Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

2023 Seçimleri

Akay Alaz

Member
En iyi aday sizce kim? Kılıçdaroğlu'nun ittifak yaptığı fetö artıklarından dolayı ben Sinan Oğan'a vermeyi düşünüyorum ama ya Tayyip kazanırsa diye içime kuruntu girdiğinden mecliste Zafer Partisine, adayda KK'ye verebilirim ama yönetime Babacan ve Davutoğlu'nun katılma ihtimali bile kanımı kaynatıyor ya. Nasıl bir lanetin içine düştük biz.

Esenlikler,

Kendi kanımca, ülke 5 yıl içinde tamamıyla düzelmez.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun ABD ile Birleşik Krallık ziyaretlerinden sonra, benim gözümde daha o dönem başa geleceği kesinleşmişti. Malum güçlerle görüşmüş olabileceğini düşünüyorum. İktidara gelirse ülkenin ekonomisinin düzeleceğine kesin gözüyle bakıyorum ancak Yunanistan gibi daha sığınmacı karşıtı politika izleyebilir miyiz bilmiyorum. Çingenelere pozitif ayrımcılık gibi aldığım duyumlar da söz konusu.

Selahattin Demirtaş'ın adil yargılanacağını söylüyor ancak o kararın sonucunu maalesef pek hayırlı göremiyorum, yukarılardan bir el uzanacak gibi geliyor. Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatından sonra ülke zaten Batı bloğuna kaydıkça kaydı, ki burada kimseyi de suçlayamam; Sovyetler belasından çok daha iyi oldu.

Bunun eksisi ise ülkenin iç dinamiklerinde kendisini gösterdi. Geldiğimiz noktada CHP'nin yayınladığı ve söyledikleri birbiriyle çelişiyor, ya da bir denge politikasının ürünü. Ancak sığınmacı konusunda ve başka konularda kararlarının değiştiğini gördük. Ucu açık vaatler de buna dahil.

Muharrem İnce'ye kurulan kumpasın arkasında emir makamı olarak CHP var mıdır bilmiyorum ancak ülkenin iç politikasının hâlâ dışarıdan bozulduğunu görebiliyoruz.

Şu anda aynı baskı ve kumpas Sinan Oğan üzerinde deneniyor. Bunun arkasındaki güçler iç midir dış mıdır bilmiyorum, ancak Türkiye içindeki hakiki muhalefet sürekli süpürülmeye çalışılıyor. Türkiye, derin devletin ortaya çıktığı ülke; Akrep stelyumlu bir ülkeyiz. Maalesef iç dinamiklere, hamlelere erişim Batı ülkelerinden çok daha zor. Hiç bilmediğimiz insanlar ülkenin üzerinde büyük güç sahibi olabiliyor.

Güney Ay Düğümü de Balık'ta. Pek yoruma gerek yok: şeyhler, tarikatlar, kör kütük iman. Brezilya'da Siyahilere kayırma gerçekleşmişti iktidar değişince. Türkiye'de de bir liberal sollaşma beklentisi içerisindeyim.

Kısacası kime verirseniz verin, Kemal Kılıçdaroğlu'nun başa geçmesine kesin gözüyle bakıyorum. YSK, Süleyman Soylu'nun GAMER ile sonuçlara erişimini yasaklamıştı en son, belki Tanrıların yardımı vardır. Kısacası okült güçleri önemsememezlik etmeyin. Halk aydınlanmalı, ayrıca başa kim geçerse geçsin, ülkemizde bu kadar SS varken, Tanrılar ülkenin kargaşaya sürüklenmesine izin vermezler diye düşünüyorum. Güvenlik açısından içinizi ferah tutun.

Türkiye'nin diğer ülkelere kıyasla eksilerini yazmıştım. Artısı ise halkının terör karşıtı olması. Kemal Kılıçdaroğlu'na yöneltilen HDP iddiaları doğruysa bile ülkenin askeriyesi var, terör karşıtı halkı var. Bunlar kolay işler değiller. Büyük ihtimal ABD'nin istediklerini yapmakla yetiniriz, biraz daha ülke ileriye atlar. Tabii BOÜN gibi yerlerdeki yozlaşmalar yok demiyorum. İşin foncu medya kısmı büyük ihtimal katlanarak devam edecektir, politik kısmının ise o kadar kolay olduğunu düşünmüyorum.

İyi akşamlar.

wibbow said:
türkiye işçi partisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Esenlikler,

Forumun çoğunluğunun, Herr Hitler, Stalin hakkında ne düşünüyorsa aynısını düşündüğünü söyleyebilirim.

İyi akşamlar.

Pegasus666 said:
Benim korktuğum konu KK seçildikten sonra ordudaki ümmetçi subayların özerklik meselesini bahane ederek (gerçek olsun veya olmasın) darbe girişimi yapacağı.

Keşke eski paşalar hala olsaydı da ülkenin düzenini korusalardı. Piro Fetö bile diyemiyor, Ruslara söyleniyor. Bizim millet de bu bilinçli tiyatroyu yiyor bi de alkış tutuyor. Keşke güçlü subaylar hala orduda olsaydı.

[Moderatör Notu: Söylediğiniz yasal olabilmeyeceği için düzenlemeye gidilmiştir.]

Hepsi ya direkt yahudi siyonist ya da arkasındaki bağlantılar siyonist başka türlü iktidara gelmeleri mümkün değil izin vermezler. Gene de kılıçdaroğluyla ülke hiç yoktan bir şeye benzeyeceğini düşünüyorum. Ekonomi ile özgürlükleri düzeltse yeter zaten yaptığımız bağışlar artar ve millet dinci manyaklardan çekinmez. Biz ne olursa olsun tepedekileri ve tüm dünyayı astrale hakim olarak istediğimiz tarafa isteseler de istemeseler de çekeceğiz ve hakimiyeti zamanla tamamen devralacağız.

Akay Alaz said:
En iyi aday sizce kim? Kılıçdaroğlu'nun ittifak yaptığı fetö artıklarından dolayı ben Sinan Oğan'a vermeyi düşünüyorum ama ya Tayyip kazanırsa diye içime kuruntu girdiğinden mecliste Zafer Partisine, adayda KK'ye verebilirim ama yönetime Babacan ve Davutoğlu'nun katılma ihtimali bile kanımı kaynatıyor ya. Nasıl bir lanetin içine düştük biz.

Malum kişinin ve yanındakilerin ne olduğunu hepimiz biliyoruz, özellikle de din konusundaki tutumlarını. Bu durumda üzgünüm ki bence ülkenin refah ve benzeri yaşam standartlarına gelmesi değil, bu insanların seçimlerde seçilmemesi daha önemli. Bunun için de
karşı adaylardan potansiyeli en çok olan kişiye vermek mantıklı geliyor açıkçası.

O bahsettiğin diğer isimler konusunda ise, eğer milletvekili dengesini iyi ayarlayabilirsek sanırım bu problem olmaz. En azından geçmişte sürekli iyi bir yasa çıkacak iken yaşanan xxx ve xxx oylarıyla reddedildi gibi bir şey yaşanmaz.

Ayrıca ülkemizde maalesef ters kutuplaşma bu raddede çok fazlalaştı. Malum kişiyi istemeyenler ona doğal olarak cephe alıyorlar, ve bu cephede de birçok kişi bulunuyor. Bu kitlede bildiğimiz devlet düşmanı da var, sadece o malumu istemeyeni de var. Bu noktada militar bir millet olduğumuzdan ötürü herhangi bir olay patlak verirse kaos çıkabilir diye düşünüyorum, ben bile bunu düşünebiliyorsam onlar bir hayli önlem almışlardır veya buna göre hareket edeceklerdir.

Bu seçim ülkenin Cumhuriyet mi yoksa Şeriat mı seçimidir.

Kötü bir şans olup olmadığı tartışılabilir. Ancak en güçlü rakibe vermekten başka şansımız yok.

Akay Alaz said:

KK 5 puan ile geride gözüküyor. Seçim ikinci tura kaldı. Halkımız kansız. Halkımız kendilerine yaşatılanları umursamıyor. Halkımız bu çıkarımda pedofili, hırsız ve pislik bir millet olarak kalıyor. Şahsen kimsenin Kılıçdar'ı aday olduğu için suçlama hakkına sahip olduğunu düşünmüyorum.

Belki ikinci turda güneşin ikizler oluşu işimize yarar. Keşke çıkarım yapmak kolay olsaydı.

Esenlikler,

Ben zaten tanrıların ritüellerini haftanın 7 güne bölerek düzenli olarak yapıyorum ama en kötü ve sonumuzu getireceğini tahmin ettiğim ihtimal olarak: 2. Turda da hüsrana uğrayıp kazık çakmış RTE'in kendiliğinden gitmesini mi umut edeceğiz ? Yani 2. Turdan sonrası için bir E planımız var mı ?

Bu arada bu ağızlarından salyalar akarak her yerde dolanan Şeriatçı Tayfanın bakışları ve sessizliği beni korkutuyor ve geriyor. Sanki bıçaklarını bileyip gün sayıyorlarmış gibi hissediyorum. Şeytan yar ve yardımcımız olsun.

Birde size özel olarak protondan birşey sormak istiyorum rica etsem bi bakar mısınız ?

SatanicMonk666 said:
Esenlikler

Bright Truth beyin dediği gibi astrolojik yerleşimler kaynaklı manipülasyonlar görülmesi muhtemel olduğu gibi geçtiğimiz akşam bunu fazlaca gördük. RTR ve tanrı/ça'ların ritüellerine odaklanmak bize avantaj kazandırır.Unutmayın sayı değil nitelik önemlidir.Onlar fiziksel olarak sayıca "fazla" olsalar da astral de bizler güçlüyüz.Her türlü astrolojik yerleşimi göz önünde bulundurarak düşmanı dezavantaj da oldukları alanlara RTR'ları odaklamamız gereklidir.Haberleri takip edin ve düşmanın kaybettiği noktalara RTR'larınızı odaklayın bu onları zayıflatacaktır.Lord Baal ve Lord Andras ve Lord Janus'un ritüelleri RTR'lar ile yapılmalıdır.

iyi günler

İyi günler.

Türkiye'deki seçimler bir şakadan öte değil. Haberleri takip etmeyi bırakalı neredeyse 1 yıl olacak. Çirkin siyasetçileri ve onların "dahice" zannettikleri ama ortaokul seviyesini geçmeyen planlarını görmekten bıktım. Bu yüzden çıkan yangını söndürmeye çalışmak yerine, bir daha yangın çıkmaması için çalışıyorum ve bu daha mantıklı gözüküyor. Madem bu düşük seviyeli varlıklar, bir an olsun düşünmeye tenezzül bile etmiyorlar, ben de kendimi bu seviyeye düşürmek için can atmıyorum zaten.

Aile geçmişlerinden, bulundukları çevreden ve diğer etkenlerden dolayı sonsuz aptallıklarının büyüklüğünü anlıyorum ancak onları uyanışa ve düşünceye sevk edecek pek çok olay varken hâlen böyle bir durum olması, tiksintimi arttırıyor. Savaştan kaçmıyorum ancak bu alanda yapılacak bir savaşı, başka insanlara bırakıyorum ve benim tüm umudum, buradadır.

Size tavsiyem, hayatınıza odaklanın ve bu tür olaylar size yükselişe giden yolda bir yakıt kaynağı olsun, kendinizi güçlendirin ve Tanrılarla güçlü bir bağ ve arkadaşlık kurmaya bakın. Onların görkemi altında, bunlar bebeklerin oyunundan başka bir şey değil ve uzun vadede zafer, bizim avuçlarımızda olacaktır. Hüküm ve kudret, Şeytan'ındır ve onun kalacaktır!

p666 said:
Şahsen kimsenin Kılıçdar'ı aday olduğu için suçlama hakkına sahip olduğunu düşünmüyorum.
Kesinlikle katılmıyorum. Bu hakka herkes sahip ve suçlayanları da haksız görmüyorum. Yine de seçim hâlâ devam ediyor.

Oy bölmekle suçladıkları kişiler, seçimin ilk turda kaybedilmesinin önüne geçti. Yaşanan olayları ve gisişatı doğru yorumlayabilmek önemli.

p666 said:
Akay Alaz said:

KK 5 puan ile geride gözüküyor. Seçim ikinci tura kaldı. Halkımız kansız. Halkımız kendilerine yaşatılanları umursamıyor. Halkımız bu çıkarımda pedofili, hırsız ve pislik bir millet olarak kalıyor. Şahsen kimsenin Kılıçdar'ı aday olduğu için suçlama hakkına sahip olduğunu düşünmüyorum.

Belki ikinci turda güneşin ikizler oluşu işimize yarar. Keşke çıkarım yapmak kolay olsaydı.

Kılıçdar, Anadolu'nun gözünde "öcü", AKP'den oy koparamayan, eski akpli ve fetöcü artıklarıyla birlik olup 25 milletvekili veren, omurgasız, her tarafı memnun etmeye çalışan, en başından beri kimsenin adaylığını tasvip etmediği, en önemli seçimlerde bile, akpnin sandık başına 5 adam diktiği zamanda bile sandıklara sahip çıkamayan, mültecileri kibarlıkla gönderebileceğini zanneden, hdplilerle saf tutup Atatürkçüleri ve Türk milliyetçilerini gözardı eden ve bunun karşılığını sandıkta almış BASİRETSİZ bir adamdır. Herkesin onu suçlamaya hakkı vardır.

Milletin ne olduğu malum ama doğru adayla yata yata alınacak bir seçimde ADAYLIĞINI ZORLA DAYATAN "demokrat" dedenizin suçlu olması gayet de normaldir.

Pegasus666 said:
Eğer sandıklara sahip çıkılırsa ve hak aranırsa belediyede olduğu gibi tarih yazacağız. Manipülasyonun sebebi ise "zp sayesinde kazandınız yoksa bu halkın sizi seçeceği yok" diyebilmekti.
Söylediğinize göre; seçimlerin ancak ve ancak, Türk milliyetçilerini iyi ya da kötü temsil eden bir partinin katılmasıyla kazanılabileceğini göstermek adına akp böyle bir plan mı yaptı? O hâlde artık akpliyim teşekkürler. Övünç kaynağı olacak tarihimiz, Kemal Kılıçdaroğlu ile yazılacaksa vay bizim hâlimize...

Pegasus666 said:
Mesele tayyibin gitmesiyse gerisi mühim değil bana göre. Siyaset pragmatizm ve makyavelizm üzerine kuruludur, samimi dostluk olmaz. KK konusunda ise en azından "adam kazandı" diyerek çekilmedi. Bu yönden başarılı buluyorum.
Esenlikler,

Erdoğan'ın gitmesi gerektiği konusunda hemfikiriz ancak buradaki oyların çalınmasını ve seçimin ikinci tura kasıtlı bir şekilde bırakılmış olmasını, Zafer Partisinin yüceltilmesi yönünde bir plan olarak yorumlarsak hata etmiş oluruz.

Oyların çalınabiliyor olmasına rağmen seçimin ikinci tura bırakılmış olmasının arkasında bir strateji yatıyor. Klasik yıldırma politikası. Muhalif seçmenin umudunu zedeleyerek ikinci turda ezici bir farkla seçimi sonlandırmak istiyorlar. Ucu ucuna kazanmış Erdoğan ile fark atarak kazanmış Erdoğan'ın iktidardaki gücü aynı olmayacaktır ki o da bunun farkında. Oy çalabiliyor olsalar bile bunun da bir sınırı var. Seçimi ilk turda çala çala ancak ucu ucuna kazandırabilirlerdi, bunun yerine ikinci tura bırakarak aradaki zamanda psikolojik üstünlüğü ele aldılar ve ikinci turda fark atarak kazanabilecekleri bir ortam yaratmayı arzuluyorlar. İşlerini riske de atmamış oldular. İlk turda oy çalarak kazanılırsa itiraz eden çok çıkar ama %49,50'ye bu kadar itiraz edilmez.

Burada suçu alakasız partiye yüklemek çok anlamsız olur. Dediğiniz gibi pragmatik davranmalıyız, bizim için mükemmel bir aday çok uzun bir süre daha çık(a)mayacaktır lakin her zaman için kötünün iyisini seçerek desteklemek doğru olan olsa bile bu süreçlerde kuracağımız cümlelere, gelecekte kendi adımıza pişman olmamak için dikkat etmeliyiz.

Milletvekili listelerini ve bugünkü sonucunu hatırlatırım. Bu stratejik hatayı yapan çapsız zihniyet ve bu soysuz milletvekilleri gelecekte daha ne boyutta sorunlara yol açacağı tahmin bile edilemez. Kendilerine karşı bir güvenim yok ancak bu süreçte millet ittifakını pazarlık yaparak dahi az da olsa hizaya sokacak birileri varsa, kısa süreli destekleyeceğim kişiler onlar olacaktır. Sınırı olan bir destekten bahsediyorum, tam olarak güvenmediğimiz kişilere kendimizi kaptırmadan her zaman mesafeli bakabiliyor olmalıyız.

İyi günler.

Pegasus666 said:
Mesele tayyibin gitmesiyse gerisi mühim değil bana göre. Siyaset pragmatizm ve makyavelizm üzerine kuruludur, samimi dostluk olmaz. KK konusunda ise en azından "adam kazandı" diyerek çekilmedi. Bu yönden başarılı buluyorum.
"Adam kazandı" cümlesinin mimarı, sizce de oylarımıza sahip çıkamayan Kemal Kılıçdaroğlu ve Y-CHP tayfası değil mi?

Bu seçim sürecinde, Muharrem İnce'nin katıldığı YouTube videolarına çıkardıkları saldırı reklamları için harcayacakları bütçeyi ve zamanı belki de seçim güvenliği için harcasaydılar bugün bunları konuşmuyor olurduk. Sedat Peker'i de gündemde tutma zahmetine girmediler. O sırada aralarında bakanlık paylaştırıyorlardı herhalde. İki ihtimal var. Kılıçdaroğlu; oylarının toplamı yüzde bir bile etmeyen artıklara mecliste koltuk dağıtarak ya hayatının kazığını yedi ve milleti hayâl kırıklığına uğrattı, ya da kötü niyetli birisi...

Daha fazla bir şey söylemek istemiyorum çünkü hiç kimsenin umudunu kaybetmesini istemem. Seçim mücadelesi henüz bitmiş değil. Seçimin istediğiniz şekilde sonuçlanmadığı ihtimalde dahi şevkiniz kırılmasın, sürprizlere açık olun.

Esenlikler,

Bu konuyu nereye yazacağımı bilemedim, bu forumda ayrı bir konu olarak açmanın doğru olup olmayacağından da emin olamadım; bu nedenle önceden açılmış olan başlığın altına yazmayı uygun gördüm ancak yapmamam gereken bir şeyi yapıyorsam lütfen beni uyarın.

Bu seçimde, güvenlikten sorumlu olduğum birkaç tane okul oldu ve seçimin tamamında aktif olarak görev yaptım.(Seçim günü eve dönüşüm sabah 5'i buldu) Müşahitlerin ve sandık kurulu üyelerinin bilgisizliği nedeniyle çok büyük sıkıntılar çektik öncelikle bunu söylemek isterim. Sizlerden ricam, hernegörüşte olursanız olun bu seçimde de oy kullanmanız, neden oy kullanmanız gerektiği kısmını açmıyorum, bu sizin anayasal hakkınız, kullanınız lütfen. Sonrasında da seçimde görev almanızı rica ediyorum sizlerden.(Çünkü sahadan bildirmem gerekirse ciddi müşahit eksiğimiz oldu, bazı yerlerde Millet İttifakının müşahiti de sandık kurulu üyesi de yoktu, ki bu oy çalınması için ideal koşulların oluştuğu anlamına geliyor, bazısında sadece telefonuyla ilgilenen sandık başında durmayan, bilgisiz gençler vardı)

Eğer, siyasi bir partiyle bağınız olmasından korkuyorsanız/çekiniyorsanız, müşahitlik başvurunuzu tamamen bağımsız olan Türkiye Gönüllüleri ile Oy ve Ötesi platformlarıyla iletişime geçerek yapabilirsiniz, korkmayın bu grupların herhangi bir siyasi bağlantısı yok. Parti hakkında endişeniz yoksa X/Y/Z partisinin ilçe teşkilatını arayıp müşahit olmak istediğinizi bildirebilirsiniz. Böylece partili müşahit olmuş olursunuz (yine parti üyesi olmanıza gerek yok ve gönüllü müşahitlikle partili müşahitliğin bir farkı da yok)

Eğer sandık kurulu üyesi(kısaca sandık başında duran ve her türlü işlemi yapan insanlar) o gün gelmediyse, yedekleri de gelmediyse(ki yedeklere hiçbir zaman ulaşamıyoruz) saat 6.30'da orada olan birilerini sandık kurulu üyesi olarak seçiyoruz. Sıkıntılı bir seçim bölgesindeyseniz, sizlerden ricam sabah en geç 6.30'da, ideal olanı saat 6'da, orada olun. Sandığın başında durun, bu seçimler daha bitmedi ama ilk seçimde müşahit olanların çok ciddi bir kısmı moral bozukluğundan ikinci turda müşahit olmak istemiyor, bu ise baştan çok büyük bir farkla yenilgiyi kabullenmek demek. Ve evet, muhalefetin seçim saçmalıklarını da uzun uzun yazacağım ama seçimlerden sonra yazacağım; şu an zamanı olduğunu düşünmüyorum. Bu yazıyı yazmam herhangi bir siyasi partiyi desteklememden ziyade, başka bir çaremin olmamasından dolayı oldu

Buraya da yazmak istedim bunları, mümkün olduğunca her türlü kişisel verimi korumaya çalıştım ve siyasi bir metin yazmaktan uzak durmaya çalıştım; bir hatam olduysa kusura bakmayın.

-Şeref ve güç ebediyen Şeytan'a atfolsun!

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back