Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

i have question in dedication

stevefox

New member
Hello.im still doubting if I did it right the dedication ritual. The first thing I did was light the black candle then
I cut my index finger to get blood. Then I wrote my name on a piece of clean paper. then I read in my mind the following prayer and then I burned the paper with my name on the candle and then I say So mote it be." And a Big "HAIL SATAN!!".
I just waited for the candle to melt afterwards
did I do it right or not

Lydia [JG said:
" post_id=316995 time=1642522502 user_id=57]
Yes you did it right, congrats and welcome to the forums :)

Hail Satan!

can i ask a question again?

stevefox said:
Hello.im still doubting if I did it right the dedication ritual. The first thing I did was light the black candle then
I cut my index finger to get blood. Then I wrote my name on a piece of clean paper. then I read in my mind the following prayer and then I burned the paper with my name on the candle and then I say So mote it be." And a Big "HAIL SATAN!!".
I just waited for the candle to melt afterwards
did I do it right or not
You did it right
Welcome!

ty.i have a question again why i can astral project even if I don't know my chakra is open.

stevefox said:
ty.i have a question again why i can astral project even if I don't know my chakra is open.

Because your in an altered state i.e. trance and is able to pull their astral body out into the vehicle for projection. You don't need spiritual advancement to astral project it can be learned like lucid dreaming. Simply mind awake body asleep you exert an effort and activate the projection.

Working with spirituality aggrandizes these phenomenas. For example having certain level of development and doing things like materializing objects in astral projection stronger. You can do it at any time the mind is very potent but that same potential can backfire and you generate your own dimension or in lucid dreaming the dream goes out of control.

AP and LD are learned abilities you don't need to awaken siddhis to do it. Anyone can do it with the right training.

سلام
میشه یک نفر کمکم کنه
اسم من علیرضاست
من شیطان پرستم و ازتون کمک میخوام
نمیدونم چیکار کنم
کسی هست که فارسی بلد باشه??
لطفا کمکم کنید

lowshi666 said:
سلام
میشه یک نفر کمکم کنه
اسم من علیرضاست
نمیدونم چیکار کنم
لطفا کمکم کنید
Okay, so you said you speak Persian and you want us to help you. Use a translator and ask the question.

Hello
I have been a devil worshiper for about a few months and I consider you my family and I eagerly want to be by your side.
I am a beginner and I do not have much information and I need guidance and help
What should I do to enter the forum ??
And that I am a 14-year-old teenager and I have no problem? :oops:

lowshi666 said:
سلام
میشه یک نفر کمکم کنه
اسم من علیرضاست
نمیدونم چیکار کنم
لطفا کمکم کنید

از ترجمه گوگل استفاده کنید تا بتوانیم شما را درک کنیم

lowshi666 said:
Hello
I have been a devil worshiper for about a few months and I consider you my family and I eagerly want to be by your side.
I am a beginner and I do not have much information and I need guidance and help
What should I do to enter the forum ??
And that I am a 14-year-old teenager and I have no problem? :oops:

Read the website www.joyofsatan.com and then perform the dedication ritual and start communicating with Father Satan and have a stable meditation schedule.

lowshi666 said:
سلام
میشه یک نفر کمکم کنه
اسم من علیرضاست
نمیدونم چیکار کنم
لطفا کمکم کنید

.سلام، خوش آمدی
.یکم فارسی بلدم شاید بشه بهت کمک کنم
چه سوالی داری؟

بهت پیشنهاد میکنم این سایت رو بخونی
https://www.joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/HOME.html

LeydeLuz said:
lowshi666 said:
سلام
میشه یک نفر کمکم کنه
اسم من علیرضاست
نمیدونم چیکار کنم
لطفا کمکم کنید

.سلام، خوش آمدی
چه سوالی داری؟

وای ازت ممنونم
چجوری باید مراسم وقف رو انجام بدم??

LeydeLuz said:
lowshi666 said:
سلام
میشه یک نفر کمکم کنه
اسم من علیرضاست
نمیدونم چیکار کنم
لطفا کمکم کنید

.سلام، خوش آمدی
چه سوالی داری؟

و اینکه چگونه مراسم مراقبه پایدار داشته باشم :oops:

lowshi666 said:
وای ازت ممنونم

این قسمت سایت بهت میگه
https://www.joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/SATANIC.html

خیلی مهم هست که تمام سایت رو بخونی، هرچیزی که نیاز داری درباره شیطان پرستی بدونی رو بهت میگه

و یک چیز خیلی مهم، هیچ وقت به کسی نگو که شیطان پرستی. دشمنانمون زیادن و خیلی هم بد هستند. لطفا نه اسم، تاریخ تولد و دیگر چیز ها از خودت رو به کسی در این سایت نگو، چون دشمن بعضی وقت ها کمین میکنه و اینجا ها رو میخونه

دوست عزیز خوشهالم که این راه رو انتخاب کردی. هرچی که مردم درباره شیطان پرستی بهت گفتند دروغه. شیطان بد نیست، اتفاقا خیلی هم خوب هست و برای تو فقط بهترین چیز ها رو میخواد.

نگران جهنم نباش، درباره جهنم فقط دروغ میگن که مردم رو از شیطان پرستی دور کنند.

اگه هر سوالی داشته باشی بنویس و همه بهت کمک خواهیم کرد

LeydeLuz said:
lowshi666 said:
وای ازت ممنونم

این قسمت سایت بهت میگه
https://www.joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/SATANIC.html

خیلی مهم هست که تمام سایت رو بخونی، هرچیزی که نیاز داری درباره شیطان پرستی بدونی رو بهت میگه

و یک چیز خیلی مهم، هیچ وقت به کسی نگو که شیطان پرستی. دشمنانمون زیادن و خیلی هم بد هستند. لطفا نه اسم، تاریخ تولد و دیگر چیز ها از خودت رو به کسی در این سایت نگو، چون دشمن بعضی وقت ها کمین میکنه و اینجا ها رو میخونه

دوست عزیز خوشهالم که این راه رو انتخاب کردی. هرچی که مردم درباره شیطان پرستی بهت گفتند دروغه. شیطان بد نیست، اتفاقا خیلی هم خوب هست و برای تو فقط بهترین چیز ها رو میخواد.

نگران جهنم نباش، درباره جهنم فقط دروغ میگن که مردم رو از شیطان پرستی دور کنند.

اگه هر سوالی داشته باشی بنویس و همه بهت کمک خواهیم کرد

ممنونم که کمکم کردی:)
من تقریبا تمام سایت هارو خوندم و فردا یا دو روز دیگر مراسم را با دوستم کامل میکنم
فقط در خیابان ما یک مسجد جلوی خونمون و دوتا بقل خونمون ، شیطان عصبانی نمیشود?

lowshi666 said:
من تقریبا تمام سایت هارو خوندم و فردا یا دو روز دیگر مراسم را با دوستم کامل میکنم

نگران نباش، شیطان ما رو خیلی خوب میشناسه و میدونه که در دل تو و دوستت چی هست، و اگه واقعا شیطان پرست از دل هستی هیچ مشکلی نیست، تو فقط به مسجد ها هیچ اهمیتی نده. حتی خود شیطان گفته که اگه در خطر هستی نگذار کسی بدونه که شیطان پرست هستی، تو فقط مثل یک راز این رو بین خودت و دوستت داشته باش و به هیچ کسی نگو

LeydeLuz said:
lowshi666 said:

نگران نباش، شیطان ما رو خیلی خوب میشناسه و میدونه که در دل تو و دوستت چی هست، و اگه واقعا شیطان پرست از دل هستی هیچ مشکلی نیست، تو فقط به مسجد ها هیچ اهمیتی نده. حتی خود شیطان گفته که اگه در خطر هستی نگذار کسی بدونه که شیطان پرست هستی، تو فقط مثل یک راز این رو بین خودت و دوستت داشته باش و به هیچ کسی نگو

ممنونم

I did the dedication ritual yesterday. I hadn’t showered or even brushed. Am I accepted?

Sarjam05 said:
I did the dedication ritual yesterday. I hadn’t showered or even brushed. Am I accepted?

Yes, you did
Bathing is a sign of respect for the devil

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back