Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Koruma ve kutsama nasıl yapılır

Dejavu

New member
Esenlikler dilerim.

Yeni araba aldık ve kaza bela gelmesin istiyorum nasıl kutsarım? Nasıl korurum?

Dejavu said:
Esenlikler dilerim.

Yeni araba aldık ve kaza bela gelmesin istiyorum nasıl kutsarım? Nasıl korurum?

Tam bir bilgim yok ama kendimize temizleme, koruma tarzı şeyler yaptığımız için zaten bunlar çevremize de enerjik olarak etki ediyor. Auramız güzel iken işlerimizin yolunda gitmesi gibi şeyler buna örnek verilebilir. Ama sanırım dediğiniz şey de bunları destekler. JoS'un orjinal aura koruma meditasyonunda fazla kirlenmiş kişiler için meditasyonu Surya titreterek yapma bulunuyor. Bunu ara ara kendinizi, arabanızı ve temizlemek istediğiniz başka şeyleri sarı enerjiler içinde imgeleyerek ve bunun yanında Surya titreterek yapabileceğiniz kanısındayım. Sarı enerjiler hayal ederken aranızda bir bağ olduğunu da imgeleyin. Ayrıca mantıken ne kadar çok şeyi eklerseniz enerji o kadar bölünecektir, öyle her şeyi temizlemeye aynı anda çalışmak mantıksız olacaktır diye düşünüyorum.

Bende bu şekilde mantık yürüttüm fakat kalıcı değil. Ritüel eşyalarını kutsamak gibi korumak istediğimiz özel eşyaları kutsamanın yolu olmalı. Araba ritüel eşyası değil o yüzden onu denemedim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back