Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Dengesiz Karakter ve element sorunu

unforgiven

New member
Alena666 said:
Esenlikler, umarım iyisinizdir. Hazır elementlerle ilgili sorular sorulmuşken bende bir soru sormak istiyorum. Doğum haritam genel olarak dengeli fakat ben değilim. Bakınca her elementi dönem dönem taşıyorum ve ona bürünüyorum. Dönem dediğime bakmayın çok uzun sürmüyor. Elementleri invoke edemiyorum çünkü kendimi tanımıyorum, tanıyamıyorum. Her elementi mi invoke etsem? yoksa sadece Akaşayı mı etsem? bilemiyorum. Ne yapmalıyım? acaba etmesem mi? Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
Size tavsiyem kendinizi kesin olarak tanıyıp ruhani olarak belli bir yere gelmeden 4 elementi invoke etmemenizdir. Akaşa invoke etmenin fazlasınında zararı olmaz çünkü ruhunuzdaki eksik elementi bulup ona göre biçimlenir. O yüzden en sağlıklısı Akaşa invoke etmenizdir.

Alena666 said:
Esenlikler, umarım iyisinizdir. Hazır elementlerle ilgili sorular sorulmuşken bende bir soru sormak istiyorum. Doğum haritam genel olarak dengeli fakat ben değilim. Bakınca her elementi dönem dönem taşıyorum ve ona bürünüyorum. Dönem dediğime bakmayın çok uzun sürmüyor. Elementleri invoke edemiyorum çünkü kendimi tanımıyorum, tanıyamıyorum. Her elementi mi invoke etsem? yoksa sadece Akaşayı mı etsem? bilemiyorum. Ne yapmalıyım? acaba etmesem mi? Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
Kendinizi 100% tanımıyorsanız element invoke etmeyin uyarısı geçilmiş. Aslında kendi sorunuzu kendiniz cevaplamışsınız. Eter/akaşa invoke edebilirsiniz dediğiniz gibi. Sizin yerinizde olsam öyle yapardım, hem daha sağlıklı hem de risksiz.

Alena666 said:

Pierre de Lasenic'ten Book of Works kitabında elementleri dengeleme calismalari var . Çok gelişmiş olmaya gerek yok ama garanti vermiyorum , temkinli ol .

https://www.scribd.com/document/392785030/The-Book-of-Works-by-Pierre-de-Lasenic-2

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back