Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Astral tapınak hakkında soru

lumerya

New member
Merhabalar fiziksel hayatlarımdaki şartlarımdan dolayı malesef ki gelişimim de zorlanıyorken sitenizde astral tapınak başlığıyla karşılaştım ve bunun hakkında bir sorum olacakdı.
Öncelikle astral boyuta çıktıkdan sonra bu tapınağı istediğimiz herhangi bir yere inşa edebiliyor muyuz yani bu yer belirleme nasıl olacak, hemen yanı başımız olur mu yoksa başka bir alan belirleyerek de yapabilir miyiz? Astral projeksiyon hakkında araştırma yapmaya devam ediyorum fakat deneyimim olmadığı ve boyutu görmediğim için bu kısmı tam olarak kavrayamadım.
Sorum saçma geldiyse kusuruma bakmayın sadece olayı iyice kavramaya çalışırken aklımdaki soru işaretlerini (araştırdığım kaynaklarda bulamadıklarımı) size danışarak en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum, şimdiden teşekkürler:)

Artık bende ciddi ciddi astral projeksiyon yapmayı düşünüyorum artık. Fırsat varken yapayım. Bunun hakkında önerileriniz var mı? Sabahtan akşama kadar meditasyon yapıyorum bu sıralar ama 'nasıl desem' relaks olma haline akşam geçebiliyorum. zihni susturma zor oluyor, hep daha fazla meditasyona ihtiyac duyuyorum. otururken zaten çıkamıyorum bi türlü rahatlayamıyorum, yatarsam hadi çıkarım diyorum, uyuyakalıyorum. susturamıyorum zihni hep sürekli düşünce geliyor. :(

Bu kişinin videolarını çok izledim, siz ne düşünüyorsunuz bu kişi hakkında, söylediği şeyler hakkında doğru şeyler var mı? yalnız bunun sayesinde allakın düşünce formu olduğunua %100 emin oldum bu video sayesinde.

https://www.youtube.com/watch?v=o4NTdonpKAg

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back