Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

RTR'ı Yanlış mı Yapıyorum ?

Luna Invictus

New member
Koruma Aurası yapıyorum, 666 enerji yükseltmesi yapıyorum, Şeytan'a invokasyon yapıyorum, nihai rtr yapıyorum ve sayfada bahsi geçen her bir harfi 9 kere titretip üzerlerini karalıyorum ardından tetragrammatonu öldürme yapıyorum yine aynı şekilde ve yahu savunmasını paramparça etmeyi yapıp ka at yapıyorum bu saydığım şeylerin hepsi toplam olarak 60 dakika sürdü bir şeyi yanlış mı yapıyorum yoksa normalde böyle mi ?

Ayrıyeten bir sorum daha olacaktı sitede adanma sayfasındaki yazıyı okurken yorumlarda adanma işlemi bittikten sonra çoğumuzunda mum eriyip bitene kadar satanik enerjileri hissetmeye ve odaklandığımız olmuştur deniyor. Mum bitene kadar meditasyon yapmaya devam etmez isek bir sıkıntı olur mu benim mumum 30 cm çünkü .çd

Luna Invictus said:
Koruma Aurası yapıyorum, 666 enerji yükseltmesi yapıyorum, Şeytan'a invokasyon yapıyorum, nihai rtr yapıyorum ve sayfada bahsi geçen her bir harfi 9 kere titretip üzerlerini karalıyorum ardından tetragrammatonu öldürme yapıyorum yine aynı şekilde ve yahu savunmasını paramparça etmeyi yapıp ka at yapıyorum bu saydığım şeylerin hepsi toplam olarak 60 dakika sürdü bir şeyi yanlış mı yapıyorum yoksa normalde böyle mi ?

Ayrıyeten bir sorum daha olacaktı sitede adanma sayfasındaki yazıyı okurken yorumlarda adanma işlemi bittikten sonra çoğumuzunda mum eriyip bitene kadar satanik enerjileri hissetmeye ve odaklandığımız olmuştur deniyor. Mum bitene kadar meditasyon yapmaya devam etmez isek bir sıkıntı olur mu benim mumum 30 cm çünkü .çd

Esenlikler,

1- Eğer Yahudi harflerini titretiyorsanız, bunu yapmak zorunda değilsiniz. Çoğu kişi titretmiyor ve sadece okuyarak geçiyor. Titretilmesine karşın herhangi bir uyarı görmedim. Bunu yapıyorsanız eğer önemli miktarda zaman alacaktır, onun yerine 1-2 kez daha RTR yapmanız çok daha iyi olacaktır. Dediğim gibi, önemli miktarda ritüelin etkisini arttırmıyor ve zaten yapan da sadece birkaç kişi gördüm, onlar da sizin gibi zamandan şikâyetçiydi.

Eğer titretmiyorsanız da bu kadar vakit alıyorsa, o zaman büyük ihtimal ciğerleriniz yeterince alışamamıştır. Çoğu kişi ilk başlarda bir RTR'ı 30-40 dakikada yapar, zamanla bu süre düşer, çünkü ciğerleri alışır.

2- O opsiyonel bir adımdır. Size kalmış bir şey anlayacağınız.

İyi geceler.

Luna Invictus said:

Esenlikler,

Doğru yapıyorsunuz, RTR yapmaya alıştıkça bu süre azalacaktır. Fakat şunu belirtmeliyim ki RTRdaki kelimeler güç kelimeleri değil, ters ibranicedir. Bu yüzden titretmek yerine onları okuruz.

Meditasyonu istediğiniz kadar yapabilirsiniz, mum eriyene kadar diye bir zorlama yoktur. Ben adanma sırasında meditasyon yapmamıştım.

Sondaki mum sorusuna biraz gülmüş olabilirim. Çok minnoş bir soru olmuş.

Onları titretmek yerine düz kelime okur gibi okuyun. Ses kayıtlarında olduğu gibi.

Bunun dışında diyafram nefesine çalışmanızı öneririm. Joy of Satan'ın meditasyonları diyafram konusunda inanılmaz işe yarıyor. Geçenlerde diyaframla alakalı bir konuya denk gelmiştim ve Joy of Satan'dan sonra istemeden diyafram nefesi aldığımı fark ettim.

RTR sırası için önerebileceğim şu yazı var.

Bright Truth said:
Lanetleri Geri Çevirme 1. Kısım, 111x Surya/Raum'dan daha güçlüdür ve ardışık RTR'ların yapılmadığı durumlarda kullanılabilir. Açıkçası ben bu yöntemle yapıyorum, çok odaklı gitsen en fazla 5 dakikanı alır. Ama en çok etkisini gördüğüm şu şekildeydi:

Savunmayı Paramparça Etme -> 36x Raum -> Nihai RTR + Tetra -> Lanetleri Geri Çevirme 1. Kısım.

Bu şekilde yaparsan çok güzel bir şekilde temizlenmiş olursun.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back