Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Tanrıların ritüelleri ne işe yarıyor

Dejavu

New member
Evet sorum bu. Onların üzerindeki lanetledi kaldırıp atmaktan bahsetmiyorum, bize özel faydası nedir?
RTR'lerin kendi üzerimizdeki lanetleri de yok edip bizi daha hızlı geliştirmesi gibi bunların kişiye odaklı faydaları ne oluyor? Daha mi yakın ilişkiler? Eğer öyleyse bunun sebebi ritüelleni yaptığımız için Tanrıların gözüne girdiğimiz için mi yoksa ruhani olarak bağ gibi bir şey oluşturduğumuz için mi?

Esenlikler,

Eski bir takvimden:

Bu seferki uygun görülmüş ritüel ise, Azazel’e ait. Şimdi, bu Ritüeller, birçok pozitif amaç için hazırlanmıştır. En önemlilerinden biri de, ezoterik olarak zihni ilişkili Demon’a bağlayıp, beyni de açmaktır.

Genellikle, bu ritüeller düşmanın çalışmalarını bozmaya ve Tanrılara övgüler dizerek şükranlarımızı sunmaya yarıyor. Burada bundan daha fazlası var.

Düşmanın bize karşı gerçekleştirdiği çalışmalar, oldukça derin katmanlara varıyor, ve bunlar da Centillerin şu an yaşadığı çoğu problemi oluşturan/destekleyen lanetler. Bizim gerçekleştirdiğimiz bu ritüeller ise, gittikçe artan bir şekilde kişiyi ve dış dünyayı düzeltmeye yarıyor; ve ayrıca dizdiğimiz tüm o methiyeler de Tanrılara yaraşır bir şan kazandırıyor.

İyi akşamlar.

Teşekkürler. Yeni yeni yapmaya başladım fazla tekrarlara alışık değilim ritüelde ki rün tekrar sayısını 10X yerine 5X yapsam olur mu?

Dejavu said:
Teşekkürler. Yeni yeni yapmaya başladım fazla tekrarlara alışık değilim ritüelde ki rün tekrar sayısını 10X yerine 5X yapsam olur mu?

Esenlikler,

Açıkçası bu konu hakkında bir bilgim yok ancak hızlı hızlı titretebilirsiniz. Yani seri seri, uzun tutmadan titretmenizde bir sorun yok, yine aynı süreye indirirsiniz böylece.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back