Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Satanist propaganda için

ya1qu3aq

New member
Esenlikler dilerim🖤
Öncelikle belirtmek isterim ki, hakikat için savaşmak onurdur!
Gelelim mevzuya.
Ben Azerbaycanlıyım. Bildiğiniz gibi, Azerbaycan'da Satanizmi doğru tanımlayacak tek bir kaynak bile yok. Amacım JOStaki yazıları İngilizceden ve ya Türkiye Türkçesinden çevirerek bir site ve ya blogda paylaşmak.
Belirtmek isterim ki, Rus, İngiliz, Türkiye Türkçesi, Fars ve Arapça mükemmel biliyorum. Şu an freelancer olarak İngiliz ve Farsça çevirmenlik yapıyorum. Yani yeteneğime güveniyorum.
Sorum şu, bunun için JOS-dan her hangi yetkiliden izin almam gerekir mi?
Aydınlatırsanız sevinirim.
İyi akşamlar.

Esenlikler,

İzin almanız gerekmiyor ancak hem yetkililerden hem de forumlarda eğer varsa Azerbaycanlı kardeşlerimizden yardım almak için şu forumda "Azerbaijani Translation Thread" adında bir başlık açmak isteyebilirsiniz. Yolunuzda, Tanrılara ve halkınıza hizmetinizde başarılar dilerim!

İyi geceler.

ya1qu3aq said:

Esenlikler,

Azerbaycan taraflarında da spiritüel satanizmin yayılması harika olur. Türkiye Türkçesi ile Azerbaycan Türkçesi birbirlerine çok yakınlar dolayısıyla muhtemelen bizim sitemize uğrayan bir azerbaycanlı da fazla sıkıntı çekmeden yazılarımı okuyabilecektir. Ama her zaman insanın ana dilinde yazılanlar daha anlaşılır olacaktır.
İstediğiniz siteyi kurduğunuzda her zaman ziyaretçilernizi bu foruma yönlendirebilirsiniz, üyelerimiz sorularını cevaplayacaktır.
Ayrıca diğer türki ülkelerin konuştuğu dilleri de biliyorsanız o ülkeler için de siteler oluşturabilirsiniz.

Öncelikle, güzelce tasarlanmış bir site kurman gerekiyor. Bunu wix, wordpress vs. gibi kodsuz site kurmaya yardımcı olan yerlerden de yapabilirsin, kodlama biliyorsan kendin de yapabilirsin. Önemli olan sitenin olabildiğince sade, güzel ve çekici gözükmesi. Bizim site wordpress ile oluşturulmuş, ama tasarımları açıkçası gereksiz komplike geliyor bana fakat sitenin asıl sahibi Yüksek Rahip olduğu için değişiklik yapmak zor oluyor.

Sonra da içeriği oluşturman gerekiyor. Doğrudan bizim sitede olan yazıları alıp azerbaycan türkçesine çevirebilirsin, sorun yok.
Hatta direkt öyle yap, baştan ingilizcesinden çevirmek zaman kaybı olur bizim çevrdiğimiz birşeyi.

En sonunda da sitenin haberdar olmayan insanlar tarafından bulunabilir olduğunu kesinleştirmen lazım. Amacımız ss olmayanlara ss'liği öğretmek sonuç olarak. Bu nasıl yapılır bende bilmiyorum sen bir yolunu bulursun.

İyi çalışmalar!

Esenlikler,yaa ne hoş tesadüf ben de Azerbaycanlıyım. Yaklaşık 1 yıldır bu siteyi buldum. Ayrıca Şeytan babaya adandım. Tanrılarımızı çooook seviyorum. Kendim meditasiyon da yapıyorum ve faydasını görüyorum. Bu arada bir şey sormak isterim ben adanmamı yaparken duayı türkce okudum bunda bir sorun olmaz değilmi?
Hepinize iyi günler dilerim♥

Tina666 said:
Esenlikler,yaa ne hoş tesadüf ben de Azerbaycanlıyım. Yaklaşık 1 yıldır bu siteyi buldum. Ayrıca Şeytan babaya adandım. Tanrılarımızı çooook seviyorum. Kendim meditasiyon da yapıyorum ve faydasını görüyorum. Bu arada bir şey sormak isterim ben adanmamı yaparken duayı türkce okudum bunda bir sorun olmaz değilmi?
Hepinize iyi günler dilerim♥

Esenlikler,

Hayır, sorun olmaz. Tanrılar her dili bilir. Aramıza hoş geldiniz! Tanrılık/tanrıçalık yolunuzda başarılar dilerim!

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back