Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

zen

daughterofsun666

New member
esenlikler zen bildiğim kadarıyla boşluk meditasyonun gelişmiş versiyonu tabi doğru uygulanırsa.Zeni doğru olarak nerden araştırabilirim ve gündelik yaşamda zen kitabını önerir misiniz ve tam olarak nasıl uygulayacağımı kavrayamadım araştırsam da

puelladesole said:
esenlikler zen bildiğim kadarıyla boşluk meditasyonun gelişmiş versiyonu tabi doğru uygulanırsa.Zeni doğru olarak nerden araştırabilirim ve gündelik yaşamda zen kitabını önerir misiniz ve tam olarak nasıl uygulayacağımı kavrayamadım araştırsam da

Zen, meditasyona ağırlık veren ve kitaplara ve hiçbir şeye bağlı kalmayan budizm koludur. Joy of Satan üzerinden devam etmen yeterli bana soracaksan boş bir iş zen.

puelladesole said:

Hayır böyle bir şey yok. Zaten boşluk meditasyonunda yaptığın tek şey hiçbir şey düşünmemeye çalışmak, bu meditasyon daha ne kadar gelişebilir ki?

Diskriminant said:
puelladesole said:

Hayır böyle bir şey yok. Zaten boşluk meditasyonunda yaptığın tek şey hiçbir şey düşünmemeye çalışmak, bu meditasyon daha ne kadar gelişebilir ki?

Düşünmemeye giden yolları açığa çıkarabilirler yani var öyle bir şey.

Rusc0n said:
Düşünmemeye giden yolları açığa çıkarabilirler yani var öyle bir şey.

Esenlikler,

Biz insanız düşünmeden yapamayız. BM'ın amacı zihni eğitmek ve odağınızı geliştirmektir zihni tamamen susturup ruhani intihar için gerekli olan gelişmemişliği sağlamak değil.

Budizm de hedeflenen nirvana, yok olmak demektir. Bizim amacımız tam tersi var olmaktır. Yaşam kutsaldır ; sonsuzluk ise bir hediyedir, bir lütfutur.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back