Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Yıldızdan enerji çekme tarihini bulma

Sorgucu

New member
Sabit yıldızların enerjisini çekerken başlama tarihini neye göre hesap etmeliyiz? Ay o yıldızın olduğu burç ve derecedeyken başlasak olur mu? İnternette ne kadar arasam da sonuç bulamadım.

Bir de dietrich eckart hakkında bilgi/kaynak ve yazdığı "uyan almanya" şiirini nereden bulabilirim?

Esenlikler,

Evet, olabilir. Genel olarak Yüksek Rahibe Maxine Dietrich, yıldızın görülebilir olduğu zamana dikkat çekmiş ancak Ay'a göre hesaplasanız da sorun çıkaracağını sanmıyorum.

İyi akşamlar.

Güzel, yani mantık gezegenlerden enerji çekmek gibi. Yıldızı görmesen bile hissedip denilen teknikleri evde de yapsan oluyor.

Peki, Geçmiş hayatında ki doğum çizelgen ile bu hayatında ki çizelgen ne kadar benzer olur ortalama? Neden bu hayatta ki çizelgeye bakınca her şeyiyle biz ortaya çıkıyoruz geçmiş hayatta olan çizelgeler resetleniyor mu diyeceğim geçmiş hayatta ki karmayı yok etme çalışması diye bir şey var diyemiyorum. Açıklık getirir misiniz?

Geçmiş hayatta ki bilgileri yeniden öğrenmek için Rün vardı o büyü çalışmasını yapmak için doğru zaman ne zaman?

Sitede ki demon bilgileri Süleymanın kitabından mı alıntı? O kitaba neden spiritüelzm 101 deniniyor, daha eski ve bize ait olan iyi bir kitap yok mu?

Kahin said:
Sabit yıldızların enerjisini çekerken başlama tarihini neye göre hesap etmeliyiz? Ay o yıldızın olduğu burç ve derecedeyken başlasak olur mu? İnternette ne kadar arasam da sonuç bulamadım.

Bir de dietrich eckart hakkında bilgi/kaynak ve yazdığı "uyan almanya" şiirini nereden bulabilirim?

Bunun önemli olduğunu sanmıyorum. Lord Abrasax bir kristali amacıma uygun olan bir yıldızın enerjiyle şarj etmemin olduğunu "Anlattı". Yıldızlardan enerji çekmeyi su kullanarakta yapabilirsin talimatları okursan daha iyi olur.

Kristallerle çalışmak istiyorsan mutlaka özeliklerini bil. Mesela onix ve ametis taşları meditasyon yapmak için idialdir(bunu kendim deneyimlerime göre söylüyorum.) Onları istersen programlayabilirsin, istersen Perthro rününü titretip meditasyon yapmanı kolaylaştırması programlayabilirsin ve imgeleyerek güçlendirebilirsin.(birde bu kristalleri Ay'ın enerjisini eklersen daha iyi olabilir.)

Kristallerin de önemi var elbette fakat bunlarla çalışamam. Su belki olabilir. Önce su yaparım, bir dahaki sefere de direkt enerjiyi kendime çekerim.

Merak ettiğim bir diğer şey ise her yıldızı veya gezegeni Ay'ı hesap ederek yapsam sıkıntı çıkar mı? Ay çok kapsamlı bir gezegen muhtemelen dünyamızın uydusu olmakla bağlantısı olabilir.

Kahin said:
Güzel, yani mantık gezegenlerden enerji çekmek gibi. Yıldızı görmesen bile hissedip denilen teknikleri evde de yapsan oluyor.

Peki, Geçmiş hayatında ki doğum çizelgen ile bu hayatında ki çizelgen ne kadar benzer olur ortalama? Neden bu hayatta ki çizelgeye bakınca her şeyiyle biz ortaya çıkıyoruz geçmiş hayatta olan çizelgeler resetleniyor mu diyeceğim geçmiş hayatta ki karmayı yok etme çalışması diye bir şey var diyemiyorum. Açıklık getirir misiniz?

Geçmiş hayatta ki bilgileri yeniden öğrenmek için Rün vardı o büyü çalışmasını yapmak için doğru zaman ne zaman?

Sitede ki demon bilgileri Süleymanın kitabından mı alıntı? O kitaba neden spiritüelzm 101 deniniyor, daha eski ve bize ait olan iyi bir kitap yok mu?

Esenlikler,

1- Belirttiğim gibi, Yüksek Rahibe Maxine Dietrich, yıldızların görülebilir olduğu zamanları önermiş ancak bana kalırsa bu daha çok etki gücüyle alakalı olabilir. Kendisi de çok detaya girmemiş, yani burada biraz daha spekülasyon yapmak durumundayım. Yine de diğer çalışmalardaki örneklere bakarak çıkarabileceğimiz sonuç "opsiyonel" olduğu olabilir.

2- Doğum çizelgesi bu hayatınızla ilgilidir. Tabii ki geçmiş hayattan gelen yerleşimler bulunabilir, sonuç olarak buradaki asıl belirleyici nokta "yerleşimden" çok "karmadır". O karmayı gösterecek başka bir yerleşim de çizelgede yer alabilir.

3- Ay, Yengeç'teyken ve büyürken yapabilirsiniz.

4- Tabii ki antik kaynakları da bulabilirsiniz, ancak bunlar da genellikle Yunanistan, Hindistan, Mısır orijinli oluyorlar ve çevirileri de berbat- tabiri caizse "katliam" seviyesinde oluyor. Yüksek Rahip Hoodedcobra666; Hesiodos, Homeros, Platon, Aristoteles gibi kadimlerden gelen bilgilerin güvenilir olduğunu ancak modern dillerde anlaşılmasının güç olduğunu ve çevirilerden ötürü de dikkatli okunması gerektiğini söylemişti.

Demonlar konusuna gelirsek evet, Tanrıları tanımlayıcı bilgiler genel Goetik açıklamalardan oluşuyor ancak bunlar aynı şekilde detaylandırılıyor ve bütün Demonların da kendilerine özel geniş çaplı bilgi içeren sayfaları zamanla eklenecek.

İyi geceler.

Tamamdır teşekkürler. Demek bu yüzden beelzebul'a ilk beelzebub sonra beelzebul denildi... Öyle şeyler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back