Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Vampir miyim?

Thersthara said:
EuronymousAnon said:
Vampir olduğumu nasıl anlarım ve öyleysem Vampirizm'e özel teknikleri nasıl uygulayabilirim?

Esenlikler,

Kan emen Vampir diye bir şey yok. Zamanında kendinin Vampir olduğunu idda eden Neptün etkili SS'ler olmuştu. Onlardan duyduklarınıza veya vampir olduğunu idda edenlerin söylediklerine inanmayın.

İyi geceler.
kusura bakmayın belirtmemişim. Psişik olarak vampirizmden bahsetmiştim.

EuronymousAnon said:

Neden? Enerjinizin sürekli düşük olduğunu ve etrafınızdaki insanları da sömürdüğünüzü mü hissediyorsunuz? Öyleyse enerjinizi yükseltmek için yoga yapın, meditasyon yapın, aura kalkanınızı güçlendirin. Kendinizi başkalarına bağlayıp parazit hayatı sürmek istiyor musunuz gerçekten?

EuronymousAnon said:
Vampir olduğumu nasıl anlarım ve öyleysem Vampirizm'e özel teknikleri nasıl uygulayabilirim?

Psişik vampirlik sanıldığı gibi havalı bir şey değildir. Başkalarından çektiğin enerji seni ne kadar iyi yapabilir ki. Kendi içindekini keşfet, kendi enerjini kullan

Pammy said:
EuronymousAnon said:

Neden? Enerjinizin sürekli düşük olduğunu ve etrafınızdaki insanları da sömürdüğünüzü mü hissediyorsunuz? Öyleyse enerjinizi yükseltmek için yoga yapın, meditasyon yapın, aura kalkanınızı güçlendirin. Kendinizi başkalarına bağlayıp parazit hayatı sürmek istiyor musunuz gerçekten?
Evet tam olarak öyle enerjim sürekli düşük ve arkadaşlarımı istemeden sömürdüğümü düşünüyorum

EuronymousAnon said:

İsteyerek vampir olmak daha farklı ama bunların kendiliğinden olduğunu düşünüyorsanız meditasyonlarla güçlenmelisiniz. Teknikleri ise uygulamayın zaten insanlar zar zor yaşıyor salın onları lütfen.

EuronymousAnon said:
Pammy said:
EuronymousAnon said:

Evet tam olarak öyle enerjim sürekli düşük ve arkadaşlarımı istemeden sömürdüğümü düşünüyorum

Bunu biraz daha açabilir misiniz? Enerjiniz sizce neden düşük? Hayat enerjiniz düşük olabilir mi? Arkadaşlarınızın yanında çok depresif veya kasvetli davrandığınız için onların modunu düşürüyor olabilir misiniz?

Sözünü ettiğiniz Psişik Vampirlik ise, bu konuda forumda açılmış ve yüzlerce yanıt almış bir konu var. Insanların bu alandaki tecrübelerini ve düşüncelerini okuyabilir, tehlikeleri, teknikleri ve kullanım alanlarını öğrenebilirsiniz. Bilgi alma hakkınız olduğu için sizle bu konuyu paylaşacağım lâkin unutmamalısınız ki, biz, bu tarz bir pratiği kesinlikle savunmuyor, desteklemiyor ve teşvik etmiyoruz.

Zira bir tarafta Tanrılığa ulaşmak ve babamızın yanında şanlı ve ulu bir güç olarak yer almak varken, bir insanın bilinçli olarak parazit olmaya çalışması gerçekten büyük bir şaka olacaktır. Umuyorum ki aradığınızı bulduktan sonra kendinizi geliştirmek için daha iyi yollara sapacaksınız. Buyrun, konuya erişmek için tıklayabilirsiniz.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back