Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

*Güzel* Deneyimlerim

raidenonna

New member
Dün sonunda azda olsa iyileştim.İyileştiğimi hissedir hissetmez meditasyonumu yaptım ve havayı yönlendirdim.Olduğundan daha güçlü yönlendirdiğim için şaşırdım.Ardından Hatha yoga yaptım.Gardiyanımı daha önce çağırmadığım için mum veya tütsü yakmadan çağırdım (Şeytanın teşvik etmesi ile).Yine tam göremedim ve duyamadım ama enerjilerini hissettim.Bugün de 5 tibetli yapmayı planlıyorum (Hathadan sonra).

Thersthara said:
raidenonna said:
Dün sonunda azda olsa iyileştim.İyileştiğimi hissedir hissetmez meditasyonumu yaptım ve havayı yönlendirdim.Olduğundan daha güçlü yönlendirdiğim için şaşırdım.Ardından Hatha yoga yaptım.Gardiyanımı daha önce çağırmadığım için mum veya tütsü yakmadan çağırdım (Şeytanın teşvik etmesi ile).Yine tam göremedim ve duyamadım ama enerjilerini hissettim.Bugün de 5 tibetli yapmayı planlıyorum (Hathadan sonra).

Esenlikler,

İyileşmenize sevindim, moralinizin yerinde olması güzel. Ben de 5 Tibetli yogaya başlamayı düşünüyorum, kolay gelsin.

iyi günler.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. 5 Tibetli yogaya kesinlikle başlayın,eski programımda her gün yapıyordum ve etkileri sizi şaşırtacak.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back