Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Lydia'dan Toplumsal Cinsiyet İlişkilerini Geliştirme Çalışması

Aeternus

New member
Bu metin, Academic Scholar'ın forumlardaki yazısından çevrilmiştir.

Balık burcunda Sönen Ay varken başlayın. Tabii ki de Ay boşlukta iken bu çalışmaya başlamayın.

1. Enerjinizi yükseltin.

spirituel-satanizm-wunjo-runu.png
spirituel-satanizm-ansuz-runu.png

2. MUNKA, WUNJO veya ANSUZ rününü 40 kez (ya da deneyimi daha az olan kişiler 27 veya 18 kez yapın) titretin.

3. 9 kez afirme edin:

“Benim için sağlıklı ve pozitif bir şekilde, [erkekler veya kadınlar] ile ilgili bulunan tüm olumsuz sorunlar şimdi ve sonsuza dek çözüldü ve ortadan kaldırıldı. Bundan böyle [erkekler veya kadınlar] ile olumlu ilişkilere sahibim.”

Bunu 40, 80 veya 90 gün boyunca yapın.

WUNJO, ANSUZ ve MUNKA telaffuzu nasıl yapılır:
https://spirituelsatanizm.org/runler-nasil-titretilir-ve-telaffuz-edilir/

Aeternus said:
Bu metin, Academic Scholar'ın forumlardaki yazısından çevrilmiştir.

Balık burcunda Sönen Ay varken başlayın. Tabii ki de Ay boşlukta iken bu çalışmaya başlamayın.

1. Enerjinizi yükseltin.

spirituel-satanizm-wunjo-runu.png
spirituel-satanizm-ansuz-runu.png

2. MUNKA, WUNJO veya ANSUZ rününü 40 kez (ya da deneyimi daha az olan kişiler 27 veya 18 kez yapın) titretin.

3. 9 kez afirme edin:

“Benim için sağlıklı ve pozitif bir şekilde, [erkekler veya kadınlar] ile ilgili bulunan tüm olumsuz sorunlar şimdi ve sonsuza dek çözüldü ve ortadan kaldırıldı. Bundan böyle [erkekler veya kadınlar] ile olumlu ilişkilere sahibim.”

Bunu 40, 80 veya 90 gün boyunca yapın.

WUNJO, ANSUZ ve MUNKA telaffuzu nasıl yapılır:
https://spirituelsatanizm.org/runler-nasil-titretilir-ve-telaffuz-edilir/

Bu çalışma için başlanılabilecek en yakın ve uygun tarih 13 Mayıs, aynı gün ay boşluğa girip çıkıyor o saatlere dikkat edin..Çalışmayı gerçekleştirmek isteyen değerli SS dostlarıma güç diliyorum.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back