Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Enerji bölünmesi ve bazı sorular

Druid of the Truth

New member
Thersthara said:
Esenlikler,

Aynı anda birkaç büyü ile uğraşmak enerjimizi bölüyor ve aldığımız verimi azaltıyor bunu biliyorum.
Peki gezegensel kareler buna dahil mi? Gezegensel karelerde kendimiz çok bir şey yaptığımız yok, numeroloji ve o gezegenin mantraları ile bütün enerjiyi o gezegenden kendimize çekiyoruz. Bu bizim enerjimizi böler ve aldığımız verimi azaltır mı?

Bu yıl dişimi çok sıkmak ve gelişimimde ilerlemek istiyorum, kendime koyduğum hedeflerim var. Dolayısıyla bu yıl zamanım oldukça bütün kareleri yapmak ve hepsinde de uğraşmak istiyorum. Bu enerjiyi böler ve etkilerini azaltır mı?

Onun dışında diğer sorularımı da tek bir başlık altında sormak istedim çok fazla başlık açmaya utanıyorum :p

Ruhun kanatları astral olarak her şekilde gözükebilir mi? (Demek istediğim kuş, yarasa, kelebek kanatları şeklinde vs.) Biliyorum ruhun kanatları o tarz bir şey değil, ruhun özgürlüğü ve gücüyle alakalı fakat Venüs yerleşimlerim sağolsun estetik olarak biraz takıntılı biriyimdir. :)

Ruhun kanatlarını güçlendirmek için herhangi bir mantra var mı? Sadece ordan enerji solumak ve açıldıklarını imgelemek yetersizmiş gibi geliyor. Ruhun kanatlarını yöneten bir gezegen var mı? hangi gezegensel kare ile ruhun kanatlarını güçlendirebilirim?

Karelerde enerjiyi direk gezegenden çekersin,sendeki enerji azalmaz.Dolayısıyla günde birkaç kare yapmak enerjiyi bölmeyecektir.Ancak karaler arasında 30 dk olsun,enerji karışmasın diye.Negatif karmayı kırmadan yapmak da zararlı olabiliyormuş diye biliyorum.

SaTaNaMa mantrası ruhun her bölümü için titretilebilir diye biliyorum (ki mantıken öyle,Şeytanın ismi ve bedeni gençleştiren bir mantra.Pozitif olan her şeyde kullanılabilir sanırım).Kanatlarda da kullanılabir sanırım

Thersthara said:
Esenlikler,

Aynı anda birkaç büyü ile uğraşmak enerjimizi bölüyor ve aldığımız verimi azaltıyor bunu biliyorum.
Peki gezegensel kareler buna dahil mi? Gezegensel karelerde kendimiz çok bir şey yaptığımız yok, numeroloji ve o gezegenin mantraları ile bütün enerjiyi o gezegenden kendimize çekiyoruz. Bu bizim enerjimizi böler ve aldığımız verimi azaltır mı?

Bu yıl dişimi çok sıkmak ve gelişimimde ilerlemek istiyorum, kendime koyduğum hedeflerim var. Dolayısıyla bu yıl zamanım oldukça bütün kareleri yapmak ve hepsinde de uğraşmak istiyorum. Bu enerjiyi böler ve etkilerini azaltır mı?

Onun dışında diğer sorularımı da tek bir başlık altında sormak istedim çok fazla başlık açmaya utanıyorum :p

Ruhun kanatları astral olarak her şekilde gözükebilir mi? (Demek istediğim kuş, yarasa, kelebek kanatları şeklinde vs.) Biliyorum ruhun kanatları o tarz bir şey değil, ruhun özgürlüğü ve gücüyle alakalı fakat Venüs yerleşimlerim sağolsun estetik olarak biraz takıntılı biriyimdir. :)

Ruhun kanatlarını güçlendirmek için herhangi bir mantra var mı? Sadece ordan enerji solumak ve açıldıklarını imgelemek yetersizmiş gibi geliyor. Ruhun kanatlarını yöneten bir gezegen var mı? hangi gezegensel kare ile ruhun kanatlarını güçlendirebilirim?

Enerji çekmek de enerji tüketir. Ruhaniyetin kendine has çok farklı bir "mekaniği" var, yani "biz çok bir şey yapmıyoruz, enerji çekiyoruz." mantığı işlemez. Bu konuda tavsiyem harmonileri gözetlemek olur. Güneş Karesini ve Satürn Karesi'ni aynı anda yapmak mantıklı bir hareket olmaz. Harmoni yaratacak şeyleri birleştirin. Sadece enerji odağında değil; zihinsel, fiziksel vb... şekilde düşünmek gerek, enerjiniz bölünmezse odağınız bölünür. Tavsiyem ayrı ayrı iyi odaklanarak yapmak.

Ben de kanatlarımı kelebek kanadı gibi görüyorum. Olabilir böyle şeyler. Bir hava elementi rününü veya sanskritçe "Vayu" kelimesini kullanabilirsiniz. Vayu işe yarar mı bilmiyorum. Hava anlamına geliyor. Aynı zamanda kalp çakrasına kullandığınız tüm mantraları kanatlara da kullanabilirsiniz.

Thersthara said:
Esenlikler,

Gezegensel kareler kişiden enerji almak şöyle dursun enerjiyi direkt gezegenlerden çektiği için yorucu veya tüketici değildir. Aynı zamanda bu sebepten ötürü tekniği tam doğru uygularsanız edineceğiniz etki veya başarı da kesinlikle sadece kendi gücünüzle sınırlı değildir. Uygulanılan şartlara göre gerçekten “astronomik” sonuçlar elde edilebilir.

Kaynak:
https://spirituelsatanizm.org/gezegensel-kareler-kullanimi/

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back