Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Çok üstün zekalı olmak

Marlboro

New member
Merhaba, kısa soru: yapılan meditasyonlarla çok üstün zekaya ulaşmak mümkün müdür? Ben çok daha zeki olmak istiyorum da.

Marlboro said:
Merhaba, kısa soru: yapılan meditasyonlarla çok üstün zekaya ulaşmak mümkün müdür? Ben çok daha zeki olmak istiyorum da.

Esenlikler,

Meditasyonlarin zaten zekayı geliştirdiği bilinen bir şey. Belli bir süre meditasyon yapmış birinin, bir çok zeka özelliği geliştiği bilinir. Ha, zekayı geliştirmeye dayalı özel bir meditasyon yok. Şahsi meditasyonlarin hepsi zekanızı ve ruhunuzu geliştirme üzerine.

İyi günler.

Marlboro said:

Bu konuda ayriyeten yardımcı olabilecek Tanrılar var buradan bakabilirsiniz: https://spirituelsatanizm.org/demonlar-a-b/

Marlboro said:

Zekâ/hafıza geliştirme büyüsü yapabilirsin, merkür karesi yapabilirsin.

"MANNAZ" rünü zeka ve hafıza çalışmaları için idealdir.

stayhigh666 said:
Marlboro said:

Günler hakkında defalarca araştırma yapmış biri olarak tam anlamıyla anlamış değilim. Detaylıca anlatabilirseniz mutlu olurum.

Marlboro said:
stayhigh666 said:
Marlboro said:

Rünler hakkında defalarca araştırma yapmış biri olarak tam anlamıyla anlamış değilim. Detaylıca anlatabilirseniz mutlu olurum.

Marlboro said:
Marlboro said:
stayhigh666 said:

Rünler hakkında defalarca araştırma yapmış biri olarak tam anlamıyla anlamış değilim. Detaylıca anlatabilirseniz mutlu olurum.

"Merkür Karesi - Spiritüel Satanizm" https://spirituelsatanizm.org/merkur-karesi/

Zekâ/hafıza geliştirme büyüsü
AUM
mannaz (40x)
" pozitif ve sağlıklı bir şekilde her açıdan zekam ve hafızam kalıcı olarak muhteşem miktarlarda artıyor,güçleniyor ve deha seviyesinde"(9x)
AUM
[Ay ikizlerdeyken yapabilirsin]

Marlboro said:
Marlboro said:
stayhigh666 said:

https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=29&t=64421&p=295097#p295097

https://spirituelsatanizm.org/demonlar-a-b/ bu sayfa aktifmi sorulara yanıt veriyormusunuz

muratd said:
https://spirituelsatanizm.org/demonlar-a-b/ bu sayfa aktifmi sorulara yanıt veriyormusunuz

Esenlikler,

Artık siteden yazılan soruları yanıtlamıyoruz. Sorularınızı forumlar üzerinden bir başlık açarak sorabilirsiniz.

İyi günler.

mrb inisiyasyon yapmak istiyorum bundan önce belli bir süre yapılması gereken bir şey varmı

muratd said:
mrb inisiyasyon yapmak istiyorum bundan önce belli bir süre yapılması gereken bir şey varmı

Esenlikler,

Adanmadan önce sitemizi tabiri caizse "yalayıp yutun". Adanmak istediğinizden emin olun, kafanıza takılan yerleri sorun. Adanma tek seferlik olduğu için öncesinde ne kadar çok (eğer varsa) şüphelerinizi silerseniz o kadar iyidir.

İyi günler.

hiç bir şüpem yok şeytanı tanımadan önce ateisttim benim düşündügüm ve istedigim iyilik hal ve durumu onda buldum istediklerimle örtüşmesi birebir olması beni şaşırttı. hep kafamda dizayn ettigim tanrı modeli yaratıcı modeli böyleydi son bir sorum var neden halen keçi simgesi kullanılıyor sonuçda şeytan keçi degil hakaret degilmi pdf indirdim onda bile keçi simgesi var

muratd said:
hiç bir şüpem yok şeytanı tanımadan önce ateisttim benim düşündügüm ve istedigim iyilik hal ve durumu onda buldum istediklerimle örtüşmesi birebir olması beni şaşırttı. hep kafamda dizayn ettigim tanrı modeli yaratıcı modeli böyleydi son bir sorum var neden halen keçi simgesi kullanılıyor sonuçda şeytan keçi degil hakaret degilmi pdf indirdim onda bile keçi simgesi var

Esenlikler,

Keçi, bir sembolizmdir; ve hayvan olarak da Şeytan için kutsaldır.

Bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

İyi akşamlar.

muratd said:

Söz konusu keçi veya geyik gibi bir boynuzlu hayvan olduğunda boynuzlar erkeksi bir cinsel iktidarı temsil ediyor, aynı doğadaki gibi. Erkek aslanların yelesi gibi, erkek tavus kuşlarının renkli tüyleri gibi. Bir tür taç. Konu taçlar olunca da akla Taç çakra gelmezse olmaz tabii. İngilizce’de horny’nin horn’dan türemesi dile de yansıdığını gösteriyor. Boynuzların farklı kültürlerde görkem, krallık, liderlik ve cinsellikle eşleştiğini görmek beni şaşırtmaz. Cinselliğin düşman programları tarafından tabu haline getirilmesi ama bizim sembolizmini kullanmamız: cinsel enerjinin Magnum Opus’a giden yolda önemi… Taç çakranın devlet kuşu, gerçek taçlar ve Leydi Lilith ilgiliyse beni şaşırtmıştı bu kardeşimizin yazısında, belki zamanınız olunca sizi de şaşırtır. https://ancient-forums.com/viewtopic.php?t=60733

tekrar merhaba şeytan bizden hariç başka neleri yarattı bunu ögrenmek istiyorum tşkler usanmadan insanlara cevap verdiginiz için ☺️

muratd said:
tekrar merhaba şeytan bizden hariç başka neleri yarattı bunu ögrenmek istiyorum tşkler usanmadan insanlara cevap verdiginiz için ☺️
Esenlikler,

Tavus Kuşlarını yarattı.

İyi geceler.

Bu arada, umarım keçi denince aklınıza evcil keçi gelmiyordur. O köleleştirilmiş dolayısıyla da ona göre evrimleşmiş bir tür. Yabani hayatta keçi şöyle bir şey:

İşte türünüz başka bir tür tarafından evcilleştirilince yani köleleştirince nereden nereye geliniyor görüyorsunuz arkadaşlar... Bizim yaptığımız kötü, vegan olalım falan demiyorum yanlış anlamayın. Büyük balık küçük balığı yer, küçük balık olmayın da gerisi size kalmış.

şeytanın kendine ait cezalandırma sistemi varmıdır varsa nasıldır ayrıca sözlerinin oldugu bir kitap varmı varsa nerden bulabilirim

muratd said:
şeytanın kendine ait cezalandırma sistemi varmıdır varsa nasıldır ayrıca sözlerinin oldugu bir kitap varmı varsa nerden bulabilirim

El-Celve (Al Jilwah) var, Şeytan’a tapan Yezidilerin. Ben Yezidilerin kitabın kendisinde de yazdığı gibi kitabı başkalarına öğretmelerinin yasak olması, ezberlemelerinin ve Yezidi olmayanların yanında dile getirmemelerinin emredilmesi, kitabın adının Arapça olması ve yazıya Arapça geçirilmesi sebebiyle Müslüman misyonerler tarafından yazıya geçirildiğini ve kitapta da uyarıldığı gibi değiştirilmiş olmasına karşın dikkatli olmak gerektiğini düşünüyorum ancak illa kutsal kitap istiyorsanız o var. Kitapta bir kitaba gerek olmadan Şeytan’ın takipçilerini yönlendireceği yazıyor.

Pammy said:
muratd said:

El-Celve (Al Jilwah) var, Şeytan’a tapan Yezidilerin. Ben Yezidilerin kitabın kendisinde de yazdığı gibi kitabı başkalarına öğretmelerinin yasak olması, ezberlemelerinin ve Yezidi olmayanların yanında dile getirmemelerinin emredilmesi, kitabın adının Arapça olması ve yazıya Arapça geçirilmesi sebebiyle Müslüman misyonerler tarafından yazıya geçirildiğini ve kitapta da uyarıldığı gibi değiştirilmiş olmasına karşın dikkatli olmak gerektiğini düşünüyorum ancak illa kutsal kitap istiyorsanız o var. Kitapta bir kitaba gerek olmadan Şeytan’ın takipçilerini yönlendireceği yazıyor.

Esenlikler,

Kardeş pammy rica etsem mail adresinizi gönderir misiniz? Size danışmam gereken bir konu var.

İyi günler. ^^

Baroness Blossom said:
Pammy said:
muratd said:

Esenlikler,

Kardeş pammy rica etsem mail adresinizi gönderir misiniz? Size danışmam gereken bir konu var.

İyi günler. ^^

[email protected]

muratd said:

Gördüğüm üzere sürülerde yaşayıp çobanı ne derse yapan koyunlar köleliği, genelde dağlarda ve kırsal yerlerde ya yalnız ya da küçük sürüler halinde yaşayan keçiler özgürlüğü vb. temsil edebiliyor. Durum böyle midir bilmem fakat şeytanın özgürlüğe önem verdiği kesin.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back