Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Seçimler İçin Yaptığınız Ruhani Çalışma Var Mı?

Pammy

Active member
Bazı özel sebeplerden dolayı forumda aktif olamamama rağmen bütün toplu ritüellere katılıyorum, merak eden varsa etmesin ölmedim. Ama mail attıysanız cevap verememişimdir aylardır giremedim.

Eminim birçoğumuz yapmışızdır ama hem yapmayanları dürtmek hem da yapanları cesaretlendirmek için kişisel yaptığımız çalışmaları paylaşalım istedim.

Ben düşman kuklalarının ülkemizden ellerini çekmeleri için özellikle Voldemort’a odaklayarak Fehu-Thurisaz rünlerini “En aşağılayıcı şekilde ifşa oluyor ve kendini mahvediyor” olumlamasıyla yapıyorum. Bunlar gidip yeni iktidar gelirse onların içindeki sürüngen artıklarına da yaparım.

Malum kişiden o kadar nefret ediyorum ki yargılanacağı veya öleceği güne kadar bunu yapmaya devam edebilirim.

Siz seçimler için çalışma yaptınız mı?

Özgür Özel, AKP listelerinden meclise giren HÜDA PAR milletvekillerinin milletvekilliği yemininde yer alan ‘Türk milleti önünde namusum ve şerefim üzerine ant içerim’ ifadesine itiraz ettiğini, “biz Türk milleti önünde ant içmeyiz” diyerek metnin değiştirilmesini istediklerini açıkladı.

RTE bu domuz bağcı işkenceyle katletme dahil farklı suçlardan hükümlü ve içerde olan teröristlerden 8 tanesini geçtiğimiz iki hafta içinde saldı yaşlılık gibi bahanelerle. Ben delirmek üzereyim ama geçen seçimlerde de yaptığım gibi çalışmalarımı yapacak ve sonra sandık başına nöbete gideceğim. Akıl sağlığınızı korumak için size de aynısını tavsiye ederim.

Pammy said:
Bazı özel sebeplerden dolayı forumda aktif olamamama rağmen bütün toplu ritüellere katılıyorum, merak eden varsa etmesin ölmedim. Ama mail attıysanız cevap verememişimdir aylardır giremedim.

Eminim birçoğumuz yapmışızdır ama hem yapmayanları dürtmek hem da yapanları cesaretlendirmek için kişisel yaptığımız çalışmaları paylaşalım istedim.

Ben düşman kuklalarının ülkemizden ellerini çekmeleri için özellikle Voldemort’a odaklayarak Fehu-Thurisaz rünlerini “En aşağılayıcı şekilde ifşa oluyor ve kendini mahvediyor” olumlamasıyla yapıyorum. Bunlar gidip yeni iktidar gelirse onların içindeki sürüngen artıklarına da yaparım.

Malum kişiden o kadar nefret ediyorum ki yargılanacağı veya öleceği güne kadar bunu yapmaya devam edebilirim.

Kardeşlerim bu adamın bu kadar şeyi yapmasını tesadüfi bulmuyorum, seçimlerden önce de gidip şeyh ziyaret etti. Ülkeye o kadar zararına rağmen bu bir sürü kitleden oluşan koyun sürüsü hala destekliyor. Zihin olarak, algı olarak tamamen kendilerini kaptırmışlar. Sonrasında zamanında bu adamın Yahudi yerleriyle bağı olması hatta ödül alması... Hiçbir şey dediğim gibi bence tesadüfen değil ve muhtemelen "Nasıl bu kadar aptal olabiliyorlar?" gibi tepkilerimizin arkaplanında farklı şeyler işliyor.

Bizim savaşımız küresel boyutta bir savaş. Tüm gücümüzle düşmana saldırmalıyız sadece. Yangın söndürürken bile ilk önce kaynağını çözmeye çalışıyorlar değil mi sonuçta?

RTR leri kızdığımız kişilere zarar vermek içinde kullanıormuyduk? Bizde yapıyoruz daha önce herhangi bir hedef almadan yaptık, bizede zararı olmuşmudur?

Perla said:
RTR leri kızdığımız kişilere zarar vermek içinde kullanıormuyduk? Bizde yapıyoruz daha önce herhangi bir hedef almadan yaptık, bizede zararı olmuşmudur?

Esenlikler,

Böyle bir şeyin olduğunu sanmıyorum. Nihai RTR ve diğer pek çok RTR, adı üstünde Ters Tevrat Ayinleridir ve Yahudilere doğrudan saldırı amaçlı kullanılmaktadır. Bir Centil, bunun dışındadır.

İyi günler.

Perla said:

Esenlikler,

Böyle bir şeyin olduğunu sanmıyorum. Nihai RTR ve diğer pek çok RTR, adı üstünde Ters Tevrat Ayinleridir ve Yahudilere doğrudan saldırı amaçlı kullanılmaktadır. Bir Centil, bunun dışındadır.

İyi günler.

Ne yazık ki her şey ellerinin altında. Ülkede adalet kavramı onların anlayışına göre işliyor. Demokrasiyi bile bastırıp hileye kaçmaları çok normaldir. Yapmamız gereken inancımızı sağlam tutup RTRlerimizi onlara yönlendirmektir.

Pammy said:

Bugün olan açıklamaların ardından bazı eklemek istediğim şeyler var. Bu ülkenin muhtemelen bu şekilde giden siyasetinden ve politikasından bir bok olmayacak. Olsa bile Semavi dinler bir zehir gibi nüfuz edecek insanlarımıza. Ruhaniyetin yanında Nasyonal Sosyalizm'in esaslarını ve mantığını, işleyişini iyice okuyup politikada da dolu hale gelmeliyiz.

Bizler o kadar problemin içinde büyük şeyler başarmış bir milletiz, aynı zamanda büyük şeyler başarmış bir ideolojinin savunucusuyuz. Bu dediklerimin gerçekleşmesi kimi zaman çok kısa sürelerde oldu, önümüzde büyük bir hayat var ve elimizden gelenin en iyisini her an yapmak zorundayız. 10 yıllık planda üzerinde durulduğu gibi yükselmeliyiz, en iyi yerlere gelmeliyiz ve bu gerizekalı ahmakların yapamadıklarını düzeltmeliyiz. Bir sürü kanla alındı bu topraklar. Ve bu toprakların nihai sahibiyiz ve yönetimin en iyi halde olmasını sağlamak zorundayız. Eğer farkındalıklı birisi olarak kötü insanlarla yönetilmek istemiyorsanız tabii ki.

Söylemişsiniz ama tekrar edeyim. Rtr işe yarar. İbrani büyü ağı koyunların gözünün önündeki perdenin en büyük sebebidir. Rtr’ı sürüngen suratlı herife odaklayarak yapıyorum, siz de yapın. Son günlerde yapabildiğimiz kadar yüklenelim.

Adamın kaç tane büyücüsü olabilir? 10? 50? Hadi kalkın bir RTR, gücümüz yeter yetmez orasını göreceğiz ama atalarımızın ve tanrılarımızın karşısına utana sıkıla değil gururla ben elimden geleni yaptım, ruhani savaşımı verdim diyebilmek için HERKES RİTÜELİNİ YAPACAK.

Pammy said:
Söylemişsiniz ama tekrar edeyim. Rtr işe yarar. İbrani büyü ağı koyunların gözünün önündeki perdenin en büyük sebebidir. Rtr’ı sürüngen suratlı herife odaklayarak yapıyorum, siz de yapın. Son günlerde yapabildiğimiz kadar yüklenelim.

Adamın kaç tane büyücüsü olabilir? 10? 50? Hadi kalkın bir RTR, gücümüz yeter yetmez orasını göreceğiz ama atalarımızın ve tanrılarımızın karşısına utana sıkıla değil gururla ben elimden geleni yaptım, ruhani savaşımı verdim diyebilmek için HERKES RİTÜELİNİ YAPACAK.

Aslında bir veya birden daha fazla sinagog dolusu Haham.

Evet işe yararlar ve geçen hafta daha çok sarıldım RTRlara. Sanırım bu yüzden olsa gerek ki malum partiden hiç kimse artık fazla kendini bana karşı belirtmiyor.

Hope olarak Bu seçimlere dair en ufak bir umudum bile yok. Yani en iyi ihtimalle 5 yıl en kötü ihtimalle de 2 yıl içinde Türkiye tamamen çöker. Her ne kadar RTR yapsakta ve RTE alsakta malesef ki herşeyin KK'in üzerine yıyılma ve iç savaş çıkma olasılıkları var. Cemiyetlerin hepsinin yurtlarda militan yetiştirdiklerine dair yemin edebilirim ama ispatlayamam.

Kendimizi güvence altına almalıyız. Bir şekilde bu seçimden istediğimiz sonucu alamasak bile kendimizi güvence altına almamız gerekiyor.

Lütfen hep burada olun kardeş pammy şahsen sizi burada görmek beni çok mutlu ediyor.

Pammy said:

Tam emin olmamakla beraber sandığıma göre enerji en kolay yolu seçmekte. Forumda da buna dayalı bazı şeyler okumuştum. Ülkesel değerlerimiz ve inancımızın ortak düşmanı olan Yahudiler her türlü önümüze çıkmakta ve kendi mücadeleleri için sarf ettikleri enerji nasıl olursa olsun bir şekilde Türkiye Cumhuriyeti'ne ve Satanistlik yoluna engel olarak çıkıyor. Siyonizm, tonla komplo teorisi ve genel manada dünyada kritik bir bölge olduğumuz için ülke olarak işimiz tarih boyunca kolay olmadı ve yine olmayacak. Düşmanı hafife almayalım, ancak bu değil ki pes edelim. Bu haldeyken sanırım en umutsuz gibi gözüken zamanlarda bile çok kötüden ziyade kötü durumunu yaşayabiliriz. Geçmişteki ruhaniyeti yaşayamaya çalışanlar tonla zulüm gördüler, onlara göre şu an çok çok iyi durumdayız ve bunu en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.

Baroness Blossom said:
Pammy said:

Aslında bir veya birden daha fazla sinagog dolusu Haham.

Evet işe yararlar ve geçen hafta daha çok sarıldım RTRlara. Sanırım bu yüzden olsa gerek ki malum partiden hiç kimse artık fazla kendini bana karşı belirtmiyor.

Hope olarak Bu seçimlere dair en ufak bir umudum bile yok. Yani en iyi ihtimalle 5 yıl en kötü ihtimalle de 2 yıl içinde Türkiye tamamen çöker. Her ne kadar RTR yapsakta ve RTE alsakta malesef ki herşeyin KK'in üzerine yıyılma ve iç savaş çıkma olasılıkları var. Cemiyetlerin hepsinin yurtlarda militan yetiştirdiklerine dair yemin edebilirim ama ispatlayamam.

Kendimizi güvence altına almalıyız. Bir şekilde bu seçimden istediğimiz sonucu alamasak bile kendimizi güvence altına almamız gerekiyor.

Lütfen hep burada olun kardeş pammy şahsen sizi burada görmek beni çok mutlu ediyor.

Bu bahsettikleriniz ve benzerleri için tona senaryo oluşturulabilir ve de en kötü durumda ne olacağını tam olarak bilemeyiz, çünkü "en kötü"den kastımızın bile tam oturamayacağı bir dünyada yaşıyoruz. Ancak şunun bilinmesi gerekiyor ki hükümet ve devlet farklıdır. Her ne kadar malum hükümet devletin esaslı yerlerine yerleşmiş olsa da, devletin çıkarını her daim gözeten istihbarat birimleri ve bizlerin bilmediği mecralar olduğuna yemin edebilirim. Israrla vurguluyorum, hükümetin değil bakın, devletin çıkarını her daim gözeten diyorum. Kaldı ki bunları normal insanların, her vatandaşın bilmesi saçma olacaktır. Tonla bilmediğimiz şey var ve bunlar normal.

Fanatiklik veya bu tür duygulardan uzak olarak Kurtlar Vadisi dizisinde bu tür şeyler aslında gayet bir dönem iyi işleniyor, hatta Gladio filminde Türkiye'nin yaşadığı birçok şey direkt yer alıyor. Fetö, Kenan Evren ve dahası.

Ergenekon Davası duruşmalarında ise özellikle tetikçi Alparslan Arslan'ın Nur ve Gülen cemaati gibi oluşumlar hakkında ta 2009'lu yıllarda söylediği şeyler var. Hakimin "buraları yazma" tarzında söylediği şeyler, hatta hakime direkt "ileride siz de burada oturursunuz" tarzı sözleri var. Dedikleri de aynen gerçekleşiyor.

Derin devlet tarzı şeylerden sanırım bahsetmeye bile gerek yok. Malum herife kimsenin kafa tutamadığı, fikir belirtme haline direkt hapishaneye gidilebilen dönemlerde kafa tutabilen tek kişi Çakıcı gibi isimlerdi, bunun gibi insanlara dair araştırma yaptığımız vakit bazı taşlar yerine oturuyor ve anlıyoruz ki bunların da bildikleri bir şey var ve malum herif bazı konularda kafa tutamıyor. Kullanıldılar ve ellerindeki bazı şeyleri ifşa etme durumları var. Peker'in YouTube kanalındaki videolarına baktığımız zaman da bakanlıkların ve dahasını belgelerle ifşa ettiği durumları görebiliyoruz.

Bu yukarıda yazdıklarım ve bunun gibi bir sürü şeyi ancak açık açık sadece Türkiye'de görebilirsiniz ve "açık açık" dediğimizden farklı olarak üstü kapalı olan da bir sürü şeyin olduğunu tahmin etmek zor değil. Her şeyin üstünde veya her şeyi bilen birileri muhtemelen var ve devletin tamamen çökmesine fırsat vermeyeceklerdir. Bu fırsatı doğurabilecek olan ise ancak halkın kesimlerinin farklı kesimlere olan düşmanlığı olacaktır. Bu kesimlerin hangisinin daha nüfuz sahibi olup olmaması bir yandan önemsiz olmakla beraber bahsettiğimiz durumlar tamamıyla artık bir satranç oyununa dönmüş durumda.

Baroness Blossom said:

Ve RTE kazandı... Malesef ki.

Emmm RTE karşı ofansif söylemlerde bulunabilir miyiz acaba forum içinde ? Yani açıkça ?

Yasadışı herhangi şeye kalkışmak her türlü problem teşkil ediyor. Sinirli olma durumunu Yahudilere çevirmek mantıklı sanırım.

Algoritma said:
Yasadışı herhangi şeye kalkışmak her türlü problem teşkil ediyor. Sinirli olma durumunu Yahudilere çevirmek mantıklı sanırım.

Bir 5 yıl daha hüküm sürecek ama umarım o zamana kadar elimizde bir ülke kalır. Yoksa topluca naneyi yemiş bulunuyoruz.

Burada yazılanlar Balık Çağı saçmalıklarından öteye gitmiyor.

Recep Tayyip Erdoğan dediğiniz şahıs, 80'lerden beri siyasetin içinde yer alıyor. Haritası, Türkiye'nin başına gelmeye müsait ve bunun için yıllarını harcamış bir insan.

Yanında çalışanlar sayesinde halk üzerinde çok güzel bir psikolojik ve propaganda hakimiyeti kurmuş birisi.

Allah'a dua edip "hadi bakalım cumhurbaşkanı olayım" şeklinde bırakmıyor. Muhalif kanat gibi halkı görmezden de gelmiyor, aksine belirli bir kitleyi kendisine çekebiliyor.

Bugün RTR'lar sayesinde, elinde tesbih, cebinde tabancayla kafanıza sıkmaya hazır arkadaşlar yerine en azından daha anlayışlı bir akran grubuna sahipsiniz.

Bir kısmınızın anne babası, bizden önce gelmişlerin sayesinde "hadi cihada" demek yerine daha ılıman bir İslam tutumu takınıyor.

Bugün Yahudi medyası tarafından ne zaman absürt bir film çıksa gişeye çakılıyor. Bu matrix'in farkına varmış insanlar, kitleleri eğitebiliyorlar.

Yahudilerin belirli bir zenginliği, medya kontrolü ve devletleri yöneten iktidarları var. Her gerçeklik gibi bu da bir gerçeklik. Kavgaya girince yumruk yememeyi bekleyemezsiniz. Orta Çağ'da "Eğer gerçekten iman sahibiysen, şu kızgın camların üstünden yürü de görelim bakalım, İsa korur!" diyen rahiplerden farkı yok bu mentalitenin. İkisi de Balık Çağı'nın fantastik ürünü.

Olay Tanrıların bir şeyleri neden yapıp yapmadığı değil, "neden" yapmamayı tercih ettikleri. Bugün Balık Çağı'nda "Tanrılar kurtarsın" diyen ruhlar, Oğlak Çağı gelince de "Meditasyon saçmalık, tek tanrım para." diyecekler. 3000 sene önce yaşasalar, demek ki "Konuşma da neymiş! Erkek adam koydum mu oturtur!" diyeceklerdi.

Bunun Yahudilerle bir ilgisi yok, tamamen insanlarla ilgili. Çocuğunuz olunca 7/24 kamerayla takip edemezsiniz, öğretmeniz gerekir. Yahudiler olmasa bile bir şekilde dünya yine belasında boğulacaktı. Onlar bunu iyice kötüye çeviriyor olabilirler ancak durum bu şekilde.

Eğer Hürmasonlar, asırlar boyu bir teşkilatlanma yolunda gitmeseydi bugün hâlâ hak ve özgürlüklerimizden yoksunduk. Hiçbir şey tek günde olmaz. Süreci kavramaya çalışın, çabalarınıza devam edin.

Yahudiler bu sistemi kurdularsa bile bunun için bir çaba gösterdiler. Balık Çağı'nın fantastik tarafı Centillere kalırken, onlar bu koşulları kendi lehlerine kullanmayı bildiler.

Rothschild'ler oturdukları yerden zengin olmadılar. Ya da Yahudi Hahamları ve yardakçıları 1-2 Tevrat Ritüeli ile yetinmediler. Bunun için gecelerini günlerine kattılar ve asırlar boyu uğraştılar. Gel görelim ki goy, bir şeyler için olan sabırdan da yoksun. Kimse size gece gündüz oturup RTR yapın da demiyor, kendinizi kurtarın diyoruz.

Bugün bile hâlâ fiyatına bakmadan ürün alacak kadar zengin olan insanlar var. Anne baba parası da yemiyorlar, kendi paralarını kendileri kazanmış durumdalar. Bu insanlar SS dahi değil. Siz önünüzdeki her türlü engeli kaldırabilirsiniz, kaderinizi çizebilirsiniz. Ancak bunun için sabır ve çaba gerekli. Onu da gösterme lütfunda bulunun artık...

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back