Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

"Abi Satanik Discord Açtık Hâlâ Elizabeth Vay Amk!"

Panta Rhei

New member
Sevgili, güzel ve özel Satanik ailemize esenlikler,

Hayattaki her güzel şeyde olduğu gibi, Spiritüel Satanizm'de de; bu güzelliğin bozulması, lekelenmesi ve insanlar arasında en düşük seviyelerde yaşamlarını sürdüren kişiler tarafından saldırıya uğraması tehlikesi bulunmaktadır. "Nedense" insanoğlu güzel şeyleri yok etmek, onu yozlaştırmak ve özünden koparmak ister.

Biz, sıradan insanlardan çok ama çok daha farklı konumda olanlar olarak, bu güzelliği görebilir ve ne anlama geldiğini anlayabiliriz. Bundan henüz yoksun olanların ise, önce kör olan gözlerini açmaları ve karanlıkta kalmış zihinlerini ışıkla yıkamaları gerekir. Bu oldukça acı verici ve zorlu bir süreç olmakla birlikte, yaşanması elzemdir.

Kör olan, aynı zamanda kaybolmuş olan demektir. Kişi muhakkak türlü türlü musibetlerin pençesinde yolunu kaybedecek, yolunu kaybedince yanlış yollara sapacak ve bu doğrultuda ilerledikçe daha fazla batacaktır. Bu öyle zehirlidir ki, bir noktadan sonra o kişinin kurtarılması mümkün değildir ve hayat böyle hikâyelerle doludur.

Spiritüel Satanizm'in yaptığı şeylerden biri de, kişinin; sahte, çarpık ve son derece düşük seviyede bulunan benliğinden arınması ve özgürleşmesini sağlamaktır. Pek çok insan, son derece aptaldır ve ne yazık ki, bu aptallıkları onları eninde sonunda yok edecek olsa dahi, bunu kabul etmeye tenezzül bile etmezler.

Burada anlaşılması gereken, çocukça aptallıkların ve varlıklarıyla Evren'e zerre değer katmayan bu kişilerin, yaptıklarıyla yalnızca kendilerine zarar verdikleri ve bize herhangi bir etkileri olmadıklarıdır. Zira içten içe, herkes, neyin yanlış ve neyin doğru olduğunu görebilmektedir. Buna rağmen ısrarla yanlışı seçenler, şunu bilmelidir:

Cehaletinizden kaynaklanan kendi sözde dünyalarınız ve anlamsız, acınası, en önemlisi sefil hayatlarınızdan kaçmak için yarattığınız sahte inançlarınız, sizi kurtarmayacak. Güzel olana, yani Spiritüel Satanizm'e de bu yüzden saldırıyorsunuz. Zira kaçmaya çalıştığınız ne kadar gerçek varsa, hepsini kükrüyoruz!

Diğer insanların zayıflıklarından, zaaflarından ve bilgisizliklerinden yararlanarak oluşturduğunuz ortamların "kralı" olabilirsiniz. Bunun sizin için bir statü göstergesi olduğunun farkındayız ve böylece size işkence eden aşağılık kompleksiniz ile başa çıkmaya çalışıyorsunuz. Ne o, kimse sizi siklemiyor mu yoksa? Ay, kıyamam!

İçinizden bazıları ise benmerkezciliğin uçlarında gezinmekle birlikte, klasik ergen rüyalarında kafayı bulup, hak etmedikleri ve hayatları boyunca da hiçbir zaman layık olamayacakları "ulvi" ve suni görevler üstlenip, çarpık egolarını tatmin etmekle uğraşıyor. Çünkü sizin için aptalların öğretmeni olmak, Joy of Satan'da bir öğrenci olmaktan daha iyi! Ah, ne oldu, fazla mı isabetli oldu? Maalesef buna ergenlik deniyor çocuklar.

Gerçekten sizi anlıyorum ve içten içe hepiniz aslında iyi çocuklarsınız. Yalnızca yanlış yolda gidiyorsunuz, tarlanıza yanlışları ekip, doğruları biçmeye çalışıyorsunuz. Böyle bir hayatınız olmasını mı istiyorsunuz? Bunu istemediğinizi ama çok uzun süre boyunca gittiğiniz yoldan da, yanlış olsa dahi, dönemediğinizi biliyorum. Bu yüzden buna uygun davranmaya çalışıyorsunuz ve işlerin iyileşeceğini ümit ediyorsunuz.

Siz yukarıda dediklerim olsanız dahi, aynı zamanda pek çok iyi şey de olabilirsiniz, ama... Bu zaman alacak. Bu zor olacak. İnandığınız ne varsa kalbinizden söküp, atmanız gerekecek. Kendinizi önce yok edeceksiniz ki, baştan yaratabilesiniz ve YAPILMASI GEREKENLERİ yapmanız gerekiyor. Daha önce dediğim gibi, bunu yapmanız bize hiçbir şey kazandırmayacak ama siz çok şey kazanacaksınız.

Şimdiden başlamalısınız ve böylece işler düzelebilir. Eğer sözlerime bir anlığına kulak verip "Aslında doğru söylüyor da, ben kendi kafamda onu 'düşman' olarak etiketlediğim için kendime mi yediremiyorum?" diye düşünürseniz, yarın farklı biri olarak uyanacaksınız. Eğer "Haha, forumlarına bir şey yazdık, nasıl kudurdular, kanka gel bak!" minvalinde konuşmalarla, ekran görüntüsünü aldığınız yazılarımla taşak geçmeyi planlıyorsanız, siz zaten bu yazıyı haklı çıkarıyor olursunuz ve bunun etkileri bilincinize "görünürde" yansımayacak olsa dahi, bilinçaltınızda sarsıcı etkileri olacak ve kendinize olan saygınızı gittikçe yitireceksiniz.

Seçim sizin ve unutmayın, "Karanlık, ters yüz edilmiş ışıktır." ne de olsa...

—Spine

Bu ergence davranışlarınıza son verin, kendinize gelin. Çarpıklaşmış egonuzdan kurtulun ve gerçeğin ışığının körlüğünüzü iyileştirmesine izin verin.

Elizabeth nedir bilmeyenler için: Elizabeth, ergenliğinin başlarında olan erkeklerin tecrübelenmeleri ve ilk cinsel deneyimlerini yaşamaları için onlara ömürlerinin sonlarına kadar zaman zaman tekrar yardımcı olacak kişidir. İki kardeştir.

Sapientes said:
Elizabeth nedir bilmeyenler için: Elizabeth, ergenliğinin başlarında olan erkeklerin tecrübelenmeleri ve ilk cinsel deneyimlerini yaşamaları için onlara ömürlerinin sonlarına kadar zaman zaman tekrar yardımcı olacak kişidir. İki kardeştir.

Anlamadım. Elizabeth ne alaka ki bununla ?

Baroness Blossom said:
Sapientes said:

Anlamadım. Elizabeth ne alaka ki bununla ?
Konu başlığının anlamı:Discord grubu açmamıza rağmen kız düşürmedik hala Elizabethle yolumuza devam

Apollonius666 said:
Konu başlığının anlamı:Discord grubu açmamıza rağmen kız düşürmedik hala Elizabethle yolumuza devam

Kesinlikle günümüz ergen jargonu bana hitap etmiyor ve alakamda yokmuş bunu öğrendim. Sevinmeliyim galiba.

Baroness Blossom said:
Apollonius666 said:

Kesinlikle günümüz ergen jargonu bana hitap etmiyor ve alakamda yokmuş bunu öğrendim. Sevinmeliyim galiba.
En güzeli

Bu çakma "kara rahipler" bizim türk sitesinden daha eskidirler. Senelerdir bizim aldığımız yola bak bir de bunların aldığı yola bak arada uçurum fark var... bunlar anca millete taşşak malzemesi olur fakat bir o kadar da gerçeğe yakınlar aslında, burunlarının dibinde biz varız ama bunlar kız düşürmekle meşgul yapacak bir şey yok. İşte gerçek ruhaniyet ile sahtesinin farkını bu tiplere bakarak net bir şekilde anlayabiliyoruz.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back