Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Çeviri: Fiziksel Şifa İçin Çakra Güçlendirme

Panta Rhei

New member
Bu metin, Joy of Satan Gardiyanı Lydia’nın forumlardaki yazısından çevrilmiştir.

Bu, vakayı anlatmam için bana izin veren ancak burada aktif olmayan bir SS’in sonuçlarıdır.

Yaklaşık bir yıl kadar önce bana bir e-posta gönderip, geçmeyen bir hemoroid sorunu olduğundan bahsetti. İyi durumdaydı, sağlıklı besleniyordu ve hâlen oldukça gençti. Hindistan cevizi yağı fitilleri, elma sirkesi, cadı fındığı, hastalıkla bağlantılı bölgelere (bilekteki bir yer) akupresür/masaj yapma gibi her türlü yolu denedi. Ayrıca, 40, 80 ve 90 günlük periyotlar hâlinde; ruhsal şifa, yüksek tekrarlı Güneş mantraları, Güneş karesi, yüksek tekrarlı Ansuz ruhu özgürleştirme çalışmalarını yaptı.

İki yıl boyunca acı içinde kıvrandı, zamanın çoğunda tuvaleti kullandıktan sonra saatler boyunca dayanılmaz acılar çekti. Tüm bu süreç boyunca şifa çalışmaları, ruhu özgürleştirme çalışmaları, yoga, çigong, her şeyi yapmaya devam etti.

Ona, bu bölgeyi yönetmesi sebebiyle, Temel çakra üzerinde daha fazla çalışmasını tavsiye ettim. Her gün 80 tekrar Sowilo (5 tekrar, Sowilo’nun sayısı) yapmasını söyledim. Bunu 2 hafta boyunca yaptı ve nihayet sorun ortadan kalktı. Ona 40 gün boyunca bunu yapmaya devam etmesini tembihledim. Sorun iyileştiğinde bıraktı… ve tam da tahmin ettiğiniz üzere, bir ay içerisinde nüksetti. Yeniden başlayıp, 40 tekrarı tamamladı, yaklaşık bir yıl geçti ve hâlâ sorun yok.

Sağlık sorunu olan herhangi biri, 40 gün boyunca (gerekirse daha uzun süre) onu yöneten çakra üzerinde daha fazla çalışın.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back