Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Vitamin hapları ve protein tozları

Esenlikler,

Yüksek Rahibe Shannon, vitamin haplarını öneriyordu. Tabii eğer eksikliğiniz varsa, doktor kontrolünde alın. Protein tozu hakkındaysa kötü bir şey duymadım ancak kendi araştırmanızı yapmanız iyi olabilir.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Yüksek Rahibe Shannon, vitamin haplarını öneriyordu. Tabii eğer eksikliğiniz varsa, doktor kontrolünde alın. Protein tozu hakkındaysa kötü bir şey duymadım ancak kendi araştırmanızı yapmanız iyi olabilir.

İyi akşamlar.

Tamamdır sağolun teşekkürler

Esenlikler

Murat Kazgan ve öğrencileriyle yüzyüze görüştüm, konuştum. Protein tozunun zararının şehir efsanesi olduğunu anlatmışlardı. Detayları hatırlamıyorum 5-6 sene oldu. Bu arada kendilerine ait bir marka yoktu, ticari amaçlı ikna çabası değildi yani. Bilgi alırken muhabbet ederken lafı geçtiğinde anlatmışlardı.

İyi günler.

Baroness Blossom said:
Vitamin hapları ve protein tozları bana zarar verir mi ? Verirse ne tür zararlar verir ?
Vitamin hapları doktor eşliğinde alınabilir.Protein tozları hakkında bilgim yok.

Anatolian Division said:
Esenlikler

Murat Kazgan ve öğrencileriyle yüzyüze görüştüm, konuştum. Protein tozunun zararının şehir efsanesi olduğunu anlatmışlardı. Detayları hatırlamıyorum 5-6 sene oldu. Bu arada kendilerine ait bir marka yoktu, ticari amaçlı ikna çabası değildi yani. Bilgi alırken muhabbet ederken lafı geçtiğinde anlatmışlardı.

İyi günler.

Anladım teşekkürler

Baroness Blossom said:
Vitamin hapları ve protein tozları bana zarar verir mi ? Verirse ne tür zararlar verir ?

Düzgün beslenme ve spor ile birlikte kullandığında protein tozu günlük protein ihtiyacını tamamlamak için iyi bir takviye

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back