Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Türkiye Özelinde Neyi Hedefliyoruz ve Nasıl Başarabiliriz?

Felaxir_

New member
Esenlikler kardeşlerim.

SS'ler olarak hepimizin ortak bir noktada buluştuğu fikirler var. Bu fikirler silsilesinin bir kısmı politikaya da ister-istemez temas ediyor. Dolayısıyla günümüz politikasından ve siyaset teorilerinden tamamen bağımsız değiliz ve olamayız da. Haliyle Türkiye özelinde nasıl bir siyaset teorisinin ve stratejisinin takipçisi olacağımızı kendimize sormak durumundayız.

Sizce nasıl bir siyaset teorisini ve stratejisini takip etmeliyiz? Mevcut sistemin bizi sınırlandırdığı sınırlar içerisinde bir çare üretmeye kalksak, politik partilerimizin ve derneklerimizin içler acısı hali ortada. Memleketin iç meselesi olan göçmen sorununda, azınlıklar sorununda ve hatta iktisadi meselelerde hiçbir siyasi parti ve dernekle tam tamına hemfikir olduğumuzu zannetmiyorum. Kimi göçmenlere karşı gelir fakat Türk-İslam Felsefesini takip eder, kimi İsrail'e kafa tutar fakat Filistin politikasını destekler, vs.

Sistemin sınırlarını zorlayıp en uç noktada kendi bağımsız oluşumlarımızı oluştursak; örneğin Thule Cemiyeti yahut NSDAP gibi, en ufak bir ispiyonculukla hedef gösterilir ve tahrip oluruz (SS Bir Komünite Fikri hususunda bunun tartışmasını açmıştım ve diğer kardeşlerimizin söyledikleri çok yerindeydi, bakabilirsiniz)

Şu halde nasıl bir strateji izlemeli, ne yapmalıyız? Sistemin sınırlarının içerisinde mi, yoksa dışında mı yer almaya kalkmalıyız, yoksa tepkisiz bir şekilde beklemede mi kalmalıyız...Ne düşünüyorsunuz?

Esenlikler,

10 yıllık hedeflerimize sitemiz üzerinden bakabilirsiniz. Zaman gösterecektir.

İyi akşamlar.

Dünya genelinde ne olacağını bile tam kestiremiyorum ama ben bu sessiz devrimin (Türkiye'deki) ilk jenerasyonundan olmanın gururunu taşıyacağım.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back