Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Büyü hakkında sorular-2

Mavercik

New member
1.imajinasyonun büyü çalışmalarında ne kadar etkili yaratıcı bir imgelem kullanmak büyünün başarısını ne denli etkiler

2.Enerji dediğimiz kavram tam olarak nedir bizim ürettiğimiz enerjilermi (bioenrji, Chi vs gibi) yoksa evrende bulunulan enerjilermi biraz karmaşık bir soru olduğundan detaylandırmak istiyorum sitede ölüm büyüsü yaparken mezarlık veya hastane gibi bir yerden gri enerjiyi hedefe yönlendiriyoruz gibi bir örnek mevcut bundan yola çıkarak zenginlik içinde kendimize zengin insanların bulunduğu yerlerden enerji çeke bilirmiyiz.
Çektiğimiz bu enerjiler nasıl üretiliyor neye göre sınıflandırılıyor gezegenlerin enerjisi elementlerin enerjisi gibi kısaca kaç çeşit enerji var ki biz bunları yapacağımız eylemlere göre üretiyor veya yönlendiriyoruz

3.bilinç aşılama yine jos da yer alan bir yazıda bilincimizi canlı veya cansız nesnelere aktara bileceğimizden bahsediyor bu şekilde kişiye kendi düşüncesi gibi düşünce aktarabileceğimizi anlatıyor aynı şekilde 3.üncü gözümüzü kullanarak yine kişiye düşünce ve fikir aktara biliyoruz veya kişiye büyü yaparak enerjiyi manipüle ederek yine yaptırmak istediğimizi yaptıra biliyoruz çeşitlilik bakımından 3 yöntem de çalışıyormu çünkü çok fazla çeşit büyü var ve insan sorgulama yapıyor hangi yöntem doğru diye

Sorular biraz karışık olabilir yazım yanlışları içinde şimdi den özür dilerim bu şekilde bir büyü serisi yapmak istiyorum benim gibi meraklı bir çok arkadaşın olduğuna inanıyorum bilgili arkadaşların değerli cevaplarını bekliyorum.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back