Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Telekinezi

akıl zengini

New member
Fiziksel düzleme enerji ile etki etmek ileri seviye bir iştir. Bu tür siddhiler ruhani olarak geliştikçe kundaliniyi yükselttikten sonra gelmeye başlar. Artık astral olarak belli bir noktayı geçip dolup taşarak fiziksel dünyaya da etki etmek gibi de düşünebilinir. Fiziksel dünya toprak elementi yoğun katı ağır bir gerçekliktir ve ona etki etmek için sizin yönlendirdiğiniz enerji de ona etki edecek kadar yoğun ve güçlü olmalı. Astral ve mental dünyalar bu gerçekliğe göre daha hafif kalıyor,fiziksel ağırdır. Evrenin kanunları belli ağır bir şeyi hareket ettirmek hafif bir şeyi hareket ettirmekten daha zordur.

YONE666 said:
Esenlikler,
Telekinezi yapmada büyük zorluk yaşıyorum. Ve bununla alakalı bir post açmak istedim. Hem belki benim gibi sorun yaşayan dostlarımız ve benim ilham almamıza vesile olur.

Şöyle ki el çakralarımı hissedebiliyorum. Sanki l enerji yayıyorlar ama bunu yönlendirmede büyük zorluk yaşıyorum. Sorun nerde olabilir?
Runeler bunun için kullanılabilir mi?
Esenlikler,

El çakralarını hissettiğinize göre el çakralarını açmak için de meditasyon yapıyorsunuz. Kinezilerde ustalaşabilmek adına bunu günlük rutin hâline getirebilirsiniz. Gün geçtikçe ellerinizin arasındaki enerjiyi daha çok hissedeceksiniz.

Aynı zamanda TÇM seanslarında omuz çakralarını es geçmeyin. El çakralarına meditasyon yaptıktan sonra mutlaka ayak çakraları için de meditasyon yapmanızı öneririm. Güçlü bir auraya sahip olmak da gerekiyor.

Kinezi çeşitlerinde genelde ilk sonucu alabilmek zorlu olandır çünkü bir belirti alana kadar büyük ihtimalle kendinizi düşünceleriniz ile manipüle ederek, yapabilecek güce sahip olsanız bile bunu engelleyebilirsiniz.

Kendinize fazla yüklenmeden güçlenmenize ve çalışmalarınıza sabırla devam edin. Bu süreçte sadece telekinezi değil, diğer kinezileri de denemenizi tavsiye ederim. Ancak dikkatli olmakta her zaman fayda var.

Rünleri ve mantraları, aynı zamanda diğer enerji yükseltme meditasyonlarını, kinezi çalışmalarınızdan önce enerji yükseltmek amacıyla kullanabilirsiniz.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back