Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

  • Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Estonian Translation Thread

Spirit Abuse
Vaimu kuritarvitamine


Ma kirjutasin selle jutluse kaua aega tagasi, kui olin uus. Palju on sellest ajast saadik juhtunud. See jutlus käsitleb vaimset kuritarvitamist. Deemonid ei ole enam seotud. Viis pühendunud Saatana preestrit tegid energiatööd iga deemoniga, ühendades meie hinged nende hingedega nelja kuu jooksul. Gooti deemonid ei ole meie väljamõeldud koletised, vaid tähtsad ja kuulsad paganlikud jumalad, kellest paljud on Vana-Egiptuse omad. Igaüks, kes on piisavalt rumal, et kutsuda deemon välja, kasutades kuritarvitavaid meetodeid, mida õpetatakse tuntud juudi kirjalikes grimoirides, nagu "Saalomoni võti", saab ebameeldiva üllatuse.

Raamatupoodide riiuleid täidab väga palju kirjanduslikku prügi, mis puudutab okultismi ja maagilisi praktikaid. Paljud niinimetatud esoteerilised seltsid ja ordud ei ole midagi muud kui kristlased, kuna nad austavad ja töötavad otseselt Jehoova inglitega, kasutavad kristluse ja heebrea sümboleid ning praktiseerivad vaimude kuritarvitamist.

Ma lugesin ühte sellist raamatut, mis on kirjutatud gooti deemoni esilekutsumiseks* Ettevalmistusena "deemoni kutsumiseks" kirjeldab autor, kes ei ole midagi muud kui kuritarvitav nõid, täie tõsidusega kõiki mõttetuid igapäevaseid rituaale, palveid "JHVH-le" koos eriliste dieetidega, seksuaalsusest hoidumist, rituaalset suplust ja "fumigatsiooni". Lisaks sellele on see rumal inimene hirmul selle deemoni ees, keda ta nii väga kuritarvitada tahab, nii et loomulikult peab ta anuma ingleid appi.

Pärast kuritarvitaja korduvaid ja kurnavaid katseid ilmub Deemon lõpuks mõne kuu pärast, ja möirgab, ehmatades kuritarvitajal ja tema partneril kõhu lahti. "Te lollid!" karjub deemon. See autor on nii loll ja vaimselt teadmatu; ta ei suuda isegi näha, et Deemon mängib temaga. Vaimselt vägivaldne autor väriseb koos oma partneriga maagilises ringis.

Raamat jätkub ja pärast korduvaid katseid, mille käigus kasutatakse sundi, ähvardusi ja nii edasi, õnnestub autoril saavutada veel mõned külastused ja ta muutub piisavalt julgeks, et nõuda rahalist abi. Deemon vastab, et ta "ei saa läbi," kuna tal "ei ole tänapäeval majanduses võimu". Kõik, mida autor sellest kogemusest sai, olid valed, kahepalgeline jutt ja palju raisatud energiat. Autor ütles, et see kogemus "võttis temast kõik välja", vanandades teda füüsiliselt, psüühiliselt ja vaimselt. Ta sai seda, mida ta vääris! Need lollid ei peatu kunagi mõtlemast, et surres ei ole kaitsvat maagilist ringi ja kui inimese hing lõplikult kehast lahkub, ootavad teda vaenlaseks tehtud deemonid. Inimhinge energia ei ole midagi võrreldes deemonite jõuga. Ma tean seda, sest olen kutsunud nii Demeoneid kui ka surnud inimhinge.

Kui me läheme Saatana juurde puhta südamega [täieliku aususega], siis saame tasuks teadmisi ja vaimseid tarkusi, mida vähesed saavad. Deemonid ilmuvad minu altarile, räägivad minuga erinevatel aegadel ning annavad mulle väga sageli nõu ja tuge. Nad lihtsalt tulevad minu juurde. Ma ei pea isegi küsima, et saada raha. Ma ei tea, kui palju kordi olen leidnud või praktiliselt otse raha juurde kõndinud. Ma ei ole kunagi ilma jäänud. Samuti on minu jaoks lohutav teada, et mul on tõelised vaimusõbrad, kes hoolitsevad minu eest. Mul on hea meel nendega kohtuda, kui surm saabub. Ma suhtun deemonitesse alati äärmise austusega ja püüan alati midagi tagasi anda tänutäheks.

Olen leidnud oma suhetes Isa Saatanaga, et üks tähtsamaid asju tema jaoks on au. Saatan vihkab võltsinguid, silmakirjatsejaid, valetajaid, nõrkasid, argpükse ja inimesi, kelle sõna ei kehti. Saatan on tugevalt austav pühendumise ja eelkõige aususe suhtes. Kui te annate isa Saatanale lubaduse, siis ta võtab selle vastu ja peab ka oma osa kokkuleppest.

Ma olin üllatunud, et deemonlikud sõbrad, keda ma isegi ei ole kunagi kohanud ega kutsunud, pakkusid oma abi, kui mul olid probleemid. Andras, kes on tuntud selle poolest, et ta tapab need, kes teda kutsuda üritavad, ilmus minu juurde ja pakkus abi. Põhjus, miks ta on ärritunud, on äärmine lugupidamatus ja vaimne väärkohtlemine, mida talle ja teistele deemonitele on sajandeid näidatud idiootide poolt, nagu näiteks eespool nimetatud raamatu autor.

Lisaks deemonitele, kes kannatasid sajandite jooksul selle juudi prahi käest kohutavat väärkohtlemist [hullemat kui eespool nimetatud], laiendavad need väärkohtlejad oma väärkohtlemist ka teistele olenditele, nagu elementaalid, haldjad ja muud astraalolendid. Astraalolendid vihkavad vägivallatsevaid nõidu kõikjal ja nad maksavad nii surres kui ka järgmises elus.

Satanism on ainus tee tõelise vaimsuse juurde. Lõpetuseks tahaksin lisada, et rekvisiite on vähe või üldse mitte vaja, välja arvatud muidugi need, mida näidatakse austusest, nagu viiruk õhu lõhnastamiseks, küünlad, altar ja muud austuse märgid, kui soovitakse sooritada tseremoniaalseid rituaale. Ma vannun alati enne rituaali austust Isa Saatana ees ja kannan puhtaid riideid.

Deemonid ei vaja "luba lahkumiseks". See on sama solvav kui maagilinr ring. Pidage meeles, et me oleme satanistid ja deemonid on meie sõbrad. -Ülempreestrinna Maxine Dietrich

*Goetic Evocation: The Magician's Workbook Volume 2, Steve Savedow, teine trükk, 1999

Autor kirjutas oma kogemusest Bim/Bune kutsumisel. Paljud satanistid on Bune'iga kohtunud. Ta on sõbralik ja abivalmis, kui talle näidatakse asjakohast austust ja teda kutsutakse Saatana kaudu. Kurb on see, et need deemonid on sõbralikud olendid ja neid on sajandeid julmalt kuritarvitatud tulnukatest inglite ja nendega seotud tulnukatest olendite juhtimisel, kes tegutsevad fiktiivse Jehoova nime all ja kes töötavad kuritarvitavate nõidade kaudu, kes kasutavad parasiitlikku maagiat, ning kes on peamiselt juudid.

Lõpetuseks, lisateabe saamiseks ja isiklikuks uurimiseks:

Libellus Magicus
See on must raamat, mida kasutab katoliku jesuiitide ordu [Jeesuse Selts]. Seotud veebilehe allosas on rohkem linke juudi kirjutatud grimoire'ide kohta.

Tagasi jutluste leheküljele

© Copyright 2002, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457 https://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/SATANIC.html
 
Thinking for Yourself
Iseseisev mõtlemine

Siin on väljavõte raamatust "Hoaxes" 1940:

"48-st 14-17-aastasest poisist koosnevale klassile ulatati umbes viiekümne sendi suurune münt koos juhistega seda hoolikalt uurida. Tunni lõpus palus juhendaja igal poisil joonistada mündi pilt, märkides ära selles oleva augu asukoha. Kuigi auku ei olnud, märkisid kõik peale nelja neljakümne kaheksast ühe augu, mõned joonistasid isegi kaks auku. Neist neljast oli ainult üks, klassi paha poiss, kes ei olnud harjunud korraldusi täitma, kindel, et auku ei ole."

Neid, kes on sõnakuulmatud ja ei allu, nimetatakse alati "halvaks", "probleemiks", "kurjaks" jne. Inimesed on indoktrineeritud, et nad ei mõtleks ise. Inimesed, kes ei suuda ise mõelda, saadetakse sageli surma või veel hullemasse olukorda kuulekuse kaudu.

Saatan ja tema deemonid on sajandeid püüdnud inimkonda mõjutada. Tegelikult on kõik tagurpidi. Me päästame oma hinge, kui mõtleme ise. Kõik *on* vaimselt tagurpidi, sest peaaegu kõik algsed vaimsed õpetused on rikutud. Kristlust, islamit, Piiblit ja sellega seonduvat reklaamitakse pidevalt kui "head", "Jumala sõna", "tõde" ja nii edasi. Kõik need on valed. Kristlus ja selle kaaslased on puhas kurjus. Kristlus on juudi leiutis mittejuutide jaoks, nagu ka islam. Selles ei ole midagi vaimset, sest kõik algsed paganlikud vaimsed õpetused ja kontseptsioonid koos paganlike pühadega, nagu Jõulud, on vägivaldselt kaaperdatud ja asendatud väljamõeldud juudi tegelaste ja muude juudi teemadega, mida mittejuudid orjameelselt kummardavad, luues väga võimsa alateadliku seose. Piibel" ei ole midagi muud kui võimas kanal, sellepärast on see täis nummerdatud salme. Selle kohta vt lähemalt

Piibel: Juudi nõiduse raamat

Vaenlane propageerib jõuga midagi ainult valesid. Selleks, et olla petetud, heidutatakse inimest asju kahtluse alla seadmast või oma peaga mõtlemisest. Konformism on karja orjastamisel ja needmisel väga tähtis. Need inimesed on lollid. Nad on nii pimestatud oma "Jumala" valedele. Neil on müür ees oma mõtetes.

Mõned inimesed ärkavad isikliku tragöödia kaudu ja paljud pöörduvad ateismi poole. Kristlased jutustavad lõputult "orjusest", "madalast enesehinnangust", "surmast", "enesetapust", "segadusest", "pettuste ja valede vürstist"... Mida nad ei näe, on see, et see on nende enda "Jumal". Nende enda "Jumal" on meisterlik pettur. Kõik on tagurpidi.

Saatanlikud sümbolid on midagi enamat kui lihtsalt elementide kujutamine, nende sõnum on väga oluline neile vähestele, kes kuulavad. Mõelge alati ise.

Kõik, milles kristlased süüdistavad "Kuradit", on tegelikult nende enda Jumal.
"Mõrvar ja valetaja algusest peale"
"Inimesevihkajalik"
"Ta petab kõik rahvad"
Link: Kristlik missa/teenistus: Inimese vereohvri simulatsioon

Tagasi jutluste leheküljele

© Copyright 2003, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457
 
Those Who are Without
Need, kes on ilma


Eile õhtul sattusin tööl rääkima ühe mehega, kes käib regulaarselt trennis. See mees, leidsin, on väga andekas. Meie vestlus keskendus okultismile ja müstikale. Selle mehe aura tugevus oli uskumatu. Ta ütles, et ta harrastab sageli meditatsiooni, visualiseerimist ja muid psüühilisi praktikaid.

Ta avaldas, et tema elu on segaduses ja üsna suures osas tema kontrolli alt väljas. Tal on nii palju potentsiaali ja kogu selle potentsiaali juures on ta maas, masendunud ja depressioonis, sest tema probleemid on jõudnud üle jõu käivasse staadiumisse.

Sõltumata sellest, kui palju toorest jõudu inimesel võib olla, kui ta on omaette, jõuab ta ainult nii kaugele ja see ongi kõik. Andekus on kasutu, kui inimene ei oska seda rakendada, kasutada ja ei oskab tööd teha, et seda edasi arendada.

Saatan annab meile seda kõike. Ta näitab meile tee, kuidas edasi jõuda. Igaühel meist on unikaalsed võimed. Isa Saatan töötab meiega individuaalselt, et edendada meie võimeid ja andeid ning näitab meile, kuidas neid võimeid kasutada, et muuta meie elu paremaks.

Okultistlike õpingute ja praktikatega on seotud palju. Ainult siis, kui inimene pühendub siiralt Saatanale, antakse talle teadmisi ja nende rakendusi. Meie, satanistid, oleme teistest palju arenenumad.
ELAGU SAATAN!!!

- Ülempreestrinna Maxine Dietrich

Tagasi jutluste lehele

© Copyright 2002, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457
 
True Spirituality
Tõeline vaimsus

Tõeline vaimsus ei vaja triljoneid ja triljoneid dollareid. Haletsusväärne kristlik "Jumal" ja seltskond võivad uhkustada oma miljonite orjastatud lammastega, kuid Saatanal on midagi, mida neil ei ole; midagi, mida neil ei saa kunagi olema.

Saatana rahvas tuleb vabatahtlikult tema juurde. Me oleme sajandeid üle elanud ilma kogu rikkuse ja materialismita mis on vaenlase religioonidel. Kogunemine metsas, rannas või sõbra kodus. Saatana järgijad on siin, sest me tahame seda. Me oleme teinud valiku.

Me tuleme kummardama armastusest, MITTE sunnist, ähvardustest, indoktrinatsioonist, eakaaslaste või perekonna survest. Lõpuks on Saatan võitnud. Isegi üksikuid rituaale tehakse vabast tahtest ja pühendumisest. Saatan on armastatud. Kristlik "Jumal" toetub hirmule. Pidage meeles: "Rahaga ei saa osta tõelist armastust". See on nii ilmne, sest vaenlase religioonid on vaimselt tühjad. ELAGU SAATAN!!!

Tagasi jutluste leheküljele

© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457
 
The Truth About Extra-Terrestrials
Tõde maaväliste elanike kohta

Kui ma olin uus, küsisin ma rituaali ajal Saatanalt: "Kes sa oled?", sest mul polnud aimugi. Ma uskusin, et ta on mingi vaim, kuid hääled mu peas ja minu suhtlemine temaga näitasid, et ta on reaalne olend. Väga varsti pärast seda, vähem kui 24 tunni jooksul pärast rituaali, puutusin kokku Luciferian Liberation Frontiga. Ma teadsin, et see oli vastus minu küsimusele.

Olen aastaid uurinud erinevaid okultistlikke teemasid. Lisaks sellele olen saanud palju kogemusi ja õppinud teiste, nii Saatana Rõõmu ülempreestrite/preestrinnade kui ka liikmete kogemustest. Tõendid maaväliste tulnukate kohta on ülekaalukad. Egiptuse piltidel ja monoliitidel on püramiidid üksteise järel ja suunatud Orioni tähtkuju* suunas ning püramiidide vahelised vahed korreleeruvad Orioni vöö tähtede kaugusega.¹
*Satan ja "põrguväed" on "Orioni impeeriumist". O.R.I.O.N., mis tähistab ka tuntud loosungit "Our Race Is Our Nation".

Juudi/kristlik Piibel on täis ROHKESTI UFO-tegevust. Paljud ekslikud inimesed usuvad, et kristlik "Jumal" on täiuslik jõud, mis on üle iga inimese mõistmise. Tõde on see, et juudi/kristlik Piibel kirjeldab KORDUVALT armukadedat, vihast, pahatahtlikku ja vihkavat olendit, keda tuntakse kui "Jehoovana", kelle emotsioonid ei erine psühholoogiliselt tasakaalustamata inimeste omadest, kuigi on nendega võrreldes veelgi rikutumad. Ükskõiksus kannatuste suhtes viitab julmusele. Võõras olend on teadlik inimlikest emotsioonidest nagu viha, vihkamine ja kadedus, mille tulemuseks on sõjad, mõrvad ja genotsiid, mida enamik inimesi püüab vältida. Mõiste "armastus" on siinkohal arusaamatu ja puudub. Kristliku olendi jaoks on see lihtsalt sõna, mida kasutatakse kontrollimiseks, mitte midagi enamat. See olend, on ilmselgelt ilma igasuguste ülevate emotsioonideta ja ei mõista mõistet "armastus". Ühest küljest väidab üksus, et ta "armastab" oma järgijaid, ja teisest küljest võib see "armastus" vähimagi solvangu korral saata inimese igavese põletamise ja piinamise "tulejärve". See on pehmelt öeldes väga võõras. Vana Testamendi raamatud, eriti 1. Moosese raamat ja 2. Moosese raamat on täis kuritegusid inimkonna vastu, nagu näiteks massimõrv, mida see olend isegi omade vastu toime pani. Põhjalikuma teabe saamiseks külastage Jehoova: "Mõrvar ja valetaja algusest peale".

Peaaegu kõik UFO-de ja tulnukatega kursis olevad inimesed teavad, et hallide ja reptiilide rassid on vähe või üldse mitte emotsionaalsed. Samuti on juudi/kristlikus Piiblis kirjas, et kui "Mooses" palus näha "Jumala" nägu, vastas tulnukas, et keegi ei saa teda näost näkku näha [2. Moosese 33: 20-23]. Ilmselgelt ei sarnane see olend inimesega. See hõlmab ka islami programmi, kus järgijatel on keelatud maalida, joonistada või kasutada oma kunstis kujutisi elavatest tegelastest.

Paljud meist on näinud Saatanat. Tal ei ole midagi varjata. Saatan ja tema deemonid [nagu ka mõned kristliku Piibli "inglid" ja nende kaaslased] kuuluvad võõrasse rassi, mida tuntakse kui "põhjamaalased". Aleister Crowley "Illustreeritud Goetia", mis on välja antud DuQuette, Hyatt ja Wilsoni poolt, teine väljaanne, © 2000, sisaldab arvukalt illustratsioone. "Lucifuge Rofocal" ja "Vassago" illustratsioonidel on kujutatud suurte sibulapeadega olendeid. Olen kohtunud ja näinud Lucifuge Rofocal'i. Tal on suur sibulakujuline pea. Ta on ilmselgelt halli hübriid. Ta on sõbralik ja tal on emotsioonid, kuna hübriidsegu on ainulaadne. Lilith ütles mulle, et Lucifuge Rofocal on olnud nendega üle 10 000 aasta. Valefor on samuti halli-põhja hübriid. Tal on suur pea, millel on rohekas jume. Clistheret, kes on naisterahvas, on sammuti. Ma ei ole kunagi näinud Vassagot, kuid raamatu illustratsioon toetab seda, mida paljud meist on näinud. On olemas mõned hübriidhallid, kes on asunud Saatana poolele, kuid reeglina ei tohiks kunagi usaldada ühtegi halli, kui ei ole kindel, et nad on Saatanaga, sest hallid on inimkonna vaenlased.

Vaenulikke põhjamaalasi nähakse sageli koos hallidega. Need põhjamaalased on inimkonna suhtes vaenulikud. Azazel ütles mulle, et "nad on jäledad" [viidates hallidele, kui ma küsisin nende kohta, kui suhtlesin temaga Ouija laual].

Soovitan tungivalt neile, kes on skeptikud, lugeda: "Päev pärast Roswelli", mille autor on kolonel Philip J. Corso, USA armee pensionär © 1997. Autor paljastab kogu loo koos nimede, kuupäevade, faktide ja dokumentidega, mis on avaldatud infovabaduse seaduse alusel. Ta oli isiklikult vastutav Roswelli toimikute eest Armee uurimis- ja arendusosakonna alluvuses Pentagonis otse kindralleitnant Arthur G. Trudeau alluvuses.

Corso selgitab "külma sõja" tegelikkust, kus USA ja NSV Liit kogusid tuumarelvi, mis olid võimelised hävitama Maad viis korda. Kui kumbki pool neid kasutaks, oleks tulemuseks kogu planeedi vastastikune enesetapp. Tõde on see, et mõlemad maailmavõimud olid teadlikud tulnukate ohust, mis tegelikkuses on vaenulik, mis ohustab kõige ja kõigi elu sellel planeedil. See ongi põhjus, miks inimeste katsed luua nende olenditega mingeid sisulisi kontakte on ebaõnnestunud.

Nii USA kui ka NSVL töötasid kulisside taga kaitsetehnoloogia arendamiseks, kuid mitte selleks, et kasutada neid üksteise vastu, nagu meedia valesti väitis, et kujundada avalikku arvamust ja eksitada rahvamasse, vaid selleks, et kasutada neid Maa kaitsmiseks võimaliku tulnukate rünnaku eest. See oli ka 1969. aasta Apollo Kuu missiooni peamine põhjus. See missioon ei olnud lihtsalt kosmoseuuring. Kaitseministeerium oli huvitatud Kuu baasi rajamisest, mis toimiks Maale luurepostina. Sama eesmärki, nimelt kaitset, täidavad ka paljud Maa ümber tiirlevad satelliidid.

Küsimus on selles, et meil õnnestus neid füüsiliselt ära hoida, kuid mitte psüühiliselt. Nende tugev telepaatiline mõju on tunda. Kristlik religioon ja tema kaaslased annavad neile olenditele vajalikku psüühilist energiat. Roswelli laeva lähemal uurimisel ja viiele delta-kujulist UFO-d juhtinud hallide pildid näitasid nende parasiitlikku olemust.

Raymond E. Fowleri raamatus "The Watchers" (Vaatlejad) esitatud kirjeldus olendist nimega "KÕIK" toetab samuti nende olendite parasiitlikku olemust, kellel enamasti puuduvad emotsioonid ja kuidas nad elavad hingede energiast. Neid olendeid on geenitehnoloogiliselt manipuleeritud ja muundatud nii, et neil ei ole enam suguelundit ja nad ei saa normaalselt paljuneda seksuaalvahekorra kaudu. Samuti on nad oma ajusid manipuleerinud ning neil puuduvad emotsioonid ja füüsiline jõud. Küll aga on nad väga osavad telepaatilises suhtlemises. Nende suu on väga atrofeerunud, kuna nad ei kasuta seda enam.

Tulnukate laeva uurimisel ei leitud mingeid juhtimisseadmeid, sisse-väljalüliteid ega nähtavaid vooluahelaid, vaid ainult tulnukate käe kujuga süvendid, nagu käejälg märjas tsemendis Hollywoodis asuva Mann's Chinese Theatre'i ees. Need olid kohad, kuhu tulnukad asetasid oma käed, muutudes laeva lahutamatuks osaks. Nad juhtisid laeva oma bioelektri, võimsa telepaatia ja telekineesi abil. Reguleeritavad ribad, mis nad asetasid oma pähe laeva navigeerimiseks, toimisid mõttevahenditena.
Armeeohvitserid asetasid neid uurides need oma pähe ning seadmed tekitasid elavaid värve, hallutsinatsioone ja põhjustasid "kõrvetavat peavalu". Lisaks leidsid nad, et need rihmad stimuleerisid erinevaid ajupiirkondi.

Mis puutub tuumapommidesse ja sellisesse arenenud tehnoloogiasse, siis on nende inimvaenulike tulnukate [nad on kristlike ja moslemite programmide ja judaismi juurte taga] eesmärk inimkonna hävitamine tuumasõja abil. Nad on töötanud järeleandmatult selle nimel, et hävitada Valge Rass, mis põlvneb Saatanast ja algsetest paganlikest jumalatest, kui nad lõid inimsoo. Igasugune inimkonna tsivilisatsiooni areng on toonud kaasa tulnukate hallide katsed seda ära rikkuda ja hävitada.

Raymond E. Fowleri raamatus "The Watchers/Vaatlejad" on väga paljastav seoses hallide tulnukate osalemisega kristluse pettuses ja paljastab "Selle Ühe". *Viidatud "Borg Jeesus".

Enamik inimesi ei ole teadlik satanismi kõrgemast eesmärgist. Maa on olnud hingedefarmi sihtmärk.² Saatan on "Inimkonna vabastaja".

Kristlus ja sellega seotud programmid on pettus. Saatan ja tema deemonid on siin selleks, et aidata meid lahti saada sellest, et meid kasutatakse energiakarjana tapamajja tulnukate tarbeks. Vaenulikud Põhjarahvad, kes ei näinud inimkonnale mingit kasu pärast kaevandusprojekti lõpuleviimist [rohkem infot selle kohta leiate siit], püüdsid järgida plaani ja lasta meid kõiki hävitada. "Nefilid", kes "võtsid naisi" ja õpetasid inimkonda, nagu Azazel ja Set, olid pagendatud, neetud ja hukka mõistetud.

Enamik inimesi ei ole teadlik satanismi kõrgemast eesmärgist. Maa on olnud hingedefarmi sihtmärk.² Saatan on "Inimkonna vabastaja".

Kristlus ja sellega seotud programmid on pettus. Saatan ja tema deemonid on siin selleks, et aidata meid lahti saada sellest, et meid kasutatakse tapamaja energiakarjana tulnukate tarbeks. Vaenulikud Põhjamaalased, kes ei näinud inimkonnas mingit kasu pärast kaevandusprojekti lõpuleviimist [rohkem infot selle kohta leiate siit], püüdsid järgida plaani ja lasta meid kõiki hävitada. "Nefilid", kes "võtsid naisi" ja õpetasid inimkonda, nagu Azazel ja Set, olid pagendatud, neetud ja hukka mõistetud.
Set.gif

[Ülaltoodud joonisel on kujutatud Set, kes õpetab inimesele vibu ja noole kasutamist].

Meil on tegemist olenditega, kellel on äärmuslik psüühiline võimsus, väga arenenud tehnoloogia, paremad teadmised ja palju suurem intelligentsus kui meil. Nad ei vanane nagu meie, sest neil on nii teadmised kui ka tehnoloogia ja mõned on oma DNA-d modifitseerinud. Saatan on üle poole miljoni aasta vana. Võib vaid ette kujutada, et kui jätkata õppimist, elu kogemist ja enese võimestamist isegi 1000 aasta jooksul, siis millisele teadmiste ja võimete tasemele jõutakse. Lihtsalt kombineerige see äärmiselt arenenud tehnoloogiaga, et saada ettekujutus sellest, kus nad on.

Neile teist, kes usuvad kummitustesse ja on skeptikud, soovitan tungivalt lugeda ülaltoodud raamatuid koos George C. Andrewsi "Extra-Terrestrials Among Us" (Maavälised elanikud meie seas). "Päev pärast Roswelli" paljastab kõik alates varjamisest kuni kollase ajakirjanduse lugude propageerimiseni kuni tegeliku tõeni Regani administratsiooni "tähesõdade" ja "külma sõja" mõningate aspektide kohta.

Juba aastaid on need vaimselt ignorantsed ja ekslikud New Age'i idioodid korduvalt vingunud inimkonna "pattude" üle ja selle üle, kuidas me oleme oma tuumarelvade ja agressiivsusega universumile ohtlikud, samal ajal kui kõik need maavälised inimesed on nii kuradima puutumata ja imelised. Nad väidavad, et tulnukad luuravad meie sõjaväe- ja relvabaaside järele "altruistlikust murest kogu elu pärast universumis", kuna me oleme muutunud neile ohuks, mis tuleneb meie "patustamisest". SEE ON VALE.

Need tulnukad on hoidnud meie kaitsesüsteeme jälgimise all, et näha, kus me oleme ja kui haavatavad me oleme massilise sissetungi suhtes. Nii USA kui ka Venemaa tippjuhid teavad seda. Need tulnukad on pidevalt ja agressiivselt tegutsenud, et takistada meid kosmoseuuringutel, segades meie kanderakette, satelliite, tekitades mehaanilisi probleeme ja takistades isegi mõne orbiidile saatmist. Nad on tegutsenud, et segada meie signaale suminaga ja muu elektroonilise sekkumisega. Nad on tulistanud üle meie radardetektorite, tekitades häireid ja julgustades meie lennuväge neid jälitama, sest nad katsetavad meie lennukite kiirust ja manööverdamisvõimet. Nad tahavad täpselt teada, kus me tehnoloogiliselt oleme. Need hallid mängisid kassi-hiire mängu ja tungisid üha lähemale, kuni tuli vastus. Samuti on nad püüdnud häirida ülemaailmset sidet ja meie kaitsevõimet elektri- ja magnetvälja häirimise kaudu.

Nende öönägemisseadmete kasutamine oleks olnud eeliseks. USA kaitseministeeriumil on nüüd need ja paljud teised sõjalised tehnoloogiad, mis kujutavad endast neile ohtu. USA ja Venemaa planeerisid, et tulnukate rünnaku korral ohverdatakse ainult pool Maad, kui üks riik löödakse välja, siis teine saab katta.

Kindral Douglas McArthur märkis 1955. aastal New York Timesile, et "oht tuleb sealtpoolt". "Maailma rahvad peavad ühinema, sest järgmine sõda saab olema planeetidevaheline sõda."

Tahan siinkohal lisada, et tulnukatel hallidel, keda kontrollib maaväline rassi nimega "Reptiilid", on siin oma inimesed, kes töötavad nende heaks, paljud neist teadmatult, kuid neid on võimalik tuvastada. Kristluse ja islami programmide tõttu on inimkonna psüühiline võime atrofeerunud ja uinunud. Neid, kellel on mingi osa sellest võimest, on läbi sajandite tembeldatud "nõidadeks" ja neid on tugevalt taga kiusatud ning sageli surnuks piinatud ja massiliselt mõrvatud. Psüühiliste võimete puhul võib näha, et hingede vahel on suur vahe. Kõik hinged ei ole ühesugused ja "teise nägemise" abil saab tuvastada vaenlase hinge.

Teise maailmasõja ajal oli tulnukate kosmoselaevade levik viljakas. Paljud mõlema poole õhujõudude hävitajad teatasid, et nägid neid sageli. Teljeriigid vs. kommunistlikud jõud. Mitte kunagi varem inimkonna ajaloos ei olnud sõda jõudnud sellisele tasemele. Kristlus on lähtepunkt ja ettevalmistus kommunismile. Saatan kaotas lahingu, kuid mitte sõja. See ei ole kaugeltki läbi.

Astronaut Neil Armstrong nägi Apollo 11 ülelennu ja maandumise ajal Kuu peal tulnukate baasi. Mercury 7 astronaudid nagu ka paljud teised on UFOde poolt jälgitud. "Nad ei varjutanud ega jälginud meie õhusõidukeid orbiidil, vaid segasid meid ja püüdsid tekitada meie sidesüsteemides sellist hävingut, et NASA pidi rohkem kui üks kord Mercury ja Gemini programmides astronautide ohutuse üle järele mõtlema." Apollo Kuu maandumise programm jäeti lõpuks pooleli, sest meie astronaute ei olnud võimalik kaitsta tulnukate ohtude eest.

"Tulnukate kosmoseaparaadid segasid agressiivselt ka meie esikaitseid Ida-Euroopas, otsides kas pimedaid kohti või nõrkusi; katsetades meie radareid, et näha, kui kiiresti me reageerime." Kuigi nad ei avalikustanud seda kunagi avalikult, toetasid sõjaväe luureanalüütikud seisukohta, et Maa oli juba mingisuguse sondeeriva rünnaku all ühe või mitme võõrkultuuri poolt, mis testisid nii meie kaitsevõimet kui ka otsustavust."

"Meie ainsad edusammud nende vastu kaitsmisel 1950. ja 1960. aastatel toimusid siis, kui me suutsime saada kindla jälgimisradari lukustuse. Siis, kui me lukustasime oma sihtimisradarid, signaalid, mida raketid pidid järgima sihtmärgini, segas see kuidagi nende navigatsioonivõimet ja sõidukite lend muutus ebakorrektseks. Kui meil oli eriline õnn ja me suutsime signaali tugevdada enne, kui nad lahkusid, võisime nad tegelikult alla lasta. Mõnikord oli meil tõepoolest piisavalt õnne, et tabada raketiga sihtmärki enne, kui UFO jõudis teha mingeid vältimismeetmeid, mida üks armee õhutõrjepataljon tegi 1974. aasta mais Saksamaal Ramsteini õhuväebaasi lähedal õhutõrjeraketiga. Kosmoseaparaadil õnnestus sooritada hädamaandumine orgu. Kosmoselaev võeti üles ja lennutati tagasi Nellis'i lennuväebaasi Nevadas. Roswelli õnnetus oli teistsugune. Palju spekuleeriti, et see oli kombinatsioon kõrbevalguse tormist ja meie Alamogordo ja 509. lennuüksuse pidevatest jälgimisradaritest, mis aitasid 1947. aastal New Mexico kõrbe kohal tulnuka alla tuua."

Mis puudutab new age keskendumist armastusele, armastusele, armastusele ja kolmekordse karma jamale, mis teenib ainult ebaõigluse edendamist ja levimist, [mis lõpuks põhjustab tsivilisatsiooni kokkuvarisemise, kui see jätkub] ja kõike muud, mis lõhnab kristluse järele, muudab need, kes on piisavalt rumalad ja ekslikud, et seda järgida, täiesti abituks. See mõjutab ka kõiki teisi tervikuna. Õigussüsteem hävitatakse kiiresti. Orjad peavad taluma väärkohtlemist ja ebaõiglust.

Tõsi, vaenulikud hinged siin, keda enamik inimesi ei näe, on töötanud oma hallide kaitseks.

Amdusias ütles 2003. aastal JoSi ministeeriumile:
"Nii nagu vaenlasel on inimesed, kes ei näe meid, ei näe ka meie neid. Siiski ilmnevad nad ilmselgelt, kui me jõuame lähemale oma asja kõrgpunktile."

Nad on seda juba teinud ja neile, kes on uued, Amdusias on üks algupärastest paganlikest jumalatest, on Inimkonna Sõber ja on Saatanaga.

Saatan ja tema deemonid üritavad meid aidata. Saatan on Inimkonna vabastajaks. Hallid omavad tohutuid telepaatilisi võimeid ja seadmeid nende võimendamiseks. Kristlikud ja nendega seotud vaenlase programmid on pettus. Inimesed peavad ärkama tõe suhtes, enne kui on liiga hilja.

Sõda "Taevas"

Orioni ühendus

_____________________________________________________________
Viited:

¹"The Orion Mystery: Unlocking the Secrets of the Pyramids"
Robert Bauval ja Adrian Gilbert.

² "The Gods of Eden" William Bramley © 1993

"Extra-Terrestrials Among Us" George C. Andrews © 1992

"The Day After Roswell" Colonel Philip J. Corso, USA armee, pensionil © 1997

Tagasi jutluste lehele
 
The Truth About "Biblical Prophesy"
Tõde "Piibliprohvetluse" kohta

Ma kirjutasin selle jutluse aastaid tagasi, juba 2005. aastal. Sellest ajast alates on Saatan ja Lilith viinud mind tõe juurde seoses "Piibliprohvetlusega". Tõde on täiesti šokeeriv. Suurem osa inimkonnast on olnud võimsa loitsu all. Kristlike ja moslemite programmide järgijad on nii kaugele programmeeritud ja indoktrineeritud, et nad ei näe tõde ja usuvad ilma küsimatta seda, mida neile räägitakse. Satanism on väga vaimne. "Nõiakunst", mida tuntakse ka kui meele ja hinge väge, on sünonüümiks satanismile. Juudi/kristlik Piibel ei ole midagi muud kui väga võimas kanal. Tõde on... kõik nn "prohvetlikud ettekuulutused" juudi/kristlikus Piiblis on inimeste poolt tehtud. See ei ole "Jumalast". Seepärast oli vaenlase jaoks nii oluline, et kõik vaimsed teadmised rahva hulgast vägivaldselt eemaldataks. Kui kõik vaimsed teadmised on süstemaatiliselt eemaldatud, muutuvad kõik nende orjadeks, kes neid teadmisi omavad ja kasutavad neid tipus. Seepärast ongi ateism kommunismi edule nii oluline. Piiblis kasutatakse numbreid, sest see on nõiaraamat, mida kasutab vaenlane, mitte "Jumala Sõna". Lisaks ei ole "Pühas Piiblis" üldse midagi vaimset. Seda võib kergesti näha 9-11 tragöödia ja paljude nn "looduskatastroofide" puhul. Lisateabe saamiseks [mida ma soovitan tungivalt lugeda kõigil, kes seda veebilehte külastavad], KLIKKIGE SIIA ARTIKLITE SEERIA JAOKS, MIS TÕENDAVAD SEDA!
____________________________________________________________

Olen saanud mitu e-kirja, ühe kristlasest jutlustajalt ja mõned teised, kellel puudusid teadmised; enamasti kristlastelt, kes kasutavad Piibli Ilmutusraamatu/Apokalüpsise ennustusi ettekäändena, et jääda kristluse juurde [jälle kasutatakse hirmu, nagu kõigi vaenlase programmide puhul]. Ma postitasin mõni aeg tagasi artikli seoses Jehoova tunnistajatega ja sellega, kuidas nad on viimase 150+ aasta jooksul ennustanud "Armageddoni" toimumist kas tuleva aasta või järgmise viie või kümne aasta jooksul. Kui nad osutuvad valeks, süüdistavad nad muidugi "kuradit" ja esitavad muid rumalaid vabandusi. See muutub tõesti haletsusväärseks naljaks.

Tegelikult oleme Kalade ajastu viimastel päevadel ja toimuvad drastilised muutused. Millised need muutused täpselt on, jääb lahtiseks. Veevalaja ajastu saabub aga alles järgmise sajandi keskel.
Nüüd, mis puudutab neid ennustusi. Maavärinaid, näljahädasid, katku ja muid looduskatastroofe on alati olnud. Alles viimasel sajandil on teadus, nagu geoloogia, keemia ja füüsika, arenenud nii kaugele, et on võimalik määrata maavärinate suurust ja epitsentrit, tornaadode intensiivsust ja arvutada muid looduskatastroofe. Tänu massimeedia võimalustele on nüüd võimalik, et neist sündmustest teatatakse kogu maailmas minutite jooksul. Tuhat aastat tagasi oleks massiivne maavärin registreeritud ainult kohalikul tasandil ja sellest ei oleks teatatud kogu maailmas, sest puudus ulatuslik meedia, mis oleks sellest teatanud. Ilmselt ei olnud tollal olemas televiisoreid, ajalehti ja raadioid.

Enamik neist ennustustest kirjutati ühel ja ainult ühel põhjusel - selleks, et tekitada teadmatuses inimkonnas hirmu ning selle hirmu kaudu orjastada ja sundida inimesi kuuletuma. Piibli ennustused ei põhine nende jumalate selgeltnägemisel, vaid informatsioonil. Inimkond on sajandeid kestnud kristliku kontrolli tõttu kaotanud iidsed teadmised ja jääb teadmatusse, langedes nende ähvardavate ennustuste uskumise ohvriks. Lisaks kõigele sellele panevad paljud inimesed oma usu kristlusse ja islamisse, sest nad usuvad nendesse ennustustesse ja usuvad, et need on "Jumala" ilmutus ja mitte midagi muud. Nad on hirmutatud uskuma ja neid petetakse, sest neil puuduvad vajalikud teadmised, et näha, et see kõik on inimeste poolt loodud.

Lubage mul selgitada. Jah, taevas on olnud märke, nagu näiteks grand sextile, mida ei ole kunagi varem kogu registreeritud ajaloos nähtud. Great sextile on kuueharuline täht. Selle päritolu on hinduistlik "Vishnu täht". Heebrea "Taaveti täht" on sellest varastatud. Vishnu täht on tuhandeid aastaid varasem kui "Taaveti täht". Igatahes, kui on olemas teadmised, saab teha ennustusi, mille tõenäosus on väga suur. See ei erine sellest, kui arst teeb prognoosi või kui meteoroloog ennustab orkaani kulgemist, sest ta näeb satelliidipiltide põhjal, kuhu orkaan suundub. Mõlemad näited on piisavate andmete, teadmiste ja kogemuse tulemus.

Sama võib öelda ka jumalate kohta. Olendid, kelle eluiga on tuhandeid ja isegi miljoneid aastaid; mõned, nagu Isa Saatan ja tema deemonid, kes on surematud, on ilmselt näinud palju, palju rohkem kui iga inimene, arvestades nende eluiga, arenenud tehnoloogiat, teadmisi ja intelligentsust. Nad on näinud planeetide koosseisu ja seda, kuidas need päikesesüsteemid on tuhandeid aastaid asju mõjutatud. Näiteks eelnes 14. sajandil katjupuhangule tihe kuuekümnekraadine planeetide rivistus [stellium]. See rivistus tekkis aasta enne esimese suure katku puhkemist 1348. aastal. Sama tüüpi kooslus tekkis ka 1982. aastal ja koos sellega ilmus AIDS. Mõlemad neist katkudest olid suured ja võtsid hulgaliselt elusid.

Jumalad kaardistasid Ley liinid, kui nad elasid Maal. Seda tehti selleks, et täpselt ennustada tulevaste maavärinate ja muude looduskatastroofide ulatust ja asukohta. Jumalad olid palju arenenumad kui meie praegused seismoloogid. Maavõrgu teave andis ka piisavalt teadmisi, et ennustada täpselt pooluste nihkumist ja muid potentsiaalselt katastroofilisi sündmusi. Need ennustused ei põhinenud selgeltnägemisel, vaid teadmistel ja ülimalt arenenud tehnoloogial.

Christoph Kolumbus teadis eelseisvast Kuu varjutusest ja selle toimumise kuupäevast. Ta sattus Kariibi mere saarel põliselanike poolt vangi ja sai vabaks, väites, et ta suudab Kuu ära kaotada. See ehmatas põliselanikke, kes ei teadnud midagi päikesevarjutusest, ja kui nad nägid, kuidas Kuu kadus, lasid nad ta kohe vabaks. Pidage meeles, et teadmiste puudumine = hirm!!! Hirm = allumine, kuulekus ja lõpuks orjastamine. Teadmiste puudumine on orjariigi loomiseks ja säilitamiseks hädavajalik. Sellepärast on teadmised nii hukka mõistetud. Saatan, kes esindab teadmisi, on vaenlase poolt "Pühas Piiblis" nii hukka mõistetud ja pilgatud.

Putukas, kes elab ainult 2-3 kuud suveperioodil, ei näe kunagi talve, kuid talv tekib ikkagi. Me teame seda kogemusest, sest oleme elanud läbi palju, palju talvesid. Palju saab teha, et manipuleerida teadmatuid. Võtke tõde ja segage see valedega ja te saate nad panna uskuma ka valesid. See on see, mida vaenlane on teinud.

Nii et kui te järgmine kord seisate silmitsi mõne hirmunud ja orjastatud kristlasega, kes jonnib ja räägib sellest, kuidas apokalüptilised ennustused on täitumas, siis olge teadlik sellest, kuidas ja miks need toimuvad. Pidage meeles, et kristlane on nendesse valedesse läinud sisse teadmiste puudumise või lihtsalt rumaluse tõttu. Piisavate andmete ja kogemuste olemasolul ei ole raske teha täpseid ennustusi. Lisage juurde valed Saatanast ja nad jooksevad hirmust jeesuse juurde.

Tagasi jutluste leheküljele

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457
 
The Truth About Human Sacrifice
Tõde inimohvrite kohta

Kristlus on pikka aega süüdistanud ja laimanud Saatanat ja sataniste kõiges, mida nad ise teevad ja propageerivad. See on väga petlik ja tekitab võimsa tähelepanu kõrvalejuhtimise, kuna enamik inimesi ei uuri fakte. Jeesus on inimvereohver, mida nad korduvalt tähistavad igal kristlikul missal või jumalateenistusel.

Katoliku kirik, kes oli ustav oma missioonile hävitada ja kõrvaldada kõik vaimsed teadmised, jätkas massimõrvasid ja piinamisi, millel pole võrreldavat kogu kirjutatud ajaloos kuni kommunismi tulekuni, mis on kristluse pöördepunkt. Vt "Inkvisitsioon" ja Malleus Malficarum; tuntud ka kui "Nõiavasar".

Näited on järgmised: Kristlased tõestasid, et elusalt nülitud inimene võib elada kuni naha eemaldamiseni vöökohani. Paljud süütud inimesed keedeti aeglaselt surnuks, et pikendada piinamist. See õudne nimekiri jätkub ja jätkub. Äärmine valu võib panna kedagi tegema või ütlema mida iganes. Kahjuks eeldatakse tänaseni, et paljud äärmuslikel piinamistel saadud "tunnistused" on kehtivad ja neid kasutab kristlik kirik vahendina inimeste hirmutamiseks ja oma valede jõustamiseks, mis ei erine kommunismist ja NKVDja selle järeltulija KGB taktikast.

Nii palju vaimset laadi teadmisi eemaldati süstemaatiliselt, lõigates inimkonna ära oma päritolust. Need teadmised asendati valeõpetustega, mis õhutasid hirmu ja töötasid selle nimel, et pöörata kõik inimesed tõe vastu. Keerulised õudusjutud ja haiglaslikult väänatud teave said normiks, kuna neid kuhjati teadlikult kristlusest väljapoole jäävatele paganlikele religioonidele.

Rassiline ja kultuuriline mälu on tõsiasi. Need, kes otsivad alternatiive, leiavad vähe, kui üldse midagi positiivset Saatana kohta. Kõik, mis ei vasta juudi/kristlikule saatanakäsitlusele, surutakse peavoolu raamatupoodides ja meedias ägedalt maha. Valeinformatsioon satanismi kohta, mis puudutab elavat vereohvrit, enda ja teiste sandistamist, narkootikumide kuritarvitamist ja enesevigastamist, on kergesti ja hõlpsasti kättesaadav ja süüdistatakse Saatanat, kuid kui lugeda Piiblit, siis on see kõik seal sees ja on tegelikult judeo/kristluse põhiteema. Orjandus, grupiviisiline vägistamine, genotsiid, kannibalism, seksuaalne perverssus, väljaheidete söömine, massimõrv, ebaõiglus ja piinamine on kõik oluline osa juudi/kristlikust piiblist. Inimesed, kes usuvad seda Saatanast kirjutatud haiget jama, panevad sageli toime nn "okultistlikke kuritegusid". Kristlus on vastutav kõigi "okultistlike kuritegude" eest, MITTE Saatan või tema deemonid!

Nagu võib näha inkvisitsiooni puhul, oli piinamine piisavalt karm, et sundida kedagi ütlema midagi. Üks õudne "nõidade" süüdistaja ja ülekuulaja Benedict Carpzov luges kristlikku Piiblit "53 korda". Ta kirjutas ka käsiraamatu "Practica Rerum Criminalum", milles propageeris äärmusliku piinamise kasutamist "kahtlusaluste" puhul. On enam kui ilmselge, kust kõik need haiged ideed pärinevad. Iidsed vaimsed tekstid, mis on meile antud jumalate poolt, hävitati ja asendati selle haige, mõttetu kirjandusliku saastaga, mille eesmärk on hoida psüühiline võim väheste väljavalitute käes.

Mis puutub tõelisse ohvrisse, siis see kehtib oma aja, jõupingutuste ja Loovuse eraldamise kohta oma hinge edendamiseks. Rõõm Saatana teenimisest on väärt iga meie ajaohvrit. Mida rohkem me Isa Saatana heaks teeme, seda rohkem teeb ta meie heaks. Inimohvrite häbimärk tuleb eemaldada satanismist. See ei tee midagi muud, kui muudab Saatana ebasoovitavaks ja jäädvustab stereotüüpi, et meie inimesi peetakse hullumeelseteks ja vaimuhaigeteks, kuigi see on nii kaugel tõest. Okultistlikud kuriteod ei ole osa satanismist. Saatan ise nimetas seda väikest protsenti lollpeadest, kes seda teevad, "hullumeelseteks".

Kristlik missa on inimohvri simulatsioon

Inimohvrid Piiblis

Jehoova: "Mõrvar ja valetaja algusest peale"

Inkvisitsioon: Kristliku piinamise ajalugu Massimõrv ja inimelu hävitamine

Tagasi jutluste leheküljele

© Copyright 2002, 2006, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457
 
The Truth About Human Sacrifice
Tõde inimohvrite kohta

Kristlus on pikka aega süüdistanud ja laimanud Saatanat ja sataniste kõiges, mida nad ise teevad ja propageerivad. See on väga petlik ja tekitab võimsa tähelepanu kõrvalejuhtimise, kuna enamik inimesi ei uuri fakte. Jeesus on inimvereohver, mida nad korduvalt tähistavad igal kristlikul missal või jumalateenistusel.

Katoliku kirik, kes oli ustav oma missioonile hävitada ja kõrvaldada kõik vaimsed teadmised, jätkas massimõrvasid ja piinamisi, millel pole võrreldavat kogu kirjutatud ajaloos kuni kommunismi tulekuni, mis on kristluse pöördepunkt. Vt "Inkvisitsioon" ja Malleus Malficarum; tuntud ka kui "Nõiavasar".

Näited on järgmised: Kristlased tõestasid, et elusalt nülitud inimene võib elada kuni naha eemaldamiseni vöökohani. Paljud süütud inimesed keedeti aeglaselt surnuks, et pikendada piinamist. See õudne nimekiri jätkub ja jätkub. Äärmine valu võib panna kedagi tegema või ütlema mida iganes. Kahjuks eeldatakse tänaseni, et paljud äärmuslikel piinamistel saadud "tunnistused" on kehtivad ja neid kasutab kristlik kirik vahendina inimeste hirmutamiseks ja oma valede jõustamiseks, mis ei erine kommunismist ja NKVDja selle järeltulija KGB taktikast.

Nii palju vaimset laadi teadmisi eemaldati süstemaatiliselt, lõigates inimkonna ära oma päritolust. Need teadmised asendati valeõpetustega, mis õhutasid hirmu ja töötasid selle nimel, et pöörata kõik inimesed tõe vastu. Keerulised õudusjutud ja haiglaslikult väänatud teave said normiks, kuna neid kuhjati teadlikult kristlusest väljapoole jäävatele paganlikele religioonidele.

Rassiline ja kultuuriline mälu on tõsiasi. Need, kes otsivad alternatiive, leiavad vähe, kui üldse midagi positiivset Saatana kohta. Kõik, mis ei vasta juudi/kristlikule saatanakäsitlusele, surutakse peavoolu raamatupoodides ja meedias ägedalt maha. Valeinformatsioon satanismi kohta, mis puudutab elavat vereohvrit, enda ja teiste sandistamist, narkootikumide kuritarvitamist ja enesevigastamist, on kergesti ja hõlpsasti kättesaadav ja süüdistatakse Saatanat, kuid kui lugeda Piiblit, siis on see kõik seal sees ja on tegelikult judeo/kristluse põhiteema. Orjandus, grupiviisiline vägistamine, genotsiid, kannibalism, seksuaalne perverssus, väljaheidete söömine, massimõrv, ebaõiglus ja piinamine on kõik oluline osa juudi/kristlikust piiblist. Inimesed, kes usuvad seda Saatanast kirjutatud haiget jama, panevad sageli toime nn "okultistlikke kuritegusid". Kristlus on vastutav kõigi "okultistlike kuritegude" eest, MITTE Saatan või tema deemonid!

Nagu võib näha inkvisitsiooni puhul, oli piinamine piisavalt karm, et sundida kedagi ütlema midagi. Üks õudne "nõidade" süüdistaja ja ülekuulaja Benedict Carpzov luges kristlikku Piiblit "53 korda". Ta kirjutas ka käsiraamatu "Practica Rerum Criminalum", milles propageeris äärmusliku piinamise kasutamist "kahtlusaluste" puhul. On enam kui ilmselge, kust kõik need haiged ideed pärinevad. Iidsed vaimsed tekstid, mis on meile antud jumalate poolt, hävitati ja asendati selle haige, mõttetu kirjandusliku saastaga, mille eesmärk on hoida psüühiline võim väheste väljavalitute käes.

Mis puutub tõelisse ohvrisse, siis see kehtib oma aja, jõupingutuste ja Loovuse eraldamise kohta oma hinge edendamiseks. Rõõm Saatana teenimisest on väärt iga meie ajaohvrit. Mida rohkem me Isa Saatana heaks teeme, seda rohkem teeb ta meie heaks. Inimohvrite häbimärk tuleb eemaldada satanismist. See ei tee midagi muud, kui muudab Saatana ebasoovitavaks ja jäädvustab stereotüüpi, et meie inimesi peetakse hullumeelseteks ja vaimuhaigeteks, kuigi see on nii kaugel tõest. Okultistlikud kuriteod ei ole osa satanismist. Saatan ise nimetas seda väikest protsenti lollpeadest, kes seda teevad, "hullumeelseteks".

Kristlik missa on inimohvri simulatsioon

Inimohvrid Piiblis

Jehoova: "Mõrvar ja valetaja algusest peale"

Inkvisitsioon: Kristliku piinamise ajalugu Massimõrv ja inimelu hävitamine




Tagasi jutluste leheküljele



© Copyright 2002, 2006, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457
 
"The Exorcism of Emily Rose"
"Emily Rose'i eksortsism"

See on avatud kiri avalikkusele, nimelt kristlastele. Tõe tõeliseks tundmiseks peate tutvuma mõlema poolega ilma eelarvamusteta. Kristlikud kirikud on sajandeid teinud ületööd, et hoida inimkonda hirmul ja kaugel sellest, mida tuntakse “Kuradina”. Tõde on see, et neil on palju varjata ja see hõlmab seda, kuhu teie hing läheb. Tõde on see, et need kirikud on okultistlikku võimu sajandeid kuritarvitanud ja see on nende võimu ja rikkuse alus. Sinu vaimne teadmatus sõltub sellest. Tänu sajandeid kestnud teadmiste süstemaatilisele hävitamisele on kristlikel kirikutel olnud vabadus dikteerida, mis on Saatan ja satanism, ning oma rikkuse, võimu ja meedia kontrolliga on nad vaigistanud igasuguse vastuseisu.

Film "The Possession of Emily Rose" on järjekordne katoliku kiriku hirmutaktika ja väidetav tõsilugu. Selle taga on kohutav näide kristlikust rituaalsest väärkohtlemisest, mis on murettekitavalt levinud, kuid nagu hiljutine paljastamine lokkavast pedofiiliast, on ka need meedia poolt alla surutud, arvestades kristlike kirikute rikkust, võimu ja kontrolli. Valitud ohvriteks on lapsed ja noored.


Väidetavalt rebenesid ohvriks langenud tüdruku põlved "igapäevase eksortsismi ajal obsessiivselt sooritatud 600 genuflektsiooni tõttu". Katoliku "genuflection" varastati iidsetelt egiptlastelt. Seda on näha hieroglüüfidel ja tõde on teada, kõik kristlikus religioonis on varastatud ja rikutud seda sadade kuni tuhandete aastate jooksul eelnenud religioonidest kogu maailmast.
Olen Saatana ülempreestrinna ja olen väga lähedane sellele, keda tuntakse kui "Saatanat". Ma tean Saatanat ja tema deemoneid tõeliste olenditena. Samuti tean juhuslikult, et Saatan on meie tõeline Looja Jumal ja võin seda tõestada, kui võtate aega, et lugeda kaasa ja uurida selle artikli allosas olevate linkide kaudu pakutavat materjali.

Süüdistused "seestumise" kohta on alati suunatud Saatanale. Lähemal uurimisel võime meie, kes me oleme aastad Satanistid olnud ja Saatana lähedal seisnud, kindlalt väita, et sellel, mida kristlikud kirikud kutsuvad "Kuradiks", pole "seestumisega" mingit pistmist. Tõepoolest, kui selge peaga mõelda ja mingit loogikat rakendada, saab väga selgeks, kes selle kõige taga tegelikult on. Lisaks oli see film inimeste hirmutamiseks täis alateadlikke sõnumeid.

Kõik, milles kristlased "Kuradit" süüdistavad, on tegelikult nende endi Jumal.

"Mõrvar ja valetaja algusest peale"
"Inimeste vihkamine"
"Ta petab kõik rahvad"
Lisateabe saamiseks- Jehoova: "Mõrvar ja valetaja algusest peale" See artikkel sisaldab palju Piibli kirjakohti, mis seda tõestavad. Kuna kristlased ja moslemid on võimsa lummuse all, ei näe enamik seda.

Uurime mõnda filmi põhipunkti:

Filmis seestumise põhjuseks oli see, et "Jumal" andis inimkonnale "teada, et meil on vaimne pool". Ok, mis viis see on, et anda kellelegi teada, et neil on vaimne pool? Kõik kristlikus religioonis lõhnab negatiivsuse järele: hirm, terror, füüsiline sandistamine, teadmatus, teadmatus, kannibalism [Jeesus on alateadlik elava vere ohver. Selle tõestuseks klõpsake siin] ja kivistunud inimene jäetakse abituks, teadmata ja talle öeldakse, et ta peab kannatama. Tegelikult on selle taga inimvihkajalikud tulnukad.

Tahaksin ka lisada, et uurides planeetide asukohti [olen professionaalne astroloog] selle nüüdseks surnud noore naise sünnikuupäeval, oli tal ülimalt suur risk haigestuda vaimuhaigustesse ja irratsionaalsetesse hirmudesse koos väga väljendunud Neptuuniga; Saturni/Neptuuni ühendus, täpne Veenuse/Neptuuni ühendus ja muud astroloogilised tegurid, mis aitasid kaasa. Anneliese Michel ei olnud stabiilne isiksus ja arvestades tema elukestvat intensiivset katoliikluse sisendamist, pole üllatav, et need probleemid pinnale tulid. Ta oli väga haavatav ja täiuslik ohver.

Neile teist, kes pole spirituaalse satanismiga kursis, näitab Saatan, et meil on vaimne pool jõumeditatsiooni ja teadmiste kaudu positiivses mõttes. See on tõeline vaimsus. Kristluse spiritism on vale. Kristlus, nimelt katoliku kirik, on olnud võimas vahend, et eemaldada rahvalt kõik vaimsed teadmised ja asendada need tavade ja legendidega, mis on varastatud, väänatud ja rüvetatud teistest religioonidest üle maailma, mis eksisteerisid sadu kuni tuhandeid aastaid enne seda. See on tõsiasi ja piisava uurimistööga on see tõestatud. Eesmärk on ja on alati olnud hoida vaimseid teadmisi väheste “väljavalitute” käes, kes juhivad maailma ja tunnevad, et neil on õigus olla Jumal. [Vaata viitelinke selle artikli allosas].

Need meist, kes on Saatana lähedased ja keelduvad kummardamast Koraani ja Piibli valejumalaid, ei karda midagi. Meil on ka vaimsed teadmised ja vaimne autoriteet, et tulla toime psüühiliste rünnakutega ja teada, kust need tulevad.

Saatan, kes on inimkonna tõeline Looja, annab meile väge, enesekindlust ja jõudu sellistele asjadele vastu seista. Need tulnukad, kes esindavad vale "Jumalat", seisavad tegevusetult kõrval ja vaatavad sadistlikult oma vihatute – süütute inimeste – täielikku õudust ja piina. Need olendid ei saa varjata oma tõelist iseloomu nende eest, kes oleme avanud oma vaimsed keskused ja võime näha. Kõik, mida nad teevad ja loovad, on inetu ja negatiivne. "Neitsi Maarja" ilmus tüdrukule filmis ja julgustas teda sadistlikult kannatama. Need inimvihkavad degenereerunud olendid röövivad sadistlikult süütuid lapsi. Siin, isegi kõige rumalamate petetud idiootide jaoks, peaks see olema hoiatus.

Mõelge nüüd loogiliselt selle nn "seestumise" peale. Mis on niinimetatud "deemonliku seestumise" eesmärk? Mida see saavutab? Mida selline asi Saatana ja tema deemonite jaoks saavutaks? Sellised asjad on teinud inimesed Saatana ees nii kartlikuks; vähesed on teda kunagi eelarvamusteta tunda saanud.

Teisest küljest on selge, mida see kristliku kiriku jaoks teeb. Selline asi levitab hirmu ja see terror põhineb enamiku inimkonna vaimsel teadmatusel ja abitusel. Katoliku kirik mõrvas ja piinas inkvisitsioonis massiliselt miljoneid süütuid inimolendeid, kellel olid vaimsed teadmised, ning põletasid ja hävitasid täielikult sadu raamatukogusid, kus hoiti vaimseid teadmisi. Osa sellest on kogutud Vatikani raamatukogus, mille teatud osad on avatud ainult tipptasemel katoliku vaimulikele. Kristlus ja islam on ettevalmistused kommunismiks. Kommunism [totaalne orjariik] on piinanud, massiliselt mõrvanud ja hävitanud sadasid miljoneid elusid ning tegelikult ei erine see kristlikest programmidest. Loomulikult kontrollivad ja edendavad mõlemat samad tuvastatavad inimesed ning nad teesklevad, et nad on üksteise vastu ... vaenlased. See toimib väga hästi ja enamik inimesi on sellega petetud. Kui vaatate lähemalt, näete nende kahe lõputuid sarnasusi.

Eespool kirjeldatuga sarnase hirmutaktika kasutamine edendab vaenlase tegevuskava.

1. Leiged kristlased ja teised, kes regulaarselt ei praktiseeri, on hirmutatud kirikusse naasma ning see annab kirikutele rohkem materiaalset rikkust ja jõudu ning ennekõike psüühilist energiat, mida nad vajavad oma maailma orjastamise eesmärkidesse suunamiseks.

2. Vaimset jõudu hoitakse väheste käes kõigi kahjuks. Jesuiidid kes juhivad Vatikani, on keskmise kristlase teadmata täiesti võimelised teisele inimesele vaimselt kahju tegema, eriti oma usklikele katoliiklastele, kes seovad end uskumustega [sümpaatiline maagia]. Seda teevad adeptid kui tegemist on musta maagiaga ja keskmine inimene on selle vastu abitu. Seda näitab kogu nende rikkus ja võim. Protestandid naudivad katoliku kirikule näpuga näitamist, kuid nad keelduvad vaatamast peeglisse, sest nad on sama suured süüdlased ja seovad end samade valedega piiblis [raamat, mis koosneb rikutud materjalist, mis on varastatud religioonidest enne seda], ja põhjalikul uurimisel on see okultistlikku jõudu täis pettus, mille eesmärk on sellesse uskujate jaoks väga võigas. See on klassikaline sümpaatilise maagia juhtum, kus tuleb mingil tasemel ühendus luua. Seos algsete religioonidega on igaühe rassilises mälus. Saatan, kes on meie tõeline Looja Jumal, ei räägi iseendaga vastu.

3. Nad räägivad ja jutustavad igavesti, kuidas "Kurat petab ja on "valede peremees", kuid iga pettuse õnnestumiseks peab ohver olema mingil tasemel teadmatuses. Vaimsed teadmised pärinevad Saatanast. Nii kristlikud preestrid kui ka vaimulikud ei suuda anda vastuseid ja lahendusi paljudele inimkonna ees seisvatele probleemidele. Seevastu spirituaalsetel satanistidel on võime ravida ennast ja lähedasi, projitseerida astraalselt oma hingi oma suva järgi [see võimaldab astraalis navigeerida ja sellega tuttavaks saada, nii et pärast surma ei lähe ta kaduma ega ole vaimselt abitu], omandada eluks vajalikke oskusi ja mugavusi läbi jõumeditatsiooni, märgata vaimseid probleeme ning tervendada neid endas ja teistes.

4. Need on kingitused Saatanalt, kes on meie tõeline Jumal ja Looja. Kristlikes kirikutes pole midagi vaimset. Kristlased on katastroofiliste mõõtmetega võimsas lummuses ja need, kes ei ärka, seisavad silmitsi omaenda hukatusega teadmiste puudumise tõttu.

On kurb, et nad Belial'i sihtmärgiks võtsid ja teda selles filmis sellistes asjades süüdistasid. Belial on palju ära teinud, et aidata neil, kes on tema kaitse ja juhendamise all, vaimselt edeneda. Belial ei lubaks kunagi oma jüngril asjatult kannatada ja kui pühendunud satanist on vaimses hädas [jah, meid ründavad samad inglid, kes on selle jama taga, milles süüdistatakse deemoneid]. Deemonid ja mõnikord isegi Saatanat ise tulevad ohvriks langenud inimesele appi ja hoolitsevad selle eest, et talle ei tehtaks kahju.

Lõpetuseks, deemonid olid seotud sajandeid. Anneliese Michel (“Emily Rose” pärisnimi) oli väidetavalt “seestunud” 1968. aastal. Ma võin teile kinnitada, et deemonid, sealhulgas Belial, olid seotud ja alles hiljuti lasti nad vabaks. Ma tean, sest olin nende vabastamisega seotud. Alles nüüd on neil võimalik astuda esile ja kaitsta end ning avaldada tõde neile, kes kuulavad. Öeldakse: "Lõpuks tuleb tõde välja ja paljud tahavad viimasel hetkel ühineda, kuid see saab olema liiga hilja."

Loe edasi ja saa teada tõde, enne kui on liiga hilja...

- Ülempreestrinna Maxine Dietrich

Alateadlikud sõnumid filmides

Tagasi jutluste lehele

© Autoriõigus 2006, 2015, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457
 
The Truth About Satan
Tõde saatanast


Üks kõige tähtsamaid asju, mida me satanistidena teha saame, on luua tugev suhe Saatanaga. Paljud inimesed otsivad raamatuid, kirjutisi ja muud teavet, selle asemel, et pöörduda otse Saatana enda poole. Raamatute lugemine võib avada ukse, kuid see sisendab inimese meeltesse ka palju oletusi, kuid temaga kohtudes ja teda tundma õppides leiame, et need on valed ja see tekib segadus.

Isa Saatanast on kirjutatud nii palju väärinfot, laimu ja valet. Peaaegu kõik, kui mitte absoluutselt kõik on välja mõeldud ja levitatud tema vaenlaste poolt, inimeste poolt, kes teda ei tunne, inimeste poolt, kes tahavad kiirelt raha teenida ja inimeste poolt, kes järgivad kristlike või muude sellega seotud valede doktriine.

Need valed on kujundanud suure osa rahva meelsusest Saatana kohta. Ma saan palju e-kirju inimestelt, keda on valesti informeeritud ja kes ootavad, et Saatan oleks selline nagu nemad teda teavad. Võtame näiteks saatanliku piibli ja ahnuse propageerimise. Võin teile kogemusest öelda, et Saatan ei ole ahne. Me võime kergesti näha, kui ahned on kristlikud kirikud. Peaaegu kõike, mida valejumal on ja mida ta teeb, süüdistatakse Saatanat, et tähelepanu kõrvale juhtida.

Tõeline satanism ei ole reis Disneylandis. Tõeline satanism on isiklik areng koos jumalaks saamise ja arenemisega, mis toob kaasa vaimse vabanemise. Saatan aitab meid meie elus kõigega, mida me vajame, kuid erinevalt paljudest lugudest ei anna ta äärmuslikke rikkusi, kuulsust ja ei täida iga soovi vastutasuks inimese hinge eest.

Kui me anname oma hinge Saatanale, aitab ta meid, andes meile palju teadmisi, suunitlusi, tarkust ja isiklikku jõudu, mis võimaldab meil areneda ja saada jumalaks. Kui me sureme, ei ole me enam lihtsalt vaim, vaid väljume palju võimsamana ja kui me reinkarneerume, siis sünnime kõrgemasse eksistentsi, paremasse ellu. Jumalaks saades muutub elu paremaks. Inimene ei pea enam taluma ebaõiglust, sest tal on tõsine võim ja arusaamine, mis ületab kaugelt keskmise inimese võimet, võime ravida ennast ja mõjutada oma keskkonda, mõjutada ja isegi kontrollida teisi.

Inimene edeneb, elades elu täiel rinnal, ületades füüsilisi, psühholoogilisi, vaimseid ja psüühilisi piiranguid ning ületades piire. Tegevusetus ja vaoshoitus viivad degeneratsioonini. Inimkeha on suurepärane näide, sest lihased, mida ei kasutata, atrofeeruvad. Kasutamata jäänud mõistus muutub tuimaks ja rumalaks. Sama võib öelda inimese hinge kohta.

Tagasi jutluste leheküljele

© Copyright 2003, 2006, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457
 
The Truth About Satan's Power
Tõde Saatana võimu kohta


Ma ei tea, kui palju kordi olen kuulnud kristlikke väiteid, mis puudutavad jeesuse või tema inglite poolt Saatana väljaajamist või "deemonite väljaajamist". Minu enda arvamus selle kohta on, et "deemonid" ei ole tegelikult "deemonid", vaid inglid, kes kehastavad seda, mida kristlased usuvad olevat "deemonid". Miks? Sellepärast, et see paneb Saatana näima, et ta on jeesuse kontrolli all ja paljudel juhtudel hirmutab neid, kellel puuduvad teadmised. Hirmu kasutavad need rüvedad programmid kontrollimiseks.

Vaatasin filmi "Mõrtsukas". Neile, kes ei tunne seda 1973. aasta filmi, oli süžee seotud 12-aastase tüdrukuga, kes oli Mesopotaamia deemoni "Pazuzu" poolt seestunud. See film oli aastaid edetabelite tipus, mida tehti publiku hirmutamiseks. Tegelikke näiteid "seestumisjuhtumite" kohta on olnud vähe. Aruanded hõlmasid lünklikke teateid ohvrite "esemete ooksendamisest" ja muid mõtetuid asju.

Igaüks teab, et hinged on Saatanale olulised; inimkond on tema looming. Kui me pühendame oma hinged Saatanale, saame osaks tohutust energiavoost, mida saame kasutada oma soovide ja eesmärkide saavutamiseks. See lisaenergia ei ole kasulik mitte ainult inimkonnale, vaid ka Isa Saatanale ja algsetele jumalatele ning annab kõigile asjaosalistele rohkem jõudu. [Kristlikud kirikud on sajandeid ära kasutanud hingesid ja nende energiat]. Nüüd, kuna me teame, et hinged on Saatanale olulised, miks peaks ta või tema deemonid tegema midagi, et inimesi eemale peletada või panna inimesi püüdma teda iga hinna eest vältida?

Kui seda analüütiliselt vaadata, võib näha tõde, sest peaaegu kõige taga on motiiv. Ainus motiiv siin on see, et ahne olend Jehoova ja teised temataolised hirmutavad teadmatuid inimesi tagasi enda hingede energiapanka. [Jehoova tegelaskuju on tegelikult vaenulikud maavälised hallid ja vaenulikud põhjamaalased, mitte üksik tegelaskuju]. Loomulikult süüdistatakse Saatanat ja tema deemoneid nagu tavaliselt. Kuna kristlastel on keelatud igasugune maagia praktiseerimine või okultismi tundmaõppimine, siis lõpeb see sellega, et Jehooval ja sarnastel olenditel on täielik energiavaru, mida nad saavad kasutada nii, nagu nad heaks arvavad. Hallid nimetavad seda energiat "Selleks Üheks".

Inimesed, kes kasutavad traditsioonilisi vaimude kutsumise meetodeid, nagu neid õpetatakse tuntud grimoirides, mis kasutavad Jehoova ja tema inglite nimesid, kuidas nad tegelikult teavad täpselt, kellega või millega nad ühendust võtavad? Kõigil, kellest ma olen kuulnud, kes läksid Saatana kaudu otse deemonit kutsuma, on olnud positiivsed kogemused. Ma tean, olen seda teinud.

Kristliku "Jumala" ja tema räpase jeesuse järgijad räägivad igavesti, et sellel olendil on võim üle Saatana. Tegelikkuses ei ole see tõsi.

Kui ma olin uus satanist [see oli enne initsiatsiooniriituse sooritamist], kogesin palju segadust. Olin ühel ööl väga ärritunud ja käskisin Jehoova räpasel pühal vaimul, et see lahkuks mu kehast igaveseks SAATANA/LUCIFERI NIMEL. Ma tundsin, kuidas nõrk, räsitud energia lahkus minust läbi mu jalgade. Pärast seda tundsin sügavat rahutunnet ning suur osa segadusest, mida ma kogesin, oli kadunud.
Kui olin kaheteistkümneaastane, tuli Saatan minu juurde katoliku kirikus, kui toimus oluline kristlik sakrament. Kristlik "Jumal" oli võimetu teda peatama. Saatanal oli vaimne autoriteet. Teisest küljest, ma võin kihla vedada, et kunagi ei näe te kristlikke olendeid külastamas musta missat.

Paar aastat tagasi juhendasin ühte sõbra linna pargis umbes kell 4 hommikul, sest kodus ei olnud privaatsust religioosseks riituseks. Sinna sõites oli ta kartlik ja kõhklev oma hinge Isa Saatanale pühitsemise suhtes. Kui ma pärast seda palveid lugesin, ütles ta mulle, et nägi udust valget ilmingut, mis oli vaenlase vaim. Kohe ilmusid mõned deemonid ja ajasid selle minema. Need deemonid, võin lisada, olid deemonite hierarhia madalamas otsas. Nad olid punaste silmadega, kummist tiibadega gargoyle'i moodi. See deemonite ordu täidab peamiselt sõnumitoojate ja kaitsjate ülesandeid. Ma nägin, et nad vabastasid kiiresti tee, kui Azazel lähenes austusest sellele piirkonnale, kus nad olid. Ei kulunud palju aega, et vaenlase vaimust vabaneda, pärast seda tundis mu sõber end palju paremini.

Piibliloos, kus Saatan lähenes jeesusele kõrbes, EI LÄHENENUD SAATAN JEESUSELE KUI VÕRDSELE, vaid KUI ÜLEMANA. Inimene ei kummarda võrdset või madalamat olendit. Saatana pakkumine jeesusele, just seal, näitas ilmselgelt, et tal on palju rohkem võimu kui lollil jeesusel. Ta rääkis jeesusele ülevalt alla vaadates. Enamik kristlasi kardab Saatanat. Saatanistid võivad teotada Jehoovat, tema väärtusetut "püha vaimu" ja tema pedofiilset poega*, kuid vähesed kristlased kutsuvad aktiivselt Saatana viha esile. Paljud kardavad isegi meid- nii palju siis nende usust argpükslikule impotentsele "Jumalale".
-Ülempreestrinna Maxine Dietrich

*Me usume, et jeesus on väljamõeldud tegelane, mis on loodud erinevatest müütidest ja legendidest, mis on kristlusest tuhandeid aastaid vanemad. Selle olendi ainus eesmärk on luua tähelepanu kõrvalejuhtimine. Teadmatuid järgijaid petetakse uskuma, et "Jeesus päästab", kuigi tegelikult päästame me ise oma hinge. Inimesel on võime tervendada ja teha palju muid vaimseid tegusid, mida nimetatakse "imedeks". Jeesust on sajandite jooksul kasutatud selleks, et võtta inimkonnalt igasugune vaimne jõud ja teadmised. See on pannud inimkonna tervikuna arenenud vaenulike olendite armu alla, et neid julmalt ära kasutada ja ohvriks tuua. Nõrk hing ei koge mitte ainult füüsilist haigust, vaid on ka vaimselt nii saatuse kui ka vaenlase [kristliku üksuse ja sarnaste asjade] käes.

Lisainformatsiooni saamiseks:
Kristluse Paljastamine

Tõde "Jeesuse Kristuse" kohta



Tagasi Teabele, mis puudutab meelt

© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457
 
WITH SATAN AGAIN
JÄLLE SAATANAST

Paljud inimesed, kes on uued satanistid, on mures, kas nad kuuluvad sinna või kas Saatan võtab neid vastu. Ma olen leidnud, et paljud meist on olnud temaga varem, eelmistes eludes.

Ta on paigutanud paljud oma inimesed siia sel ajal, sest Maa on jõudmas Kalade ajastu lõppu.* Toimuvad suured ümberkujundavad muutused.

Ma vaatan tagasi oma elule, isegi oma varastele koolieelsetele aastatele, ja ma näen nüüd selgelt, et ma olin alati Saatanast. Ma sündisin märgiga, ebatavalise sünnimärgiga. Mind tõmbas varases eas okultismi.

Tugev huvi okultismi ja satanismi vastu võib viidata sellele, et inimene on juba eelmistes eludes astunud vasakule teele. Me olime kuidagi erinevad ja ei sobinud kunagi päriselt kohale.

Teised religioonid ei tööta Saatana lastele. Energiad põrkuvad ja kui Saatana laps on vaenulikus keskkonnas, näiteks kui teda sunnitakse käima kristlikus koolis, on tulemuseks sageli palju õnnetust.

Kontakt deemonitega ulatub ka eelmistesse eludesse. Tavaliselt võtavad nad meiega uuesti ühendust ka selles elus. Mõned meist on olnud Saatanaga koos läbi paljude, paljude elude.



*Artikli kirjutasin mitu aastat tagasi. Sellest ajast alates on Saatan lasknud reinkarneeruda igal hingel, kes oli põrgus, siia maa peale, et võidelda. Kõik need hinged on Saatanast ja võitlevad tema eest lähiaastatel vaenlase vastu.

Saatan võtab vastu enamiku inimestest, kes tema juurde tulevad. Ta ei võta vastu neid, kes on temaga ebaausad, arvavad, et nad võivad püüda teda ärakasutada või tulevad tema juurde alternatiivsetel eesmärkidel.
Saatan on väga tugevalt aus selles osas, et igaüks, kes tema juurde tuleb, peab olema temaga aus. Inimesed, kes arvavad, et nad võivad talle valetada, näidata talle ja tema deemonitele lugupidamatust või kasutada teda mingil moel, ootab neid ees karm ärkamine.

Tagasi jutluste leheküljele

© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457
 
The Yule Season
Jõuluhooaeg


Jõuluaeg on naudingute, nautimise ja pidutsemise aeg.

Toiduvalmistamine
Küpsetamine
Kinkimine
Kaunistamine
Lumememmede ehitamine ja talispordi harrastamine kohtades, kus on lumi.
Kuuse kaunistamine
Sinised tuled Luciferi auks
Pidutsemine
Jõuluvana lastele
Ostlemine ja palju muud.

Jeesusel, nagu näete, ei ole jõuluajal kohta. 25. detsember on tegelikult Pärsia jumaluse Mithra sünnipäev. Jõulud varastati paganadelt ja lisati kristlikku religiooni Christmas'ina. Paganlikud rahvad tähistasid jõule juba ammu enne seda, kui kristluse valedeprogramm end sinna peale surus. Me peame oma pühad tagasi võtma!!!
Tähistage ja nautige!
ELAGU SAATAN!!!

Baal-Berith, Jõulu isa


Tagasi jutluste lehele

© Copyright 2003, 2005, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457
 
Year Zero
Null-aasta


Järgnev artikkel paljastab väga selgelt kristluse tõelise eesmärgi ning selle otsese seotuse juudi kommunismiga.

On oluline teada kuidas “null-aastat” on kasutatud riikide kommunistliku ülevõtmise raames nii enne kui pärast kristust. Ajalugu on juutide poolt laialdaselt võltsitud, et see vastaks nende tegevusplaanile orjastada maailm ja edendaks seda. E.m.a tähendab “enne meie ajaarvamist” (ehk enne kristust), m.a.j tähendab “meie ajaarvamise järgi”, kasutatakse ka Anno Domini (ehk peale kristust).

"Termin Anno Domini on keskaegsest ladina keelest. Tõlkes tähendab see “issanda aastal”. Aeg-ajalt kirjutatakse seda kujul Anno Domini Nostri Iesu (või Jesu) Christi ("Meie issanda jeesus kristuse aastal")." ¹

Fiktiivse naatsaretlase oletatav sünd oli siis “null-aasta”.

"Null-aasta idee on see, et ühiskonna kogu kultuur ja traditsioonid tuleb täielikult hävitada või kõrvale heita ja uus revolutsiooniline kultuur (märkus: juudi kommunism) peab selle asendama, alustades nullist. Rahvuse või inimeste ajalugu enne null-aastat loetakse suuresti ebaoluliseks, sest ideaalis see hävitatakse ning asendatakse täies mahus.

Kambodžas null-aastale järgnevate puhastuste käigus otsiti välja ja hukati just õpetajad, kunstnikud ja intellektuaalid. "

"Mõned kutsuvad seda marksismiks – mina kutsun seda judaismiks."
– rabi S. Wise, The American Bulletin, 5. mai, 1935

"Kommunistlik hing on judaismi hing. Sellest järeldub, et kommunismi triumf vene revolutsioonis oli judaismi triumf…”
(Programm juutidele ja inimkonnale, rabi Harry Waton, lk. 143-144).

Null-aasta doktriini kommunistlikus Kambodžas nimetati täiuslikuks kommunistlikuks revolutsiooniks. Seda toetasid ja juhtisid rahvusvahelised juudid kommunistliku Hiina kaudu. Sõna otseses mõttes pühiti minema kogu tsivilisatsioon, hävitati perekonna institutsioon: perekond pidi lakkama igavesti olemast. Kaotati igasugune progress, muusika, raha, haiglad, õppimine, raamatud ja lugemine. Haritud ja professionaalne elanikkond kaotati täielikult massimõrvade abil. Keelati isegi armastus inimeste vahel. Orjalaagrites tapeti inimesi isegi naeratuse eest. Isegi uni kui sõna keelati ära: inimesed töötasid kella kolmest hommikul kuni üheteistkümneni õhtul kausitäie riisi eest. Kui nad ei suutnud töötada või ei töötanud väsimuse tõttu piisavalt kiiresti, tapeti nad kohapeal. Neid sunniti elama vaheseinteta küünides, omavaheline suhtlus oli keelatud. Inimesed taandati loomadeks. Elu mõte oli töötada ja surra. Kogu populatsioon allutati sellele, kogu nende kultuur hävitati koos inimestega ning asendati juudi kommunismi orjaühiskonnaga.

Pealinna suurest raamatukogust konfiskeeriti ja hävitati kommunistide poolt kõik raamatud. Linnad tehti tühjaks, üks kolmandik elanikkonnast hukati. Kõik haritud inimesed arreteeriti, viidi kurikuulsatesse vanglatesse, kuulutati poliitiliselt alama klassi inimesteks ning piinati hiljem surnuks. Inimesi pildistati arreteerimisel ning hiljem pärast piinamist ja tapmist. Kõrid lõigati läbi, kehad olid kommunistlike timukate poolt moonutatud ja lahti lõigatud. Enamus linnu tehti maatasa ning elanikkond marssis reaalsesse Orwelli loomade farmi. Tapeti ka terveid perekondi. Naisi tapeti ka selle pärast, et nad “olid liiga ilusad”. Inimesi löödi mättasse ka lugemisoskuse pärast.

Null-aasta algus oli praeguses kommunistlikus Kambodžas elu lõpp. See oli täiuslik ja totaalne juudi kommunismi elluviimine. Sedasama nägime ka juudi kristluse ja islami programmidega. Ka juudi kristlus alustas null-aastaga. Tervetele ühiskondadele tehti sama mida kommunistid tegid Kambodžas: raamatukogud hävitati, spirituaalne ja seega haritud klass piinati ja tapeti, linnad, teadmised ja kunst hävitati, muusika keelati ära. Isegi kümblemine tembeldati “paganlikuks harjumuseks” ja keelati ära. Lugemisoskus oli kiriku jaoks ülim kuritegu. Kiriku komissarid uhkeldasid, et pühkisid minema terve tsivilisatsiooni ja kultuuri. Selle asemele tuli algse kommunismi orjaühiskond, mida juhtis partei ehk kirik. Null-aasta.

Putini kommunistlik nõunik Aleksander Dugin ütles ühes intervjuus:
https://www.counter-currents.com/2012/07/interview-with-alexander-dugin/

See sobitub hästi lääne kristluse ortodoksse kriitikaga. Lihtne on näha, et lääne kristluse ilmalikustamine annab meile liberalismi. Ortodoksse religiooni ilmalikustamine annab meile kommunismi… kommunism on kristluse viimane, täiuslik versioon.

"Maailma revolutsioon, mida me kogeme, saab olema üksnes meie afäär ning sõltub meist. See revolutsioon tugevdab juudi ülemvõimu kõigi teiste inimeste üle."
– Le Peuple Juif, 8. veebruar 1919.

Kui sa arvad, et see on läbi, siis pea meeles… kommunism on juutide messialik liikumine mille on loonud ja mida juhivad siioni targad, nagu näiteks Rothschildid. Nad on ikka veel olemas ja töötavad järelejätmatult selle nimel, et teha kogu maailmas null-aasta, mis on judaismi lõplik eesmärk. Sionism on judaism. “Messiase aegadel hävitavad juudid kõik maa rahvad."

Väljavõte raamatust “The Elephant Walk Cookbook”, Longteine De Monteiro ja Katherine Neudstadt © 1998:
“Riik oli sügavas tsiviilsõjas. Ühelt poolt oli USA toetatud Lon Nol-i valitsus, kes asendas 1970. aasta riigipöörde järel kuningas Norodom Sihanouk-i. Teiselt poolt olid kommunistlikud mässulised revolutsionäärid, punased khmeerid, kes olid arvatavasti võidule lähedal.

Olin kolm nädalat varem lennanud Phnom Penhi, et veenda Keni ja minu pereliikmeid Taivanisse tulema (varem sel aastal tulid minu vanemad sealt ära). Taivanis saaksid nad olla ohutuses ja oodata sõja lõppu. Ken oli juba kaotanud lahingutes sugulasi, pealinn oli tugeva tule all kogu selle aja kui seal olin. Suutsin veenda Phnom Penhist minuga lahkuma ainult kolme vennapoega ja ühte oma nooremat õde. Minu ema, kes oli tulnud tagasi oma ema juurde, oli reisimiseks liiga vana ja keeldus.

17. aprilli pärastlõunal kuulasime Keniga raadiosaadet milles teatati, et Kambodža oli langenud punaste khmeeride kätte, mässajate salgad marssisid juba võitjatena pealinnas. Seejärel saabus vaikus. Möödusid päevad, nädalad, kuud. Olukorrast ei olnud kusagil ühtegi ametlikku raportit ega uudist. Olid ainult kuulujutud ja uskumatud lood inimestelt, kel õnnestus mingil moel põgeneda: jutud punaste khmeeride metsikust jõhkrusest ja vägivallast, seadustatud hukkamistest ja juhuslikest mõrvadest. Kuulsime kohesest massiivsest evakuatsioonist, miljonid inimesed viidi pealinnast ühe päevaga välja. Me ei suutnud seda uskuda. Samuti ei suutnud me ette kujutada, et jutud ümberasustamisest sunnitöölaagritesse maapiirkonnas – osa revolutsiooni plaanist muuda Kambodža täielikult talupoegade ühiskonnaks – olid tõesed.

Ken üritas meeleheitlikult luua kontakti uue valitsusega, saada uudiseid meie perekondadest, saada luba koju naasmiseks lootuses pakkuda valitsusele oma diplomaadioskusi. Lõpuks tuli ametlik vastus CIA (USA Luure Keskagentuur) käest. Meile anti teada, et minu vanema õe mees, Kambodža mereväe ülem, oli ilmselt punaste khmeeride käes oma otsa leidnud tõenäoliselt esimesel ülevõtmise päeval. Oletati, et minu teised sugulased, kes samuti valitsuses töötasid (nende hulgas ka minu vanim vend, kes oli olnud kaubandusminister) olid samuti surnud.

Järsku kadus igasugune Kambodžasse naasmise võimalus täielikult. Samal ajal muutus Keni töökoht Taivanil järjest alusetumaks – kuidas saaks ta esindada riiki kui riiki ei ole? Keni jaoks tähendas see dramaatilist ja enneaegset karjääri lõppu. Perekonna jaoks tähendas see sunnitud eksiili.

Järgnevate aastateks veninud kuude jooksul leidsime varjupaiga Prantsusmaal. Jäime paikseks edelas, Vahemere läheduses asuvas väikeses Hispaania mõjutustega linnas nimega Béziers. Seal kogunesid minu pere ellujäänud liikmed. Minu kaks õemeest ja minu vend olid arvatavasti surnud. Puudus igasugune info minu ema, vanaema, noorema õe ja Keni pere kohta. Neist kõigist jäi ellu ainult minu õde. Meie säästud kuivasid kokku ning ühtlasi sai eksimatult selgeks asjaolu, et Keni diplomaadikarjäär on läbi. Seisime silmitsi finantskriisiga.”

“Khmeri ühiskonna mõranemisega viimastel aastatel on selgeks saanud, et paljud kultuurilistest väärtustest, nagu ka Kambodža parim traditsionaalne kokakunst – nii lihtne kui ka keerukam – on igaveseks kadunud. Enamus toidust sügavalt hoolinud inimesi on tapetud, riigist põgenenud või vanadusse surnud. Praegu ma isegi ei tea, kust hakata otsima neid vanu naisi, kes hoidsid parimate karri maitseainesegude saladusi, säilitades neid järeltulevatele põlvedele. Oletan, et need naised on kõik kadunud.”

““NULL-AASTA”: KODUSÕDA”
“…1975. aasta aprillis võtsid kommunistid riigi lõpuks oma kontrolli alla. Pol Poti ja tema lähedaste nõunike juhtimisel võttis revolutsioonivalitsus eesmärgiks luua üleöö marksistlik-leninistliku talupoegade ühiskond, viies Kambodža tagasi null-aastasse nagu nad seda nimetasid: ühiskond, milles pole raha, turgusid, formaalset haridust, budismi, raamatuid, eraomandit… ega liikumisvabadust; rääkimata kokakunstist.

Selle ajastu mõju, “tapaväljade” perioodi, ei ole võimalik alahinnata. Vähem kui neli aastat hiljem, 1979, ajasid Vietnami jõud punased khmeerid välja kättemaksuks rünnaku eest Vietnamile. Khmeeride valitsemine oli põhjustanud enam kui miljoni kambodžalase surma nälja, ületöötamise, haiguste ja piinamise tõttu. Aastakümned hiljem on ühiskond riigi ülesehitamisega ikka veel raskustes.”

ÜLISOOVITATAV! FILM:
The Killing Fields [1984]
https://www.imdb.com/title/tt0087553/?ref_=nv_sr_1
"Fotograaf jääb Kambodžasse lõksu türannist Pol Poti verise “null-aasta” puhastuskampaania ajal, mille käigus kaotas elu kaks miljonit “soovimatut” tsiviilisikut.”
"Näitlejad: Sam Waterston, Haing S. Ngor, John Malkovich"

___________________________________________________

¹ https://en.wikipedia.org/wiki/Anno_Domini


Tagasi “kristlus, kommunism, juudid ja piibel” lehele

Tagasi kristluse paljastamise lehele
 
Human Sacrifice in the Bible
Inimohvrid piiblis

Viies moosese raamat 12:27
Ja ohverda oma põletusohvrid, liha ja veri, Issanda, oma Jumala altaril; su tapaohvrite veri valatagu Issanda, su Jumala altarile, liha aga võid sa süüa.

Judeokristlik piibel on silmini täis vereohvrit – INIMvereohvrit. Enamus kristlasi tugineb sellele, mida nende jutlustajal öelda on ja/või on nad liiga laisad või vaimse peetusega, et asju ise lugeda ja uurida. Kui paljud inimesed võtavad üldse vaevaks PÄRISELT MÕELDA? Lisaks jehoovale tehtud ilmselgetele inimvereohvritele toimus selle verejanulise väljamõeldise käsul üks veresaun teise järel. Jutt käib arvukatest sõdadest ja teistest ebainimlikest tegudest.

Mittejuutide Pühad tekstid ja kirjutised on asendatud juutide leiutatud kõntsaga. Selles pole mitte midagi spirituaalset, lihtsalt mõrva järel mõrv. See ei erine juutide hollywoodi toodangust, kus rõhk on lõputul vägivallal, verevalamisel ja mõrval.

Teine moosese raamat 22:29 “Nõndasamuti tee oma veiste, lammaste ja kitsede esmasündinutega: seitse päeva olgu ta oma ema juures, kaheksandal päeval pead ta minule andma.”

Hesekiel 20:25 “Siis andsin ka mina neile määrused, mis ei olnud head, ja seadused, mille varal nad ei saanud elada.
26 Ma lasksin nad saada rüvedaks nende ohvriandide läbi, kui nad kõik esmasündinud lasksid tulest läbi käia; ma kohutasin neid, et nad tunneksid, et mina olen Issand.”

Teises saamueli raamatus on järjekordne näide vereohvrist jehoova lepitamiseks.
21:6 tema poegadest antagu meile seitse meest ja me poome nad Issandale Issanda valitu Sauli Gibeas!” Ja kuningas ütles: „Ma annan.”
21:9 ja andis need gibeonlaste kätte; ja nemad poosid need mäe peal Issanda ees. Nõnda langesid need seitse ühekorraga ja nad surmati esimesil lõikuse päevil odralõikuse alguses.
21:10 Siis võttis Rispa, Ajja tütar, kotiriide ja laotas selle enesele kalju peale lõikuse algusest, kuni vesi sadas taevast nende peale; ja ta ei lasknud nende kallale taeva linde päeval ega metsloomi öösel.

Kui mõrvatakse külmavereliselt seitse meest selleks, et lepitada jehoovat lootuses, et see lõpetab näljahäda, siis seda saab ainult nimetada inimvereohvriks.

Veel vereohvreid:

Neljas moosese raamat 31:25 Ja Issand rääkis Moosesega, öeldes:
„Lugege üle inimestest ja loomadest võetud saak, sina ja preester Eleasar ja koguduse perekondade peamehed,
27 ja jaota saak pooleks sõjas käinud sõjameeste ja terve koguduse vahel!
28 Siis võta sõjas käinud sõjameestelt andam Issandale, üks hingeline viiesajast, niihästi inimestest kui veistest, eeslitest, lammastest ja kitsedest!
29 Võta see nende osapoolest ja anna preester Eleasarile, tõstelõivuks Issandale!
30 Ja Iisraeli laste osapoolest võta üks viiekümnest: inimestest, veistest, eeslitest, lammastest ja kitsedest, kõigist loomadest, ja anna need leviitidele, kes toimetavad Issanda elamu teenistust!”
31 Ja Mooses ja preester Eleasar tegid, nagu Issand oli Moosest käskinud.
32 Ja saak, ülejääk kokkuriisutust, mida sõjamehed olid riisunud, oli: lambaid ja kitsi kuussada seitsekümmend viis tuhat;
33 veiseid seitsekümmend kaks tuhat;
34 eesleid kuuskümmend üks tuhat;
35 ja inimhingi naistest, kes ei olnud tundnud mehega magamist, kõiki kokku kolmkümmend kaks tuhat.
36 Pool sellest, sõjas käinute osa, oli: lambaid ja kitsi kolmsada kolmkümmend seitse tuhat viissada;
37 andam Issandale lammastest ja kitsedest oli kuussada seitsekümmend viis;
38 veiseid oli kolmkümmend kuus tuhat, ja neist andam Issandale: seitsekümmend kaks;
39 eesleid oli kolmkümmend tuhat viissada, ja neist andam Issandale: kuuskümmend üks;
40 inimhingi oli kuusteist tuhat, ja neist andam Issandale: kolmkümmend kaks hinge.

Järgnev väljavõte pärineb raamatust "The Handbook of Jewish Knowledge", Nathan Ausubel ©1964; leheküljed 302-303

"Jefta, üks sõjameestest oli pärast Kaananimaa vallutamist ohverdanud oma ainsa tütre iisraeli jumalale, et tähistada sõjalist võitu ammonlaste üle; Saamuel “nägija” oli ohverdaval viisil hakkinud ära Agagi keha jumala ees; Taavet, tundlik poeedist kuningas oli andnud Sauli seitse poega gibeonlastele, et “need jumala ees üles puua”.

Järgnevalt on näha üks näide sellest kuidas muudeti salmi Kohtumõistjate raamatus 11:39. Teistes on inimohver asendatud sõnaga “lambuke”.

Kohtumõisjate 11:34 Kui Jefta tuli koju Mispasse, vaata, siis tuli ta tütar välja temale vastu trummidega ja ringtantsu tantsides. Ja see oli tema ainus laps, ei olnud tal peale selle poega ega tütart.
35 Aga kui ta teda nägi, siis käristas ta oma riided lõhki ja ütles: „Oh mu tütar, sa surud mind põlvili! Et sina oled see, kes tõukab mind õnnetusse! Aga ma olen avanud oma suu Issanda poole ega või taganeda.”
36 Aga tütar ütles temale: „Mu isa! Kui sa oled avanud oma suu Issanda poole, siis talita minuga, nagu sinu suust on välja tulnud, kui nüüd Issand on lasknud sind kätte maksta su vaenlastele ammonlastele!”
37 Siis ta ütles oma isale: „Lubatagu mulle seda: jäta mind veel kaheks kuuks, et saaksin minna ja käia mägedel ning nutta oma neitsipõlve, mina ja mu sõbrannad!”
38 Ja tema vastas: „Mine!” ja saatis ta ära kaheks kuuks. Siis ta läks, tema ja ta sõbrannad, ning nuttis mägedel oma neitsipõlve.
39 Aga kahe kuu pärast tuli ta tagasi oma isa juurde ja see talitas temaga oma tõotuse kohaselt, mille ta oli andnud; tema ei saanudki meest tunda. Ja see sai Iisraelis tavaks,
40 et igal aastal, neli päeva aastas, käisid Iisraeli tütred lauluga ülistamas gileadlase Jefta tütart.

Kui ilmselgeks saab see muutuda? Kohtumõistjate salmis 11:35 rebib Jefta oma riideid. Kes selle tähendusega kursis ei ole, siis tegemist on heebrea ja lisaks iidse kombega rebida oma riided armastatu surma puhul katki. “Aga ma olen avanud oma suu Issanda poole ega või taganeda.” Ta on lubanud ohverdada oma ainsa tütre jehoovale. “Ega või taganeda” tähendab silmatorkava selgusega aga seda, et jehoova nõudis seda tegu vastukaubana vaenlaste ja “ammonlaste” üle võidu saavutamise eest.

Kohtumõistjate 11:37 ütleb ta tütar “Lubatagu mulle seda: jäta mind veel kaheks kuuks, et saaksin minna ja käia mägedel ning nutta oma neitsipõlve, mina ja mu sõbrannad!” Siit on ilmselge, et jehoova nõudis neitsi ohverdamist.

Kohtumõistjate 11:39; Kui ta naases oma isa juurde “ja see talitas temaga oma tõotuse kohaselt, mille ta oli andnud; tema ei saanudki meest tunda.” Ning kohtumõistjate 11:40 “et igal aastal, neli päeva aastas, käisid Iisraeli tütred lauluga ülistamas gileadlase Jefta tütart.” On vägagi selge, et ta ohverdas oma ainsa neitsist tütre jehoovale kes NÕUDIS seda tegu vastutasuks Jefta võidu tagamise eest.

KANNIBALISM:
Viies moosese raamat 28:53 Ja sina sööd oma ihuvilja, oma poegade ja tütarde liha, keda Issand, su Jumal, sulle on andnud, piiramisel ja kitsikuses, millega su vaenlane sind ahistab.
54 Isegi su keskel oleva õrna ja hellitatud mehe silm vaatab kurjalt oma vennale ja naisele oma süles ja oma järelejäänud lastele, kes tal veel alles on,
55 ega anna ühelegi neist oma laste lihast, mida ta ise sööb, sest midagi muud ei ole temale jäänud piiramisel ja kitsikuses, millega su vaenlane sind ahistab kõigis su väravais.
56 Su keskel olev õrn ja hellitatud naine, kes oma õrnuses ja hellitatuses ei ole katsunud jalataldagi maha panna, vaatab kurjalt mehele oma süles ja oma pojale ja tütrele
57 oma järelsünnitiste pärast, mis tulevad välja ta jalgade vahelt, ja laste pärast, keda ta sünnitab, sest ta tahab ise neid salaja süüa täielikus puuduses piiramisel ja kitsikuses, kui su vaenlane sind ahistab su väravais.
58 Kui sa ei pea hoolsasti kõiki selle Seaduse sõnu, mis sellesse raamatusse on kirjutatud, et sa kardaksid seda aulist ja kardetavat nime, Issandat, oma Jumalat,

INIMVEREST EI PIISANUD, JEHOOVA ANDIS SELGED JUHISED KA LOOMADE RITUAALSEKS MÕRVAKS:

Teine moosese raamat 20:24 Tee mulle mullast altar ja ohverda selle peal oma põletus- ja tänuohvreid, oma lambaid, kitsi ja veiseid! Kõigis paigus, kus ma käsin oma nime kuulutada, tulen ma sinu juurde ja õnnistan sind.

Teine moosese raamat 24:4 Ja Mooses kirjutas üles kõik Issanda sõnad. Ja ta tõusis hommikul vara ning püstitas mäe alla altari ja kaksteist sammast vastavalt Iisraeli kaheteistkümnele suguharule.
5 Ja ta läkitas Iisraeli laste noori mehi ohverdama põletusohvreid ja tapma härjavärsse tänuohvriks Issandale.
6 Ja Mooses võttis poole verest ning pani kausikestesse, aga teise poole verest ta piserdas altarile.
7 Siis ta võttis seaduseraamatu ja luges rahva kuuldes. Ja nad ütlesid: „Kõik, mida Issand on käskinud, me teeme ja võtame kuulda!”
8 Ja Mooses võttis verd ning piserdas rahva peale, öeldes: „Vaata, see on selle lepingu veri, mille Issand teiega on teinud kõigi nende sõnade põhjal!”

Veel vereohvri juhiseid jehoovalt:
Teine moosese raamat 23:18 Sa ei tohi ohverdada mu tapaohvri verd haput leiba süües, ja mu pühade ohvrirasv ei tohi seista üle öö hommikuni!

Teine moosese raamat 29:10 Too härjavärss kogudusetelgi ette ning Aaron ja tema pojad pangu oma käed härjavärsi pea peale!
11 Tapa härjavärss Issanda ees kogudusetelgi ukse juures!
12 Võta härjavärsi verd ja määri sõrmega altari sarvedele; kogu veri aga vala altari jalale!
13 Ja võta kõik sisikonda kattev rasv, maksarasv, mõlemad neerud ja rasv, mis nende küljes on, ja süüta altaril põlema!
14 Aga härjavärsi liha, nahk ja sisikond põleta tulega väljaspool leeri; see on patuohver!
15 Võta üks jääradest ning Aaron ja tema pojad pangu oma käed jäära pea peale!
16 Tapa see jäär ja võta ta verd ning piserda altarile ümberringi!
17 Raiu jäär tükkideks, pese ta sisikond ja sääred ning pane need ta tükkide ja pea peale!
18 Siis süüta kogu see jäär altaril põlema; see on põletusohver Issandale, see on healõhnaline tuleohver Issandale!
19 Seejärel võta teine jäär ning Aaron ja tema pojad pangu oma käed jäära pea peale!
20 Tapa see jäär ja võta ta verd ning määri Aaroni parema kõrva lestale ja tema poegade parema kõrva lestale, ja nende parema käe pöidlale ja parema jala suurele varbale; muu veri aga piserda altarile ümberringi!
21 Võta altaril olevat verd ja võideõli ja piserda Aaroni ja tema riiete peale, nõndasamuti tema poegade ja poegade riiete peale; siis saavad pühaks tema ja ta riided, ja samuti tema pojad ja poegade riided!
22 Võta siis jäära rasv ja rasvane saba, sisikonna võrkkile rasv ja maksarasv, mõlemad neerud ja rasv, mis nende küljes on, ja parempoolne saps, sest see on pühitsusjäär,
23 üks päts leiba, üks õliga segatud leivakakk ja üks õhuke koogike hapnemata leibade korvist, mis on Issanda ees,
24 ja pane need kõik Aaroni käte peale ja tema poegade käte peale ning kõiguta neid kõigutusohvrina Issanda ees!
25 Siis võta need nende käte pealt ja põleta altaril põletusohvri peal meeldivaks lõhnaks Issanda ees; see on tuleohver Issandale!
26 Võta rinnaliha Aaroni pühitsusjäärast ja kõiguta seda kõigutusohvrina Issanda ees; ja see saagu siis sinule!
27 Pühitse kõigutusrinda ja tõstesapsu, mida on kõigutatud ja mida on tõstetud Aaroni ja tema poegade pühitsusohvri jäärast,
28 ja need saagu Iisraeli lastelt Aaronile ja tema poegadele igavese seaduse järgi, sest see on tõstelõiv; ja kui tõstelõiv on see Iisraeli lastelt nende tänu-tapaohvritest, tõstelõiv Issandale!
29 Aaroni pühad riided saagu pärast teda ta poegadele, et neidki nende sees võitaks ja nende käed täidetaks!
30 Seitse päeva kandku neid oma seljas see ta poegadest, kes saab preestriks, kes läheb kogudusetelki, et pühamus teenida!
31 Võta pühitsusjäär ja keeda selle liha pühas paigas!

Kolmas moosese raamat, peatükk 1
1:1 Ja Issand kutsus Moosese ning rääkis kogudusetelgist temaga, öeldes:
2 „Räägi Iisraeli lastega ja ütle neile: Kui keegi teist tahab tuua Issandale ohvrianni kariloomadest, siis ta toogu oma ohvriand veistest või lammastest ja kitsedest!
3 Kui tema ohvrianniks on põletusohver veistest, siis ta toogu üks veatu isaloom; ta toogu see kogudusetelgi ukse juurde, et ta leiaks armu Issanda ees!
4 Ja ta pangu oma käsi põletusohvri pea peale, et see leiaks armu tema heaks ja tooks temale lepituse!
5 Siis ta tapku mullikas Issanda ees ja Aaroni pojad, preestrid, toogu veri ning piserdagu verd ümberringi altarile, mis on kogudusetelgi ukse ees!
6 Ta nülgigu põletusohver ja raiugu see tükkideks!
7 Ja preester Aaroni pojad tehku altarile tuli ja pangu puid tulle!
8 Ja preestrid, Aaroni pojad, seadku tükid koos pea ja rasvaga puude peale, mis on altaril olevas tules!
9 Sisikond ja jalad pestagu veega, ja preester süüdaku see kõik altaril põlema: see on põletusohver, healõhnaline tuleohver Issandale!
10 Ja kui ta ohvriand põletusohvriks on lammastest või kitsedest, siis ta toogu selleks veatu isaloom
11 ja tapku see Issanda ees altari põhjapoolses küljes; ja preestrid, Aaroni pojad, piserdagu selle verd altarile ümberringi!
12 Ja ta raiugu see tükkideks koos pea ja rasvaga, ja preester seadku need puude peale, mis on altaril olevas tules!
13 Sisikond ja jalad pestagu veega, ja preester toogu kõik see ning süüdaku altaril põlema: see on põletusohver, healõhnaline tuleohver Issandale!
14 Ja kui tema ohvrianniks Issandale on põletusohver lindudest, siis ta toogu oma ohver turteltuvidest või muudest tuvidest!
15 Preester viigu see altari juurde ja näpistagu sellelt pea ning süüdaku see altaril põlema; ja selle veri pigistatagu altari seina peale!
16 Ta eemaldagu selle pugu koos sulestikuga ja visaku see altari kõrvale, idapoolsesse külge, tuhaasemele!
17 Siis ta lõigaku see lõhki tiibade juurest, ilma neid eraldamata, ja preester süüdaku see altaril põlema puude peal, mis on tules: see on põletusohver, healõhnaline tuleohver Issandale!

Kolmas moosese raamat, peatükk 7
7:1 Ja see on seadus süüohvri kohta, mis on väga püha:
2 paigas, kus tapetakse põletusohver, tapetagu ka süüohver, ja selle veri piserdatagu altarile ümberringi!
3 Ja ohverdatagu kõik selle rasv: rasvane saba ja sisikonda kattev rasv,
4 ja mõlemad neerud ja rasv, mis on nende küljes nimmetel, ja maksarasv, mis eraldatagu neerude juurest!
5 Preester süüdaku need altaril põlema tuleohvriks Issandale; see on süüohver.

Kolmas moosese raamat 7:14 Ja ta ohverdagu sellest, igast annist üks kook, tõstelõiv Issandale; see saagu preestrile, kes piserdab tänuohvri verd!

“ISSAND” VAJAB VEREOHVRI IGAT VERETILKA:
Kolmas moosese raamat 7:27 Igaüks, kes sööb mingisugust verd, hävitatagu oma rahva seast!”

Järgnevalt on vaja veel vereohvreid selleks, et eemaldada jehoova saadetud pidalitõve needus:
Kolmas moosese raamat 14:34 Kui te tulete Kaananimaale, mille ma annan teie valdusesse, ja ma panen pidalitõve mõne teie pärandimaa koja külge,
14:49 Ta võtku koja puhastamiseks kaks lindu, seedripuud, helepunast lõnga ja iisopit
50 ning tapku üks lind värske veega saviastja kohal!
51 Ja ta võtku seedripuu, iisop, helepunane lõng ja elus lind ning kastku need tapetud linnu verre ja värskesse vette ja piserdagu koja peale seitse korda!
52 Nõnda ta peab koja puhastama linnu verega, värske veega, elusa linnuga, seedripuuga, iisopiga ja helepunase lõngaga.
53 Siis ta lasku elus lind lahti väljale väljaspool linna; kui ta nõnda on koja eest lepitust toimetanud, siis on see puhas!
54 See on seadus igasuguse pidalitõve ja lubikärna kohta,
55 riiete ja kodade pidalitõve kohta,
56 muhkude, löövete ja valgete laikude kohta,
57 õpetuseks, millal keegi on roojane ja millal ta on puhas. See on seadus pidalitõve kohta.”

Veel jehoovale tehtud vereohvrite näiteid:
Kolmas moosese raamat 8:14- 32
Kolmas moosese raamat 9:1- 24
Kolmas moosese raamat 14:1- 5
Kolmas moosese raamat 14:12-28
Kolmas moosese raamat 23:12-21
Neljas moosese raamat 19:1- 7
Joosua peatükk 10 – ei midagi muud kui massimõrv
Kohtumõistjate 1:1- 18 veel veresaunu ja massimõrvu
Kohtumõistjate 3:27- 31

See muudkui jätkub, lõputu massimõrv ja verevalamine. Sõna “VERI” kasutatakse ikka ja jälle. Võiks arvata, et see kõik võiks olla ilmselge.

Tuleb meeles pidada, et naatsaretlane oli ülim inimohver. Seda “söö tema keha, joo tema verd” korratakse iga kristliku missa/teenistuse ajal üle kogu maailma.
Kristlik missa/teenistus: inimvereohvri simulatsioon

Ülaltoodud artikkel ja järgnev Jehoova: “mõrvar ja valetaja algusest peale” paljastavad ühe veresauna teise järel ning mittejuutide vallutamise ja genotsiidi juutide käe läbi.


TAGASI KRISTLUSE PALJASTAMISE LEHELE
 
Breaking Free of Christianity
Kristlusest vabanemine

Kas hirmu, häbi, kontrolli ja “pattu” on kasutatud vahenditena sinu manipuleerimiseks?
Kas sa oled piisavalt tugev, et teadvustada, et sulle on valetatud?
Oled sa valmis tunnistama endale, et oled ohver ja vajad abi?

Kristluse kontrolli staadiumid sinu elus:

Oled üha rohkem hõivatud kiriku/piibli uurimisega
Ülemäärane kirikuskäimine või piiblilugemine
Kiriku/piibli/palve kasutamine elu ja/või probleemide vältimiseks
Sundmõtted piiblisalmidest, nende tsiteerimine

Ülaltoodu on kontrolli kaotamise staadium.

Kohustuslik kirikuskäimine või salmide tsiteerimine
Sunnitud palvetamine, jutlustamine, tunnistamine, sage osalemine usutaastamises ja ristiretkedel
Ülemäärased annetused
Suurenev sõltuvus “issandast”
Süütunne kui pead kirikust puuduma
Keeldumine kristlike õpetuste või autoriteedi teemal mõtlemisest, kahtlemisest, küsimustest
Võimetus mõistlikult arutleda religioossetel teemadel
Kirikuskäimine, palvetamine ja religioossed tegevused hakkavad segama tööd või kooli
Jõuetuse tunne
Jutlustamine seksist kui räpasest pahest
Häbitunne alastuse, oma keha või teiste inimeste kehade pärast
Vihkamise või vimma tundmine teiste uskumustega inimeste suhtes
Pikad ristiretked, missioonid, kommuunid
Naeratav mask – see on kristluse edasijõudnute staadium, kus eitatakse kõiki tundeid ja näol on alati kunstlik naeratus. See on ilmselge tunnistus äärmuslikust eitamisest
Mustvalge lihtsakoeline mõtlemine
Tugevad madala eneseväärikuse, häbi, enesevihkamise ja süü tunded
Liigne paastumine või toidu kasutamine teiste, tõsiselt puudustkannatavate aspektide “toitmiseks” oma elus
Usu jutlustamine töökohal = töökaotus
Progressiivne isolatsioon, suhete lagunemine
Ainult religioossete saadete vaatamine televiisorist
Ilmalike tegevuste vältimine (meelelahutus, haridus)
Võimetus võtta vastu tunnustust saavutuste eest – tunnustades alati “issandat”
Isikliku vastutuse mittevõtmine, “issanda” usaldamine kogu oma elu juhtimises
Appikarjed; mentaalne, emotsionaalne ja füüsiline kokkuvarisemine = haiglasse sattumine

Kui vastasid “jah” ühele või enamale ülaltoodud punktile, on sul tõsine probleem. Et otsustada, kas miski on hea või halb, tuleb sellele anda väge. See juhtubki progressiivse kristlusega. Lõpuks pole sul enam isiklikku identiteeti. Ohvrist jääb järgi kest, miski muu võtab selle üle kontrolli. Kui oled selleni jõudnud, pole ikka veel liiga hilja astuda sellest välja ja PÜSIDA väljas.

Kõigil pettustel, valedel ja skeemidel on ÜKS ühine omadus: TEADMISTE PUUDUMINE. Kui sa oled TEADLIK, ei saa sind enam valedega lollitada. Miljardeid eurosid, massimõrvu ja ennekõike VALESID ja HIRMU on kasutatud selleks, et hoida meid eemal oma Tõelisest Loojast. Võimulolijad on nautinud oma valede vilju sajandeid. Nemad soovivad oma võimu säilitada inimeste ignorantsuse ja viletsuse hinnaga. Meie Tõeline Looja, Saatan, annab meile teadmised iseenda tõstmiseks kõrgemale karilooma tasandilt. Ebajumal ja selle tulnukatest käsilased vaatavad meie peale ülalt alla ning soovivad meid orjastada. Saatan hoolib enda loodud inimkonnast ja soovib meid aidata. Suurim samm on saada üle oma hirmust ning õppida ja uurida. Kui oled ühel hetkel teadlik, ei kujuta kristlus ja selle valeõpetused enam sinu jaoks ohtu.


Materjalid:
 
Exposing the Old Testament
Vana testamendi paljastamine

Enamus kristlasi ja paljud teisedki usuvad, et judeokristlik piibel on “jumala” sõna. Tegelikkuses on peaaegu kogu piibli sisu varastatud ja muudetud judeokristlusele sadu kuni tuhandeid aastaid eelnenud Paganlikest religioonidest. Allikad on pärit kogu maailmast, eriti Kaug-Idast.

"Meie hävitame Jumala" – tsitaat siioni tarkade protokollidest.

Heebrealaste kirjutatud “moosese viis raamatut”, mida tuntakse ka kui “pentateuch”, koos “tooraga” VARASTATI ja MUUDETI Egiptuse TAROT süsteemist. Märkus: “toora” on “tarot” anagramm. Kõige tuntum näide Tarot süsteemist on 78 kaardist koosnev pakk mida kasutatakse ennustamiseks. Tarot koosneb viiest mastist (siit varastati number viis): kepid/vardad on tuli, mõõgad on õhk, karikad on vesi, viisnurgad on maa ja trump on kvintessents/eeter. Standardsetest mängukaartidest jäeti trumbi mast välja, alles jäi vaid Narri kaart, mis on jokker. Kõik need elemendid (tuli, maa, õhk, vesi ja eeter) on osa inimese hingest. Tarot sõnum lisaks ennustamises kasutamisele on suur ettevõtmine nimega Magnum Opus, mille tulemus on füüsiline ja spirituaalne täiuslikkus ja surematus. Need kontseptid varastati ja moonutati juutide fiktiivseks ajalooks, millel pole spirituaalsusega mitte mingisugust pistmist.

Juutide talmud käsib juutidel hävitada mittepaganaid ning neid orjastada, sest “yhvh” on tegelikkuses juudi rahvas.

Tsitaad talmudist:
Sanhedrin 58b. Kui pagan (mittejuut) lööb juuti, tuleb mittejuut tappa. Juudi löömine on võrdne jumala löömisega.

Mängu toodi fiktiivse juutide jumala nimi “jahve/jehoova”, asendades sellega paljude mittejuutide/paganate Jumalate nimed. See nimi varastati Rooma Jumalalt “Jove”.
"Vagatsev Dr. Parkhurst. . . tõestab, Diodorus Siculus, Varro, St. Augustine, jne. volitusel, et juutide iao, jehova, ieue või ie oli ladina ja etruskide Jove…”
"YHWH/IEUE oli lisaks ka Egiptuse Päikesejumal Ra: Ra oli isa taevas, kellel oli tiitel ‘Huhi’ igavene, millest juudid tuletasid nime 'Ihuh'." "Juudi müstika traditsioon vaatles algset jehoovat androgüünina, tema/temakese nimi liideti kokku sõnadest ‘jah’ (jod) ja heebrea-eelsest nimest Eve, Havah või Hawah, mida heebrea tähtedega kirjutatakse he-vau-he. Neli tähte koos moodustasid püha tetragrammatoni, yhwh, jumala salajase nime…” Lisaks näeme, et kasutati Zeusi (Jove) ja Prometheuse antagonistlikku lugu, et luua mässumeelse Jumala kontsept, keda mõisteti hukka inimkonnale teadmiste toomise eest.”1

Inimkonna algne religioon oli polüteistlik (jumalaid oli palju erinevaid). Algses heebrea piiblis kasutati sõna “Elohim”. “Vaatamata esimese moosese raamatu koostajate ja toimetajate monoteistlikele püüdlustele kuulutada usku ühteainsasse jumalusse ajal, mil maailmas usuti mitmeid jumalaid, on teksti jäänud mitmeid apsakaid, millede puhul piibli narratiiv räägib jumalatest mitmuses. Konkreetne termin ‘jumaluse’ kohta (kui issandat ei nimetata spetsiifiliselt jaweh nimega), ei ole ainuses ‘el’, vaid mitmuses ‘elohim’. 2

Kristluse duaalne aspekt varastati zoroastrismi duaalsusest, mis on kristluse religioonist mitmed sajandid vanem. 3 Yaweh/jehoova asendas Ahura Mazda ja Algsed Vanad Jumalad (Ahriman, mis on Aaria päritolu ja tähendab Sanskriti keeles “üllas”) sildistati “kurjadeks”, et kehtestada jaweh/jehoova ülemuslik monoteism. Algsed Jumalad muudeti Deemoniteks ja koletisteks, kes esindasid kurjust. 4 Enamus neist sattus “Goetia” koosseisu. Juhin tähelepanu sõna juure sarnasusele: “Goet” tähendab “Kuradit”, juutide halvustav sõna mittejuudi kohta on “goy”, mitmuses “goyim”.

See tsitaad katoliku entsüklopeediast on väga paljastav:
Samal moel nagu Kreeklased ja Roomlased võisid kummardada oma jumalusi, hellalt uskudes, et nad on head, kuid kristlikud kirjutised kuulutasid kõik mittejuutide Jumalad deemoniteks.
Catholic Encyclopedia: Devil Worship
https://www.newadvent.org/cathen/04767a.htm
DEEMONID ON MITTEJUUTIDE/PAGANATE JUMALAD!

Mithra, taevalik vahendaja Ahura Mazda ja Angra Manyu (Ahriman) vahel omab hulgaliselt rabavaid paralleele naatsaretlase “jeesus kristusega”. Mithra oli päästja, kellest sarnaselt naatsaretlasele andsid teada prohvetid, kelle sünd toimus koopas (paljud kirjutised naatsaretlase sünnist väidavad, et ka see sündis koopas) ja taevasse ilmus silmapaistev täht. Mithra tõrjus hiljem välja Vishnu, kes zoroastrismi eelses vedismis oli olnud maailma päästja. 5

Järgnev on tõestus paljudest erinevatest ja mitmekülgsetest allikatest, millest judeokristliku piibli autorid materjali varastasid:

LOOMINE/ESIMENE MOOSESE RAAMAT:
Enuma Elish on piiblist vanem vähemalt 1000 aastat, eeldatavasti veelgi rohkem. Tahvlid on nüüd Briti Muuseumis.

Atrahasise lugu eelneb piibli loomisele rohkem kui 1000 aastat. Need mõlemad loomise lood on kristlusest ja judeokristlikust piiblist sajandeid vanemad. Mõlemast selgub, et olid “Jumalad”, mitte “üks jumal”. Siin tegid juudid vigu paljude vasturääkivate tekstidega. On karjuvalt selge, et judeokristlik piibel ei ole “jumala” sõna. Rumalad piiblit kuulutavad idioodid lärmavad, et “jumal on täiuslik”. Seal on järgmine vasturääkivus. Loe siit pikka nimekirja lõpututest vasturääkivustest.

Need mõlemad loomise lood eelnesid kristlusele ja judeokristlikule piiblile rohkem kui sajandeid. Mõlemast selgub, et olid “JUMALAD”, mitte “üks jumal”.

Esimese moosese raamatu peatükk 1, salm 26 kirjutab: " Ja Jumal ütles: „Tehkem inimesed oma näo järgi, meie sarnaseks…”
Juba see paljastab juutide monoteistliku jaweh müüdi.
Maaväline Jumal nimega Ea (Saatan) lõi inimolendid geneetilise manipuleerimise teel. Selles loomises osales ka mitmeid teisi Jumalaid/Jumalannasid. Vaata all olevat Sumeri Loomise pilti. Algselt raiuti see kivisse, tuhandeid aastaid enne judeokristlust.

VEEUPUTUS
Gilgameshi Veeuputuse lugu eelnes kristlusele rohkem kui 1000 aasta võrra.
Judeokristlik piibel väidab, et “jaweh” käivitas uputuse. Tegelikkuses lubas “Enlil” veeuputusel tekkida. Ajades Enlili jälgi siin planeedil oleme leidnud, et teda tunti ka kui “Bel”, millest hiljem sai “Baal” ja lõpuks “Beelzebub”, kes oli vilistide Jumal.

“Veeuputus” on järjekordne iidne ALLEGOORIA, mis VARASTATI algsetest Paganlikest religioonidest ja moonutati. See tähendab energiaga üleujutamist Magnum Opuse käigus, pärast mida annavad värvide visioonid märku olulise staadiumi läbimisest. Värvide allegooriast said juudi kirjutajad “vikerkaare” ja “jaakobi värvilise kuue” (aura). Allegooriad ja KONTSEPTID varastati ning moonutati rõvedateks juudi tegelaskujudeks, et mittejuudid neid orjalikult kummardaks. Pühad religioossed õpetused, mille eesmärk oli inimkonna spirituaalne areng, rüvetati ja asendati juudi kirjandusliku rämpsuga. Neil FIKTIIVSETEL juudi tegelaskujudel pole MITTE MIDAGI pistmist spirituaalsuse ega oma hinge arendamisega.

"Noa" ehitas laeva
EA hoiatas "ZIUSUDRA-t" ehk "UTNAPISHTIM-i" ees ootavast uputusest, mitte "Noa", ja käskis tal paadi ehitada. Legend pärineb Sumerist ja Akadimaalt/Baabülonist, sealne versioon suurest veeuputusest on "Atrahasis eepos".
"Tuvi" naases paati oliivioksaga, tähistades üleujutuse lõppu ja vete taganemist. Algses Sumeri teoses leidis kuiva maa RONK. 6

PAABELI TORN
JÄLLEGI, mängus on rohkem kui üks Jumal. Lisaks, Jumalad lahkusid Maalt üleujutuse ajal. Pane tähele: “JUMALAD”.
Piibel väidab, et “jaweh” ajas Paabeli torni ehitavate inimeste keeled segamini. See ei ole nii. JÄLLEGI, judeokristliku piibli juutidest autorid keerasid kokku käki ning tõestus rohkem kui ühest Jumalast on mustvalgel näha:
Esimene moosese raamat peatükk 11; salm 7:
" Mingem nüüd alla ja segagem seal nende keel, et nad üksteise keelt ei mõistaks!" JÄLLEGI, mängus on rohkem kui üks Jumal. Pane tähele sõna “Mingem”.

“Paabeli torn” on järjekordne ALLEGOORIA. Iidsetel aegadel suutsid inimesed suhelda telepaatiliselt ilma sõnadeta. See oskus võeti meilt ära kuid on taas reaalsuseks muutumas. Paljud meist on seda kogenud, olles avanud oma meeled ja hinge energiameditatsioonide abil.

KÜMME KÄSKU
Paljud vana testamendi seadused koos kümne käsuga varastati:
Hammurabi seadusest

All on foto basaltplaadist, mis kujutab Sumeri Päikesejumalat Shamash-i andmas Hammurabile seadustega tahvlit. “Shamash” on teise nimega “Azazel”, niinimetatud “Langenud Inglite” juht, “Igigi” põhja tulnukad kes võtsid endale naised inimeste seast.

Näide: Teine moosese raamat 20:
16 Sa ei tohi tunnistada oma ligimese vastu valetunnistajana!

Varastatud Hammurabi Seadusest, 3: "Kui senjöör astub kohtuasjas ette valetunnistusega, ta pole oma sõnu tõestanud, kohtuasi sisaldas küsimust elu üle, siis see senjöör tuleb surmata.”

Veel varastatud seadusi Hammurabi Seadustest:
Teine moosese raamat 21:24 silm silma vastu, hammas hamba vastu, käsi käe vastu, jalg jala vastu,

Hammurabi 196: "Kui senjöör on hävitanud aristokraatia liikme silma, hävitatakse tema silm.”
Hammurabi 200: "Kui senjöör on välja löönud sama auastme senjööri hamba, lüüakse välja tema hammas.”

Sumeri Seadus
Ur-Nammu Seadus on vanim Iidse Lähis-Ida seadus mille arheoloogid on avastanud. Sumeri Seadus aastast 1800 e.m.a kuulub vanimasse püsivasse seaduse traditsiooni.

Hetiitide Seadus
Kuigi Hetiitide seadus oli paljuski sarnane Hammurabi seadustele, näitab kahtesadat regulatsioonide lõiku sisaldav “Hetiitide seadus” üles sallivust seksuaalse ebamoraalsuse suhtes, tugev rõhk on finantsasjadel. Hetiidid kasvatasid otra ja nisu, pruulisid odraõlut. Rahana olid käibel hõbeda tükid.

Kesk-Assüüria Seadus mille andis välja Tiglath-Pileser I, Assüüria Imperaator aastatel 1115- 1077 e.m.a. Algselt oli see legaalne seadustik mis rõhutas sotsiaalsed teemasid ja Assüüria valitsuse huve. Avastati 1903. aastal Iraagis Ashuris. Kirjutatud kiilkirjas viieteistkümnele põletatud savist tahvlile. Assüüria seadustest on varastatud hulgaliselt piibliseadusi teise, kolmandasse ja viiendasse moosese raamatusse.


Uus-Babüloonia Seadus

Piibli õpetussõnade raamatus sisalduvad kirjutised varastati erinevatest allikatest:

Ahiqar-i Sõnad
Ahiqar oli Assüüria kuningas Sennacherib nõuandja 704-681 e.m.a. 1906. aastal kaevasid saksa arheoloogid Elephantine rusudest välja koopia tema õpetustest, mis olid kirjutatud üheteistkümnele palimpsest papüüruslehele. See linn on tänapäeval osa Aswani linnast Lõuna-Egiptuses.

Paralleelid:

Kes neab oma isa ja ema, selle lamp kustub pilkases pimeduses. Õpetussõnad 20:20

VARASTATUD siit:
"Kes ei ole uhke oma isa ja ema nimede üle, ärgu tema peale paistku päike." Ahiqar 9:137


Kes vitsa ei tarvita, vihkab oma poega, aga kes teda armastab, karistab teda aegsasti.
Õpetussõnad 13:24

VARASTATUD siit:
"Ära hoia oma poega vitsa eest, muidu ei suuda sa teda päästa kurjusest." Ahiqar 6:81



Kannatlikkusega saab veenda valitsejat ja mahe keel murrab luud.
Õpetussõnad 25:15

VARASTATUD siit:
Mahe on kuninga väljaütlemine; ometigi on see teravam ja tugevam kui kahe teraga nuga.” Ahiqar 7:105

Amen-em-opet Õpetused
Amen-em-opet, Ka-nakht poeg, õpetas Egiptuses aastatel 1200 - 1000 e.m.a. Tekst on leitav Briti Muuseumi papüürusel 10474, osa kirjutatuna tahvlil Torinos, Itaalias. Papüürus pärineb väidetavalt Teebast, pärit 10. ja 6. sajandist e.m.a.

Paralleelid:
Pööra kõrv ja kuule tarkade sõnu ja pangu su süda tähele minu tundmist: sest see on armas, kui sa neid eneses säilitad, kui need kõik su huultel on valmis.
Õpetussõnad 22:17-18

VARASTATUD siit:
Ava kõrvad, kuula mida öeldakse,
Ava süda, et neid mõista
Lase neil puhata oma keha laekas
Et nad võiks olla võti sinu südames."
Amen-em-opet 3:10


Ära riisu viletsat, sellepärast et ta on vilets, ja ära rõhu vaest väravas,
Õpetussõnad 22:22

VARASTATUD siit:
"Jälgi, et sa ei rööviks rõhutuid
ega kurnaks sante."
Amen-em-opet 2:1



Kui su vihamehel on nälg, anna temale leiba süüa, ja kui tal on janu, anna temale vett juua, sest nõnda sa kogud tuliseid süsi tema pea peale ja Issand tasub sinule selle eest!
Õpetussõnad 25:21-22

VARASTATUD siit:
"Jäta tema jumala hooleks;
Täida tema kõht oma leivaga
Et ta kustutaks oma isu ja tunneks häbi."
Amen-em-opet 5:8


Ära nihuta igivana piirimärki ja ära mine vaeslaste põldudele, sest nende lunastaja on vägev, tema lahendab nende riiuasja sinu vastu!
Õpetussõnad 23:10-11

VARASTATUD siit:
"Ära nihuta märki põllumaa piiril
Ega häiri mõõtelindi asukohta
Ära ahnitse küünrat maad
Ega tungi lese valdustesse
Amen-em-opet 7:12-15



Parem pisut Issanda kartuses kui suur varandus ja rahutus selle juures.
Õpetussõnad 15:16
Parem pisut õiglusega kui palju tulu ülekohtuga.
Õpetussõnad 16:8

VARASTATUD siit:
Parem on mõõt mida jumal sulle annab,
Kui ebaseaduslikult võetud viis tuhat."
Amen-em-opet 8:19
[Siin on vihje ka naatsaretlase pihta, kes toitis “viite tuhandet”]



Parem taimetoit armastusega kui nuumhärg, mille juures on vihkamine.
Õpetussõnad 15:17
Parem kuiv paluke rahus kui kojatäis ohvriliha riiuga.
Õpetussõnad 17:1

VARASTATUD siit:
"Leib on parem kui süda on õnnelik,
Kui rikkused kurbusega."
Amen-em-opet 9:9


Ära pea sõprust vihastujaga ja ära käi läbi raevutseva mehega, et sa ei harjuks tema viisidega ega valmistaks püüdepaela oma hingele.
Õpetussõnad 22:24-25

VARASTATUD siit:
"Ära tervita oma vihas ärritatuna
Ega haava oma südant sellega. "
Amen-em-opet 13:8



Sa pead söödud palukese välja oksendama ja su ilusad sõnad osutuvad raisatuks.
Õpetussõnad 23:8

VARASTATUD siit:
"Liiga suure suutäie leiba sa neelad ja oksendad välja.”
Amen-em-opet 14:13



Ära kiitle homsest päevast, sest sa ei tea, mida see päev toob!
Õpetussõnad 27:1

VARASTATUD siit:
"Ära veeda ööd kartes homse pärast
Milline on päev koidikul?
Inimene ei tea, milline homne on."
Amen-eo-opet 19:11



Inimsüdames on palju kavatsusi, aga Issanda nõu saab teoks.
Õpetussõnad 19:21
Inimese süda kavandab oma teed, aga Issand juhib tema sammu.
Õpetussõnad 16:9

VARASTATUD siit:
"Üks asi on sõnad, mida inimesed ütlevad
Teine asi on see, mida Jumal teeb."
Amen-em-opet 19:15



Kas ma ei ole sulle kirjutanud kolm korda nõuandeid ja teadmisi,
Õpetussõnad 22:20

VARASTATUD siit:
"Sa vaata neid kolmekümmet peatükki
Nad lõbustavad; nad juhendavad
Nad on tähtsaimad kõigist raamatutest."
Amen-em-opet 27:5

Ptah-Hotep õpetused
Ptah-Hotep õpetas umbes aastal 2450 e.m.a, Egiptuse Vana Kuningriigi 5. dünastia ajal. Tema õpetused säilisid nii savitahvlitel kui ka papüürusel, asudes praegu Pariisis Bibliothéque Nationale raamatukogus. Ptah-Hotep õpetustest varastati lisaks õpetussõnadele ka paljud kirjutised koguja ja sirach raamatutes.

Egiptuse armastuslaulud
Egiptuse armastuslaulud on üle 1000 aasta vanemad kui Saalomoni laulud. Paralleelid on eksimatud. Papüürus Harris 500 avastati Teebast Ramesseumi kompleksist Karnak templist.

Nofretete visioonid
Mõlemad piibli raamatud “Kuningate” ja “Taanieli” peegeldavad stsenaariumi kuninga lõbustamisest koos tema langemise ennustamisega. Lugu orjast, kellest saaks kuningas, kordub Hagari loos (esimene moosese raamat, pt 16 ja 21). Nofretete visioonid pärinevad Vaarao Snefru valitsemisajast (2680 – 2565 e.ma.). Ta kutsub Nofretete end lõbustama. Nofretete ennustab Vana Kuningriigi langust ja uue Dünastia asutamist Amen-em-het I poolt [1991- 1786 e.m.a].

Lisaks, piiblis enamus teise, kolmanda ja viienda moosese raamatute sisust võeti ülaltoodust, see EI tulnud “jahve” käest. Eksisteerib sedavõrd rumalaid kristlasi, kes usuvad, et nende “jahve” on ainus jumal. “Ei ühtki Jumalat peale minu.”

VEEL VARASTATUD MATERJALE:

Lugu Joosepist ja Potiferi naisest esimese moosese raamatu pt 39 VARASTATI Egiptuse päritolu Anubise ja Bata loost.


PARALLEELID MOOSESE LOOGA:
Sargoni sünd
Horuse sünd

1. Sündi ümbritseb salapära
2. Asetamine punutud korvi, katmine pigiga
3. Korvi panek jõkke
4. Leidmine ja adopteerimine

Enamus laulude raamatu sisu varastati:
Hümn Atonile
Hümn Atonile on leitav Eye hauakambris 1365- 1348 e.m.a.

Ba'al ja Anat jutud
Kirjutatud kuuele savitahvlile ugariti keeles, kiilkiri, ca 1400 e.m.a.

Ur nutulaul

Paljud piibli Joosua raamatu kirjutised varastati:

El Amarna kirjad
Merneptah steel

Kohtumõistjate raamatu sisu varastati:

Aqhat lugu
Wen-Amon päevik
Gezer Almanahh

Saamueli ja kuningate raamatud sisaldavad palju varastatud materjale, mis pärinevad:

Mari ennustused
Mesha steel
Karatepe pealiskiri
Shalmaneser III annaalid
Shalmaneser III must obelisk
Tiglath-Pileser III annaalid
Sargon II annaalid
Siloam pealiskiri
Yavne-Yam pealiskiri
Lachlish kirjad
Arad Ostraca
Sennacherib annaalid
Nebuchadnezzar II annaalid

Esra ja Nehemja raamatud sisaldavad varastatud materjale, mis pärinevad:

Cyruse silinder

Veel varastatud materjale ja kirjutisi hiiobi ja koguja raamatutes:

Kereti lugu
See on algne hiiobi lugu, kirjutatud ugariti keeles (kiilkiri), koostatud ca 1400 e.m.a. “kirjutaja Ilimilku” poolt. Tegelased eeposes on “Keret” ja jumal “El”. MITTE hiiob ja jahve. Kereti perekonna tragöödiad ja haigus on võrreldavad hiiobi looga. Originaalses loos polnud “Saatanat” kunagi pildis.
Kannataja ja Hing
Farmer ja Kohtud
Kannataja ja Sõber

Nagu ülalt lugeda võib, põhineb kristlik “religioon” varastatud materjalidel, mida on moonutatud ja väänatud selleks, et inimestega manipuleerida, neid segadusse ajada ja neis hirmu põhjustada. ALGSEST JUMALAST JA INIMKONNA LOOJAST EA/ENKI ehk SAATAN/LUTSIFER on saanud inimkonna vaenlane. “Meie hävitame jumala” – siioni tarkade protokollid. Kristlust on kasutatud Vanade Jumalate teotamiseks, naeruvääristamiseks ja mustamiseks, põhjustades võõrdumist legitiimsetest jumalustest ja vimma nende vastu. Asemele sokutati valejumal “jahve/jehoova”. Lisaks kasutatakse seda koletislikku programmi tööriistana kaitsetu, orjaliku mentaliteedi tekitamiseks; mittejuutide elanikkonna psühholoogiliseks relvitustamiseks, et nad aktsepteeriks kommunismi, mis on järjekordne juutide vennaskonna programm.

On tihti öeldud, et tõeline kurjus ei suuda luua mitte midagi. Kõik tõelisest kurjusest tulenev on kunstlik. Tõele au andes on “jumal” ja “Kurat” oma rollid vahetanud. Selle rõveda religiooni alus on üleni koostatud varastatud materjalidest. Lisaks on see eluvastane ja enesetapjalik. Selles pole mitte midagi spirituaalset. Selle kõige eesmärk on inimkond täielikult eraldada oma õigest Looja Jumalast, kes on Saatan. Seda tehes saavutavad maavälised reptiilid ja nende heaks töötavad isikud oma eesmärgi: nad orjastavad inimrassi juudi kommunismi programmi kaudu. Saatan annab meile teadmisi ja väge. Ilma temata pole inimkonnal midagi. Tõelist kurjust tuntakse ka valede ja pettuse isandana. Mis saaks olla suurem pettus kui see, et religioosse pettuse järgijad neavad ja teotavad omaenda Loojat? Paljud iidsed Paganlikud religioonid (nagu kreeklastel ja roomlastel) jagasid samu legende ja panteone. See on täielikult erinev kristlusest, mis on järeleandmatult ja brutaalselt hävitanud kõik teised religioonid, väites end olevat see ainuõige.

"MINU TEADMISTE SALADUSES, POLE ÜHTEGI JUMALAT PEALE MINU "
-SAATAN
Kirjutisest "Peace Be Unto Him"



1 The Christ Conspiracy, The Greatest Story Ever Sold, Acharya S leheküljed 94-95
2 The Stairway to Heaven, Zecharia Sitchin, lehekülg 99.
3 World Book Encyclopedia article on Zoroastrianism, © 1989
4 A History of the Devil, Gerald Messadié
5 Cambridge illustrated History of Religions, toimetanud John Bowker. Leheküljed 216- 217
6 Mesopotamia, Pamela F. Service, lehekülg 44.


Muud viited:

The Holy Bible- King James Version

The Ancient Near East, Volume I, toimetanud James B. Pritchard © 1958

Old Testament Parallels: Laws and Stories From the Ancient Near East, Victor H. Matthews ja Don C. Benjamin© 1991

A History of the Devil, Gerald Messadié© 1993, 1996

Encyclopedia Britannica


TAGASI KRISTLUSE PALJASTAMISE LEHELE
 
Eesti-Enochian

A
aare=limlal
aeg =acocasb, capimao, cocasb, cocasg,
aeg-ajalt=capimali, capmiali
aga=crip, crp, oq, crpl
aga üks=crpl
ahi=rlodnr
ainult=crip, crp
ainult üks (jumala nimi)=iad, oiad
aja arv=gapimaon
ajad=cocasg
aja sisu=qcocasb
ajast=cocasb
ajastud (aeonid)=homin
aken=como, comobliort
aknast=rior
alati=paid
algus=acroodzi, croodzi, gevamna, iaod, iaodaf
algused=croodzi
alguses=iaodaf
alkeemiline väävel=dlasod
all=oroch, orocha
allavalamine=panpir
alla viima=drix
alustada=amgedpha
anda=dluga, dlugam, dlugar, phamah
andes=dlvga
andes neile=dlugar/dlvgar
andis=dlvgar
andke talle teada=ixomaxip
antud=idlvgam, idlugam
arv=cormp, cormpo, cormpt
asetatud=haala
asjade teine algus=croodzi
asuma=alar
au=iaiadix, adgmach, busd, busdir
aust=iaiadix
avatud=odo
avatud=butmon
avatud=odo
 
E
edasi=iolcam
eelneda=tustax
ees=aspt
eesmärgiga, et=fafen
eespool=calz
ega=vl, ul
ehitatud=on
ehitis=orsca, trof
ehitised=orscatbl
ei=ag
ei ole=gchisge, ichiseg
ei ole=ipam
ei saa=ipamis
ei tohi mõõta=maoffas
eksisteerib=gahalana
eksisteerima=gahal
eksisteerinud=gaha
elab=hom
elada=salbrox
elama=zodireda
elama=dspraf, faonts, praf, pragma
elamine heleduses=faonts
elu ja kasvu tulekahjud=malpirgi
eluruum=fargt, faorgt, paradial
elavad lambid=hvbaro
elavast hingeõhust=gigipah
elu=malpirgi
eluruumid=paradial
ennast näitama=zamran
enne=aspt
enne sind=ylsi, ilsi
eraldama (jagama)=tliob
erineda=dilzmo
esimene=harg, el, elo, l, la, li, lo
esimene keskpäev=bazmelo
esimene leek=ialpirt
esimese hiilguse leegid=ialpirgah
esimesena=talo
esimeses=ili
esimeses eetris=lil
esimesest=L
et kasv=arcoazior
et saaksite teda kiita=restil
ettehooldusele=iarri
ettenägelikkus=yarry, iarri
et tema hiilgus=busdirtilb/bvsdirtilb
 
H
halastus=iehusoz, rit, okada
halastuse istekoht=othilrit
haru(d)=lilonon
heledus=lvciftian, luciftian, luciftias, lvciftias
helge=lvciftian, luciftian
heli=sapah
helid=sapah
hertsog=oheloka
hetk=ol
hiilgus=avavox
hiilguses=bvsd, bvfd
hingamine, elav hingamine=gigipah
hooaeg=capimao, nibm, lnibm
hoora=ababalond
hoorast=ababalond
hulgas=aaf, aao, bogpa
häda=ohio
hädaldamine=eophan
hädaldamisest=eophan
hävitada=odqvasb, quasb
hääl=bialo
hüatsint= nazavabh
hüatsindi sambad=nazavabh
hüatsindi sammas=nazavabh
hüatsindi sammastest=nazavabh
hüüdis kõva häälega=bahal
 
I
ida=raas
iga=vomsarg
igavene=gohed
igavesti=ioiad
igaühele teist=vomsarg
ilmuda=zamran, zacar
ilu=turbs, tvrbs
imestama=sald
imetlus=rsam
imetlusega=g-rsam,grsam
ingel=merifri/murifri
inimesest=olora
inimese teosed=conisbra
inimese tugevus=vgear
inimese töö=conisbra
inimese vaim=congamphlgh
inimeste pojad=normolap
inimesest=olora
ise=amiran, zamran, zylna
isegi=nomig
isegi kui=nomig
iste=emetgis
iste=othil, thil, thild, thiln
istmed=thil
istmed=othil
istmetel=thilnos
istu=trint
istub= idoigo
istutama=harg
istutatud=mir
itta=raasi, raasy
 
J
ja=od, sa, das
ja=ds
ja ei näe=odipvran
ja elab=odapila
ja elukoht=odfaorgt
jaga=poilp
jagatud=poilp
ja ilmub=odzamran
ja jätkamine=odmiam
ja kiitus=odecrin
ja kolmas=odd
jalg=lasdi, lusd, lusda
jalgadega=lvsdan
ja milline=ds
ja nende volitused=odlonshin
ja nimi=oddooain
jaoks=bagle
jaoks (sest)=lap
ja on=odbrint
ja peab olema=chiso
ja põletamine=olpirt
ja teine=taviv
ja tõde=vooan, odvooan
ja veel aega=odcacocasb
jah=noib
jah=niis
jalgadega=lvsdan, lusdan
jooksma=parm, parmgi
juhitud=tabaord
Jumal=enai, iad, ascha, iabes, iad, mad, oiad, piad
jumala nimed=baeovib, gahoachma, iadpil, iaida, iaidon, idoian, idoigo, ioiad, L, zilodarp, zirenaiad
jumala rõõm=mozod
jumalast=iad, oiad
jumala tahe=aldaraia, soyga
jumalateenistus=boaluahe
jumalik teadmine=iadnah, iadnamad
juurde=pambt, pugo, de
jõud=lonsa
jälgija=fafen
jõulise arusaamaga=gmicalzoma
järeldada=iaial
järelda meid=iaial
järjepidevad töömehed=canal
järjest=capimali
jätk=miam, mian, nuam
jääma=paaox, paaoxt, dspaaox
 
K

ka=t, dst
kaasata=iaial
kahanema=prdzar
kaheksa=p
kahekümne neljas=ol
kaheteistkümnes kohas=thilnos
kahe teraga mõõgaga=napta
kahetseb=moooah
kahetsema=moooah
kaitsta=blans, bransg
kajab=matorb
kaks korda=olani
kaks (koos)=pola
kaks (eraldatud)=pala
kaksteist=os
kaksteist kuningriiki=oslondoh
kamber=oog
kambri jaoks=ooge
kasuta meid=ozazma
kasva tugevaks=ugeg, ugegi
kaubik=ar
katlakivi=lulo
katta/on kaetud=ethamz
kaunistada=urbs; viruden
kaunistasin=gnonp
kaunistatud=vrbs
kaunistused=luciftian
kavatsus= fafen
kelle=sobra
kellele=casarm
kelle algus=baltoh
kelle all=casarman, casarmi
kelle jumal=sobaiad
kelle kursused=sobolzar
kelle kätel=azien
kelle numbrid=cormfa
kelle peal=asobama
kelles=carsarmg
kelle silmad=sabaooaona
kelle teosed=sobhaath
kellele=casarm
kelles=casarmg
kellest=casarman
kes=casarma, el, sobam
kes=ds
keset=nothoa
keskel=nothoa, zomd, (nothoa vin the midst of= vep i)
keskele=ovoars
keskpäev=bazm, bazmelo
keskus=ovoars
kibe=grosb
kibe nõelamine=grosb
kihav=urelp, vrlep
kiidab=oecrimin
kiiduväärt=akarinu
kiitma=oecrimi, rest
kiitus=ecrin
kinnita=amizpi
kinnitatud=amipzi
kinnitavad inglid=sach
kirjeldamatu=adphaht
kiuslik=dods
kivi=patralx, lpatralx
kivi (filosoofi)=darr
kogu=saga
koguda=aldon
kogunema=aldon
kogunemine=aldi
kogunemisest=aldi
kohalolek=gmicalzo
koht=pi, ripir
koht=noncp
koht (kohta)=aala, oali
kohta=dorpha
kohta=a, c, de, l, o
kohtu ja viha äike=coraxo
koirohi=tatan
koirohust=tatan
kollektor=ozongon
kollektri tuuled=ozongon
kolm=d
kolmas leek=diaspert
kolmas nurk =dviv
kolmas taevas=piripson
kolmainsus=na
konteiner=izizop, zizop
koobas/koopad=tabges
koos=a, c
koos=commah
koos oma ministritega=cnoqvodi
koos pidevalt põlevate lampidega=peoal
koos teisega=asymp
korda=cocasg
korrapidaja=lixipsp
korrapidaja/korrapidajad=balzarg
kotkas=vabzir
kroon(id) (objekt)=momao
kroon (kroonile)=momar crowned
kuberner=tabaan
kuduma=oado
kuidas=irgilchisda
kui esimene=talo
kui kollektortuuled=ozongon
kui maa=caosgin
kui meeldivad kättetoimetajad=obelisong
kui oliivid=taqanis
kui palju neid on=irgilchisda
kui pidevad lohutajad=tablior
kui teine=taviv
kui teravad sirbid=tapvin
kui viljatu kivi=orri
kuivus=orscor
kuivusega=orscor
kullast=audcal
kulmu kortsutama=vcim, ucim
kumbagi=larag
kummaline=vgeg
kummardaja=hoath
kummardunud draakonitele=abaivonin
kummardus=abai
kuni=pugo
kuni=pvgo
kuni=cacrg
kuningriigid=londoh
kuningriik=adohi
kurbus=tibibp
kurbusest=tibibp
kuri=babalon
kursus/ed=elzap; zar
kus=quiin, qviin, vo
kutsuda=argedco, vinu
kutsutakse=umd, um
kutsutud, nimetatud=um; vmd
kuu=graa
kuula=solpeth, toatar
kuulata=solpeth
kuulekus=gono
kuuletuma=darbs
kuus=norz
kvaliteet=aspian
kõikidel olenditel=tolhami
kõige võimsamatest=iaidon
kõigi ema=exentaser
kõik=tol, ton
kõik=tofglo
kõiki asjad=tofglo
kõikidel olenditel=tolhami
kõik olendid=tolhami
kõikvõimas=iaidon
kõik üks=L, il
kõne jumalalt=loagaeth, logaeth, logaah, logah
kõne on kutsutud=ivmd
kõndima=insi
kõrgeimast=iaida
kõrgeimatelt laevadelt=izizop
kõrgendatud=ofekufa
käed=zol
käsi=ozien, zien, ozol
käsutama=lrasd
käsutada=lrasd
külastada Maad=fgaosga
külastage Maad=fgaosga
külasta meid=ef
külasta meid rahus=fetharsi
külastada=ef, f, t
külastage mugavusega=fbliard
 
L
laegas=erm
laevad=zizop
lahendatud=alar
lamp=hubai, hubar, hubaro
langenud=telocvovim
langetada=drix
lase joosta=parmgi
laskuma=uniglag/vniglag, arphe
las nad erinevad=dilzmo
las nad kiusavad=dodpal
las nad muutuvad=noasmi
las nad rikutakse=tonug/tonvg
las nad teenivad sind=aboapri
las nad unustavad=bams
las olla=christeos
las see jääb=paaoxt
las see segab=ovcho
las ta teenib neid=booapis
las teda juhitakse=tabaord
laternad=hvbaio
laul=lviahe
laula=zamran
laul aust=lviahe
laulma kiitust=oecrimi
laulmine=oecrimi
leegid=ialpvrg
leek=ialprt, ialpvrg, ialprg, vep
leekides=ialpor
lein=ser
lendas=zildar
lennata (kuhu)=zildar
leping=sibsi
lesk=rior
lihtsalt=balit
liige=paombd
liigutada=rit, zacam, zacar, zacare
liikmed=paombd
liikumine=zna
lill=lorslq
lilled=lorslq
lisada=uml, vml
lohutab (andma)=bliorax
lohutage=bliard
lohutaja=bigliad
lohutus (oma)=blior, bliar, bliora,
lohutuse aken=comobliort
lohutuse kohad=pibliar
lohutusest=bliorb, bliort
looja=qaal, qadah
loojale=qadah
loojast=qaal, qaadah
looming=qaa, qaan, qaaon, qaas
loor=zodimibe
lord=enay, iabes, na
lubadus=isro
lukk(kilp/buckler)=lolcis
luuüdi=tranan
luuüdist=tranan
lõikuseni=aziagiar
lõpeb=vls, uls
lõpp=vl, ul
lõualuu , lõuad=piadph
lõuna=babage, babagen
lõunas=babage
lõunast=babagen
läbi=malprg
läheb=tastax
läänes= soboln
lääs=sobol, soboln
 
M
ma=ol
Maa=caosga
Maal=caosgi
ma alustan uuesti=amgedpha
maa olendid=toltorg
maa peal=caosg, caosgi
Maast=caosgi, caosgo
maa või inimese mõistlikud
olendid=cordziz
maavärinad=giziax
madalam=oadriax
madalamad taevad=madriax, madriiax, peripsax, peripsol, piripsol,
piripson, piripson
maha heitnud=adrpan
maha pandud=maafi, maasi
maha valada=panpir
maha visatud=adrpan
maha heitnud=adrpan
maja=salman
ma kinnitasin=amipzi
mantel=mabza
ma tegin seaduse=ohorela
ma liigutan sind=zacam
ma olen=zir, zirdo
ma olen isand, su jumal=zirenaiad
ma olen sinust rääkinud=brita
ma tegin mehe=olcordziz
ma tegin sind=eol
mahaviskamine=adrpft
marmor=pidiai
marmorist varrukad=pidiai
ma valmistun sinu jaoks=abramg
meel=manin
meeldib=aziagiar
meeldiv=obelisong
mees=cordziz, molap, ollog, ollor, olora,
meeste pojad=normolap
(me oleme)=gea
meie=ge, gohia
meie=aaiom
meie lohutajas=biglia
meie seas=aaiom
meie trööstijas=biglia vin power= micalzo
meie tugevus=vplif
meile=tia
meie mugavuseks=bliors
meister=iad
mered=zvmvi
metsloomade=levithmong
miks=bagle
mille algus=baltoh
millegi pikk jätkumine=solamian
millel on=dsbrin
mille olen ette valmistanud=dsabramg
Mina olen isand, sinu jumal=zirenaiad
minu=ozien
minu enda õiguse pärast=baltoha
mine alla=uniglag
mine enne=tustax
ministrid=cnoqvodi
minu hääl=bien
minu jalad=lasdi
minu jõud=nanaeel
minu kätest=zien
minu lõugade sügavuses=piadph
minu oma=ozien
minu vestidest=zimz
mis=ds
mis elavad=dspraf
mis jäävad=dspaaox
mis ka=dst
mis mõistavad=dsom
mis on=dsi
mis on =dschis
mis tahes=droln
mis valitseb=artabas, artabas
mis valitsevad=dsonf
mispärast=dasar
mitmekesisus=damploz
mitte=ip
mitte keegi=ag
mitte mõõta=maoffas
mitte ühtegi=ag
mitte ükski olend=agtoltorn
mitu=irgil
mugavusest=bliorb, bliors,bliort
mugavuskohad=pibliar
mu jalad=lasdi
mulle=pambt
mõista=faaip, om
mõistatused=cicle
mõistlik=cordziz
mõistlik olend=cordziz
mõistmine=gmicalzoma, oma
mõte/mõtted=angelard
mõttes=manin
mõõdetakse=chisholq
mõõk=napta, napeai, nazpsad
mõõta=holq, maoffas
mäda=qting
mäed=ili-i
mägi=adroch
mälestus=papnor
mälu=papnor men= ollog
möirgama=yor, oanio
mürgiga=faboan
müra/mürad=nidali
mürk=faboan
 
N
nad=par, z
nad ei kortsuta kulmu=ucim/vcim
nad on=chiis, chis, chiso, zchis
nad on nähtavad=zonac
naeratus=ucim
nagu=ca, ta (isegi nagu)= plosi
nagu ei ole=tage
need=pir
need=priaz, priazi
need=unal/vnal
need on=unalchis/vnalchis
needus/neetud=amma
neile andes=dlvgar
neis=par
neist on saanud=inoas
neitsi/neitsid=paradiz
neitsist=paradiz
neli=s
neljandast nurgast=sdiv
neljas=es, odes
neljas nurk=sdiv
nendega=priazi
nende ilus=tvrbs
nende jalad=lvsda
nende käed=ozol
nende nimed=omaoas
nende omadustes=aspian
nende pead=dazi
nende püsimine=cafafam
nende saladustest=cicles
nende silmis=ooanoan
nende suust=bvtmoni/butmoni
nagu sangad=talolcis
nii et=ar
nii heledate kaunistustega=luciftian
nii palju=plosi
nimed=omaoas
nimel=dooaip
nimes=dooiap, dooaip
nimetatakse=ivmd
nimi=dooain
nimme=dax, daxil
noolemäng=malpvrg
number=cormf
numbrid=cormfa
nummerdatud=cormp
nurgad=mimoag
nurk=diu, miinoag
nutma valjusti=bahal
nutt=raclir
nuttis=bahal
nõelamine=grosb
nõuab=vnig
nägu=adoian
näita=odzamran
näita=zamran
näita ennast=zamran
näiteks/selline nagu=corsta
n üks arv=sagacor
 
O
oigama=holdo
o, oh= c
o sina=nonci, ils
o sina teine=viiv
o teie halastuse teenijad=cnoqvol
o teie mõõgad=napeai
o teie taevas=madriiax
o te pojad=noromi
otsin=dorphal
okas/okkad=nanba
oksendama=oxex
oled sa=ils
olema:
-olema (saama=noan, noaln, noar, noas, noasmi, nenni
-ta/see on=i
-ma olen=zir, zirdo
-nad on=chiis, chis, chiso
-sina oled; sa oled=geh
-oli=as, zirop
oli=zirop
-see oli=nostoah
-olid=zirom
-ole sõbralik (minuga)=zorge
-ole võimas=omicaolz
-olema nummerdatud=cormpt
-ole sa=bolp
-olgu Maale=caosgon
-ei saa olla=ipamis
-ei ole=ipam
-las olla=christeos
-loomad, metsloomad=levithmong
-võib olla=noaln
-ei ole mõõdetav=maoffas
-peab olema=trian
-ja peab olema=chiso
ohkas=holdo
oh sina=ils
ole minu vastu sõbralik=zorge
olend=ham, hami
olend/olendid Maast=toltorg, toltorn
olen ette valmistanud=abramg
olen (ma olen)=zir, zirdo
olen (mina olen Isand, teie jumal)=zirenaiad
olen määranud=othil
olen paigutanud=oali
olen vaadanud ringi=dorpha
olema juhitud=tabaord
olema nummerdatud=cormpt
ole sina=bolp
oliiv=adroch
oliivid=taqanis
oliivi (mägi)=taqanis
oliivimäel=adroch
olla Maale=caosgon
olla vägev=omicaolz
omadused=aspian
oma istekohtadest=thild
oma jumalast=mad
oma kohtadest=thild
oma ministritega=cnoqvod
oma sulastele=cnoqod
oma õiguse pärast=baltoha
on=chis, biab, i, brin, brint, brints, a
on antud=idlvgam
on elanud=alar
on ette valmistatud=abramig
on garanteeritud=hvbar
on istutanud=mir
on jagatud=poilp
on kaetud=ethamz
on hvbakkkistatud=hvbar
on kui kolmas=chistad
on kolmkümmend üks=iga
on kõik üks=il
on, olema=geh
on maja=isalman
on mind vaadanud=dorpha
on muutunud=noas
on muutunud=noar
on nad=chiis
on nagu=chista
on nagu=ita
on nagu kolmas=chistad
on, (peab olema) =chiso
on raaminud=izazaz
on rääkinud=gohon
on (sa oled)=geh
on sisenenud=zimii
on suu lahti teinud=butmon, bvtmon
on valmis=abramig
on varjatud=blans
on veel nummerdatud=cormpo
on viha=ivonph
on viha ja raev= ivonpovnph
on võimsad=chismicaolz
oo sina teine=viiv
oo teie halastuse teenijad=cnoqvol
oo te pojad=noromi
osa=ol
osad=saanir
osades=saanir
osalised=plapli
otsus=alca, balzizras
 
P
paar=pala, pola
pahandus=dodsih
pakkuda=abraasa, tooat
palee=poamal
palju (sama palju)=plosi
palvetama=lava
pandlad=talolcis
pandud=maafi
pane=aala, oali
patt (patustama)=doalim
patust=doalim
pea=dazis
peab=trian
peab olema=trian
pead=dazis
peaks=bliorax
peal=a, c, mirc
peale=mir, mirc
peopesa/peopesad=nobloh
periood=capimao, capimaon
pesa/pesad=virq
pidevad lohutajad=blior
pidevalt=pild, caosg
pidevalt põlevate lampidega=ors, peoal
pidevate lohutajatena=tablior
piin=mir,pizin
pikk=solamian
pikk jätk=miam
Pimedus=ors
pimedusega=ors
pitsat=emetgis
poeg=nor, noromi
pojad=normi
pole kohta=ripir
pool=obza
poolt(millegi poolt)=saanir
puhka mitte=pageip
puhkama (puhata)=page
pulm=paracleda
pulmadeks=paracleda
purjus=orsba
põhja poole=lucal
põhjas= lvcal
põletada=ialpon
põletamine=ialpor
põlev(ad) leek(id)=ialprg, ialpvrg
Põrgutuli=donasdogamatatastos
päev=basgim
päike=ror
pöörduge meie poole=imvarmar
pühak=soyga
püha=pir
püha=ne, pire, pireda
pühad=pir
pühamu=arba
püha nimi (jumala tiitel)=idoian
Püha Vaim=congamphlgh
püsiv=cafafam/casasam
(variatsioon)
 
R
raamida=izazaz
raamitud=izazaz
raev=unph, vonph, vonpho, bagie, baghie
raev või äärmuslik õiglus=baltim
raevust=baghie
rahu=fetharsi
rakendada (ennast)=imvarmar
rakendage ennast meie poole=imvamar
riided/riietus=zimz
riides=zonac
rikas=las, lasollor
rikas mees=lasollor
rikkuda=tonug/tonvg
rikutud=tonug/tonvg
ring=comselh
rohida välja=fifalz
rong=fafen
roos=torzvlp
rõivad=oboleh, qaa
rõõm=norqrasahi, qzmoz
rõõmusambad=nazarth
rõõmusta=chirlan
rõõmustab=chirlan
räägi=camliax
räägitud=gohon
rääkima=brita
rääkis=camliax
rääkisid=brita
rüvetamatta=iadanamad
rüvetamatta teadmistest=iadanamad
 
S
saab (suudab)=adgt
saada=noas
saada, nad on saanud=inoas
saada, seega sa oled=noan
saada tugevaks=vgeg
saak=toatar
sada=ior
sadam=blans
sadamas=blans
sa oled=ils
sa oled muutunud=noan/nenni
sarnasus=aziazor
sa tõstsid üles=farzm
sa võiksid töötada=vavn
sajaga=ior
saladus=laiad, ananael
saladusi=laiad
salatarkusest=ananael
sama=lel
samas=capimao
samast sinu jumalast=mad
sammal=mom
sammas=naz
sarnasuses=aziazor
sarv=mospleh
seadma (seadistama)=othil
seadus=ohorela
seadusi andma=ohorela
seadust tegema=ohorela
seal=da
seal olid=zirom
seas=aaf aai, aao, eai, oai, nothoa
seda mõõdetakse=holq
see=oi
see=fafen, na, ar, t
see maja=oisalman
see on=ti
seega=noan
see kahetseb mind=moooah
See, kes elab igavesti (jumala nimi)=ioiad
See, kes elab igavesti (jumala nimi)=iadpil
seelik=unalab
seelikud= vnalah
sees=piadph, a, g, i, do
see talle=ds
seetõttu=ca
see vahemik=
sega=zixlai
segama=lring, zixlai
segama (las segada)=oucho, ovcho
segada=cynxir
segadusse=vnchi, unchi
segavad inglid=urch
segunema=cynxir
seisma=biah
selle mälestuseks=papnor
selline=cors
sellistest=corsi
servadega=napta
sest=bagle, baglen
siduda=allar
siin=emna, kures
silm=ooanoan
silmad=ooaona
sina=g, gi, nonci
sina=ils,isli
sinu=g
sinu=aqlo
sinu=il
sinu algus=croodzi
sinu all=oroch
sinu jumal=zirenaiad
sinu loomingus=qaaon,qaan
sirbid=tapvin
sirp=puim
sirutage välja ja vallutage (jumala nimi)=zilodarp
sisenes=zimii
sisesta=zimii
sisse=raasi
sisu=qcocasb
sisustama (pakkuma)=tooat
sisustus=tooat
skorpion/skorpionid=siatris
skorpionidest=siatris
soola=balye, balie
soolast=balie
sooritama=fifis
su jalad=lvsd
sulane=noco, noquod, noquodi, noquol
sulle=nonca, noncf, noncp
su nimme=daxil
surm=teloc, teloch, teloah
surmast=teloch, teloah
surumine=malprg
suu=butmon, butmona, butmoni
suud=butmoni
suurendama=ovof, coazior
suurendatud=ovof
suurepärane=drilpa, drilpi
suur nimi õiglus=baeovib
sõbralik (ole sõbralik)=zorg
sõrestik/ud=commah
sära=loholo
säras elamine=faonts
süda=monons
sügavus=piadph
sügis=dobix, loncho
sündinud=gedotbar
 
T
ta=tia, tox
ta=pi, pii
taevaga=piripsax
taevalaotus=calz, pilzin
taevalaotused=calz
taevalaotuses=pilzin
taevas=madriax, madriiax, peripsax, peripsol, piripsol, piripson, piripir
taevast=piripsol
tahe (teie tahe sündigu)=gemeganza
tamm=paeb
tammest=paeb
ta on vandunud=svrzas
targad=vran, uran, gran
tarkus=ananael
tarnijad=obelisong
tarnida=zonrensg
tarnitud=zonrensg
tasakaal=prap/piamo
tass=tablo
tassid=talho
tea=om
teada=ixomaxip
teadmisi=iadnah, iadnamad
teadmiste laegas=iadnah
tegema=eol, ol
tegemisel=eolis
tegevus=sor
tegin seaduse=ohorela
tegu=gru
tegutsema= (meie suhtes)=imuamar
teha=gnai, gnay
teha imet=vavlzirn
tehtud=oln
teie hääled=bia, zvrza
teie imestavad hääled=sald
teie seas=aai
teises nurgas=vivdiv
teist korda=olaho
teie looming=qaas
teie loomingust=qaa
teie valitsused=gnetaab
teie viiulid=ofafafe
teine=symp, simp, smnad, ca
teine=viu
teine nurk=vivdiv
teisega=asimp
teisena=taviv
teises nurgas=vivdiv
teisest=viv
teeb=gnay
teemant=achildao, childao
teemantitega=achildao
tee mind=ozazm
tee mind/meid=ozazm, ozazma
teenija=qvrlst, qurlst
teenijad=cnoqod
teenima=aboapri
teenivad ingleid=lang
tema=tilb
tema aare=limlal
tema arusaam=omtilb
tema halastus=iehvsoz
tema hiilgus=avavox
tema hooned=orscatbl
tema jõud=lonshitox
tema kursus=elzaptilb
tema liikmed=madrid
tema mõistmine=omtilb
tema mõtted=angelard
tema olenditega=toltorgi
tema osade järgi=saanir
temas=tiobl
tema sees=tiolb
tema suust=butmona, bvtmona
temast=tox
temast välja=geta
temast, kes elab igavesti=ioiad
temast, kes istub pühal troonil=idoigo
temast, kes oli ja on
temast, kes on langenud=telocvovim
kroonitud=iadoiasmomar
temast, kes on langenud=telocvovim
tema süütegu=madrid
tema; temast=tia, tox
tema õigluses=baltan
tema õigluses=baltan vin itself= zilna i
tema, temast= tilb, tlb, tiobl
tempel=siaion
templist=siaion
te naudingu pojad=norqrasahi
teostada=fifis
teostama (läbi viima)=fifis
terav=tapvin
terror=ciaofi
terrorile=ciaofi
tiib=upaah
tiigel=rlodnr
tingimusel=abraasa
tolmust limased asjad=apachama
toob=iolci
toob välja=iolci
torn/tornid=umadea, vmadea
triumf (triumfeerima)=homtoh
troon=oxiayal
troonile=velucorsapax
tugevaks kasvada=ugeg, ugegi
tugevam=givi
tugevus=ugear, umplif
tuhat=matb, eors
tuled/tulekahjud=malpirgi
tule ette=niiso
tule sa=niis
tule välja=carma
tuli=pvrgel, prge, prgel, malprg, malpirgi
tulihingeliselt=zuraah, zurah
tuline=malpvrg
tulised nooled=malprg, malpirgi
tule=niis
tulega=prge
tulest=purgel/pvrgel
Tume taevas=mahorela
tuua=yolcam, iolcam, yolci
tuul=ozongon,zong
tuultest=zong
tuulama=ar
tõde=vaoan, vooan
tõeline kummardaja=hoath
tõelised ajad/vanused=
tõe saladused=laiad
tõsta=farzm, goholor
tõsta üles=goholor
tõstetud=farzm
tõukejõu=malprg
tõuseb= torzvl
tõusis üles=torzvlp
tõusma=torzu, torzul, torzulp, torgu, torgv, torzv, torsvl
tõusulaine=molvi
tõusu äikesed=avavago
tõusu äikest=avavago
tõstke=goholor
täht/tähed=aoiveae
töömees/töölised=canal
töötab=sobhaath
töötama=vaul, vaun
tühi=affa
tütar=pasbs
tütred=pashs
 
V
vaata=micma
vaata=uran= odipvran
vaatab rõõmuga=dorphal
vaata ringi=dorpha, dorphal
vaatasin=dorpha
vaha=vgegi, ugegi, ugeg, odvgeg
vahemik=dsonf
vaim=gah
vaimud=gah
valamine=panpir
valamu=karbaf
valatud=adrpan
valgus=micaloz
valitsuse jaoks=netaaib
valitsuses=anetab
valitseda=bogpa, sonf
valitsema=caba
valitsema=bogpa, tabaori, caba, taba
valitsus=netaab, netaaib, netab
valitsuse=netaab
valitsuse jaoks=netaaib
valitsusest=netaab
valju=bahal
vallutada=madzilodarp
valmis=abramg
valmistama=abramg
valvur=bransg
vanduma=surzas, znurza, zurza
vanemad=vran, uran, gran
vanik=obloc
vanus=homin
vanus(inimise vanus)=homin
vanusega=homin
varjupaik=blans
varras=cab
varrukas/varrukad=krae, pidiai
vastavalt=marb
vastuvõtjad=ednas
vastuvõtjatena=ednas
veed=sobam
vein=roxtan
veised=levithmong
vend=esiasch
vennad=esiasch
verest=cnila
veri=cnila
verstapostid=avini
vesi (nimisõna)=zodinu
vesi (veele)=zlida
veskikivid=avini
vestid=zimz
vetest=sobam
vete taevalaotus=pilzin
vette=zlida
viaal=efafafe, ofafafe
viha=unph, vonph, vonpho
viha (on raev ja viha)=ivonpovnph
vihane=dodpal, dodrmni, dods
vihast=vonpho
viis=o
viiulid=efafafe
on vihane=ivonph
volitused=odlonshin
voodi=tianta
või=Q
või kui=qta
võib=restil
võib muutuda=noaln
võib olla=noaln
võib suurendada=ovof
võidutseb=toh
võim=lonsa
võimalus=bab
võimas=micalz, micalzo, micaolz
võimas iste (troon)=oxiayal, oxiaial
võime=bab
võimsad helid=sapah
võimsam=cruscanse, micalp
võimul=micalzo
võimul ülendatud=lonsh
võimuses ja kohalolekus=gmilcalzo
või nagu=qta
või sarved=qmospleh
võlusid sind=zodameta
võrdne=parach
võõras=gosaa
vägev=micaoli, micalzo
väli=levithmong
välja=vors
välja arvatud=m
välja sirutada=zil
välja oksendama=oxex
väljasirutamise ja vallutamise jumalas=madzilodarp
väävel=salbrox; dlasod
vöö=aldon
vööd=atraah
vöö peale=aldon
 
Õ
õelatele=babalon
õigetele=samvelg
õiglus=balit, samvelg, balt, baltim, padgze
õigluse jumal=iadbaltoha
õiglusest=baltoh
õiglusest=balt
õitsema=cacacom
õnnelik=vlcinin, ulcinin
õnnelik on ta=vlcinin
 
Ä
äike=avavago, const, coraxo
ära kortsuta kulmu=vcim, ucim
ära tulema=niisa
ära, tule ära=niiso, niisa
ära puhka=pageip
äädikas/äädikakile=lulo
äärmuslik=baltim
 
Ü
üheksa=em
ühes numbris=sagacor
üks=L, el, saga, gohed
üks aeg=lcapimao
üks hooaeg=lnibm
ükski olend=agtoltorn
üks kivi=lpatralx
üks kord=lcapimao
üksteisele=lsmnad
üksteist=lsmnad
üle=vorsg
ülejäänud=undl, vndl
ülejäänud osa=undl
ülekohtused=madrid
ülekohus=madrid
ülendatud=lonsh
üle taevalaotuse=calz
üles ajada=zixlai, lring
ülim elu (jumala nimi)=iabes
ülistavad inglid=luah
ütleb isand=gohoiad
ütlema:
öelda= gohia, gohvs
öeldakse=gohvlim
ma ütlen = gohus
me ütleme = gohia
ütlus= gohol
ta ütleb = gohe, goho
nad on öelnud = gohon
ütle neile=mapsama
ütleb=goho
ütleb esimene=gohel
ütleb isand=gohoiad
ütles=gohvlim
 

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back
Top