Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Üç tane soru

Kondofos

New member
Esenlikler,

1) Üç büyük din haricinde gelecekte Yahudilerin başka bir ruhani yapı daha oluşturma ihtimali var mı?

2) Düşman programlarına bağlı olanların eninde sonunda yahweh tarafından sömürüldüklerinden olayı yok olup yahweh'e pil olduklarını biliyoruz; peki Ateistler kime pil oluyor?

3) Ana ve alt ırklar ile ilgili açıklayıcı bir vaaz var mı? (Hangi millet hangi ırka mensub vb. konuların açıklandığı.)

Esenlikler,

1- Şimdilik böyle bir şey gözükmüyor ancak ihtimallerden bahsediyorsak, ihtimaller her zaman vardır.

2- Eğer ruhları artık sönme eşiğindeyse belki Yahudiler onları da bir şekilde alıyordur, veya kendilerinden yok oluyor da olabilirler.

3- Hayır, yok. Genel olarak zamanla kafanızda oturacaktır.

İyi akşamlar.

Kondofos said:
Esenlikler,

1) Üç büyük din haricinde gelecekte Yahudilerin başka bir ruhani yapı daha oluşturma ihtimali var mı?

2) Düşman programlarına bağlı olanların eninde sonunda yahweh tarafından sömürüldüklerinden olayı yok olup yahweh'e pil olduklarını biliyoruz; peki Ateistler kime pil oluyor?

3) Ana ve alt ırklar ile ilgili açıklayıcı bir vaaz var mı? (Hangi millet hangi ırka mensub vb. konuların açıklandığı.)
1-Bence mümkün değil, ruhani savaş bu kadar zirveye çıkarken maskeleri kesinlikle düşücek.
2-Ekstra eklemek istiyorum, yahudilerde reenkarne olsada o parazitlerde pil oluyor yahweh e. Ateist bir insan parazitler tarafından alınabilecek kadar yahudi programlamasında uzak o halde muhtemelen yeniden reenkarne olana kadar bekliyor olmalı, biraz ay ın insafına kalıyor. Ama genelinin bildiğim kadarıyla bilinçsiz olduğunu okumuştum. Belki öldüklerinin farkında bile olmayabilirler.
3-Yok ama şuan ki 3 ana ırk dışında yeni hibrit ırklarda oluştu. Açıkçası genetik olarak tekrar düzenleyip ayrı bir ırk olarakmı devam edicekler yoksa ana ırklarınamı saflaşıcaklar bilemiyorum. Hintliler beyaz olurmu gibi merak konusu olan şeyler ama her türlü bizim için en iyisi olacak.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back