Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Soru

×666

New member
Ruhani olarak hiç gelişmedim.
40 günlük meditasyon programı sonrası büyü ile ilgilenmeye başlarım diye düşünüyorum.
Bir müslümana büyü yapabilecek seviyeye gelebilir miyim?
Birde büyünün çalışma mantığını kavradım fakat neyi kaç tekrar yapacağımı anlayamadım.
Yardımci olur musunuz?

×666 said:
Ruhani olarak hiç gelişmedim.
40 günlük meditasyon programı sonrası büyü ile ilgilenmeye başlarım diye düşünüyorum.
Bir müslümana büyü yapabilecek seviyeye gelebilir miyim?
Birde büyünün çalışma mantığını kavradım fakat neyi kaç tekrar yapacağımı anlayamadım.
Yardımci olur musunuz?
Esenlikler,

40 günlük program biter bitmez şu seviyeye gelirsiniz diye yorum yapmak olmaz. Herkesin ruhani gücü farklıdır.

Büyüde kullanacağınız rünlerin sayfada kaçıncı sırada olduğuna bakın. Mesela yanlış hatırlamıyorsam Sowilo rünü 16.sırada olduğundan 16 veya katlarını kullanabilirsiniz. Olumlamaları ise tavsiyem 8, 9 veya 10 tekrar yapmanızdır. Öncesinde ise enerji yükseltmeyi unutmayın.

İyi akşamlar.

Teşekkürler
Ruhani gelişimim tam olarak nasıl olur diye sormadım.
Ortalama bir müslümandan daha güçlü olur muyum?
Müslümanlar hiç bir şey bilmeyen ruhani gelişimi az olan kişiler.
Yani büyünün gerçekleşmesi için sanırım karşımızdaki kişiden daha güçlü(ruhani olarak)olmamız gerekiyor o yüzden soruyorum.

×666 said:
Teşekkürler
Yani büyünün gerçekleşmesi için sanırım karşımızdaki kişiden daha güçlü(ruhani olarak)olmamız gerekiyor o yüzden soruyorum.
Esenlikler,

Ruhani olarak daha iyi bir konuma geleceğiniz kesin, fakat müslümanlar dediğiniz gibi olsa da büyü yaptığınız zaman kesin tutacak diyemeyiz.

×666 said:
Teşekkürler

Bu soruyu bende merak ediyorum. ortalama bir müslümandan ne kadar güçlü oluruz? şimdi bizim ülkemizde insanlar kendisini müslüman zannediyor, deistik müslüman bunların ki, sözde. Bunların bir gücü olacağını zannetmiyorum.
Birde sabah akşam ibadet edenler var, sabah namazında filan camiden çıkanlar var bunların ruhani güç durumu nedir?

Birde cemaat yurtlarında da sürekli ibadet ettiriyorlarmış ve kitaplarını okutturuyorlarmış, ve sosyal medyada gördüğümüz kadarıyla, nerenin müslümanı bilmem ama hoplayıp zıplarak, zikirle ibadet edenler var.
Çakralara üçüncü göze isl*mi isimler bulmuşlar, sanırım gizli kendilerine göre maneviyat çalışmaları yapıyorlar.

Ha birde havasılar var, şu cinci hocalar var. Bunları ruhani güç durumu nedir? Bunlardan ne zaman güçlü oluruz. şu cinci hocalardan biri eşime ölüm büyüsü yaptırmışlar çok yıllar önce, merdivene boya filan sürmüşler, oradan eşimde değil annesi geçmiş, annesi ölmüş.
kaç yıl geçti hala bişey yapmadım, büyü duruyormu durmuyor mu bilmiyorum. Vinasa mı yapsam doğru olur, 40++ günden fazla ansuz, uraz, munka mı yapsam?

Biliyorum düşman programlarından ruhaniyet yok ama bir şekilde düşmana sürekli enerji yollarayarak kendilerince ruhaniyetleri var olabilir. meditasyona benzer şeyleri var tefekkür sanırım adı. mevlananın bir resmi var bilirsiniz, ellerini kavuşturmuş oturan. Ben onun kundalinisinin yükseldiğini düşünüyorum, niye böyle düşünüyorsam artık.

Topluluk içinde ruhani olarak açık ve güçlü birisi anlayacak diye tedirgin oluyorum. Bunlar bizi anlayabilir mi, yani ne olduğumuzu anlayabilir mi?

Birde düşman programlarına bağlı, tek tanrı dinlerine bağlı, yeni çağcı insanlar var, kuantum, bilim düşmez ağızlarından. Bunlarda meditasyon, mantra gibi ruhani çalışmaları var. Bunlarından belli miktar gücü olabilir.

Esenlikler.
"Ortalama" bir müslümandan hem zihinsel olarak hemde ruhsal olarak güçlü olursunuz. Aynı zamanda bilinçlı olup evrendeki işleyişi bildiğinizden farkındalığınız da yüksektir. "Herhangi bir " müslüman olanlara gelecek olursam kişinin önceki hayatındaki ruhani gelişmişliğine bağlı olabilir bazı şeyler. Önceki hayatında spiritüel alanda ilerleyip gelişmiş olabilir.
Kişi ruhani olarak belirli seviyede değilse büyülerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Cinci,havasçı hocalar ya düşmanla bilerek işbirliği yapanlar ya da kandırılanlardır. Onların pek bir vasfı yok kısacası. Kendi başlarına kimseye kafa tutacak kadar güçleri yok. Bu dünyada daha çok negatif enerjiler olduğundan düşman kolayca erişim sağlayabiliyor. Müslümanlarda onların koyunu olduğu için parmaklarinda oynatabiliyor.
Kendi düşüncemi söylecek olursam: düşman onların duyuları ile oynuyor ve onlara bağlandığı için kontrol altına alabiliyor. Başkalarıına etki etmelerini sağlayan şey bence ortada aracı olması ve bu aracı sözde cinci hocalar. Konu her ne kadar dağınık olsada görüşüm bunlardır.

Perla said:
×666 said:
Teşekkürler

Bu soruyu bende merak ediyorum. ortalama bir müslümandan ne kadar güçlü oluruz? şimdi bizim ülkemizde insanlar kendisini müslüman zannediyor, deistik müslüman bunların ki, sözde. Bunların bir gücü olacağını zannetmiyorum.
Birde sabah akşam ibadet edenler var, sabah namazında filan camiden çıkanlar var bunların ruhani güç durumu nedir?

Birde cemaat yurtlarında da sürekli ibadet ettiriyorlarmış ve kitaplarını okutturuyorlarmış, ve sosyal medyada gördüğümüz kadarıyla, nerenin müslümanı bilmem ama hoplayıp zıplarak, zikirle ibadet edenler var.
Çakralara üçüncü göze isl*mi isimler bulmuşlar, sanırım gizli kendilerine göre maneviyat çalışmaları yapıyorlar.

Ha birde havasılar var, şu cinci hocalar var. Bunları ruhani güç durumu nedir? Bunlardan ne zaman güçlü oluruz. şu cinci hocalardan biri eşime ölüm büyüsü yaptırmışlar çok yıllar önce, merdivene boya filan sürmüşler, oradan eşimde değil annesi geçmiş, annesi ölmüş.
kaç yıl geçti hala bişey yapmadım, büyü duruyormu durmuyor mu bilmiyorum. Vinasa mı yapsam doğru olur, 40++ günden fazla ansuz, uraz, munka mı yapsam?

Biliyorum düşman programlarından ruhaniyet yok ama bir şekilde düşmana sürekli enerji yollarayarak kendilerince ruhaniyetleri var olabilir. meditasyona benzer şeyleri var tefekkür sanırım adı. mevlananın bir resmi var bilirsiniz, ellerini kavuşturmuş oturan. Ben onun kundalinisinin yükseldiğini düşünüyorum, niye böyle düşünüyorsam artık.

Topluluk içinde ruhani olarak açık ve güçlü birisi anlayacak diye tedirgin oluyorum. Bunlar bizi anlayabilir mi, yani ne olduğumuzu anlayabilir mi?
Esenlikler diğer yazımı aceleyle yazmıştım elimden geldiğince yardım etmeye çalışacağım.
* Eğer müslümanlar ibadet ederek(fazlaca)güçlenseydi ve gelişseydi kolayca düşman etkisini anlayabilirdi. 3.Gözlerini yeterince geliştirip açarlarsa bazı şeylere kanma olasılıkları da olmazdı. Çünkü 3. Gözü açık kişiler doğruları görür ve yalanları anlarlar.

Bizden güçlü olmaları için bizler gibi direkt evrendeki en üst en ulu ırk tanrı/ça'lardan gelen bilgilerle ilerlemeleri gerekirdi. Ne idüğü belirsiz varlıklardan gelen bilgiler onlara pekte ışığı getirmez.

*Negatif enerjiler var olabilir belki net bir şey söylemek beni aşacaktır. Eşinizin annesi için çok kötü olmuş ve onun için üzüldüm.
Onlarin sözde büyüsü ölüm büyüsü olduğu için fazlaca negatif enerji barındirabilir. Tavsiyem koruyucunuz seslenmek veya Şeytan babaya standart ayin yapıp(karşılığında rtr sözü verebilirsiniz)bu konuda yardım istemeniz.
Ayrı yeten ise;
-Algız rünü korunma ve negatif enerjileri kovmada etkilidir 15 veya katları kadar titretebilirsiniz.

*Topuluk içinde bizi anlaybilmesini umduğum kişiler düşünceme göre yah*diler. Karşılaşmadığım durum olduğunda bilemiyorum.
Onun dışında sözde medyumlar parazitcikleriyle anlayabilirler, endişelenmeyin tanrılarımız ve her gün yaptığınız koruma aurası ile kimse size bir şey yapamaz.

Iyi geceler.

sosyal medyada çok var bu insanlarda yeni çağcılar diye tahmin ediyorum. Kundalinisinin uyandığını, üçüncü gözün açıldığını söylüyorlar, nasıl yapılacağını söylüyorlar. Bunların kundalini uyandıysa, gözleri açıldıysa madem niye gerçekleri göremiyorlar diye hep bunu soruyorum.

daha önce bu soruyu sormuştum ama ne yanıt verildiğni tam hatırlamıyorum. sanırım yılanı zihni filan nasıl eğitirsen ona göre davranıyor heralde.

birde yahudi kabalasını anlatan birisi bir kanal var, baya dinledim dinledim sabırla, baksan mantıklı bişeymiş gibi anlatıyor, sonra mantıkdışı olduğunu anlıyorsun. mistik şeylerin olmadığını, şeytanın ise zihin olduğunu söylüyor. şeytanın zihin olduğunu söyleyen iki kişi daha görmüştüm youtube da. her kafadan insan var işte. insanların şaşırtmak yolundan saptırmak için.

Perla said:

sosyal medyada çok var bu insanlarda yeni çağcılar diye tahmin ediyorum. Kundalinisinin uyandığını, üçüncü gözün açıldığını söylüyorlar, nasıl yapılacağını söylüyorlar. Bunların kundalini uyandıysa, gözleri açıldıysa madem niye gerçekleri göremiyorlar diye hep bunu soruyorum.

daha önce bu soruyu sormuştum ama ne yanıt verildiğni tam hatırlamıyorum. sanırım yılanı zihni filan nasıl eğitirsen ona göre davranıyor heralde.

birde yahudi kabalasını anlatan birisi bir kanal var, baya dinledim dinledim sabırla, baksan mantıklı bişeymiş gibi anlatıyor, sonra mantıkdışı olduğunu anlıyorsun. mistik şeylerin olmadığını, şeytanın ise zihin olduğunu söylüyor. şeytanın zihin olduğunu söyleyen iki kişi daha görmüştüm youtube da. her kafadan insan var işte. insanların şaşırtmak yolundan saptırmak için.
Astral seyahat yaparak sevgilisini nasıl şaşırttığını anlatanlar da var. İnsanlar hep anlatır. Kimileri bunu dikkat çekmek için yapar, kimilerinin de hayal gücü geniştir ve bunu biraz da yalanla süsler.

Perla said:

Kunddaliniyi bilinçsiz bir şekilde işlevsizce uyandırırlarsa muhtemelen onlar için kötüsü olacaktır. Her önüne gelen kalp gözüm(3.gözüm) açık diye savuruyor.
Ayrı yeten ise youtube kanalı vardı bir şahşın orada şeytan babanın siğili ve çeşitli satanik semboller vardı. Belki bilirsiniz cadı,beyaz cadı vs. Diye videolari var.

Yanlış yönlendirmek için oynanan oyun bunlar.
Geçenlerde güldüğüm bir şey vardı çakraları anlatan bir internet sitesine girdim. "3.Göz"çakra yazıyordu ve daha komiği ise onları açmanın tamamen yanlış ve bir o kadar da gülünç yöntemleri vardı.

Insanların aklı ile dalga geçmeyi ve kandırmayı pek bi severler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back