Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Türkçe Meme Başlığı

20220218-083716.jpg

Benim daimi ruh hali.

Olacak olan her şeyi rüyalarımda teker teker görüp etrafı bilgilendirdiğim zaman gelen tanrıvari hissiyat

20220523-023534.jpg

Akay Alaz said:

Esenlikler,

Mesaj kalabalığı olmaması adına meme spam'leyeceğiniz zaman tek gönderide birleştirebilirsiniz.

İyi akşamlar.

Büyük stratejist, masaları bozan, oyunları kuran Kemal Kılıçdaroğlu, paralel evrendeki en ağır milliyetçi ve vatansever kopyasını getirirken onu yıpratmamak için kendisini aday gösteriyor. Bu görüntülerde ikisi satranç oynarken yakalanmış.

K-l-daro-lu.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yalnız hesaba katmadığı bir sorun vardı... 18 yaşına bastığı andan itibaren mührü masayı kırarcasına sağ merkez şeriatçı partilere basan, Türkiye şartlarında yaşayarak bedenini ve mentalini adeta bir Şaolin ustasıymışçasına geliştirmiş ve bölgenin zorlu koşullarına adapte olmuş, bir tank gibi eğilmez, komando gibi iradesinden dönmez veteran AKP'li kesimin bu eski gücüne geri dönemeyeceğine, zihninde oluşan yaralarını saramayacağına fazla güvenmişti...

O gün, bu büyük zıtlıkların savaşında, kazanan kim olacaktı... Eski rakibi tekrardan savaş çığlığını haykırmaya, o salonu inletmeye mi geliyordu...

Bas-Ampule.jpg

Bright Truth said:
Büyük stratejist, masaları bozan, oyunları kuran Kemal Kılıçdaroğlu, paralel evrendeki en ağır milliyetçi ve vatansever kopyasını getirirken onu yıpratmamak için kendisini aday gösteriyor. Bu görüntülerde ikisi satranç oynarken yakalanmış.

K-l-daro-lu.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yalnız hesaba katmadığı bir sorun vardı... 18 yaşına bastığı andan itibaren mührü masayı kırarcasına sağ merkez şeriatçı partilere basan, Türkiye şartlarında yaşayarak bedenini ve mentalini adeta bir Şaolin ustasıymışçasına geliştirmiş ve bölgenin zorlu koşullarına adapte olmuş, bir tank gibi eğilmez, komando gibi iradesinden dönmez veteran AKP'li kesimin bu eski gücüne geri dönemeyeceğine, zihninde oluşan yaralarını saramayacağına fazla güvenmişti...

O gün, bu büyük zıtlıkların savaşında, kazanan kim olacaktı... Eski rakibi tekrardan savaş çığlığını haykırmaya, o salonu inletmeye mi geliyordu...

Bas-Ampule.jpg

Daha iyisi gelene kadar kanaldaki en iyi meme budur, sağolun bayağı bir güldüm.

Bright Truth said:

Bunu okurken haykırdım :lol: :lol:

kemal2.jpg

kemal1.jpg

kemal3.jpg

Yalans-ylepinokyo.jpg

Kurtninjalar.jpg

alarsaat.jpg

fayhatt-yorum.jpg

mhplogo.jpg

R-yan-zdag-rd-n-z.jpg

fet-c-l-klesu-lama.jpg

ma-ara-se-men.jpg

180lira.jpg

Abdestalmakyasak.jpg

g-kku-a.jpg

t-rklerk-yma.jpg

kurba-a1.jpg

kurba-a2.jpg

kurba-a3.jpg

kurba-a4.jpg

Goingtohell.jpg

Thomas.jpg

zekikurt.png

G-zlerimikapad-m.jpg

rk-l-k.jpg

avengershastas.jpg

jokerahmetkaya.png

Halq-kin.jpg

japona-bilimci.jpg

Fine.jpg

ortado-u.jpg

S-nav-eker.jpg

te-rist-bile-olamazs-n.jpg

Spotifyliste.jpg

Fet-c-m-s-n.jpg

c-rc-rb-ce-i.jpg

kemalistrevolution.jpg

Kediduru.jpg

Sapahe said:

Esenlikler,

Lütfen meme paylaşırken bütün arşivi dökmek yerine zamana yayarak paylaşın. Öbür türlü gönderi büyük bir yer kaplıyor.

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Lütfen meme paylaşırken bütün arşivi dökmek yerine zamana yayarak paylaşın. Öbür türlü gönderi büyük bir yer kaplıyor.

İyi günler.
Haklısınız pardon, düşünemedim. Bu gönderi de dahil olmak üzere kaldırabiliyorsanız kaldırabilirsiniz. Bundan sonra dikkat edeceğim çünkü estetiğin bozulmasını istemem.

Eğer gerçekten iyi bir şekilde kıvırtabilirseniz,

912.gif

Bir gün siz de başarılı bir siyasetçi olabilirsiniz.

(Yanlış anlaşılmasın, medeni cesareti hoşuma gitti. Genel siyasetçilere sitemde bulunuyorum)

Kurgu:

"Gemiye bin."

"Bindir bindirebiliyorsan!"

Gerçeklik:

"Savaşı kaybettiniz beyler, yani sizi daha çok Avrupalı misket tüfeği alıp krallığımı daha da genişletmek ve zenginleşmek için satmış bulunuyorum."

Slavery-Facts.jpg

Kurgu:

"Elveda kardeşim."

"Hayır! Onu almayın!"

Gerçeklik:

"Siktiiğğrrr."

"Harika. Bu kara toz komşu kabileleri mağlup etmemde bana yardımcı olacak."

Slavery-Facts-2.png

Yahudiler her yalan söylediğinde bir şınav çekerseniz ne olur?

https://i.ibb.co/QCLzqt9/20230324-213632.jpg

POV:

Arjantin'de yolda yürürken birisine omzunuz çarpıyor ve özür dilemek için arkanızı dönüyorsunuz.

F-hrer-Kamufle-Oluyor.jpg

Basit bir açıklama:

Yüksek frekanslı varlıklar (örneğin Tanrılar) daha alt seviyeli/frekanslı gezegende yaşayamaz. Tanrılardan daha düşük ama sıradan bir insandan daha yüksek seviyedeki bir kişi yaşayabilse de yaşam şartları sorunlu gelir. Öte yandan sıradan insanlar için genellikle hiçbir sorun yoktur.

7ik2hs.jpg

Eskiden kundalinisinin uyandığını sanan çok fazla yeni kişi/troll vardı. Yine türerseler bunu atalım.

asdasfasdaf.jpg

Pegasus666 said:
satou said:
Eskiden kundalinisinin uyandığını sanan çok fazla yeni kişi/troll vardı. Yine türerseler bunu atalım.

asdasfasdaf.jpg

Sadece belin ağrıyor da denebilir.

Evet. Yine de böyle daha komik geldi.

İhtiyar bunu yapmamalıydın :shock:
Yasalara uyan lanet olası bir Amerikalı olman gerekirdi.

https://youtu.be/tnCX_gIDSrA

Çıkış amacını bilmiyorum taa ilk SS olduğum zamanlarda internete spiritüel satanizm yazıp görsellerde ne çıkacak acaba diye merak ettiğim zamanlarda bulmuştum bunu.

Efsaneler, Yahudiler ilk aramıza sızdığında usta tüccar Ea-Naşir'den ders aldıklarını söyler. Tüccar mudrasını ondan öğrenmişlerdir.

Dukes-1.jpg

"Kusura bakma, geri ödeme yok."

"Muhtemelen harem dolusu karısı var."

"Bütün bir yolu İran'dan bakır almaya teper. Sonrasında kalitesini fazla göstererek fahiş fiyatlara satar."

"Seni ve elçini küçümsemeyle karşılayacaktır."

"Müşterilerinden gelen bütün şikâyet tabletlerini evinde zevkine dekorasyon amacıyla ve gücünün göstergesi olarak saklar."

eacover.jpg

Pov: Teistikler PDF'leri okuyup anlık libido yükselmesiyle adanma yapmıştır:

Ezel ırkçılık hakkında duyuru yapıyor: https://youtube.com/shorts/5loNDLfS7r4?feature=share

Göz yaşartıcı.

O : ne tar müzikler dinlersin
Ben : Yabancı Metal Rap Rock grupları falan...

O sırada dinlediğim olağan üstü şarkı: https://youtu.be/1x0GqPCjfqE

Sesiyle okudum puahahahahah

Bu da Celal Şengör taklidi: Bak şimdi Fatihçim bu konuda, bu konuda şimdi bak bu konuda Fatih gülme bi dakika. Bu konuda Köln Üniversitesinden çok kıymetli bir dostum vardir; Wolfgang Das Schmögtenschmidt. Evrenin oluşumu ve yapısı hakkında bir makale yazıyor, yayınlıyor. Ulan bu çocuk taa Salzburg'dan; dönemin insanı diyor Deutschland mind was, was ist deine michte. Yanı öyle bir coğrafyadan çıkması mucize. Neyse abi işte bu makale aslında herkes bilmez tabii bunu bir ekleme, eklemenin yaptığı orijinal makale Gerschicht Kleinen Undsphagenwaaaacht'tan. O makale de çok iyidir abi. Neyse bu makalede diyor ki; evren, kocca bir zırvadan ibadettir. Ulan profesörler bakıyor, hocalar bakıyor diyorlar ki ne diyor bu deli. Hiç böyle şey olur mu? Koca evren, koca kainat. Nerede bu makalede tanrı, mitolojiler? İlber kuru pasta bırakmamışsın yine. Neyse abi ve ekliyor; Evreni yorumlayan da zırvadır, bundan ekmek yiyen de zırvadır. Kainat dediğin zırvadır diyor. Zaten müslüman toplumlarda bu hep böyledir. Harika bir makaledir abi o. Ve en sonda diyor ki "Das auf nicht enischtelein, und das micht auf nicht augen spiele HAHAHAHAHAHAHA yani diyor ki İlber bak michte auf deine ihr machten und die spielen was ist das möchten AHAHAHAHA AHAHAHAHAHA sonra okulda tabii baya gündem oluyor bu. Neyse Cengiz Han zamanı zaten hep böyledir. Cengiz çok zeki bir adamdı. Ben Moğolistanda görev yaptım, inanılmaz bir yer abi. Çok güzel. İşte abi tam olarak da bu yüzden Müslüman ülkeler yok olmaya mahkumdur. Evrim dediğin bir teori değil, bir tez değil, böyle bakan zır cahildir zırvadır zaten. Evrim müslüman ülkelerin kabul etmekten korktuğu bir gerçektir. Fatih dur gülme bi abicim

+ Kanka bu sefer buluşunca rtr yapıcaz demi
- Evet kanka yapıcaz söz
Buluştuktan sonra Max aktivite

Bu tür memeler yapmanın size eğlenceli geldiğini biliyorum ancak temelde saygısızlık yapıyorsunuz. Zira bu memenin savaşımıza herhangi bir somut faydası yok, bilakis Şeytan'ın adıyla alay ediyorsunuz ve düşmanlarımızdan biri bunu görseydi gerçekten gülerdi. Bu onlar için gerçekten komik bir şey olurdu. Bizim için komik mi, değil, olmamalı da. Arkadaş grubunda yapsanız gülünebilir ancak herkese açık olduğu taktirde yaratacağı etkiler çok daha farklı olacaktır. Burada değindiğiniz daha derin bir anlam yoksa tabii ki.

Mesela geçenlerde paylaştığınız "kız düşürme" memesi iyiydi zira genellikle ergen topluluklarında gözlemlenen tipik aptalca bir davranışı eleştiriyordunuz. Baskıcı inançlardan özgürleşmiş insanlar olduğumuz için bu davranışınızı anlıyorum ancak daha titizlikle düşünülmüş ve itinayla hazırlanmış kaliteli memeler çok daha iyi olacaktır.

Pegasus666 said:
Tüm bunlara rağmen 70 yaşında rahat rahat emeklilik yaşamak varken İstanbul ve Ankara'yı kırmızı yaptı. Ve ikinci tura kaldı.
Koltuk sevdası insana yetmişinde neler yaptırıyor, ben de hayret ediyorum...

mm1.png

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back