuna neljas maja on ka vanaduse ja elu lõpu maja, annab Mars selles majas palju elujõudu ja energiat, mis kestab lõpuni.

5. maja
Neil inimestel on suur vajadus eneseväljenduse, puhkuse ja lõbu järele. Selle paigutusega inimesed on loomupärased sportlased ja naudivad sporti. Üh võib olla laps, kelle horoskoobis on tugev Jäär/Marss, koos väga iseseisva iseloomuga. Neist inimestest saab häid väikeliiga treenereid ja neil on andekus tegeleda spordi ja lastega. Energiad on sageli suunatud spordile, kergejõustikule ja lastega seotud tegevusele. On olemas tugev võistlusvaim. See paigutus annab loovust ja dramaatilisust. Nad teevad sageli esimese sammu, kui nad leiavad potentsiaalse armukese. Nad võivad olla oma hoolealuste laste suhtes domineerivad ja arstlikud.

6. maja
Energiad suunatakse töösse. On kalduvus migreeni, palaviku ja põletikuliste häirete tekkeks. Töö võib olla seotud tööriistade, lõikeriistade, masinate ja/või relvadega. Kirurgidel on sageli selline paigutus. Neil inimestel on vähe kannatust nende suhtes, kes on laisad. Võib esineda töönarkomaanilisi kalduvusi koos võimalike tööõnnetustega. See paigutus võib tuua kaasa konkurentsi, konflikte, vaidlusi ja kokkupõrkeid töökaaslastega. On andeid ja kalduvust sõjaväelase karjäärile või mis tahes tööle, mis on seotud sõjanduslike ametitega.

7. maja
Abielupartner võib olla vägivaldne ja isegi kuritahtlik. See paigutus ei taga harmooniat ega õnne abielus. Abielupartneril võib olla tugev Jäär/Marss ja/või agressiivne, vägivaldse loomusega. Marss seitsmendas majas on sageli täheldatav graafikutes, kus esineb füüsilist vägivalda. Kuna Marss on oma kahjulikus majas, on sellel, kelle horoskoobis see paikneb, sageli raske enda eest seista.

8. maja
Võimalik on vägivaldne ja äkiline surm. Seksuaalkäitumine on hästi arenenud ja tugev, vajades väljundit. Inimesed, kellel on see paigutus, tegelevad sageli seksiga. Seks on nende jaoks äärmiselt oluline ja nad on sellega keskmisest enam hõivatud. Soovid on väga intensiivsed. On olemas loomulik anne seksimaagia jaoks, koos tugeva huviga okultismi, surmajärgse elu ja vaimsuse vastu. Võib esineda erimeelsusi ja isegi tülisid ühiste rahaasjade/omandi, pärandite, maksude ja võlgade pärast.

9. maja
Need inimesed suruvad sageli oma uskumusi teistele peale. See paigutus esineb sageli religioossete fanaatikute ja muude fanaatikute horoskoobis. Sublimeerituna suunatakse energiad kõrgharidusse, kirjastamisse, kirjutamisse ja õppimisse. Marss üheksandas tähes annab tugeva huvi reisimise vastu ning huvi teiste kultuuride ja maade vastu. Mõnel juhul võib tekkida vägivald, mis pärineb teistsuguse kultuuri või rassilise taustaga inimestelt. Kaugreisi ajal võivad juhtuda õnnetused, ohud ja vägivald. Suhted sugulastega võivad olla täis konflikte, vaenulikkust ja stressi. Need inimesed võivad olla väga erapoolikud, kitsarinnalised ja ühekülgsed oma seisukohtades, uskudes, et ainult nemad teavad või nende arvamused on õiged.

10. maja
Sageli on olemas intensiivne ambitsioon ja vajadus olla märgatud. Isal võib olla oma horoskoobis tugev Jäär/Marss rõhuasetus ja/või mõnel juhul võib ta olla vägivaldse iseloomuga. Nagu Marsi puhul kuuendas majas, võib esineda erimeelsusi ja konflikte tööl ja karjääris. Need inimesed on kõige paremas seisus, kui nad on füüsilisest isikust ettevõtjad, sest nad ei tule hästi läbi nendega, kes on võimupositsioonil. See paigutus soosib sõjaväelist karjääri, poliitikat ja ettevõtte juhtimist ning annab juhtimisoskuse, eriti töökeskkonnas. Mõnel juhul võib esineda kinnisidee võimu suhtes. Marss kümnendas paigas töötab paremini üksi, eelistades töötada pigem enda kui teiste heaks. Töö võib muutuda kinnisideeks, samas võivad nad oma perekonda ja partnerit unarusse jätta.

11. maja
Need inimesed on rühmade ja meeskondade juhid. Sõbrad võivad olla enesekesksed, ülemuslikud ja domineerivad ja/või nende horoskoobis on tugev Jäär/Marss rõhuasetus. Energiad on keskendunud sõpradele ja grupitegevusele. Võib esineda liikmelisust rühmades, mis keskenduvad spordile, sportimisele ja/või võitluslikele huvidele. Sõprussuhetes võib esineda tülisid ja hõõrumisi.

12. maja
Mõnel juhul võib see paigutus tuua kaasa vägivaldse rünnaku, kui inimene on laps. Füüsiline peksmine jätab sageli püsiva armi psüühikale. Enamasti ei lastud neil inimestel lapsena oma viha väljendada ja täiskasvanuna on neil raske oma viha täiskasvanuna asjakohaselt suunata; nad kipuvad oma viha endas hoidma, surudes viha alla. Võib esineda meditatsiooni ja vaimsuse andeid. Need inimesed tegutsevad sageli paremini kulisside taga töötades. Nad ei ole väga konkurentsivõimelised ja neile ei meeldi igasugune vastasseis. See paigutus võib õõnestada inimese enesekindlust ja enesehinnangut.

MARSI ASPEKTID

Marss/Jupiter
Jupiter võimendab Marsi kalduvust riskide võtmisele, agressiivsusele, enesekindlusele ja kannatamatusele, eriti raskete aspektidega. Marss/Jupiter võib tasakaalustada teisi aspekte, mis kalduvad madala enesehinnangu, häbelikkuse ja enesekindluse puudumise poole. See aspekt annab sportlikke võimeid ning võib anda energiat, elujõudu ja head tervist. On kalduvus impulsiivsusele ja tegutsemisele enne, kui asjad läbi mõelda või kaaluda. Marsi/Jupiteri, eriti kõvad aspektid, annavad ka sõjalist annet ja võimekust.

Marss/Saturn
Kui see aspekt, eriti raskeid aspekte, on meeste horoskoobis, võivad nad oma mehelikkusega seoses olla häiritud, sest nad ei tunne end kunagi piisavalt mehelikuna. Äärmuslikel juhtudel võib esineda seksuaalne impotentsus. Marsi/Saturni kõvad aspektid esinevad sageli sõjaväelise karjääri ja kõrge auastmega inimeste horoskoobis, kuna see annab tugeva ande selles valdkonnas. Need inimesed võivad olla kurjad, ranged ja karmid. Trigoon/sekstiil aspektid annavad kannatlikkust ja head ajastustunnetust. Ruut/opositsioon/konjunktsioon võib anda kalduvuse õnnetusteks. On andekus kõigele võitluslikule, nagu relvade ja lõhkeainetega töötamine, andekus võitluskunstides ja spordis. Isaga ja teiste autoriteetidega võib esineda erimeelsusi ja isegi vägivalda. Kõik Marsi/Saturni aspektid annavad tugeva enesedistsipliini.

Marss/Uraan
Vabadus on väga oluline neile, kellel on see aspekt. Nad võivad olla pingelised, mässumeelsed ja väga revolutsioonilised. Nad on andekad töötama elektri ja mehaanikaga. See aspekt annab ka palju karismaatilisust ja isiklikku magnetismi. Võib esineda kalduvus õnnetuste tekkeks. Neil inimestel on sageli suur vajadus põnevuse järele, sest nad tüdinevad kergesti. Paljudel juhtudel on selle aspektiga inimesed impulsiivsed ega mõtle oma tegude võimalikele tagajärgedele. Nad hüppavad olukordadesse ilma mõtlemata või ette planeerimata. See aspekt võib koormata närvisüsteemi, kus närvid võivad liiga kaua pingutades saada üle koormatud.

Marss/Neptuun
Marsi-Neptuuni aspektid kalduvad energia ja elujõu puudumisele. Võib esineda allergiat, halba tervist ja energiapuudust. Need inimesed on sageli ebapraktilised ja neil on ebarealistlikud eesmärgid. Nad on mõjutatavad ja avatud pettusele. See aspekt annab sageli ande vaimsete asjade suhtes. Psüühiline loomus võib olla hästi arenenud ja tundlikkus on suur. Üsna sageli on need inimesed pessimistid ja tunnistavad liiga kiiresti kaotust. Nad satuvad sageli masendusse ja on eskapistid ning loobujad. Marss/Neptuun nõrgestab tahet ja iseloomu.

Marss/Pluuto
Isiksus on uskumatult tugevas aspektis; hambad risti suhtumisega. Need inimesed pigem sureksid kui langeksid häbisse. Nad on kartmatud, intensiivsed, kasutavad liigset jõudu. Konjunktsiooniga suunatakse tohutu energia selle maja asjadele, kus see paikneb. Selle paigutusega inimesed on äärmiselt ohtlikud vaenlased. Nad ootavad aastaid, et kätte maksta. Viha plahvatab vägivallaks ja see võib olla isegi füüsiline. Tahtejõud on väga intensiivne ja arenenud. Kui teised tegurid horoskoobis seda toetavad, võib tekkida probleeme meestega. See aspekt annab väga tugeva, kangekaelse tahte ja palju enesedistsipliini.© Copyright 2005, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


Planeedid: Nende märgid, majad ja aspektid


TAGASI AZASELI ASTROLOOGIAINDEKSI JUURDE
 
Jupiter: Its Signs, Houses and Aspects
Jupiter: Jupiter: Tema märgid, majad ja aspektid


JUPITERIST [Link]


JUPITER MÄRKIDES
Jäär
Need inimesed võivad olla äärmiselt enesekesksed. Need, kelle Jupiter on Jääras, eriti kui nad on silmapaistvalt paigutatud, on valjuhäälsed, ekstravagantsed, plahvatuslikud ja kannatamatud. Nad armastavad uhkustada, võtta riske ja sageli tekitavad endale rohkem vaenlasi kui sõpru. Nad ei hoolivad traditsioonidest ja vihkavad reeglite järgi mängimist. Neil on sageli tohutu ego ja liialdatud eneseteadvus. See paigutus võib aidata tasakaalustada madalat enesehinnangut, häbelikkust ja enesekindluse puudumist horoskoobis. Kui Jääras on ülekaalus tulemärgid või muud planeedid, võimenduvad selle paigutuse negatiivsed omadused, nii et inimene võib olla väga teadvustamata ja lausa hoolimatu teiste vajaduste suhtes, seades eelkõige iseennast esikohale.

Sõnn
Raha rõõmustab neid. Nad armastavad kinkida ja saada kingitusi. Luksuskaubad on olulised isegi siis, kui need inimesed on vaesuses. Nad peavad vajalikuks teha teiste olemist mugavaks ja saavad hästi hakkama haigete eest hoolitsemisega. See paigutus annab tervist ja mõnel juhul ka erakordseid füüsilisi kingitusi. Nad on sensuaalsed ja võivad olla hedonistlikud. Raha kulutatakse sageli reisimisele ja/või haridusele, kas ametlikule õppimisele või iseõppimisele.

Kaksikud
Siin on sodiaagi ajud, intellektuaalid. Paljudel selle paigutusega inimestel on laialdane haridus ja nad paistavad silma kommunikatsioonis. Nad on väga jutukad ning neil on kirjutamis- ja õpetamisvõime. Need inimesed on muutlikud ja tüdinevad kergesti. Kaksikute dualistliku olemuse tõttu võivad nad sageli meelt muuta ja kannatavad otsustamatuse all. Kui soovite neile inimestele muljet avaldada, näidake neile, et teil on nutikust. Paljud neist inimestest on andekad oma kätega. Nad on eluaegsed õpilased, kellel on aktiivne mõistus ja kes naudivad õppimist.

Vähk
Jupiter Vähis on väga kodune. Perekond on väga oluline ning nad on andekad, kaitsvad ja hoolivad vanemad. Need inimesed on sageli patriootlikud ja traditsiooniliste väärtustega, nad tunnevad huvi ja vaimustust teatud ajastute või ajaloo vastu. Reeglina armastavad nad lapsi ja saavad nendega hästi läbi. Pühad ja pidustused on olulised ajad, mida koos perega veeta. Kodused toidud meeldivad neile ja toit on sageli võrdsustatud armastusega. Neil on suur vajadus turvalisuse järele ning nad on loomult väga tundlikud ja kaitsvad. Nad on tavaliselt head kokad ja kodused ning nende isiksus on hoolitsev.

 Lõvi
See paigutus annab tugeva isikliku uhkuse tunde. Võimalus end vabalt väljendada on väga oluline. Need inimesed on loominguliselt andekad. Jupiter Lõvis annab juhtimisvõime, eriti kui horoskoobis on teisi seda toetavaid tegureid. Kui muud paigutused ei ole sellele vastu, naudivad need, kellel on Jupiter Lõvis, keskpunktis olemist ja armastavad rambivalgust. Nad on romantilised ja nende isiksuses on sageli dramaatilisust. Nad on lõbusad ja naudivad vaba aja veetmist.

Neitsi
Need inimesed on töökad, kriitilised, analüütilised ja organiseeritud. Sageli võivad nad eksida üksikasjadesse ja jätta kogu üldise sõnumi tähelepanuta. Puhtus, hea hügieen ning tähelepanu oma toitumisele ja tervisele on nende jaoks olulised. Nad võivad olla töönarkomaanid, kui horoskoobis on teisi seda toetavaid tegureid. Nende jaoks on töö oluline ja nad saavad hästi tehtud tööst isiklikku rahuldust. Nad on suurepärased mis tahes karjääris, mis on teiste teenimiseks. Nad on suurepärased meditsiiniõed, arstid ja meditsiinitöötajad. Nad on perfektsionistid ja muretsejad.

Kaalud
Suhted ja armastus on äärmiselt olulised nende inimeste jaoks, kellele ei meeldi üksi olla. Nad võivad olla partnerite valikul valimatud, nähes igaühes parimat. Jupiter Kaaludes armastab rahu ja harmooniat ning suudab vaenlastest sõpru teha; nad on suurepärased vahendajad. Need inimesed jätavad sageli oma vajadused tähelepanuta, seades teised esikohale. Neil on väga tugev õiglustunne ja õiglus ning nad ei talu, kui nad näevad, et teisi koheldakse ebaõiglaselt. See paigutus annab kunstnikule andeid ja silmaringi ilu suhtes.

Skorpion
On suur huvi okultismi ja vaimsuse vastu. Jupiter Skorpionis annab võimsa sugutungi koos seksiga seotud muredega. Nad võivad olla loomult kahtlustavad, eriti kui horoskoobis on raskeid Saturni/Pluuto aspekte. Võimu ja kontrolli küsimused on nende inimeste elus sageli domineerivad tegurid. Jupiter Skorpionis annab emotsioonidele intensiivsust. Need inimesed võivad olla armastussuhetes väga armukadedad ja omastavad. Nad on harva millegi suhtes neutraalsed ja kas armastavad midagi või vihkavad seda, välja arvatud juhul, kui horoskoobis on rõhk õhumärkidel.

Amburis
Need inimesed on eluaegsed õpilased. Paljud on otseselt seotud ja/või teevad karjääri ülikoolis, eriti kui Jupiter on Amburis silmapaistvalt paigutatud. Nad armastavad reisida ja tunnevad sageli huvi võõraste rahvaste ja kultuuride vastu. Nagu Jupiter Kaksikutes, tüdinevad nad väga kergesti ja eelistavad olla aktiivsed uute kogemuste omandamisel. Jupiter Amburis muudab äärmusliku aususe nii, et nad peavad silmakirjalikkust talumatuks ja otsivad tõde. Kui Jupiter Amburis on leidnud selle, mida nad peavad tõeks, püüavad nad sageli teisi oma tõekspidamistele ümber pöörata. Nendele inimestele valetamine on andestamatu. Nad võivad oma suhtluses olla väga otsekohesed ja avameelsed. Mõnel juhul võib esineda liigset optimismi ja keeldumist mineviku vigadest õppida. Isiklik vabadus on äärmiselt oluline. Paljud selle paigutusega inimesed naudivad loodust ning spordis ja kergejõustikus osalemist. On kalduvus liialdusele, liialdamisele ja järeleandlikusele.

Kaljukitses
Nad on head juhid ja on loomupärased autoriteetse positsiooni täitjad. Staatus on nende jaoks oluline ning neil on suur vajadus kolleegide austuse ja tunnustuse järele. Nad armastavad võimu ja ei pane pahaks teha selle saavutamiseks vajalikke ohvreid. Nad on äärmiselt ambitsioonikad, kuid võivad teiste suhtes olla külmad ja kalkuleerivad. Nad on traditsioonilised ja eelistavad kinni pidada järeleproovitud asjadest. Nad on praktilised, turvalisusele orienteeritud ja osavad rahaga ümberkäimisel, nad võivad olla töönarkomaanid. See paigutus on tuntud nende poolest, kes töötavad väga palju. Jupiter Kaljukitses vihkab nõrkust. Kõik nõrkused, millest nad endas teadlikud on, püüavad nad usinalt ületada. Nad on nii enda kui ka teiste suhtes karmid. See asetus annab isiksusele tõsise iseloomu.

Veevalaja
Need inimesed on kõige õnnelikumad, kui nad on osa grupist ja/või on koos oma sõpradega. Enamik neist kohtleb oma sõpru võrdselt ja neile ei meeldi lemmikute esiletõstmine. Nad on tugevalt huvitatud sotsiaalsetest reformidest ja inimkonna olukorra parandamisest. Neile meeldib olla teistsugune ning neid köidavad ekstsentrilised ja ebatavalised inimesed. Kuna nad on tugevalt meelestatud, võivad nad olla taktitundetud, kui nad end väljendavad. Ebaõiglus häirib neid kohutavalt. Nad on progressiivsed ja neil on suur huvi tuleviku vastu. Tehnoloogia paelub neid ja nad püüavad olemasolevaid toimimisviise täiustada. Nad on loomult mässajad ja naudivad reeglite rikkumist ning tabude vaidlustamist. Tugevalt individualistlikud, isiklik vabadus on nende inimeste jaoks erakordselt oluline. Nad ei talu, kui neid lämmatatakse või kui nad peavad oma suhetes aru andma neile, kes on omastavad.

Kalad
Need inimesed on äärmiselt kaastundlikud, kuid neid inimesi võidakse sageli ära kasutada. Jupiter Kalades võib tunda teiste inimeste valu ja kannatusi. Nad võivad olla laisad, otsustusvõimetud ja puuduliku keskendumisvõimega. Nad on unistajad ja idealistid, kellel on kalduvus lasta oma kujutlusvõimel vallanduda, mille tulemuseks on mõnikord paranoia ja raskused faktide ja fantaasiate eristamisel. Need inimesed on tundlikud vaimumaailma suhtes ja nende vaimsed tõekspidamised on neile sageli olulised. Mõned võivad isegi pühendada oma elu vaimsetele püüdlustele. Kui teised tegurid horoskoobis seda toetavad, võib esineda selgeltnägemisvõime.

JUPITER MAJADES

1. maja
Jupiter esimeses majas annab sageli mingil viisil suure keha, näiteks suured luud, pikkuse ja sageli kalduvuse kergesti kaalus juurde võtta. Selle paigutusega inimesed reisivad sageli kaugele. Optimistlikud, seltskondlikud ja rõõmsameelsed, neist võivad saada filosoofia, hariduse, vaimsuse ja õiguse autoriteedid. Jupiteri paigutus esimeses majas annab enesekindlust, juhtimisvõimet, väljapeetust ja kalduvust enesehaletsusele. Neid inimesi aitab sageli kaitse ja hea õnne tunne eelmisest elust. Neil võib olla kalduvus liialdada ja viia teatud asjad äärmustesse.

2. maja
Raha kaob sageli sama kiiresti, kui see tuleb. Need inimesed võivad oma rahaasjadega seoses võtta liiga palju asju iseenesestmõistetavalt ja võivad liigselt kulutada. Kui Jupiter on heas seoses ja soodsas astmes, võib rahaga olla õnne. Need inimesed kulutavad raha reisimisele ja/või kõrgharidusele. Sageli on nende rahaasjad mingil moel seotud nende isiklike tõekspidamistega ja nad võivad kasutada raha nende edendamiseks. Mõnel juhul teeb Jupiter teises tähes tohutuid oste, mis nõuavad väga suuri rahasummasid, arvestamata järgnevaid tagajärgi.

3. maja
Need inimesed on sageli väga intelligentsed. Neil on suur anne rääkimiseks, kirjutamiseks ja igasuguseks suhtlemiseks. Nad armastavad rääkida. Nad armastavad raamatuid ja lugemist, sõnamõistatusi ja mänge, mis köidavad meelt. Nagu Jupiter Kaksikutes ja Amburis, on need inimesed elukestvad õppijad, kes naudivad õppimist. Mõnel juhul võib olla suur hulk õdesid-vendi ja/või õde-vend, kellel on tugev Jupiter/Jupiter Jäära tähtkujus. Jupiter kolmandas majas annab optimistliku väljavaate ja üldiselt head suhted õdede-vendade, sugulaste ja naabritega. Mõnel juhul võivad olla õed-vennad või sugulased, kes praktiseerivad religiooni või töötavad ülikoolis või on muul viisil otseselt seotud haridusega. Sageli on lähiümbruses palju tegevusi ja palju lühikesi vahemaid, näiteks oma naabruskonnas.

4. maja
Emal võib olla oma horoskoobis tugev Jupiter/Ambur rõhuasetus ja/või ta võib olla otseselt seotud hariduse või religiooniga. Elu teises pooles on sageli õnne. See paigutus võib anda õnneliku lapsepõlve ja perekond võib olla rahaliselt kindlustatud. Perekond võib tugevalt mõjutada tema religioosseid/moraalseid tõekspidamisi. Mõnel juhul võib üks või mõlemad vanemad olla väga mõjukad, omades tugevaid uskumusi ja vaateid, mida nad selle paigutusega inimesele peale suruvad, eriti kui ta kasvab; see võib hõlmata ka tugevat mõju haridusele. Jupiter neljandas majas võib anda suure pere.

5. maja
Jupiteril 5. majas võib olla tugev mõju hasartmängudele ja seda on mõnikord näha hasartmängusõltlaste horoskoobis. Rahalised kaotused võivad tekkida seetõttu, et need inimesed võivad olla liiga optimistlikud ja teha asju üle oma võimete. Neil võib olla laps, kelle horoskoobis on tugev Jupiter Amburis. Jupiter viiendas majas on laste suhtes lõbus, soe ja hooliv. Selle paigutusega inimesed võivad panna suurt rõhku oma laste haridusvajadusele ja/või religioonile. Neil on sageli palju loomingulist annet ja tugev vajadus vaba eneseväljenduse järele. Need inimesed on sageli väga entusiastlikud spordi suhtes ja neil võivad olla kaasasündinud sportlikud võimed. Vaba aeg, hobid ja lõbu on väga olulised.

6. maja
Töö on nende inimeste jaoks väga oluline ja annab neile isiklikku rahulolu. Jupiter 6. majas annab huvi nii keha kui ka meele tervendamise vastu. Nad võivad olla altid veresuhkruga seotud terviseprobleemidele. Nad kalduvad loomupäraselt töötama meditsiini- või tervisevaldkonnas. Töö võib hõlmata kaugreise, suhtlemist võõraste kultuuride ja rahvastega, tööd ülikoolides või muudes kõrgharidusasutustes või religioonis. Suhted kolleegidega on sageli sõbralikud. Selle paigutusega inimesed võivad töötada teises riigis, mis on kaugel nende sünnipaigast.

7. maja
Teie abielupartneri horoskoobis võib olla tugev Jupiter Amburis. Suhtes on vajadus vabaduse ja sõltumatuse järele, kuid samal ajal ihkavad need inimesed ka turvatunnet. Abielu võib mõnel juhul olla mõne jõuka ja/või kõrge sotsiaalse staatusega inimesega. Abielupartner võib olla otseselt seotud hariduse või religiooniga. Palju abi ja head tahet võib tulla teistelt, sealhulgas partnerilt. Need inimesed hindavad õiglust ja ausust.

8. maja
Teie abielupartneril on tõenäoliselt raha. Kasu võib tulla päranduse ja muu raha kaudu teistelt. Tihti on suur huvi surmajärgse elu vastu ja kui surm saabub, siis on see sageli hiline, rahulik ja loomulikel põhjustel. Neil inimestel on sageli märkimisväärne taastumisvõime ja võime end paljudes eluvaldkondades uuendada. Seksuaalkäitumine on sageli väga tugev ja huvi seksi vastu on keskmisest suurem. See asetsus võib anda tugeva huvi vaimsete ja okultistlike, samuti selgeltnägemise võimete vastu.
 
9. maja
Teadmiste vastu on suur austus ja need inimesed töötavad sageli selle nimel, et omandada võimalikult palju haridust, kas koolihariduse või mitteametlike õpingute kaudu. Jupiter on siin oma loomulikus majas tugev ja Jupiteri tunnused on elus väljendunud. See asetus toob kõige sagedamini kaasa huvi reisimise ja võõraste rahvaste ja kultuuride vastu. Kasu võib tulla ülikoolide või vaimsete püüdluste kaudu. On tugev aususe tunne ja viha silmakirjalikkuse vastu. Paljudel juhtudel arendavad selle positsiooniga inimesed oma unikaalseid uskumusi ja filosoofiaid mis võivad olla neile endile seaduseks. On andekus õpetada, kirjutada ja mõjutada teiste veendumusi. Kui Jupiter on konjunktsioonis keskjoonega, võib esineda kuulsust ja avalikkuse ette astumist.

10. maja
Hilisemas eluetapis on sageli ametialane edu ja suured saavutused. Nendel inimestel on üldiselt hea maine ja nad on teiste seas väga lugupeetud. Karjäär võib keskenduda haridusele, religioonile, reisimisele, võõrastele rahvastele ja kultuuridele, poliitikale ja/või tööle ülikoolis; töötamine otseselt hariduses. Isal võib olla oma horoskoobis tugev Jupiteri/Amburi rõhuasetus ja/või ta võib olla otseselt seotud hariduse ja/või religiooniga. Üsna sageli satuvad sellise paigutusega inimesed võimu ja autoriteedi positsioonidel olevate isikute tähelepanu alla ning nende kontaktide kaudu võivad nad tõusta esile.

11. maja
Palju leitakse õnne sõpradest, gruppidest ja ühendustest. Sageli on sõpru palju. Eesmärke saab saavutada koostöös teistega ja see paigutus sobib suurepäraselt meeskonnatööks. Rühmade huvid võivad olla otseselt seotud mingil viisil haridusega, näiteks vennaskonnad ja õpperühmad, ja/või võivad olla vaimse või religioosse suunitlusega. Mõnel juhul võivad rühmahuvid hõlmata tööd humanitaarideaalide nimel. Need inimesed peavad oma sõpru mõnikord iseenesestmõistetavaks. Võib esineda palju idealismi koos vähese realistlikkusega eesmärkide seadmisel. Sõpradel võib olla oma horoskoobis tugev Jupiteri ja/või Amburiga seotud rõhuasetus. Mõnel juhul võivad olla sõprussuhted välismaalastega või eri kultuuridest pärit inimestega.

12. maja
Neil inimestel võib olla probleeme saladuste hoidmisega, eriti kui Merkuuri suhtes on Neptuun. Ekspansiivne Jupiter kaheteistkümnendas majas tekitab kuulujutte. See on suurepärane asetus meditatsiooni, selgeltnägemise ja metafüüsiliste uuringute ning nende rakenduste jaoks. Paljudel juhtudel on loomulikud selgeltnägemisvõimed. Võib olla töö või seotus haiglate, asutuste ja vanglatega. Mõnel juhul võib oma isiklikke ja religioosseid tõekspidamisi teiste eest varjata. Kujutlusvõime on sageli hästi arenenud ja võib esineda kalduvus fantaasiate tekkimiseks. Võib esineda vajadus üksilduse järele. Sageli on olemas huvi psühholoogia ja mõistuse toimimise vastu. Seda paigutust võib mõnikord leida nõustajate, psühhiaatrite ja psühholoogide horoskoobist.

ASPEKTID JUPITERI SUHTES

Jupiter/Saturn:
Jupiter ja Jupiter. Võib esineda raskeid kohustusi ja palju rasket tööd, kuid kannatlikkusega suudavad need inimesed luua püsiva väärtusega asju. Nagu Jupiteri puhul esimeses majas, annab see aspekt sageli kaitset rasketes oludes. Võib esineda enesehinnangu puudumist, eriti kui selle paigutusega inimesed võrdlevad end teistega. On palju potentsiaali suureks eduks, kuid ainult distsipliini ja raske tööga. Asjad, mida valitseb maja, mille tipus on Kaljukits, saavad sellest aspektist kasu. Seevastu majas, mille tipus on Ambur, võib esineda probleeme ja/või viivitusi. Need inimesed võivad olla töönarkomaanid, kellel on kalduvus asju üle pingutada.

ASPEKTID JUPITERI SUHTES

Jupiter/Saturn:
Võib esineda raskeid kohustusi ja palju rasket tööd, kuid kannatlikkusega suudavad need inimesed luua püsiva väärtusega asju. Nagu Jupiteri puhul esimeses majas, annab see aspekt sageli kaitset rasketes oludes. Võib esineda enesehinnangu puudumist, eriti kui selle paigutusega inimesed võrdlevad end teistega. On palju potentsiaali suureks eduks, kuid ainult distsipliini ja raske tööga. Asjad, mida valitseb maja, mille tipus on Kaljukits, saavad sellest aspektist kasu. Seevastu majas, mille tipus on Ambur, võib esineda probleeme ja/või viivitusi. Need inimesed võivad olla töönarkomaanid, kellel on kalduvus asjadega üle pingutada.

Jupiter/Uraan:
Nad on loomupärased mässajad ja ei talu seda, et teised neid kontrollivad. Sageli on nad ekstsentrilised ja närvilised ning kalduvad emotsionaalsetele pursetele, mis võivad tekkida ootamatult ja ilma igasuguse hoiatuseta. Need inimesed otsivad probleemide lahendamisel uusi ja ebatavalisi lahendusi. Jupiteri ja Uraani vahelised aspektid põhjustavad ebapraktilisust, impulsiivset loomust ja mõnel juhul häirivat isiksust. Võib esineda kalduvust tehnoloogia, loodusteaduste ja matemaatikaga. Neile inimestele ei meeldi kohaneda ja nad on sageli väga tahtejõulised. Asjad, mida valitseb maja, mille tipus on Veevalaja, saavad sellest kontaktist sageli kasu.

Jupiter/Neptuun:
Jupiter aspektis Neptuuniga annab võimsa ja hästi arenenud kujutlusvõime. Aega võib raisata unistuste ja fantaasia peale. Jupiter/Neptuun annab palju kunstilist andekust ja loovust, rafineeritud maitseid ja ilu hindamist. Selle aspektiga kaasneb palju kaastunnet teiste suhtes, samuti psüühilised võimed ja võime tunda teiste inimeste emotsioone ja isegi kannatusi. On kalduvus olla kergesti mõjutatav ja isegi kergeusklik. Jupiter/Neptuun annab suure tundlikkuse. Asjad, mida valitseb maja, mille tipus on Kalad, saavad sellest kontaktist sageli kasu.

Jupiter/Pluuto:
See aspekt annab tugeva tahte ja intensiivse iseloomu. Need inimesed on sageli väga tugeva arvamusrga ja samastuvad oma veendumustega tugevalt, kuni fanatismi piirini. Nad suhtuvad harva millegi suhtes neutraalselt, nad kas armastavad midagi või vihkavad seda. Elus võivad toimuda drastilised muutused ja pöördepunktid seoses religiooni ja vaimsete tõekspidamistega. Asjad, mida valitseb maja, mille tipus on Skorpion, saavad sellest kontaktist sageli kasu.© Copyright 2002, 2013, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457

Planeedid: Nende märgid, majad ja aspektid


TAGASI AZASELI ASTROLOOGIA INDEKSISSE
 
Saturn: Its Signs, Houses, and Aspects

Saturn: Saturn: Tema märgid, majad ja aspektid

Saturn on õnnetus meie horoskoobis ja see, kus me kogeme elus kannatusi, kaotusi, viletsust ja probleeme.

SATURNI KOHTA [Link]

SATURNUS MÄRKIDES

Jäär
Inimestel, kelle Saturn on Jääras, on raskusi enesekehtestamisega ja nad võivad olla pessimistliku, argliku loomuga. Sageli kipuvad nad oma viha enda sees hoidma. Nad võivad olla liiga ettevaatlikud ja karta riskeerida. Teised planeedid Jääras [eriti kui nad ei ole Saturniga konjongatsioonis], tugevalt paigutatud Marss ja Jupiter võivad neid kalduvusi tasakaalustada. See paigutus võib tekitada enesekindluse puudumist ja madalat enesehinnangut. Kui muud tegurid horoskoobis sellele vastu ei ole, võib Saturn Jääras olla elujõudu ja energiat kurnav. Üsna sageli on elu esimene pool raskem kui hilisemad aastad.

Sõnn
Enamasti on elus probleeme, mis keerlevad materiaalse vara ja raha ümber; rohkem kui keskmise inimese puhul. Vaesus võib neid inimesi sügavalt mõjutada ja jätta püsivaid armi, nii et isegi kui nad kindlustavad endale hiljem elus mugava sissetuleku, võivad nad olla raha suhtes väga ahned, odavad ja varuvad. Need, kes on üles kasvanud vaesuses, võivad alati tunda end halvemana kui teised, kellel on rahaliselt rohkem vahendeid. Võib tekkida kinnisidee raha ja rikkuse suhtes. Enamik selle paigutusega inimesi peab väga kõvasti tööd tegema, et saavutada elus mingit rahalist kindlustunnet. Harvadel juhtudel, eriti kui Neptuun on silmapaistev, võib esineda täielik loobumine kõigest materiaalsest. Teise äärmusena on selle paigutusega äärmuslikult jõukad lapsed, kes on need, keda nende vanemad on tõenäoliselt ostnud nii, et neid on hellitatud raha ja materiaalsete asjadega, kuid kellele on näidatud vähe või üldse mitte isiklikku tähelepanu ja armastust. Võib esineda märgatavaid egoistlikke kalduvusi ja soovimatust midagi teistega jagada.

Kaksikud
Selle paigutusega inimesed tunnevad end sageli teistest intellektuaalselt halvemana ja kardavad sageli, et neid peetakse rumalaks. Mõnel juhul võivad nad olla intelligentsuse osas aeglased ja/või neil võib olla puudulik haridus. Saturni paigutuse Kaksikud puhul on levinud ka suhtlemisprobleemid. Võib esineda õpiraskusi, düsleksia, probleeme rääkimise ja kirjutamisega ning harvadel juhtudel ka füüsiliste meeltega seotud häireid, nagu näiteks kõnepuudulikkus, kuulmis- ja/või nägemisprobleemid või puudulikud käed. Samuti võib esineda probleeme õdede-vendadega.

Vähk
Nende inimeste kodune elu, kelle Saturn on Vähis, on sageli väga rahutu. Paljud selle paigutusega inimesed vahetavad elu jooksul sageli elukohta. Perekonnaga seoses võivad olla liigsed kohustused ja nõudmised. Need võivad ulatuda rasketest finantskoormustest kuni nende pereliikmete eest hoolitsemiseni, kes ei suuda enda eest hoolitseda. Olulisemad probleemid elus keerlevad kodu ja perekonna ümber. Turvalisus ja stabiilsus võivad olla väga raskesti saavutatavad, kusjuures saatus loob alati asjaolusid, kus toimuvad häirivad muutused, mis takistavad õnneliku, turvalise ja püsiva koduse elu loomist.

Lõvi
Need inimesed võivad olla liiga tõsised. Nad on sageli töönarkomaanid, kellel on elus väga vähe rõõmu. "Ainult töö ja mitte mäng." Neil võivad olla põhjendamatult kõrged ootused nii enda kui ka teiste suhtes. Üsna sageli on probleeme lastega. Mõnel juhul ei ole selle paigutusega inimestel lapsi. Saturn Lõvis võib olla vanemana liiga üleolev, range ja isegi kuritahtlik. Samuti võib esineda muid lastega seotud probleeme, näiteks kui lapsevanem ei ole hooldusõiguslik või tal on suured kohustused seoses lastega. Huumorimeel on sageli puudulik, välja arvatud juhul, kui horoskoobis on muid tegureid, mis seda tasakaalustavad. Need inimesed on sageli liiga vastutustundlikud ja võivad mõnel juhul tunda end ebasoosituna.

Neitsi
Paljudel inimestel, kelle Saturn on Neitsis, on elu jooksul terviseprobleeme. Lapsepõlves on nõrk tervis tavaline ja see võib põhjustada madalat enesehinnangut. Terviseprobleemid on sageli kroonilised, võivad olla rasked ja mõnel juhul isegi invaliidistavad. Nad võivad olla liiga kriitilised nii enda kui ka teiste suhtes. Sageli esineb probleeme seoses tööga, näiteks töötuse perioodid, töötamine alla oma võimete või muud probleemid.

Kaalud
See paigutus toodab rohkem vallalisi/abieluta inimesi kui ükski teine. Peaaegu alati on raske õnn, mis on seotud armueluga. Saturn toob nende inimeste ellu sageli valesid partnereid; neid, kes on kuritahtlikud ja lausa mädad. Mõnel juhul, kui on olemas tõeline ja sügav armastus, võivad asjaolud sekkuda ja selle surma, sunnitud lahkumineku või muu drastilise sekkumise kaudu hävitada. Mõnedel selle paigutusega inimestel võib olla füüsiline probleem või puue, mis takistab neil igasuguste armastussuhete loomist. Perekondlikud kohustused võivad takistada Saturni paigutusega Kaalud inimest abielusuhet sõlmimast ja/või liiga domineerivad vanemad võivad samuti sekkuda, takistades igasuguse armastuse tekkimist elus. Esimene armastussuhe on sageli kõige halvem. Võib tekkida vastamata armastus ja südamevalu.

Ambur
Eluküsimused võivad keerelda dogmade või usuliste tõekspidamiste ümber. Mõnel juhul on Saturn Amburis tüdinenud dogmadest, nii et ta lükkab tagasi kõik vaimse ja usub ainult materiaalsete tõendite olemasolu korral. Vanemad, perekond ja teised võivad olla nende suhtes, kellel on see paigutus seoses vaimsete tõekspidamistega, ebasõbralikud ja isegi vaenulikud. Saturn Amburis on sageli näha kolledžiõpetajate ja ülikoolide ning muude haridusasutuste töötajate horoskoobis. Selle paigutusega inimesed reisivad sageli, kuid võõrastel maadel võib tekkida probleeme. Nendel inimestel on parem arendada oma moraali ja vaimseid tõekspidamisi, kui püüda teiste dogmasid mõtestada. Isiklik vabadus on nende jaoks väga oluline ja neile ei meeldi, kui nad tunnevad end kontrollituna või millegi suhtes seotuna.

Kaljukitsed
Tööalane edu tuleb sageli pärast palju tööd ja isiklikke pingutusi. Need inimesed võivad olla töönarkomaanid ja mõned võivad end tööl isegi mugavamalt tunda kui kodus. Nad paistavad silma planeerimise ja organiseerimisega. Nad eelistavad jääda tagaplaanile, on tagasihoidlikud ja ettevaatlikud, jäädes kindlaks järeleproovitud asjadele. See paigutus annab palju vastupidavust. Turvalisus on nende jaoks oluline ja nad on praktilise loomuga. Nad on reeglina usaldusväärsed ja vastutustundlikud. Nad hoolivad oma isiklikust mainest ja muljetest, mida nad teistele avaldavad. See paigutus annab talendi äritegevuseks.

Veevalaja
Need inimesed, eriti kui nad saavad elus vanemaks, võivad vabatahtlikult muutuda üksildasteks. Selle paigutuse puhul võib emotsionaalne olemus olla jahe, distantseeritud ja kontrollitud, välja arvatud juhul, kui horoskoobis on tugev Skorpioni rõhuasetus. Mõnel juhul võib olla raske vastutus, mis on seotud gruppide ja organisatsioonidega. Varasematel aastatel võivad sõbrad neid inimesi alt vedada ja hiljem elus; nad tunnevad, et töötavad kõige paremini, kui nad töötavad üksi. Eluküsimused võivad keerelda isiklike vabaduste ja vabaduse ümber. Selle paigutusega inimesed võivad oma sõpru alt vedada või lihtsalt mitte olla nende jaoks olemas.

Kalad
Neil inimestel võib olla enesehävituslik kalduvus. Nad seavad sageli teiste vajadused enda omadest ettepoole. Nad teevad ka teiste tööd enda eest ära, eriti kui teised ei tee oma tööd; saavad tunda igasugust ärakasutamist. Jalaga võib olla probleeme. See paigutus annab tugeva kalduvuse perfektsionismile ja enesekriitikale.

SATURNUS MAJADES

1. maja
Saturn esimeses majas annab isiksusele sageli tõsise iseloomu koos häbeliku meelelaadiga, kui seda ei tasakaalusta teised tegurid horoskoobis. Võib esineda probleeme füüsilise minaga mingil moel. Need inimesed on töökad ja võtavad vastutust väga tõsiselt. Lapsepõlves oli sageli raskusi ja paljud selle paigutusega inimesed olid sunnitud liiga kiiresti suureks kasvama. Maja asjad, mille tipus on Kaljukits, on enam kui tõenäoliselt tugevalt keskendunud elule. Saturn esimeses majas annab tugeva vastupidavuse ja enesedistsipliini.

2. maja
Eluküsimused keerlevad raha, materiaalse vara ja rahaasjade ümber. Enamasti on igasugune rahaline kindlustatus elus väga raske töö tulemus, kuid see paigutus on silmapaistev ka üsna paljude miljonäride horoskoobis. Need inimesed võtavad raha väga tõsiselt. Nad on solvunud igasuguste odavate kingituste peale ja seavad kingituse väärtuse kõigest muust kõrgemale. Nagu Saturni puhul Sõnni tähtkujus, mõjutab vaesus neid sügavalt ja jätab püsivad armid. Raha on seotud enesehinnanguga.

3. maja
See võib tekitada tõsiseid probleeme, mis on seotud õdede-vendadega. Mõnel juhul eelistavad vanemad ja teised pereliikmed õde-venda, mistõttu need inimesed tunnevad end ebasoosituna. Äärmuslikel juhtudel võib õde-vend olla vägivaldne ja kasutada ära inimesi, kelle Saturn on kolmandas majas. See on väga tõsine probleem ja võib jätkuda kuni surmani, kui inimene, kelle Saturn on kolmandas majas, ei ole piisavalt tugev, et sellest lahku lüüa. Ta võib tunda, et ta on õele või vennale abiks, kuid õde või vend keeldub tavaliselt ennast aitamast ja kasutab seetõttu kolmanda maja Saturni-kohaga inimest jõhkralt ära. Sellise paigutusega inimestel võib olla õde-vend, kelle horoskoobis on tugev Kaljukitse ja/või Saturni rõhuasetus. Samuti võib esineda probleeme õppimisega ja mõtlemisprotsessi kaasamisega. Mõnel juhul esineb õpiraskusi, puudulikku intelligentsust või muid probleeme, nagu puudulik kõne, kuulmine ja käeline osavus. Sellise paigutusega inimesed võivad tunda end teistest intellektuaalselt halvemana ja karta, et neid peetakse rumalaks.

4. maja
See paigutus muudab lapsepõlve väga õnnetuks. Ema võib olla eemalolev, emotsionaalselt kättesaamatu ja isegi vägivaldne ja külm. Mõnel juhul puudub ema lapse elust üldse. Kõige sagedamini tunnevad neljanda maja Saturniga inimesed, et neid ei armastata; nende emotsionaalseid vajadusi ei rahuldatud lapsena. Mõnel juhul võivad olla perekonnaga seotud suured kohustused, mis takistavad selle paigutusega inimestel oma elu elada. Eluküsimused keerlevad ebameeldivate minevikukogemuste ümber, nagu emotsionaalsed traumad, väärkohtlemine, emotsionaalne puudus ja tõsised pereprobleemid. Saturn neljandas majas on sageli näha orbude horoskoobis.

5. maja
Paljud neist, kelle Saturn on viiendas majas, on lastetud. See paigutus annab suure osa inimestest, kes on viljatu ja ei suuda lapsi saada. Kui lapsed on olemas, võib esineda probleeme, nagu puue või muud probleemid, mis nõuavad suuri kohustusi. Kõige sagedamini on õnnetus mingil viisil seotud lastega.

6. maja
Need inimesed võivad olla töönarkomaanid. Töö võib olla nende elus oluline tegur ja paljudel juhtudel töötavad nad oma võimetele mittevastaval tööl. Võib esineda kroonilisi terviseprobleeme ja töötuse perioode. Töö võib olla rõhuv, nõudlik ja kõikehõlmav, mistõttu selle paigutusega inimesele jääb vähe aega millegi muu jaoks. Olen näinud Saturni kuuendas majas inimesi, kes on sunnitud töötama pikki ja raskeid tööpäevi pereettevõttes. Kui tööl ei ole põhirõhk, siis on elus sageli tõsiseid terviseprobleeme.

7. maja
Saturn seitsmendas majas toob sageli kaasa vanusevahe abielupartneriga. Mõnel juhul on abielupartner pigem vanemliku suhtumisega kui abikaasaga ning suhte armastusaspektid on puudulikud ja külmad. See paigutus toob viivitusi ja mõnikord, nagu Saturn Kaaludes, isegi abielu/partnerluse eiramist ning põhjustab selles eluvaldkonnas õnnetust. Abielupartner võib olla kuritahtlik, odav, külm ja emotsionaalselt mitte toetav. Lisaks, kuna seitsmes on teiste [platooniline] maja elus; inimesi, kellel on see paigutus, koheldakse sageli halvasti ja nad kannatavad palju väärkohtlemist. Mõnel juhul võib abielupartneril olla oma horoskoobis tugev Kaljukitse- ja/või Saturni rõhuasetus.

8. maja
Paljudel selle paigutusega inimesed on eluaegses vaesuses ja vaesus võib olla äärmuslik. Mõnel juhul on eluaegsed võlad, mis takistavad neil inimestel kunagi midagi omada või saada mingit rahalist kindlust. Selle paigutusega inimesed peaksid võimalikult palju võlgadest eemale hoiduma. Neile inimestele ei meeldi, kui nad kellelegi midagi võlgu jäävad. Nad teevad pigem ise peaaegu võimatut, kui et paluksid kunagi abi. Selle paigutusega inimestele ei meeldi olla kellestki sõltuvuses; nad peavad tundma end isemajandavatena. Saturn kaheksas võib anda pika elu, kusjuures inimene sureb loomulikel põhjustel. Mõnel juhul võib esineda seksuaalseid katkestusi või muid probleeme, mis on seotud seksiga. Võib esineda pikki perioode ilma igasuguse seksita, millele järgnevad äärmusliku seksuaalse järeleandmise ajad. Sageli ihkavad nad sügavat hingede-vaimuliitu armukesega, kuid saatus takistab seda.

9. maja
Haridus võib olla mingil viisil puudulik või poolik. Võib esineda ebaõnne, mis on seotud reisimisega, probleeme, mis tulenevad erineva kultuurilise ja/või rassilise taustaga inimestest, ning probleeme, mis on seotud vaimsete tõekspidamiste ja haridusega. Selle positsiooniga inimesed võivad olla dogmaatilised ja kitsarinnalised. Nad on tavaliselt ettevaatlikud ja ei võta meeleldi riske, välja arvatud juhul, kui horoskoobis on muid tegureid, mis sellele vastu räägivad. Läbi raske töö võib olla edasiminek ülikoolide ja muude kõrgkoolide kaudu.

10. maja
Isa võib olla äärmiselt range ja isegi vägivaldne. Raske töö ja sihikindlus võivad viia staatuse ja juhtpositsioonini. Mõnel juhul võib maine kannatada. See paigutus annab ande juhtimisele, autoriteedile ja hea äritunnetuse. Need inimesed on loomupärased juhid. Saturn kümnendas positsioonis annab tugeva tahte ja vastutustundliku olemuse.

11. maja
Selle paigutusega inimesed võivad olla sõprades pettunud ja/või neil võib olla väga vähe lähedasi sõpru. Paljudel juhtudel on suured kohustused, mis on seotud rühmade ja organisatsioonidega. Isiklikud eesmärgid võivad olla ühel või teisel viisil piiratud. Sageli luuakse sõprussuhteid nendega, kes on palju küpsemad ja sarnaselt võimupositsioonidel. Sõbrad ja/või rühmad võivad esitada raskeid nõudmisi neile, kellel on see paigutus.

12. maja
Inimesed, kelle Saturn on kaheteistkümnendas majas, on altid depressioonile. Paljud usuvad sageli, et nende saladused on palju hullemad kui teiste saladused. Võib esineda emotsionaalse isolatsiooni ja üksilduse tunne. Haiglad, asutused ja muud kinnipidamiskohad võivad olla elus oluliseks fookuseks, sageli oma töö kaudu. Võib esineda irratsionaalseid hirme ja üliaktiivset kujutlusvõimet. Maja asjad, mille tipus on Kaljukits, on sageli mingil moel õnnetud.

SATURNI ASPEKTID

Saturn/Uraan
Mida tihedam on see aspekt orbiidil, seda rohkem on need, kellel see on, sunnitud oma elus kohanema. Paljudel juhtudel olid vanemad lapsepõlves väga ranged ja lubasid vähe või üldse mitte mingit individuaalsust või väljendusvabadust. Need inimesed õpivad, et nad on teiste poolt aktsepteeritud, kui nad järgivad aktsepteeritud käitumisstandardeid. Nad on tavaliselt iseenda kontrolli all.

Saturn/Neptuun
Selle aspektiga inimesed tunnevad end sageli haletsusväärselt, eriti lapsepõlves. Mõnel juhul jätavad selle paigutusega inimesed raha tähtsuse tähelepanuta ja äärmuslikel juhtudel loobuvad igasugusest materialismist; mõlemal juhul jäävad nad vaesusse. Teisisõnu, raha ja materiaalset rikkust ei võeta nii tõsiselt kui peaks. Kujutlusvõime on hästi arenenud ja võib olla haiglaslik. Sageli nii kardetakse kui ka oodatakse halvimat, mis puudutab tulevikku ja eelseisvaid probleeme. Mõnel juhul, nagu Neptuni/Päikese aspektide puhul, kui seda toetavad teised tegurid horoskoobis, võib isa Saturni/Neptuni last kahjustada ühel või teisel viisil, isegi tahtmatult.

Saturn/Pluuto
Siin on küünilise inimese aspekt. Need inimesed võivad olla karmid ja õpivad elu jooksul, et nad võivad usaldada väga vähe või üldse mitte ühtegi teist inimest. Sageli on nad tulnud üles raskel teel ja on õppinud ellu jääma. See aspekt annab tugeva tahte koos külma ja isegi halastamatu emotsionaalse iseloomuga. Võivad tekkida tõsised vastasseisud võimulolijatega. Need inimesed võivad tunda end tagakiusatuna ja reageerida mingil viisil vägivaldselt.© Copyright 2002, 2013, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457

Planeedid: Nende märgid, majad ja aspektid


TAGASI AZASELI ASTROLOOGIAINDEKSI JUURDE
 

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back
Top