Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

tuhaf sorularım 2

satou

Active member
her türün ayrı bir ruhu mu var? mesela insan ruhu, hayvan ruhu demeyelim de inek ruhu, kedi ruhu falan diye ayrılıyor mu? hayvanlar reenkarnasyon gecirir mi? insan ruhu sadece insan bedenine mi reenkarne olabilir? insan ruhunun insan bedenine reenkarne olması icin nasıl sartlar gerekli yani insan bedenini insan bedeni yapan sey ne, dna mı, kromozom sayısı? baska galaksilerde de insan benzeri canlılar varsa oraya reenkarne olabilir miyiz?

Esenlikler,

1- Evet, her türün ruhu vardır. Irkların da aynı şekilde ruhları vardır. Beyaz, Siyah ve Asyalıların farklı ruhları vardır ve sadece kendi ırklarında reenkarne olabilirler. Buradan da anlaşılabileceği üzere, belirleyici etken DNA'dır.

2- Bildiğimiz kadarıyla, buradan ayrılan bir bilim adamı, başka bir gezegende reenkarne oldu. Ancak bu olayın çok sık olabileceğini sanmıyorum. Muhtemelen bu kişi istisnaydı.

O gezegende yaşayabilecek ruhsal kapasitede olduktan sonra ve o gezegendeki tür ile genetik benzerlik yakalandıktan sonra bu dediğiniz, elimizdeki bilgilerle mümkün görünüyor.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

1- Evet, her türün ruhu vardır. Irkların da aynı şekilde ruhları vardır. Beyaz, Siyah ve Asyalıların farklı ruhları vardır ve sadece kendi ırklarında reenkarne olabilirler. Buradan da anlaşılabileceği üzere, belirleyici etken DNA'dır.

2- Bildiğimiz kadarıyla, buradan ayrılan bir bilim adamı, başka bir gezegende reenkarne oldu. Ancak bu olayın çok sık olabileceğini sanmıyorum. Muhtemelen bu kişi istisnaydı.

O gezegende yaşayabilecek ruhsal kapasitede olduktan sonra ve o gezegendeki tür ile genetik benzerlik yakalandıktan sonra bu dediğiniz, elimizdeki bilgilerle mümkün görünüyor.

İyi geceler.

peki bu ruhların aralarındaki fark tam olarak ne? ayrıca ruhun nasıl yaratıldıgını hala anlamadım.

satou said:
peki bu ruhların aralarındaki fark tam olarak ne? ayrıca ruhun nasıl yaratıldıgını hala anlamadım.

Esenlikler,

Her ırkın ruhunun, kendi özel yapısı vardır. Örneğin Siyahilerin ruhu ateş ve toprak üzerinedir, Asyalıların ruhu hava ve su üzerinedir, Beyazlarınki ise dengelidir. Her ruh kendi içinde özeldir, ancak karışma hâlinde genelde kötü taraflar ortaya çıkar. Örneğin Beyaz ile Asyalı karışmasında, çocuğun psikopatlığa varabilecek psikolojik sorunlarla doğma ihtimali daha fazladır (örneğin Meksika).

Bir diğer fark da karakteristikte yatar. Beyazlar daha bireyseldirler, Asyalılar daha toplumcudurlar ve otoriter yönetim yanlısıdırlar.

Anlayacağınız ırkların ruhları bu şekilde ayrı özellikler olacak şekilde yaratılmıştır. Hepsi kendi öz yapıları içinde Magnum Opus'a ulaşabilir ancak karışmış bir kan varsa veya daha da kötüsü, artık yeni bir ırk ruhu ortaya çıkarsa bu kişinin ruhani gelişimini de baltalayacaktır.

Şeytan Baba'nın neden böyle yarattığına gelirsek de, Dünya'nın ikliminden ötürü olduğunu söyleyebilirim. Şeytan Baba, yaratılabilecek tüm yaşamı değerlendirmek istedi ve her coğrafya için (Avrupa, Asya, Afrika) farklı ırklar yarattı ve hepsine de tanrılığa gidecek anahtarlar verdi. En azından kişisel görüşüm bu yöndedir.

İyi günler.

Bright Truth said:
Bir diğer fark da karakteristikte yatar. Beyazlar daha bireyseldirler, Asyalılar daha toplumcudurlar ve otoriter yönetim yanlısıdırlar.

Asyalı genetiği taşıyan Türkiye Türklerinin birilerine biat etme ve herkesin her şeyine dahil olma isteğinden krize girmek üzere olan Kova etkililer ne yapsın şimdi?

İlk özellik Atatürk gibi bir lider olsa tamam ama ne hale getirdiği ortada şu an.

Bright Truth said:
satou said:

Esenlikler,

Her ırkın ruhunun, kendi özel yapısı vardır. Örneğin Siyahilerin ruhu ateş ve toprak üzerinedir, Asyalıların ruhu hava ve su üzerinedir, Beyazlarınki ise dengelidir. Her ruh kendi içinde özeldir, ancak karışma hâlinde genelde kötü taraflar ortaya çıkar. Örneğin Beyaz ile Asyalı karışmasında, çocuğun psikopatlığa varabilecek psikolojik sorunlarla doğma ihtimali daha fazladır (örneğin Meksika).

Anlayacağınız ırkların ruhları bu şekilde ayrı özellikler olacak şekilde yaratılmıştır. Hepsi kendi öz yapıları içinde Magnum Opus'a ulaşabilir ancak karışmış bir kan varsa veya daha da kötüsü, artık yeni bir ırk ruhu ortaya çıkarsa bu kişinin ruhani gelişimini de baltalayacaktır.

Şeytan Baba'nın neden böyle yarattığına gelirsek de, Dünya'nın ikliminden ötürü olduğunu söyleyebilirim. Şeytan Baba, yaratılabilecek tüm yaşamı değerlendirmek istedi ve her coğrafya için (Avrupa, Asya, Afrika) farklı ırklar yarattı ve hepsine de tanrılığa gidecek anahtarlar verdi. En azından kişisel görüşüm bu yöndedir.

İyi günler.

şimdi daha iyi anladım yanıtınız için teşekkürler, size de iyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi geceler.

"Ve sadece kendi ırklarında reenkarne olabilirler."

Adolf Hitler istisna sanırım?

Kondofos said:
"Ve sadece kendi ırklarında reenkarne olabilirler."

Adolf Hitler istisna sanırım?

Esenlikler,

Mısırlılar ve Almanlar, Beyaz Irk'tandır. Reenkarnasyonda önemli olan alt ırklar değil, ana ırklardır.

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Ben Kürt&Türk meleziyim.Babamın annesi has Makedon.
Benim ırkım ne oluyor?

Kendimi bildim bileli herhangi bir kategoriye koyamadım. (Ailemin her iki tarafının siyasi görüşü çok zıttı böyle ikilemde büyüdüm bu nedenden dolayı bir ırka aidiyet hissemedim)

gizlibirvarlık said:
Esenlikler,

Ben Kürt&Türk meleziyim.Babamın annesi has Makedon.
Benim ırkım ne oluyor?

Kendimi bildim bileli herhangi bir kategoriye koyamadım. (Ailemin her iki tarafının siyasi görüşü çok zıttı böyle ikilemde büyüdüm bu nedenden dolayı bir ırka aidiyet hissemedim)

Esenlikler,

Beyaz gibi duruyorsunuz. Orta Doğu'da bildiğim kadarıyla Siyahi etkisi var ancak genel olarak popülasyon, Beyaz olmaya yatkın. Yüksek Rahip Hoodedcobra666, Türkler için çoğu Beyaz, bir kısmı Araplara yakın, çok ufak bir azınlık da Moğollara yakın demişti. Makedonlar ise Beyaz'dır.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back