Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Yahudi geni

Mathew__

New member
Esenlikler,

Diğer ülkelerin forumlarına baktığımda satanist olan birinin sonradan yahudi olduğunu(yanlış hatırlamiyorsam 1/15 gibi bir orandı) ve jos'u terk edeceğini okudum. İtalya forumuydu. Satanizm dinine girip adanan biri nasıl yahudi olduğunu anlayamadı. Ayrıca hiç bir şekilde kötü hissetmediğini şeytanı terk etmeyeceğini söylüyor. Kontrollü karşıtlık veya trol olabilir bilmiyorum ama diğer ülkelerdeki kişilerde genlerini çok fazla takıyorlar. Bende adandım,meditasyonları yaptım,rtr yaptım. Yani geliştiğimide hissediyorum ve bunlar olduysa genimde yahudilik yoktur diye düşündüm. O halde burdaki kimse Gen testi yapmadan %100 yahudi olup olmadığını anlayamaz değil mi?

Ek olarak yüksek rahibin
https://whitedeathofislam-deathofcommunism-com.translate.goog/jewish-soul/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=it&_x_tr_hl=tr
Beyaz tohum bir kez kaybolduğunda geriye kalanlar lanetlenecek sözünü tam anlamadım. Tam olarak ne demek istiyor?

İyi akşamlar.

Xad_pies said:
Esenlikler,

Diğer ülkelerin forumlarına baktığımda satanist olan birinin sonradan yahudi olduğunu(yanlış hatırlamiyorsam 1/15 gibi bir orandı) ve jos'u terk edeceğini okudum. İtalya forumuydu. Satanizm dinine girip adanan biri nasıl yahudi olduğunu anlayamadı. Ayrıca hiç bir şekilde kötü hissetmediğini şeytanı terk etmeyeceğini söylüyor. Kontrollü karşıtlık veya trol olabilir bilmiyorum ama diğer ülkelerdeki kişilerde genlerini çok fazla takıyorlar. Bende adandım,meditasyonları yaptım,rtr yaptım. Yani geliştiğimide hissediyorum ve bunlar olduysa genimde yahudilik yoktur diye düşündüm. O halde burdaki kimse Gen testi yapmadan %100 yahudi olup olmadığını anlayamaz değil mi?

Ek olarak yüksek rahibin
https://whitedeathofislam-deathofcommunism-com.translate.goog/jewish-soul/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=it&_x_tr_hl=tr
Beyaz tohum bir kez kaybolduğunda geriye kalanlar lanetlenecek sözünü tam anlamadım. Tam olarak ne demek istiyor?

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Bazı Yahudiler içgüdüsel olarak kafa karışıklığına sahip oluyor ve buraya geliyorlar. Genel olarak meditasyonları uygulamada problemleri oluyor ve JoS içinde sorunlara neden oluyorlar. Yine de, eğer meditasyon ve RTR yaparlarsa, sadece kendilerini çürüteceklerdir.

"Nasıl anlayamadı" sorunuza gelecek olursak... Forumlarda "tanrı" olduğunu iddia eden ve gerçekten kendini buna inandırmış çok sayıda insan gördüm. Bu insanlar nasıl "tanrı olmadıklarını" anlayamadılarsa, aynı şekilde diğerleri de kendilerini kandırıyorlar. Ruhaniyette kabiliyetli veya aklıselim kişiler değiller.

İyi geceler.

Xad_pies said:
Esenlikler,

Ek olarak yüksek rahibin

İyi akşamlar.

Bahsettiğiniz üye genlerini araştırmaya devam ediyor.Açıkçası kendisinin yahudi olduğunu düşünmüyorum.Ki kendisi RTR yapmaya devam edeceğini söyledi.

Bu üye, bu bilgiye nasıl ulaşmış? Salyasını, kanını vs. gönderip test mi yaptırmış?

Spine said:
Bu üye, bu bilgiye nasıl ulaşmış? Salyasını, kanını vs. gönderip test mi yaptırmış?

Esenlikler,

Bilmiyorum ama italya forumuna giderseniz jos'a veda ediyorum gibi bir başlıktı sanırım veya hoşçakal jos tarzı bir şey.

İyi akşamlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back