Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

tuhaf sorularım

satou

Active member
sitede okuduguma gore evreni kimse yaratmadı ve insanlar da diger canlılar gibi kendilinden olustu ve evrimlesti ama Şeytan Babamız ise bu evrimi bilimsel methotlar kullanarak hızlandırdı. peki bu süreçten önce de burçlar var mıydı yani maymun oldugumuz halimizde? mantıken evrenin bir yaratıcısı yoksa güneş sistemimizdeki gezegenler de kendiliginden olustu yani bu da burclar da kendiliginden olustu demek. eger oyleyse bile burclar hakkında detaylı bilgi nasıl elde edildi? ayrıca hayvanların da burcları oldugunu duymustum. sacma bir soru ama hayvanların bir sekilde dogum haritasi cıkarılabilir mi? baska galaksilerde başka türlü gezegenler var ve hepsinin de ayrı bir enerjisi olduguna eminim. peki oradaki canlılara etki eden burç gibi sistemler var mıdır bizimki gibi?

Esenlikler,

Bu, eskiden doğru kabul gören yanlış bir bilgidir. İnsanlığın öncül bir türü yoktur. Doğaya uygun ancak evrim dışında, laboratuvar ortamında yaratıldık.

-----------------------------

1- Evet, devletlerin bile bir doğum çizelgesi vardır. Ancak devletlerde de olacağı gibi, gezegenler; hayvanlarda, insanlarda olduğu gibi çalışmayacaktır. Sonuç olarak her türün ve yapılanmanın ayrı bir limiti ve farklılıkları vardır.

Örneğin, Jüpiter'i çok öne çıkan bir kedi, elbette Jüpiter'in inanç kısmından bir etki almayacaktır. Burada Jüpiter'in üzerinde yaratabileceği etki kısıtlıdır. Örneğin bu kedi aşırı şişman veya büyük boylu olabilir.

2- Evet, varlar.

İnsan sıfırdan mı Tanrılar tarafından oluşturuldu ?
Maymun benzeri Türken tanrılar gelince üst insan olmuştuk hani ? İnsan ruhunu da Tanrılar yarattı diyorsunuz hangisi doğru anlayamadım detaylı anlatır mısınız.

Thersthara said:
Esenlikler,

Bright Truth'un önceden belirttiği gibi zaten dünyada ''insanımsı'' canlılar yaşıyordu. Ancak bu canlıların Epifiz bezleri düzgün şekilde gelişememişti, sonuç olarak da yükselemediler.

Tanrılar ise Dünyanın kendi potansiyelini değerlendirmek istediklerindendir sanırım, dünyadaki bu eski ''insanımsı'' canlıların genetiklerini bir güzel incelediler ve analiz ettiler. Sonra da bu canlıların DNA kalıntıları ve örnekleri ile Nordik DNA'sı kombinlenerek ''İlk insanlar'' yaratıldılar. Tamamen Laboratuvar ortamında yapılmış bir çalışmaydı bu.

Ardından ilk İnsan ruhları yaratıldı. İnsan ırkı da böyle doğmuş oldu.

Kısaca şöyle özetleyeyim:

1. Epifiz bezi tamamen gelişmemiş İnsan benzeri ''Maymun'' türler dünya üzerinde yaşıyor.

2. Tanrılar gelip bu türlerden DNA örnekleri alıyorlar.

3. Bu örnekler hedef alınarak ve kendi Nordik genleri ile birleştirilerek ilk İnsanlar yaratılıyor.

İyi geceler.

Esenlikler,

Yazınızdaki birkaç noktayı iyileştirmek istiyorum. Aslında bu türler yok oldular. Gelen felaketleri hesaplama yetileri yoktu ve tsunamidir, kar fırtınalarıdır, türlü felaketlerdir; bu türleri yok etti. Bu türlerin kalıntılarından genetik alındı mı bilmiyoruz ancak alınmış olması dediğiniz gibi olasıdır.

Nordik genetiği sadece Beyaz Irk'ta bulunur. Aslında tüm ırklar da aynı anda salınmamıştır. İlk prototip, Siyahilerdir. Ardından Asyalılar yaratılmıştır, en son Beyaz Irk, Nordik genetiği de eklenerek yaratılmıştır. Duat'ta farklı ırkların olduğunu biliyoruz. Siyahiler ve Asyalılarda da bu ırkların genetiği olması olasıdır.

İyi geceler.

Anladım teşekkürler.
Ara formların bulunamıyor olmasının sebebi bu mu ?
Evrim nasıl bakıyor buna ?

cevaplarınız icin tesekkur ederim, peki ruh tam olarak nasıl yaratılıyor?

satou said:

Esenlikler,

Bu konuda bir kesinlik bulunmamaktadır. Kimileri ceninde epifiz bezinin gelişmesiyle birlikte eğer reenkarne olacak ruh yoksa yeni ruh oluşur der, kimileri de doğum anında.

İyi günler.

Bright Truth said:
satou said:

Esenlikler,

Bu konuda bir kesinlik bulunmamaktadır. Kimileri ceninde epifiz bezinin gelişmesiyle birlikte eğer reenkarne olacak ruh yoksa yeni ruh oluşur der, kimileri de doğum anında.

İyi günler.

Tanrılara iletişime geçerek insanların kafasındaki bu tarz soru işaretleri çözüme kavuşturulabilir aslında?

Kondofos said:
Tanrılara iletişime geçerek insanların kafasındaki bu tarz soru işaretleri çözüme kavuşturulabilir aslında?

Esenlikler,

Merak eden kişiler tabii ki geçebilirler.

İyi geceler.

satou said:
sitede okuduguma gore evreni kimse yaratmadı ve insanlar da diger canlılar gibi kendilinden olustu ve evrimlesti ama Şeytan Babamız ise bu evrimi bilimsel methotlar kullanarak hızlandırdı. peki bu süreçten önce de burçlar var mıydı yani maymun oldugumuz halimizde? mantıken evrenin bir yaratıcısı yoksa güneş sistemimizdeki gezegenler de kendiliginden olustu yani bu da burclar da kendiliginden olustu demek. eger oyleyse bile burclar hakkında detaylı bilgi nasıl elde edildi? ayrıca hayvanların da burcları oldugunu duymustum. sacma bir soru ama hayvanların bir sekilde dogum haritasi cıkarılabilir mi? baska galaksilerde başka türlü gezegenler var ve hepsinin de ayrı bir enerjisi olduguna eminim. peki oradaki canlılara etki eden burç gibi sistemler var mıdır bizimki gibi?

Maymun mu? İnsanlar maymunlardan evrimleşmedi bu kesinlikle yanlış bir bilgidir.

Alun Brion said:
satou said:

Maymun mu? İnsanlar maymunlardan evrimleşmedi bu kesinlikle yanlış bir bilgidir.

kusura bakmayın aslında biliyorum ama evet haklisiniz "maymunumsu" demem gerekirdi

satou said:
Alun Brion said:
satou said:

kusura bakmayın aslında biliyorum ama evet haklisiniz "maymunumsu" demem gerekirdi

Evrimi baştan araştırmanızı öneririm :)

satou said:

Maymun değil balık demek daha doğru olur.

https://youtu.be/zohMSNpW91k

Anatolian Division said:
satou said:

Maymun değil balık demek daha doğru olur.

https://youtu.be/zohMSNpW91k

ilk kez duyuyorum bunu ama peki, sorgulamayacagım

Bright Truth said:
Thersthara said:
Esenlikler,

Bright Truth'un önceden belirttiği gibi zaten dünyada ''insanımsı'' canlılar yaşıyordu. Ancak bu canlıların Epifiz bezleri düzgün şekilde gelişememişti, sonuç olarak da yükselemediler.

Tanrılar ise Dünyanın kendi potansiyelini değerlendirmek istediklerindendir sanırım, dünyadaki bu eski ''insanımsı'' canlıların genetiklerini bir güzel incelediler ve analiz ettiler. Sonra da bu canlıların DNA kalıntıları ve örnekleri ile Nordik DNA'sı kombinlenerek ''İlk insanlar'' yaratıldılar. Tamamen Laboratuvar ortamında yapılmış bir çalışmaydı bu.

Ardından ilk İnsan ruhları yaratıldı. İnsan ırkı da böyle doğmuş oldu.

Kısaca şöyle özetleyeyim:

1. Epifiz bezi tamamen gelişmemiş İnsan benzeri ''Maymun'' türler dünya üzerinde yaşıyor.

2. Tanrılar gelip bu türlerden DNA örnekleri alıyorlar.

3. Bu örnekler hedef alınarak ve kendi Nordik genleri ile birleştirilerek ilk İnsanlar yaratılıyor.

İyi geceler.

Esenlikler,

Yazınızdaki birkaç noktayı iyileştirmek istiyorum. Aslında bu türler yok oldular. Gelen felaketleri hesaplama yetileri yoktu ve tsunamidir, kar fırtınalarıdır, türlü felaketlerdir; bu türleri yok etti. Bu türlerin kalıntılarından genetik alındı mı bilmiyoruz ancak alınmış olması dediğiniz gibi olasıdır.

Nordik genetiği sadece Beyaz Irk'ta bulunur. Aslında tüm ırklar da aynı anda salınmamıştır. İlk prototip, Siyahilerdir. Ardından Asyalılar yaratılmıştır, en son Beyaz Irk, Nordik genetiği de eklenerek yaratılmıştır. Duat'ta farklı ırkların olduğunu biliyoruz. Siyahiler ve Asyalılarda da bu ırkların genetiği olması olasıdır.

İyi geceler.

Esenlikler.

Dediğinize ve birikiminize güveniyorum. Fakat yine de şunu sormak istiyorum; insan bedenindeki -evrime göre- daha evvel ki ara formlardan bize kalmış olan yirmilik diş, kuyruk sokumu gibi bölgeleri nasıl yorumlayacağız? Sonuçta sahiden de büyük ölçüde işlevini yitirmiş organlar bunlar.

Felaxir_ said:
Esenlikler.

Dediğinize ve birikiminize güveniyorum. Fakat yine de şunu sormak istiyorum; insan bedenindeki -evrime göre- daha evvel ki ara formlardan bize kalmış olan yirmilik diş, kuyruk sokumu gibi bölgeleri nasıl yorumlayacağız? Sonuçta sahiden de büyük ölçüde işlevini yitirmiş organlar bunlar.

Esenlikler,

Kendi düşünceme göre bunun nedeni "doğal sınırlar" içinde kalmaktır. Genetik mühendislik, sadece ruhani bilgi ve doğal sınırların kavranmasıyla gerçekleştirilebilir. Eğer bu sınır aşılırsa, çok daha bozuk bir canlı ortaya çıkabilir. Örneğin Griler, genetik mühendislikte doğal sınırları aştıkları için kendilerini mahvettiler ve Reptilyanlar geldiğinde, zaten bozulmuş bir türken bir de iyice çürüdüler. Bu genetik değişim çılgınlığından önceki Grilerden olan Lord Lucifuge Rofacale, kendi türü ile modern Grileri ayrı tutuyor. Değişimi siz düşünün.

Muhtemelen biz, bu Dünya'nın el verdiği imkânların zaten en iyi hâlinde yaratıldık. Örneğin bahsettiğim yok olmuş türler aslında yok olmasalardı, günümüzde bizim gibi gözükeceklerini hemen hemen düşünebiliriz. Muhtemelen Şeytan Baba da bunu hesaplayarak ona göre bizi yarattı.

Tabii ki bunlar benim kendi tahminlerim ve gerçek nedeni veya Şeytan Baba'nın karar sürecini bilemem.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back