Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Empath

Akay Alaz

Member
Başka birisinin o an nasıl hissettiğini anlamamızın majikal bir yolu var mı? Mesela benim hakkımda neler hissettiğini merak ettiğim biri var diyelim, telepati yapar gibi aramızda bir bağ oluştursam ve enerjilere odaklanırsam anlar mıyım? Bazen meditasyon yaparken ve enerjilerimin yüksek olduğu bir anda onu düşünüyorum ve o an hissetmediğim şeyler hissediyorum, onun duygularıymış gibi. Bir empath gibi nasıl anlarım?

Akay Alaz said:
Başka birisinin o an nasıl hissettiğini anlamamızın majikal bir yolu var mı? Mesela benim hakkımda neler hissettiğini merak ettiğim biri var diyelim, telepati yapar gibi aramızda bir bağ oluştursam ve enerjilere odaklanırsam anlar mıyım? Bazen meditasyon yaparken ve enerjilerimin yüksek olduğu bir anda onu düşünüyorum ve o an hissetmediğim şeyler hissediyorum, onun duygularıymış gibi. Bir empath gibi nasıl anlarım?

Esenlikler.
Işık topu meditasyonu bunu sağlamak için en uygun olanıdır. Hem telepatik olarak herhangi biriyle bağlanmak hemde o kişinin kendi hilserinizmiş gibi hissetmenizi sağlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back