Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Nordik

w676

New member
Nordik ırk nedir beyaz ırktan olanlar nordik oluyor mu yoksa ayrı bir ırkmıdır

Esenlikler,

Özünde "Nordik" bir sınıflamadır. Evrenin farklı yerlerinde evrimleşmiş, fenotip bakımından birbirine benzeyen ırkların sınıfına Nordik denir. Bu sınıf; sarı saçlı, uzun boylu, mavi gözlü ve beyaz tenli olarak evrimleşmiş türleri kapsamaktadır. Yüz hatları bir Norveçli'ye benzerdir ancak bir insandan daha güzellerdir.

Dünyada dahi uzaylı konusundan bağımsız bir şekilde, antropolojide İskandinavlara "Nordik" denir.

İşin fiziksel görünüş kısmından çıkıp özündeki ırksal kısma girersek ise evet, Beyazlar, Nordiklerin torunlarıdır desek yanlış sayılmaz. Ancak kesinlikle Nordik olacak güçte ve kapasitede değiliz. Onların hediyesini, kanını taşıyoruz o kadar.

İyi günler.

1-Nordik olacak güçte ve kapasitede olmayacağız. Onların hediyesini, kanını taşıyoruz o kadar.

Bunu biraz daha açabilir misiniz onların belirlediği sınırlı bir potansiyelimiz mi var

2-Daha önce sormuştum ama cevabını alamadım beyazlar ilk yaratıldığında tamamen İskandinav insanlarından mı oluşuyordu yoksa alt ırklarla birlikte mi yaratıldılar beyazlar sarı ırk ile karışıp mı kahverengi saç ve göz renklerini aldı

3- Kahverengi göz ve saç rengine sahip bir beyaz sonraki hayatlarında İskandinav olabilir mi yada bu özelliklerle tanrı olursa saflaşıp sarı saçlı ve mavi gözlü mü olacaktır

w676 said:
1-Nordik olacak güçte ve kapasitede olmayacağız. Onların hediyesini, kanını taşıyoruz o kadar.

Bunu biraz daha açabilir misiniz onların belirlediği sınırlı bir potansiyelimiz mi var

2-Daha önce sormuştum ama cevabını alamadım beyazlar ilk yaratıldığında tamamen İskandinav insanlarından mı oluşuyordu yoksa alt ırklarla birlikte mi yaratıldılar beyazlar sarı ırk ile karışıp mı kahverengi saç ve göz renklerini aldı

3- Kahverengi göz ve saç rengine sahip bir beyaz sonraki hayatlarında İskandinav olabilir mi yada bu özelliklerle tanrı olursa saflaşıp sarı saçlı ve mavi gözlü mü olacaktır

Esenlikler,

1- "Olmayacağız" değil, "değiliz" dedim. İntergalaktik şekilde tanınan ve hatrı sayılır miktarda gücü bulunan bir seviyeye çıkabiliriz elbette. O zaman da biz de başkalarının gözünde aptal ve gelişmemiş bir ırk yerine "Nordik" oluruz.

2- Bir bilgim yok. İlk başta bir tekillik olduğunu biliyoruz ancak nasıl göründüklerini veya herkesin aynı şekilde görünüp görünmediğini bilmiyorum. Örneğin Yunanlar da farklı pigmentlere sahiptiler ancak bir topluluk ve millet olarak aynıydılar.

3- Hayır, ırk karıştırmayla ilgisiz. Eğer böyle olsaydı, karışan kan silineceği için Tanrılarımız arasında hepsi İskandinav görünümlü olurdu.

Daha önce yanlış hatırlamıyorsam bu konuya zaten değinmiştim. Daha çok coğrafî nedenlerden dolayı gelişmiş olarak görüyorum.

4- Evet, Beyaz Irk içerisinde reenkarne olacaktır.

Hayır, daha önce de belirttiğim gibi, bununla bir ilgisi yok. Mısır'dan çıkan tanrılar bir anda İskandinav gibi gözükmüyorlardı. Yine bir Mısırlı gibi kalıyorlardı. Sitemizde Tanrılarımızın astral görünüşleriyle ilgili bilgiler yer almakta. Buradan da görülebileceği gibi, NORDİK bir görüntü alınmasına gerek yok.

Ancak tabii ki, öyle gözükmek istiyorlarsa da mahsuru olmayacaktır diye düşünüyorum.

İyi akşamlar.

İki türlü de beyaz olan beyaz ırkın bu iki kolu içinde neden sarı saç ve mavi göz özelliklerinin korunması daha önemli kalıyor bunun bir üstünlük olmadığını belirttiniz sadece tanrılarımızı daha çok andırıyor oldukları için mi

w676 said:
İki türlü de beyaz olan beyaz ırkın bu iki kolu içinde neden sarı saç ve mavi göz özelliklerinin korunması daha önemli kalıyor bunun bir üstünlük olmadığını belirttiniz sadece tanrılarımızı daha çok andırıyor oldukları için mi

Esenlikler,

Günümüzde bu özelliklerin kaybolma eşiğine gelmesi, Akdenizlilerin çoğalmasından değil, daha çok ırk karıştırmadan kaynaklı.

Sadece İskandinav fenotipleri bazında değil, diğer her türlü çeşitliliğin korunması gerekiyor. Yani zaten ırk karıştırma devam ederse Asyalılar da, Siyahiler de, Beyazlar da yok olacaklar.

Buna karşın, en kolay şekilde yok olmaya müsait genler ise İskandinavlarınki, Siyahiler ise yok olmaya daha az meyilli.

İyi geceler.

Esenlikler,

yeni çağcılar böyle bişey oluyor heralde değilmi. Bu tarz çok fazlar var ve farklı şeyler anlatıyorlar, ilgi çekiyor. neredeyse ben bile inanıcam. En çok şunu merak ediyorumm. ay hakikaten holgram mı yani uzay gemisi mi? depremi de uzaylılar yapabiliyor diyorlar? varmıdır aslı?

Perla said:
Esenlikler,

yeni çağcılar böyle bişey oluyor heralde değilmi. Bu tarz çok fazlar var ve farklı şeyler anlatıyorlar, ilgi çekiyor. neredeyse ben bile inanıcam. En çok şunu merak ediyorumm. ay hakikaten holgram mı yani uzay gemisi mi? depremi de uzaylılar yapabiliyor diyorlar? varmıdır aslı?

Esenlikler,

Videoyu izleyip kontrol edecek vaktim olmadığı için kaldırdım.

İddialar hakkındaysa:

1- Hayır, değil. Bir hologramın, uzay gemisinin üstümüzde etkisi olamazdı. Ay, insanlığın başlangıcından beri bizim tarafımızdan bilinen ve Leydi Astarte'nin ve daha birçok tanrımızın simgelerinden/yönettiklerinden olan bir gök cismidir.

2- Bu tarz medeniyetlerin teknoloji seviyesini bilmiyorum. Dünyanın on binlerce kilometre altındaki spesifik bir noktaya enerji odaklayıp yollayabiliyorlarsa mümkün ancak depremleri buna bağlamamak gerek. Zaten bilim bize depremlerin neden olduğunu daha basit ve mantıklı şekilde açıklıyor. Gezegenimizin kendi yapısıyla ilgili bir durum.

Düşmanın bir uzay gemisiyle gelip çizilen fay hatları üzerine özenle deprem yollaması (tek bir tane de değil, her gün dünyanın çeşitli noktalarında belki de binlerce deprem oluyor) açıkçası bana amaçsız ve enerji kaybı geliyor. Ki bu enerji az buz da değil. Yanlış hatırlamıyorsam depremlerde açığa çıkan enerji, milyonlarca atom bombasının patlama gücüne eşdeğer gelebiliyor.

Bu enerjiyi her gün amaçsızca odaklayıp yollamaları açıkçası kendileri için yakıt ve kaynak israfı olurdu.

İyi geceler.

Esenlikler,

Gezegenimizdeki depremlerin kesinlikle birileri tarafından tetiklendiğini sanmıyorum. Bright Truth'un söylediği gibi depremlerde ortaya çıkan enerji dehşet boyutlarda. Bu depremi başlatabilmek için gerekli güç de inanılmaz. Bu kadar uçuk bir güce sahip olsalar, çok daha mantıklı şekilde kullanırlardı

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Özünde "Nordik" bir sınıflamadır. Evrenin farklı yerlerinde evrimleşmiş, fenotip bakımından birbirine benzeyen ırkların sınıfına Nordik denir. Bu sınıf; sarı saçlı, uzun boylu, mavi gözlü ve beyaz tenli olarak evrimleşmiş türleri kapsamaktadır. Yüz hatları bir Norveçli'ye benzerdir ancak bir insandan daha güzellerdir.

Dünyada dahi uzaylı konusundan bağımsız bir şekilde, antropolojide İskandinavlara "Nordik" denir.

İşin fiziksel görünüş kısmından çıkıp özündeki ırksal kısma girersek ise evet, Beyazlar, Nordiklerin torunlarıdır desek yanlış sayılmaz. Ancak kesinlikle Nordik olacak güçte ve kapasitede değiliz. Onların hediyesini, kanını taşıyoruz o kadar.

İyi günler.

Esenlikler,

Baba tarafımın beyaz ırk olduğundan neredeyse tamamen eminim. Annemin babasının soyu bilinmese de annesinin soyu Kırım Türklerine dayanmakta ve anneannem de dahil olmak üzere hepsi sarı saçlı, mavi ve yeşil gözlü insanlardan oluşuyor; ancak gözleri çekik. Hem kadınların boyu hem de erkeklerin boyu uzun. (kadınlar 170 altında değil genel olarak, erkeklerin de 180 altında değil.) Selanik'te bir süre yaşayıp oradan göçtükleri biliniyor. Sizce ırkları beyaz mıdır?

İyi akşamlar.

Orion's Son said:
Esenlikler,

Baba tarafımın beyaz ırk olduğundan neredeyse tamamen eminim. Annemin babasının soyu bilinmese de annesinin soyu Kırım Türklerine dayanmakta ve anneannem de dahil olmak üzere hepsi sarı saçlı, mavi ve yeşil gözlü insanlardan oluşuyor; ancak gözleri çekik. Hem kadınların boyu hem de erkeklerin boyu uzun. (kadınlar 170 altında değil genel olarak, erkeklerin de 180 altında değil.) Selanik'te bir süre yaşayıp oradan göçtükleri biliniyor. Sizce ırkları beyaz mıdır?

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Evet, öyle görünüyor. Çekiklik faktörüne çok takılmayın, olağandır. Ancak genele vurduğunuzda yüz hatları Beyaz ise ya da bu baskınsa, o zaman Beyazlardır.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Orion's Son said:
Esenlikler,

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Evet, öyle görünüyor. Çekiklik faktörüne çok takılmayın, olağandır. Ancak genele vurduğunuzda yüz hatları Beyaz ise ya da bu baskınsa, o zaman Beyazlardır.

İyi geceler.
Esenlikler,

Bu beni çok rahatlattı. Nedeni Asyalı ırkları küçük görmem değil, yanlış anlaşılmasın. Uzun yıllardır ilişkide olduğum beyaz ırktan birisi var, bundan dolayı emin olmaya çalışıyorum, çalışmasını falan da yapacağım hatta. Son olarak size bir sorum daha var, daha önce bir başlık açıp belirttiğim gibi sosyal medyada fenotip konusuyla uğraşan birisi benim Central Pamirid olduğumu söylemişti, bu bildiğim kadarıyla Turanid ırkın baskın olduğu, iranid ırkın az karışmış olduğu Asyalı ırklardan birisi, tabii eğer Turanid ırkı Asyalı olarak geçiyorsa. Aileme baktığımda anlattığım gibi beyaz ırk baskın gözüküyor, bu fenotipten ırkı bulma konusunun hata payının yüksek olduğunu düşünüyorum kendim için. Yoksa genelde doğru sonucu veriyor. Sizin düşünceniz nedir?

İyi geceler.

Bright Truth said:
w676 said:

Esenlikler,

Günümüzde bu özelliklerin kaybolma eşiğine gelmesi, Akdenizlilerin çoğalmasından değil, daha çok ırk karıştırmadan kaynaklı.

Sadece İskandinav fenotipleri bazında değil, diğer her türlü çeşitliliğin korunması gerekiyor. Yani zaten ırk karıştırma devam ederse Asyalılar da, Siyahiler de, Beyazlar da yok olacaklar.

Buna karşın, en kolay şekilde yok olmaya müsait genler ise İskandinavlarınki, Siyahiler ise yok olmaya daha az meyilli.

İyi geceler.

Geçenlerde okuduğum bir yazı genetik olarak en uzak kişiyle çiftleşmek soyu o kadar sağlıklı tutacağını söylüyordu. Zaten Türklerdeki sarışın veya kızıl hayranlığı ve kuzey Avrupadaki esmer hayranlığı buradan geliyormuş. Genetik olarak en uzak gen her zaman daha çekici ve yavrulama bakımından ise en sağlıklısı olacağını söylüyor. Sizin düşünceleriniz ne?

Ποσειδών666 said:
Geçenlerde okuduğum bir yazı genetik olarak en uzak kişiyle çiftleşmek soyu o kadar sağlıklı tutacağını söylüyordu. Zaten Türklerdeki sarışın veya kızıl hayranlığı ve kuzey Avrupadaki esmer hayranlığı buradan geliyormuş. Genetik olarak en uzak gen her zaman daha çekici ve yavrulama bakımından ise en sağlıklısı olacağını söylüyor. Sizin düşünceleriniz ne?

Esenlikler,

Bu sözde çalışmaların kaynağı ve foncuları, Woke kültürünün zirve yaptığı BK'daki Yahudilerdir. Çıkış kaynağı da, "Ensest kötü. Ee, demek ki Papua Yeni Gineli gelin en iyisi." gibi gerçeklikten uzak bir tutumdur. "Bilimsel" demeye bin şahit ister.

Buna karşın, ABD'deki bazı resmi kurumlarca yapılan çalışmalar, ırk karıştırmanın sağlıksızlığını ortaya koymaktadır. Fırsatınız varsa, henüz bu belgeler kaldırılmadan internet üzerinden okumanızı öneririm. Oraya da sansürler ulaşmaya başladı.

Milletlerin güzellik algısı ise genellikle kültür ve medya ekseninde şekillenmektedir. Örnek vermek gerekirse, günümüzde bronzlaşmış ten bir güzellik standardı olarak belirlenmiştir. Japonya'da ise bunun tersine, asırlardır beyaz ten güzellikle ilişkilendirilmiştir.

İran'da ise bıyıklı ve erkeksi kadınlar vaktiyle en güzellerken, günümüzde Batı etkisinde kalınmıştır.

Böyle bir saçmalık gerçek olsaydı, Türk halkının Slavları değil de, Mozambik'teki kabile üyelerini arzulaması gerekirdi.

Irksal tercihler üzerine yapılan çeşitli anketler, ABD'deki Beyaz kadınların büyük oranda Beyaz erkekleri tercih ettiğini göstermektedir.

Daha küçük çaplı anketler ise Rusya'da Rusların çekici bulunduğunu göstermektedir. Bu mantıkla ilerlersek, bana kalırsa Tazmanya'daki kabile üyesi çok daha ideal bir eş olacaktır, ancak tercih etmemişler.

İyi geceler.

Orion's Son said:
Esenlikler,

Bu beni çok rahatlattı. Nedeni Asyalı ırkları küçük görmem değil, yanlış anlaşılmasın. Uzun yıllardır ilişkide olduğum beyaz ırktan birisi var, bundan dolayı emin olmaya çalışıyorum, çalışmasını falan da yapacağım hatta. Son olarak size bir sorum daha var, daha önce bir başlık açıp belirttiğim gibi sosyal medyada fenotip konusuyla uğraşan birisi benim Central Pamirid olduğumu söylemişti, bu bildiğim kadarıyla Turanid ırkın baskın olduğu, iranid ırkın az karışmış olduğu Asyalı ırklardan birisi, tabii eğer Turanid ırkı Asyalı olarak geçiyorsa. Aileme baktığımda anlattığım gibi beyaz ırk baskın gözüküyor, bu fenotipten ırkı bulma konusunun hata payının yüksek olduğunu düşünüyorum kendim için. Yoksa genelde doğru sonucu veriyor. Sizin düşünceniz nedir?

İyi geceler.

Esenlikler,

Eğer ailenizin tek bir tarafı tamamen Beyazlarla doluysa ve diğer tarafı da kısmen Asyalılık taşıyorsa, sizin Asyalı olarak doğmanız da mümkün olmayacaktır. Daha çok bir etkilenme var gibi gözüküyor.

Önünüze karşılaştırma amaçlı Kazak bir adam ile Yunan bir adamın fotoğraflarını koyun, hangisine daha çok benzediğinizi çıkarmaya çalışın.

Bahsettiğiniz fenotipin Özbekistan, Türkmenistan gibi yerlerde baskın olduğu söylenmekte. Buradaki insanlarla kendinizi karşılaştırın.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Orion's Son said:
Esenlikler,

İyi geceler.

Esenlikler,

Eğer ailenizin tek bir tarafı tamamen Beyazlarla doluysa ve diğer tarafı da kısmen Asyalılık taşıyorsa, sizin Asyalı olarak doğmanız da mümkün olmayacaktır. Daha çok bir etkilenme var gibi gözüküyor.

Önünüze karşılaştırma amaçlı Kazak bir adam ile Yunan bir adamın fotoğraflarını koyun, hangisine daha çok benzediğinizi çıkarmaya çalışın.

Bahsettiğiniz fenotipin Özbekistan, Türkmenistan gibi yerlerde baskın olduğu söylenmekte. Buradaki insanlarla kendinizi karşılaştırın.

İyi geceler.

Esenlikler,

Fenotipimi daha detaylı incelettirdim. Anatolian Alpinoid'mişim. Yani beyaz ırktanım. Yapılan araştırmalara göre Türkiye'nin %60'ı da bu ırktanmış.

İyi günler.

Merhaba. Fenotipini nereden incelettin? Ben de turanid ırkının hangi kolu olduğumu merak ediyorum.

Delgadina said:
Merhaba. Fenotipini nereden incelettin? Ben de turanid ırkının hangi kolu olduğumu merak ediyorum.

Esenlikler,

Eğer bu bahsedilen yer bir grup ya da şahıs ise, 2 SS'in aynı kişiye gitmesi güvenliksiz olacaktır. Eğer grup gibi bir yer ise, bir SS diğerini bulabilir. Bu yüzden kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back