Çeviri: Aura Temizliği

Bu forum Şeytan'la ve Demon'larıyla bir ilişki kurmak ve ciddi bir şekilde Spiritüel Satanizm, Demon'lar, Satanik Cadılık, Maji ve daha fazlası hakkında konuşmak isteyen, Türkçe konuşan kişiler içindir. Şeytan'ı ve Onun Demon'larını gerçek varlıklar olarak tanıyoruz, ve Onlarla iletişim kurup gelişimimiz için çalışıyoruz. Şeytan, İnsanlığın Yaratıcısıdır. Felsefi bir Satanist'seniz veya inancınız başka şekildeyse, inançlarınızı burada empoze etmeye çalışmayın.

Şeytan'ın düşmanlarına (Yahudiler, Hristiyanlar, Müslümanlar, vesaire) sempatizanlıkta veya destekte bulunanlar yasaklanacaktır.

Şeytan'a ve/veya Onun Demon'larına karşı hakaret ve küfürlere tolerans gösterilmeyecektir.

Şeytan'ın ve Onun Demon'larının kötü olduğuna inanıyorsanız burası sizin için değil, başka bir yer bulun.

Satanizm'den uzak, Yeni Çağ inançlarını ve benzeri şeyleri burada empoze etmeye çalışmayın.

Joy of Satan'a saldıran kişileri, grupları veya organizasyonları tanıtıp desteklemeye çalışmayın. Mesajlarınız silinir ve yasaklanırsınız.

Burada bizim düşünce biçimimizle ALAKASI OLMAYAN kanlı kurbanlar verme ve yasadışı eylemler gibi şeylerle uğraşmıyoruz. Yasalara saygılıyız. Yasadışı herhangi bir şey destekleyen herhangi biri yasaklanacaktır.

Nazik olun. Her şeyden önce eğitim ve saygı.

http://www.joyofsatan.com
http://www.joyofsatan.org
https://spirituelsatanizm.org/
Forum rules
Bu forum Şeytan'la ve Demon'larıyla bir ilişki kurmak ve ciddi bir şekilde Spiritüel Satanizm, Demon'lar, Satanik Cadılık, Maji ve daha fazlası hakkında konuşmak isteyen, Türkçe konuşan kişiler içindir. Şeytan'ı ve Onun Demon'larını gerçek varlıklar olarak tanıyoruz, ve Onlarla iletişim kurup gelişimimiz için çalışıyoruz. Şeytan, İnsanlığın Yaratıcısıdır. Felsefi bir Satanist'seniz veya inancınız başka şekildeyse, inançlarınızı burada empoze etmeye çalışmayın.

https://spirituelsatanizm.org/
Post Reply
User avatar
ThanaReal
Posts: 423
Joined: Wed Sep 29, 2021 5:41 pm
Location: Satan's Turkey
Contact:

Çeviri: Aura Temizliği

Post by ThanaReal »

Bu yazı, Joy of Satan'ın orijinal sayfasından çevirilmiştir. "Ben" dili ile konuşulan yerler Yüksek Rahibe Maxine Dietrich'e aittir.

Auranızı temizlemek ruhani hijyen için önemlidir. Auranızı günlük olarak temizleyerek kendinizi psişik saldırılara ve hastalıklara karşı korumuş olursunuz. Temiz bir aura karizmatiktir ve başkalarıyla daha iyi ilişkiler kurmanıza teşvik eder. İnsanlar aurası temiz ve enerji yayan insanlara karşı doğal olarak daha düşünceli olur ve onlara daha çok iyilik yaparlar. Bu şekilde insanları etkiliyoruz ve istediklerimizi onlara yaptırabiliyoruz. Negatif düşünce formları, kara büyüde kullanılırlar; kötü niyetten ve kıskançlıktan, ve/veya başkalarının öfkelerinin kişinin aurasına bağlanmasıyla doğarlar. Kazalar, hastalıklar vb. talihsizliklere davetiye çıkarırlar. Kişinin aurasını temizlemesi (Ciddi problemler olmadığı sürece) günde sadece birkaç dakika alır ve buna değer. Kişi hasta olduğunda ve/veya depresif olduğunda aurası kirli olur ve temizlemek için birçok meditasyon yapmanız gerekebilir. İçinde ne varsa başkasının aurasına yansır. Hasta olunduğunda, hastalık kendini göstermeye başlasın veya henüz kuluçkada olsun, aura her halükârda kirli gri renge bürünecektir.

İdeal olarak, kişi aurasını günde 2 kez temizlemeli – uyandıktan sonra ve gece uyumadan önce. Gece uyumadan önce auranı temizlemen gerek. Gün boyunca daha fazla insanla iletişime geçersin, daha fazla düşünce formu ve enerji astral bedeninize bağlanır, ve sıklıkla problemlerle sonuçlanır. İnsanların astral bedenleri her gün karışır. Fiziksel virüslerde ve fiziksel mikroplarda olduğu gibi, astral beden negatif enerjilere hassas olabilir ve bu negatif enerjiler hastalıklar kazalar vb. olaylar şeklinde kendini fizikî olarak tezahür ettirebilir.

AURANIZI TEMİZLEMEK İÇİN:
1. Bütün üstünüzü kaplayan parlak bir ışık imgeleyin. Bunu 1 ya da daha fazla dakika boyunca sürdürün. Çok uzun sürmüyor.
2. Şimdi, ışığı üstelik daha parlak ve daha yoğun bir şekilde her çakranızda imgeleyin, tıpkı bir minyatür güneş gibi.

Kısa bir çalışma için hepsi bu kadar. Bu egzersiz sizi herhangi bir negatif enerjiye ya da psişik saldırıya karşı uyarabilir ve onları önleyebilir. Aura ya da çakralarınızın hastalıklarla yaşanabileceği gibi çok kirli olduğunu fark ederseniz auranızı tam bir şekilde temizleyin.

AURANIZI TAM BİR ŞEKİLDE TEMİZLEMEK İÇİN, kendinizi parlak beyaz-altın renginde ışığın içinde yutulmuş şekilde imgelerken Güneş için olan çekirdek mantralar ile Satanik tesbihinizi çekin. Titreşimi bütün ruhunuza odaklayın. Güneş için olan ve çalışırken rahat hissettiğiniz mantrayı seçebilirsiniz, her ikisi de etkilidir:
“SURYA” SUUU-RR-YAA SURYA’nın MP3 ses kaydını dinlemek için buraya tıklayın
veya
“RAUM” RR-AAA-UUU-MMM RAUM’un MP3 ses kaydını dinlemek için buraya tıklayın
[R’leri BASTIRMAK OPSİYONELDİR. İNGİLİZCE R İÇİN, BOĞAZIN GERİSİNDEN VURGULAYIN, ERRRRR GİBİ.
R’lerin ikisinin MP3 ses kaydını dinlemek için lütfen buraya tıklayın.

Lütfen bu MP3’leri indirmeye veya kaydetmeye çekinmeyin.

Evdeyken kafası oynatılabilir bir masa lambası kullanmak ve ışığını yüzünüzde parlatmak, ışığı imgelemekte size destek olabilir. Dışarıdayken kullanabiliyorsanız eğer Güneş’i kullanın. Güneş ayrıca mükemmel ve güçlü bir enerji kaynağıdır. İÇERİSİNDE LED KURULU LED IŞIKLI AMPUL VEYA LAMBALARI KULLANMAYIN!! BUNLAR, GÖZLERİNİZ KAPALI OLSA BİLE AĞIR ŞEKİLDE GÖZLERİNİZE ZARAR VEREBİLİR,. HAFİF BEYAZ IŞIKLI AMPÜL KULLANIN, BUNU TERCİH EDERSENİZ DAHA GÜVENLİ OLUR. NOT ÇOĞU EL FENERLERİ LED IŞIKLANDIRMAYA SAHİPTİR. ONLARI KULLANMAYIN!

Aura temizlemede titreşim çok daha etkilidir. Eğer kişi öyle isterse bunu her gün yapabilir. Sıklıkla kişinin çok hasta olduğu durumlarda yalnız başına imgeleme yapmak sadece çok meşakkatli değil, aynı zamanda titreşimin yanından geçecek etkinliğe de sahip değildir. Çünkü ruh ışıktan yapılmıştır, Güneş bütün görünür renklerin spektrumunu içerir ve ek olarak çıplak gözle görülmeyen ışık da, ruhun tamamlayıcı/integral parçalarından biridir. Işığı Güneş gibi parlak imgelemek ve Güneş mantrası titretmek ruhu tüm negatif enerjilerden temizlemede çok güçlüdür.

Eğer auranızı kirli ya da gri görüyorsanız, ve temizlemekte problem yaşıyorsanız bu bir uyarı olabilir. Hastalık ve diğer negatif şeyler daha olmadan aurada görünür. Sonraki birkaç gün auranız temizlenene kadar, C Vitamini gibi ekstra bağışıklık güçlendirici vitaminler alın, ve ne yediğinize vs. daha çok dikkat edin. Bunu birkaç defa deneyimlemiştim ve önlem almıştım, bu şekilde geçmişti. Birçok kez, aura bir uyarı verir ve eğer doğru önlemler alınırsa bir şey olmaz. Sezgilerinize kulak verin. Diğer zamanlarda, bu bir astroloji gibi sebeplerden olabilir; örneğin bir Satürn problemi. Auranızı daha fazla temizlerseniz ve daha fazla koruma aurası uygularsanız daha iyi durumda olursunuz.

Çoğu zaman hastalık gibi veya çok fazla negatif enerji gibi bir problem varsa kişi ışığı imgelemekte zorluk çekecektir. Yeterli enerji tekrarlanan çalışmalardan kurulduğunda, ışığı imgelemek çok daha kolay olacaktır. Işığı görebilmek çalışmanın işini yaptığının göstergesidir. Satanik Şifa durumunda da aynısı geçerlidir. Eğer hastalık ağırsa ve/veya kronikse, kişinin ışığı imgelemesi ve görebilmesi için önce birkaç çalışma yapması gerekebilir. Eğer durum buysa, bu, kişinin tamamen iyileşmiş göründüğü noktayı geçmiş olsa bile çalışmayı sık sık tekrarlaması gerektiğini gösterir. Ne olursa olsun, kişi kolayca ışığı görebilse de göremese de, en zorlandığı durumlarda bile ışığı imgelemek için elinden geldiğinin en iyisini yapmalıdır.

Birçok öğretinin aksine, Şeytan/Lucifer ışık getirendir. Demonlar özgür olduklarından beri auraları şiddetli bir biçimde ışıkla doldu. Aynı zamanda güçleri arttı. Bazı eski kara büyü kitaplarında belirli Demonlar umutlarını “ışığa geri dönüş”e bağladılar. Onlarla çalışanlar bu ifadeyle neyi kast ettiklerini anlarlar. Işık auradadır. Ruh ışıktan yapılmıştır ve güce sahip olmak için ışığa ihtiyacı vardır. Şeytan Baba bir keresinde önümde havaya yükseldi/uçtu. Bunu yaptığında aurası ışık ile birlikte aşırı parladı.

“Işık Güçtür” - Lilith
Hail Raum!Hail Satan!

"I allow everyone to follow the dictates of his own nature, but he that opposes me will regret it sorely."
- Lord Satan

Hail Alexander the Great!

“There is nothing impossible to him who will try.”
- Lord Alexander the Great

Hail Hitler!

“Do not compare yourself to others. If you do so, you are insulting yourself.”

- Lord Adolf Hitler

卍 SIEG HEIL! 卍

Image

To contact with me/Benimle iletişime geçmek için: [email protected]
Post Reply