Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Fazla Hatha Yoga ?

Luna Invictus

New member
Henüz kundalini yoga yapmaya başlamadım. Gün içerisinde sabah zorunlu olan dışında en az 1 saat arayla kafama estiği zaman hatha yoga yapıyorum, aşırı zevk veriyor. Kundalini yapmaya başladığımda ise sabahtan akşama kadar 1 2 saat arayla yine yapsam akşam da kundalini yi yapıp yatsam bu bir soru teşkil eder mi ?

Luna Invictus said:
Henüz kundalini yoga yapmaya başlamadım. Gün içerisinde sabah zorunlu olan dışında en az 1 saat arayla kafama estiği zaman hatha yoga yapıyorum, aşırı zevk veriyor. Kundalini yapmaya başladığımda ise sabahtan akşama kadar 1 2 saat arayla yine yapsam akşam da kundalini yi yapıp yatsam bu bir soru teşkil eder mi ?

Ben de gün içinde fazla Hatha Yoga yapıyorum, gayet iyi de oluyor. Sorun olmaz ama Kundalini Yoga'yı fazla kaçırmamak gerek. Özellikle libidonuz yüksekse.

Luna Invictus said:

Uluslar arasında maksimum verim için 12 saat bırakın . Yogayı çok fazla yapmak dengesizliğe neden olabilir.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back