Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

grip

gg2525

Member
arkadaşlar çok grip oldum ve iyileşmem lazım yapmak zorunda olduğum şeyler var asla meditasyon yapamıyorum burnum ne kadar fısfıs sıksamda tıkalı spiritüel olarak yapabileceğim bir şey varmı sigil taşımak gibi hızlı geçmesi için

Lord Valefor'un güç ritüelini (https://spirituelsatanizm.org/valeforun-gucu-ritueli/) yapın, bu onun şifalı enerjilerini hissetmenizi sağlayacaktır. Ritüel sonunda onun mührü üzerine meditasyon yapın ve ona seslenerek durumunuzu bildirin, size bu konuda yardımcı olmasını isteyin. Özellikle bu rahatsızlığınızın meditasyonlarınızı yapmakta size güçlük getirdiğini belirtin. Kendim için değil ancak çok değer verdiğim birinin ağrıları için bunu yapmıştım ve ritüel bittiği gibi ağrıları geçmişti, yani gerçekten hızlı bir çözüme ihtiyacınız varsa bu muhtemelen elinizde olan en iyi seçeneklerden biri. Gün içerisinde ufak aralar vererek yapabildiğiniz kadar yapın.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back