Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Koruyucu Demonınızı Nasıl Buluruz?

Algoritma

Member
YONE666 said:
Bu güzel yazı için yabancı forumdaki ghost of the machine' adlı arkadaşımıza teşekkür ederim.

Sitede yeni gelen bazı dostlarımızı görmek bana sevinç veriyor. Ve hepimizin ilk baslardaki aklına takılan soru budur. 'Benim gardiyan demonum kim?' Bende bu postu paylaşmak istedim. Umarım faydası olur.

'Bu, son zamanlarda oldukça fazla alıntı yapmak zorunda kaldığım bir rehber, bu yüzden onu burada tamamen bir başlık olarak yeniden yayınlayabileceğimi düşündüm. Bunu daha önce yapmayı düşündüm ama nedense yapmadım. Bunu yapmak için teşvik edildim.

Not: Bu kılavuzu ben oluşturmadım ve bunun için hiçbir kredim yok, sadece burada yeniden yayınlıyorum. Bu kılavuz, birkaç yıl önce yeniyken kendi Koruyucu Şeytanımı bulmama yardımcı oldu ve bugüne kadar onunla hala güçlü bir bağım var.

----

Koruyucu Şeytanınızı Bulmakta Sorun Yaşıyorsanız
Caitlin/Silvercrab, Satanic Gay Topluluğu Üyesi Yeni insanların çoğunun yaptığı hata, Koruyucularını bir sarkaç veya Ouija tahtası

aracılığıyla bulmaya çalışmaktır .
Bu öğelerle kesinlikle hiçbir geçmiş deneyiminiz veya uygulamanız yoksa, muhtemelen işe yaramayacaklardır.
senin için. Bir Ouija tahtası veya sarkaç kullanmak BECERİ ve UYGULAMA gerektirir. Yeni olduğunuzda,
bir trans halinde olmalısınız ve tahtayla olan bağlantınızı tamamen kesmelisiniz, aksi takdirde kendi kendinize konuşmaya başlayacaksınız
ki bu çok yaygın bir olaydır.
Negatif bir varlığın iletişime müdahale etme veya sizi onun bir İblis olduğuna inandırarak yanıltma ve size yanlış bilgi verme olasılığı da vardır . Gördüğünüz gibi
, bu alanlarda zaten yetenekli değilseniz, burada pek çok şey ters gidebilir.

Peki, Koruyucunuzu nasıl bulacaksınız?
Astral Projeksiyon, Astral Birleştirme, siyah ayna kullanmak veya Demon'u çağırmak gibi birçok güvenilir yol vardır . Ancak tüm bunlar, çoğu
insanlar en azından orta seviyeye gelene kadar yapamazlar.
Yeni başlayanlar için, listeyi daraltmak için yapabileceğiniz birkaç şey var . Joyofsatan.com'da listelenen TÜM Şeytanlara, hatta "Yüksek Dereceli Tanrılar ve Cehennemin Veliaht Prensleri" bölümüne

bakın çünkü hey, asla bilemezsiniz. Ayrıca S - Z Demons'ın altındaki “More Gods” başlıklı
bölümü de unutmayın .
Herkesin Koruyucu Şeytanı, 72 Goetic Demon'dan biri olmayacak
, ancak bu, Guardian'ınızın daha az özel olduğu anlamına gelmez. Örneğin Pazuzu,
72 Goetic Demons'tan biri değil ama çok güçlü ve harika bir koruyucu.
İlginizi çeken, gerçekten sevdiğiniz İblislerin isimlerini yazın . Tam bir listeye sahip olduğunuzda
Sizi cezbeden iblisler, şu ipuçlarını uygulayın:

*Koruyucu Demon'unuz genellikle sizinle aynı elementlere sahip olacaktır. Bunu söylerken burcunuzu kastetmiyorum
, en çok sevdiğiniz elementi kastediyorum.
Hangisinin favoriniz olduğunu anlamak için öğeleri çağırma konusunda deneyime ihtiyacınız yok . Her biri hakkındaki bilgileri okumak için
Joy of Satan web sitesindeki "İleri Düzey Meditasyonlar" bölümüne bakın.

Artık listenizi daralttığınıza göre (ancak yukarıdaki ipuçlarının değişmez olmadığını
ve herkes için geçerli olmayabileceğini lütfen unutmayın) kendinize şu soruları sorun: Ve son olarak, "______________'nın Bir Koruyucu olarak bana uygun değil mi?” yapma

“Am I truly comfortable with the idea of _____________ being my Guardian Demon?” When I was
new, there were several Demons I thought looked very cool and kick ass, but when I thought about it
after a few days, I realized the idea just didn‟t feel quite right.

“Do I love absolutely everything about ______________?” This is self-explanatory. There may be a
Demon that you really like and respect, but if you embrace the idea of him/her as your Guardian and you
feel a consistent longing to keep looking at other Demons, then he/she probably isn‟t the one. When you
find your true Guardian, you should feel a strong bond, an unquestioning love. Most people have been
with their Guardian in many other lifetimes, which is where that feeling comes from.

sadece İblis hakkında listelenen bilgileri dikkate alın.
Muhtemelen Koruyucunuzla her şeye ortak olmayacaksınız . Örneğin, Koruyucusu olarak Bifronları olan biri,
büyücülük ve astrolojiyle çok ilgilenebilir, ancak şifalı otların ve
taşların büyülü özelliklerini öğrenmekle ilgilenmeyebilir. Bu soru ile sezginizi kullanın.
Şimdiye kadar listenizi yalnızca bir veya iki Demon ile daraltmış olmalısınız.
Şimdi O'nun gerçekten Koruyucunuz olup olmadığını anladığınız kısım geliyor :

Kendinizi derin bir transa sokun.

Şeytanın adını 30 - 40 kez titret. (Örn: Amon. AAAAMMMMMOOONNNNN).

Bir süre sonra enerjisini hissetmelisiniz. Demon ile elinizden geldiğince bağlantı kurun.
_____________'a Koruyucunuz olup olmadığını sorun. Psişik olarak açık değilseniz muhtemelen hiçbir şey görmez veya duymazsınız
, ancak tepkilerini HİSSEDİNİZ.. Enerjiyi bu şekilde yorumlamak
ilk başta zor olabilir ve eğer yanıtı anlamadıysanız, onlara anlamadığınızı söyleyin. anlayın ve
daha güçlü bir sinyal isteyin. Çok sıcak, olumlu bir sinyal alırsanız, muhtemelen Koruyucunuzu bulmuşsunuzdur. Değilse, listenize geri dönün ve tekrar deneyin.'

Bu postunu altına koruyucu demonlarinizla yaşadığınız güzel deneyimleri paylaşarak. Hem güzel sohbetler edebilir. Hemde yeni gelen genç ve sorumluluk sahibi kardeşlerimize rehber olabilirsiniz. Degerli vaktini ayırıp bu uzun yazıyı okuyan herkese çok teşekkür ederim.

Otomatik çeviri tarzı bir şeyden ötürü mü yoksa sizin hatanız mı bilmiyorum ancak bazı yerleri yanlış durumda. Örneğin "koruyucu şeytan" kısmı. Aramıza yeni katılanlara rahber niteliğinde olmasını amaçlarken daha fazla kafa karışıklığı yaratacaktır.

Belki ben öyle denk gelmiş olabilirim ama 40 günlük meditasyon programını tamamlayan çoğu kişi öyle böyle sarkaç kullanabiliyor, tabi hatalı hatasızdır tartışılır.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back