Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

büyü çalışmasıyla ilgili soru

hidan

New member
Merhaba,ben arkadaş çevrem ve grubumun olması için büyü yapacağım ama bazı sorular kafama takıldı

1)Arkadaş grubumun olması için nasıl bir olumlama yapmalıyım
2)Fehu rününü seçtim ama gezegenden emin değilim merkür olduğunu düşünüyorum
3)Eğer merküre göre yapcaksam çalışmayı internette baktığımda şuan merkür gerilmesi var diyor çalışmam boşa gider mi
4)Birde gezegen karelerindeki mantraları kare yapmadan da başka büyü çalışmalarında kullanabilir miyiz

hidan said:
Merhaba,ben arkadaş çevrem ve grubumun olması için büyü yapacağım ama bazı sorular kafama takıldı

1)Arkadaş grubumun olması için nasıl bir olumlama yapmalıyım
2)Fehu rününü seçtim ama gezegenden emin değilim merkür olduğunu düşünüyorum
3)Eğer merküre göre yapcaksam çalışmayı internette baktığımda şuan merkür gerilmesi var diyor çalışmam boşa gider mi
4)Birde gezegen karelerindeki mantraları kare yapmadan da başka büyü çalışmalarında kullanabilir miyiz

Esenlikler,

1- "Pozitif, sağlıklı ve kalıcı olarak sosyal çevrem genişliyor." olabilir. Tekrar olarak da 10 tekrar yapabilirsiniz.

2- Rün olarak Fehu yerine Wunjo ile Ehwaz'ı kullanabilirsiniz sanırım. Ansuz'u da kullanabilirsiniz ancak Wunjo'yu mutlaka öneriyorum. Wunjo'nun yanına Ansuz, Ehwaz iyi gidebilir. Fehu biraz daha güçle alakalı. Evet saygınlık sağlıyor ancak dostluk denilince akla daha çok iletişimi yönetmesinden ötürü Ansuz ve dostlukları mühürlemesinden ötürü Ehwaz geliyor.

3- Merkür, iletişimi yönettiği için evet, kötü etkileyecektir. 9 Şubat'ta Merkür ilerliyor olacak ve Ay da İkizlerde olacak. Sizin için güzel bir tarih yani. O gün çalışmaya başlayabilirsiniz. Merkür saatlerinde çalışmaya başlayın ve devam ettirirken de Merkür ya da Venüs saatlerinde devam ettirin (Merkür daha iyidir).

4- Evet, kullanabilirsiniz. Ancak kare yapmasanız bile gezegensel mantralar, enerjiyi gezegenden çektiği için düşüşte ya da zararlı olduğu burçta olmadığından emin olmanız iyi olabilir. Sonuç olarak gezegenin doğasını etkiliyorlar.

İyi günler.

Gezegenlerin büyüde kullanım şekli büyünün konusuna bağlı olarak herhangi bi gezegenin ilerlediği tarihte yapılması mı?

Gezegen saatleri ve gezegenlerin gerileyip ilerlediğini anlamamız için olan bir yazı/uygulama/site var mı?

×666 said:
Gezegenlerin büyüde kullanım şekli büyünün konusuna bağlı olarak herhangi bi gezegenin ilerlediği tarihte yapılması mı?

Gezegen saatleri ve gezegenlerin gerileyip ilerlediğini anlamamız için olan bir yazı/uygulama/site var mı?

Esenlikler,

1- Evet, buna dikkat edilmesi gerekir. Diğer bir etken de Ay'dır. Örneğin aşk büyüsü yapmak istiyorsanız Ay'ın büyümesi, Venüs'ün gerilemede olmaması ve Ay'ın yapacağınız büyüyle ilgili bir burçta olması (örneğin Terazi, Yengeç, Aslan) önemlidir.

2- Bunu genellikle tüm astroloji servisi sunan siteler gösterir. JoS-Astro da gösteriyor. JoS-Astro ya da başka bir astroloji sitesine giriş yapın, hemen hemen hepsinin giriş sayfasında gezegenlerin anlık konumları bulunur, gerilemede olan gezegenlerin yanında da "R" harfi bulunur.

Gezegensel saatler içinse yine "planetary hours" yazarsanız bir sürü site karşınıza çıkacaktır.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back