Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Gri aura ve "öteki tarafa göçtürme büyüsü"

Peace of the Dark

New member
Bu söyleyeceğim biraz kırıcı olabilir ya da tepki çekebilirim ama bu anlattığınız tartışma, bana bir ergen atışması gibi geldi.

Bence bunun için büyü yapmayın ve insanlarla öldürür müyüm, öldüremez miyim gibi tartışmalara girmeyin. Doğru olmayan kişilere de Tanrılardan ve Spiritüel Satanizmden bahsetmeyin.

Söylediğim kötü niyetle anlaşılmasın lütfen. Bir gün, ben de bu kadar saçmalarsam beni de aynı şekilde uyarın.

Esenlikler,

Eğer bu kişi ailenizden birisiyse bu çalışmayı yapmanızı kesinlikle önermiyorum. Aile bireyleriyle olan bağlar çok güçlüdür ve size de sekebilir.

Eğer ailenizden değilse de Tanrılar size yardım eder mi bilmiyorum ancak kendiniz de deneyebilirsiniz. Yine de ölüm büyüsü gibi şeyler çok kolay değildir, tüm hayat enerjisini tüketiyorsunuz sonuç olarak ve düzenli bir öfke gerekiyor. Kırmızı enerjilerle öfkenizi diri tutun eğer niyetliyseniz. Ayrıca o kişinin doğum haritasını biliyorsanız Satürn 1. evine ya da çizelge yöneticisine sert bir açı yaptığı zaman büyüyü uygulayabilirsiniz.

Ancak diğer kardeşimizin de belirttiği gibi, gerçekten buna değer mi öncesinde sorgulayın. Bir SS'in vakti çok önemlidir.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Eğer bu kişi ailenizden birisiyse bu çalışmayı yapmanızı kesinlikle önermiyorum. Aile bireyleriyle olan bağlar çok güçlüdür ve size de sekebilir.

Eğer ailenizden değilse de Tanrılar size yardım eder mi bilmiyorum ancak kendiniz de deneyebilirsiniz. Yine de ölüm büyüsü gibi şeyler çok kolay değildir, tüm hayat enerjisini tüketiyorsunuz sonuç olarak ve düzenli bir öfke gerekiyor. Kırmızı enerjilerle öfkenizi diri tutun eğer niyetliyseniz. Ayrıca o kişinin doğum haritasını biliyorsanız Satürn 1. evine ya da çizelge yöneticisine sert bir açı yaptığı zaman büyüyü uygulayabilirsiniz.

Ancak diğer kardeşimizin de belirttiği gibi, gerçekten buna değer mi öncesinde sorgulayın. Bir SS'in vakti çok önemlidir.

İyi geceler.
Esenlikler,

Bu dediğinize göre yükselen oğlaklara bu tarz büyüler daha mı kolay geçer?

Alena666 said:
Esenlikler, umarım iyisinizdir. Bugün kötü bir olay yaşadım. Öldürülmekle ve şiddetle tehtid edildim. Ayrıca o kişi Tanrılarımıza ağıza alınmayacak küfürler etti. Her şeyi geçtim hakaretlere dayanamadım. Kişi bana ona büyü yapmam, hatta "öteki tarafa göçtürmem" hakkında izin verdi ve yapmam için çok uğraştı. Maalesef polise gidemem. Çünkü sinirli olduğum için bende hakaret ettim ve tehtid ettim. Ama bence bu kendini korumak. İznimi de aldığıma göre yapabilirim değil mi? Bence çok etik. Standart ayin yapacağım ve Şeytan babamızdan yardım etmesini isteyeceğim. Onun yanında gri aura çalışması yapacağım ama kafamda bir niyet yok. Örnek verebilir misiniz, nasıl programlamalıyım? Biraz hastayım ve birkaç gündür medilerim düzensizleşti. Yakın bir zamana denk geliyorsa yapsam sıkıntı olur mu? Çok gelişmiş sayılmam ama çok sinirliyim. Ya da elinizde bulunan bir "hakkın rahmetine kavuşması" büyüsü var mı? Çevirilmemiş ise İngilizce de olur fark etmez. Maalesef aradım ama bulamadım. Tırnak içine aldığım şeyler kurallar gereğidir. Ne olur ne olmaz öyle yazmak istedim. İyi günler dilerim.
Esenlikler,

Tehdit vs. gibi şeyler göz korkutmadan başka bir şey değil, hiçbir şey gelmez elinden. Hele ki Tanrılarımız varken. O yüzden böyle değersiz insanlara vakit harcamayın, ve anlık duygularla kararlar almayın. Yarın veya başka bir gün sakin kafayla oturup düşünün.

İyi geceler.

Konudan bağımsız olacaktır fakat soruyorum, gezegensel kare(örneğin satürn)ile birine karşı negatif büyü yapalirimiyiz?

Mugetsu said:
Konudan bağımsız olacaktır fakat soruyorum, gezegensel kare(örneğin satürn)ile birine karşı negatif büyü yapalirimiyiz?

Esenlikler,

Evet yapabilirsiniz, ancak dikkatli olun. Satürn enerjileri zaten şu sıralar güçlü, üstüne bir de böyle bir amaçla yapacaksanız korunmanıza, temizlenmenize dikkat edin ve Satürn'e ait negatif karmanızın olmadığına emin olun.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Mugetsu said:

Esenlikler,

Evet yapabilirsiniz, ancak dikkatli olun. Satürn enerjileri zaten şu sıralar güçlü, üstüne bir de böyle bir amaçla yapacaksanız korunmanıza, temizlenmenize dikkat edin ve Satürn'e ait negatif karmanızın olmadığına emin olun.

İyi geceler.
Şimdi anladım şu sıralar neden çok sıkıntı çektiğimi zararlı olan gezegen satürn, bana rahatlıkla etkisini hissetiriyor.muhtelemen de negtatif karmam vardır.Yinede çok dikkatli davranıp bu işi yapabilirim.

Alena666 said:
Esenlikler, umarım iyisinizdir. Bugün kötü bir olay yaşadım. Öldürülmekle ve şiddetle tehtid edildim. Ayrıca o kişi Tanrılarımıza ağıza alınmayacak küfürler etti. Her şeyi geçtim hakaretlere dayanamadım. Kişi bana ona büyü yapmam, hatta "öteki tarafa göçtürmem" hakkında izin verdi ve yapmam için çok uğraştı. Maalesef polise gidemem. Çünkü sinirli olduğum için bende hakaret ettim ve tehtid ettim. Ama bence bu kendini korumak. İznimi de aldığıma göre yapabilirim değil mi? Bence çok etik. Standart ayin yapacağım ve Şeytan babamızdan yardım etmesini isteyeceğim. Onun yanında gri aura çalışması yapacağım ama kafamda bir niyet yok. Örnek verebilir misiniz, nasıl programlamalıyım? Biraz hastayım ve birkaç gündür medilerim düzensizleşti. Yakın bir zamana denk geliyorsa yapsam sıkıntı olur mu? Çok gelişmiş sayılmam ama çok sinirliyim. Ya da elinizde bulunan bir "hakkın rahmetine kavuşması" büyüsü var mı? Çevirilmemiş ise İngilizce de olur fark etmez. Maalesef aradım ama bulamadım. Tırnak içine aldığım şeyler kurallar gereğidir. Ne olur ne olmaz öyle yazmak istedim. İyi günler dilerim.

Şey tahminen abin veya kendini açık ettiğin herhangi birisi sanırım yani geçmiş olsun ama merak etmeyin o ağzından köpükleri olan kişiyle aranıza mesafe koyun tabi bu aile bireyinizse oldukça zor olucak (hatta neredeyse imkansız) yani bol şans ve tanrılardan yardım isteyin çok geç olmadan yoksa benimle aynı duruma düşerseniz ve bu olduğunda derdinizi anlatabileceğiniz kimse olmaz anlattığınız zamanda "aman klasik ergen" cümlesiyle etiketlenirsiniz ve eğer elinizden teknolojik eşyalar alınırsa daha kötü olur sınıf arkadaşlarınızdan daha zeki olmanıza rağmen teknolojiği rahat bir şekilde kullanamazsınız ve her zaman için güçlü durmanız lazım asla yılmamalısınız tabi güçsüz düşüp aşırı duygusal bir gün geçireceğiniz bir zaman olucak bu olduğunda sizi bu duruma düşüren kişiye öfke nefret kin besliyeceksiniz ve bu durumda olduğunuzdan dolayı çok hüzünlü ve üzgün hissedeceksiniz bu olduğunda gece herkes uyuyana kadar sabredin sonrasın duygunuzu dışarı vurun ama ortalığı dağıtmayın tercihen bir yastığı yüzüne koy ve hıçkıra hıçkıra ağla ve bu anlattığım durum örüntü halinde devam ediyor haberin olsun ve bu durumunuzdan çıkardığımız dersi söyliyim hiçbir müslümana yahudilerce oluşturulmuş programlardaki insanlara ve yahudiler tarafından yozlaşmış olan akımlardaki insanlara güvenemezseniz misyonerlik yapmak şuan oldukça kötü ve hatta misyonerlik yapmak yerine RTR ve meditasyon yapın insanların pek çoğu şuanda uykuda ve onlara gerçeklerden bahsetmeniz rüyalarının son bulması demek ve hiç kimse rüyalardan vazgeçip gerçekleri görmek istemez lütfen bir daha ki sefer daha dikkatli olun

İyi günler

Alena666 said:
Peace of the Dark said:
Bu söyleyeceğim biraz kırıcı olabilir ya da tepki çekebilirim ama bu anlattığınız tartışma, bana bir ergen atışması gibi geldi.

Bence bunun için büyü yapmayın ve insanlarla öldürür müyüm, öldüremez miyim gibi tartışmalara girmeyin. Doğru olmayan kişilere de Tanrılardan ve Spiritüel Satanizmden bahsetmeyin.

Söylediğim kötü niyetle anlaşılmasın lütfen. Bir gün, ben de bu kadar saçmalarsam beni de aynı şekilde uyarın.

Yok canım ne kötü niyeti böyle bir şeyi zaten düşünmem. Karşımda ki kişi yaşı büyük olsada ciddi anlamda ergen biri. Ne kadar konuyu kapamaya çalışsamda hakaretlere devam etti. Ben de zamanımı böyle kişilerle harcamamam gerektiğini biliyorum ama sabrım bir yere kadar. Zaten Spiritüel satanizmden bahsetmedim, çok karışık bir konu. Neyse, yorumun için teşekkür eder, İyi günler dilerim ^^
Yanlış anlamamanıza sevindim. Dediğiniz gibi, yaşı fark etmeksizin bu tipte olan çok insan var. Suç işleyen herkes, hak ettiği cezayı çekmeli kesinlikle, buna ben de katılıyorum.

Ancak okuma yazma bilmeyen birisi, bir cümleyi okuyamadı diye yargılanırsa saçma olmaz mı? Bunu benzetme olarak söyledim. Bazı insanların zihni o kadar kirlenmiş ki ve enerjisel olarak da yoğun kilitler mevcut, o yüzden her insan kendi durumuna göre yargılanmalı bence.

Biz kendi bakış açımızdan baktığımız için, olaylara tam anlamıyla adil ve doğru bir karar veremiyoruz şimdilik.

Birisine öldürmek ya da zarar vermek amacıyla uygulanan büyülerde ekstra dikkatli olmamız gerektiğini düşünüyorum. Hatta bu dikkat biraz daha iyimser bir yaklaşım olarak arttırılabilir.

Çünkü bugün cezasını çekmeyen, yarın da çekebilir. Ama bizim vereceğimiz yanlış bir karar, bir pişmanlık olarak uzun süre yakamızı bırakmaz.

Bu yüzden Tanrılarla iletişimimiz oldukça netleşene kadar dikkatli olmak bizim yararımıza olur.

Alena666 said:
Peace of the Dark said:
Alena666 said:
Yok canım ne kötü niyeti böyle bir şeyi zaten düşünmem. Karşımda ki kişi yaşı büyük olsada ciddi anlamda ergen biri. Ne kadar konuyu kapamaya çalışsamda hakaretlere devam etti. Ben de zamanımı böyle kişilerle harcamamam gerektiğini biliyorum ama sabrım bir yere kadar. Zaten Spiritüel satanizmden bahsetmedim, çok karışık bir konu. Neyse, yorumun için teşekkür eder, İyi günler dilerim ^^
Yanlış anlamamanıza sevindim. Dediğiniz gibi, yaşı fark etmeksizin bu tipte olan çok insan var. Suç işleyen herkes, hak ettiği cezayı çekmeli kesinlikle, buna ben de katılıyorum.

Ancak okuma yazma bilmeyen birisi, bir cümleyi okuyamadı diye yargılanırsa saçma olmaz mı? Bunu benzetme olarak söyledim. Bazı insanların zihni o kadar kirlenmiş ki ve enerjisel olarak da yoğun kilitler mevcut, o yüzden her insan kendi durumuna göre yargılanmalı bence.

Biz kendi bakış açımızdan baktığımız için, olaylara tam anlamıyla adil ve doğru bir karar veremiyoruz şimdilik.

Birisine öldürmek ya da zarar vermek amacıyla uygulanan büyülerde ekstra dikkatli olmamız gerektiğini düşünüyorum. Hatta bu dikkat biraz daha iyimser bir yaklaşım olarak arttırılabilir.

Çünkü bugün cezasını çekmeyen, yarın da çekebilir. Ama bizim vereceğimiz yanlış bir karar, bir pişmanlık olarak uzun süre yakamızı bırakmaz.

Bu yüzden Tanrılarla iletişimimiz oldukça netleşene kadar dikkatli olmak bizim yararımıza olur.

Haklısın, adil bir seçim yapacak ya da cezasını verecek kişi ben değilim. Zaten o kafayla çok yaşamaz.

"Ancak okuma yazma bilmeyen birisi, bir cümleyi okuyamadı diye yargılanırsa saçma olmaz mı? " O bilerek okumayı öğrenmek istemiyor. Yüzüne vurunca kuduruyor. Bir melez y*hudi olduğunu düşünüyorum. Bütün özellikleri uyuyor.

Neyse, zaten vaktimi daha yararlı şeylere harcayacağım. Önerilerin için teşekkür eder, iyi günler dilerim.
Size katılıyorum, bazı centiller gerçekten suçlu konumunda ama demek istediğim şuydu. Dünyada şu an ibrahimi bir enerji ağı var ve bu ağdan herkes etkileniyor, herkesin etkilenme düzeyi de farklı. Kim ne kadar etkileniyor, kim ne kadar seçim şansına sahip, tam olarak bilemediğimizden ötürü, kim ne kadar suçlu, onun da yorumlamasını yapmak bizim için tamamen karmaşık bir konu. İşin içine bir de önceki hayattan kalma karma etkileri de giriyor.

Benim hayatımda bizzat tanıdığım insanlar var. Bunlar oldukça normal ve iyi denilebilecek kişiler. Ancak bu isl*m konusu falan açıldığında, bana karşı kızmayıp, bana hak verseler bile o enerji ağı etkisini oldukça gösteriyor. İnsanlar korkutulmuş ve aptallaştırılmış. Bizim yapabileceğimiz tek şey şu anlık RTR yapmak.

Kara büyü konusundaysa seçim sizin. Ama ben yine de ileride bir pişmanlık oluşmaması adına gerçekten ciddi konularda yapılması taraftarıyım.

Alena666 said:

Bu kadar soru sorduguna gore zaten cok deneyimli degilsin gibi (öyle gorunuyor) . Boyle buyuler zordur ve uzun zamanda etki eder . Zaten hastasın enerjin de düşük iyice sıkıntıya girersin . En iyisi o kişiyi (sanaldaysa) engelle ve (istersen) kendinden uzak tutmak için bir demondan yardım iste.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back