Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Büyü

Gece666

New member
Esenlikler.Hayatımı yıllardır mahveden biri var .Kara büyü için yeterli enerjimin olduğnu düşünmüyorum ve beni nadiren yalnız bırakıyorlar sık meditasyon yapamıyorum .Bir demona danışmak isterdim ama mum ,tütsü almama falan izin verilmiyor .Hayatımı mahveden kişi gidince kendimi geliştirmem konusundaki duvar o kişi olduğundan o gidince benim için bu kilit açılır. Ben yeni spiritüel satanizmi buldum sayılır.Şeytana adanmamı yapmadım henüz ateşi yakacak yer yoktu burda zaten yalnızda kalamıyordum .Ne yapmalıyım ?

Gece666 said:
Esenlikler.Hayatımı yıllardır mahveden biri var .Kara büyü için yeterli enerjimin olduğnu düşünmüyorum ve beni nadiren yalnız bırakıyorlar sık meditasyon yapamıyorum .Bir demona danışmak isterdim ama mum ,tütsü almama falan izin verilmiyor .Hayatımı mahveden kişi gidince kendimi geliştirmem konusundaki duvar o kişi olduğundan o gidince benim için bu kilit açılır. Ben yeni spiritüel satanizmi buldum sayılır.Şeytana adanmamı yapmadım henüz ateşi yakacak yer yoktu burda zaten yalnızda kalamıyordum .Ne yapmalıyım ?

Esenlikler,

Öncelikle şunu belirtmeliyim. Büyüde ak/kara/kızıl gibi ayrımlar yoktur. Bu tarz sınıflandırmalar, yeni çağ cadıları ve büyücülerinin kendi kendine sınıflandırdığı bir isim.

Kadim tanrılarımızı davet etmek için, onlara tütsü veya mum yakmak zorunda değilsiniz. Eğer içtenlikle bir dua ederseniz, sizlerden yardımını esirgemeyeceklerdir. Durumunuz cidden çok zor, çok zaman önce bundan bende müzdariptim. Rahat olduğum zaman, kendi kendimi geliştirmeye başlamıştım. Elinizden geldiği kadarıyla, ruhaniyetinizi geliştirmeye devam edin.

Du'at'ın kadim tanrıları size yol göstersin!

İyi günler.

Gece666 said:
Zarar verici enerjilerle çalışmaya şimdiden başlamanızı sağlıklı bulmam. Daha çok istemeden kendinize zarar verebilirsiniz. Onun haricinde Şeytan Babamız ile konuşmaktan çekinmeyin. Mührüne odaklanın, bir süre sonra gözlerinizi kapatın ve mührünü gözünüzde canlandırın. Sonra konuşmaya başlayın. Bir arkadaşınızla nasıl dertleşiyorsanız aynı şekilde, tabii saygı çerçevesinde. Rahatsız ederim ya da koskoca Şeytan benim dertlerimi mi dinleyecek diye düşünmeyin. Hayattaki isteklerinizden, yakındığınız sorunlardan, hayallerinizden ve şu an hayatınızın ne yönde ilerlediğinden bahsedin ona. İçinizden konuşabilirsiniz. Onun size rehberlik etmesini isteyin ve gelebilecek işaretlere karşı her daim açık olun. Elinizden geldiğince meditasyonları yapın, hiç mantra titretemiyorsanız kafanızda titretin. Mantra titretemiyor oluşunuzu, boşluk meditasyonunu 10 kat fazla ve uzun yaparak kapatın. Çakralarınızı hayal edin ve enerji soluyun. Nefes meditasyonlarını yapın. Uygun ortam olmasa bile, sesli olarak mantra titretmeden de çok fazla şey yapılabilir. Çabalayın sadece. Emin olun çabalarınız ve samimiyetiniz ile ihtiyacınız olan rehberliği alacaksınız. Ani duygu patlamaları ile karar vermeyin ya da bu yoldaki amacınızı terk etmeyin. Verebileceğim tavsiyeler bunlar.

Teşekkürler. Birde bir şey daha soracaktım. Magnum ophusu bir kaç yaşamda tamamlayabiliyorsak sonraki yaşamımızdada bir ss olmazsak bunun bir kesinliği olmaz mı yani şimdiki hayatımızda magnum ophusa yeterli kadar gelişsek ama sonraki hayatımızda ss olmazsak reeankarne olmazsak o zaman yani magnum ophus 'u tamamlamak istersek gelecek yaşamımızada bir işaret bırakamaz mıyız ?tam olarak sorumu anlatamadım ama

Gece666 said:
Teşekkürler. Birde bir şey daha soracaktım. Magnum ophusu bir kaç yaşamda tamamlayabiliyorsak sonraki yaşamımızdada bir ss olmazsak bunun bir kesinliği olmaz mı yani şimdiki hayatımızda magnum ophusa yeterli kadar gelişsek ama sonraki hayatımızda ss olmazsak reeankarne olmazsak o zaman yani magnum ophus 'u tamamlamak istersek gelecek yaşamımızada bir işaret bırakamaz mıyız ?tam olarak sorumu anlatamadım ama

Esenlikler,

Sorunuz biraz çelişiyor. Magnum Opus evresini tamamlamışsanız, zaten tanrısallaşırsınız. Bir sonraki yaşamınız olmaz yani. Demek istediğiniz şey, demek istediğiniz şey bu evreyi tamamlamadan önce ise konu şu şekilde oluyor.

Bir sonraki yaşamınızda ruhunuz ve tanrılarımız size zaten işaretler gönderir. Spiritüel Satanizm'i bu şekilde anlarsınız. Genelde bu işaretleri biz fark etmeyiz, ancak bir şekilde karşımıza Spiritüel Satanizm çıkacaktır.

İyi günler.

Gece666 said:
Şu an SS'siniz. Sizin sonraki yaşamınıza kadar belki Altın Çağ gelmiş bile olur! Böyle bir dönemde bile, buraya çekildiyseniz, ölene kadar ruhani anlamda baya gelişeceğinizden ötürü, sonraki yaşamınıza da çok daha iyi şartlarda başlayacaksınız ve SS'liğe çekilmeniz inanılmaz daha kolay olacak. Hatta belki SS bir ailede doğarsınız, kim bilir? Onun da dışında şu an çok yaşlı olmadığınızı düşünürsek şimdiden meditasyonlara başlarsanız ve devam ederseniz doğal yollarla ölmeniz o kadar da kolay olmayacaktır. Ölseniz bile, SS olmadan geçireceğiniz hayattan daha uzun bir ömüre sahip olacağınız kesin. Sonuç her şekilde iyi bir kapıya çıkıyor. :D

Ek soru sorma yerini kaybettim- o yüzden öbür sorumun üzerinden soracağım sorumu.Bana artık her gün zorla ezber dua okutuyorlar.Hayatımı mahveden kişi bunada burnunu soktu.Kelime-i şahadet getirttiler zorla bende şüphe çekip zarar görmemek için mecburen yapıyorum içimden lanet ederek.İsteğimle değil o yüzden Tanrılarımız anlayışla karşılar biliyorum auramıda temizliyorum ama yinede iğrenç hissediyorum ve duygulanıp ağlayabiliyorum.Yazında kuran kursuna gönderilecekmişim.Dua okumak bir problem yaratır mı?

Gece666 said:
Ek soru sorma yerini kaybettim- o yüzden öbür sorumun üzerinden soracağım sorumu.Bana artık her gün zorla ezber dua okutuyorlar.Hayatımı mahveden kişi bunada burnunu soktu.Kelime-i şahadet getirttiler zorla bende şüphe çekip zarar görmemek için mecburen yapıyorum içimden lanet ederek.İsteğimle değil o yüzden Tanrılarımız anlayışla karşılar biliyorum auramıda temizliyorum ama yinede iğrenç hissediyorum ve duygulanıp ağlayabiliyorum.Yazında kuran kursuna gönderilecekmişim.Dua okumak bir problem yaratır mı?
Öncesinde koruma aurası yapıp, sonrasında da bol bol temizlenin. Yapabiliyorsanız rtr da yapın, ama anladığım kadarıyla zor şartlar altındasınız bu mümkün olmayabilir. Elinizden geldiğince meditasyon yapıp, Tanrılarla aranızdaki bağı güçlendirmeye çalışın. Şeytan Babamızdan rehberlik isteyin. Mührüne odaklanın bol bol. Yaşınız(söylemeyin) kaç bilmiyorum ama en yakın zamanda kendinize ait bir yaşam oluşturabilmeniz için buna yönelik kendinizi geliştirmeye, plan yapmaya başlayın şimdiden.

Gece666 said:

Esenlikler,

Gönlünüzde bunu yapma isteğiniz yoksa, Tanrılarımız bunu yanlış anlamayacaktır. Normalde YHWH'in iğrenç kitaplarından ayetler ve dualar okumak, ona enerji gönderir ve onu güçlendirir. Ancak bunun için YHWH'e inanmanız ve onun "üstün" olduğunu kabul etmeniz gerek. Biz SS'ler böyle bir saçmalığa inanmadığımz için, Kur'an'ı, İncili, Tevrat'ı baştan sonra bile okusak herhangi bir anlam ifade etmeyecektir.

Yani tamamen inanç meselesi ile alakalı bir durum. Ancak aklınızın YHWH'in köpekleri ile bulanmasına izin vermeyin! Bu sizin Kadim Tanrılarımıza inancınızı yoğun ölçüde sarsabilir. Döneminde SS'liği anlattığım belli insanlar bu sebepten SS'liği bırakıp Müslüman veya Hristiyan olmuşlardı. İnancınızı korumaya ve elinizden geldiğince ruhaniyetinizi geliştirmeye devam edin.

İyi günler.

Macellaio(Kasap) said:
Gece666 said:

Esenlikler,

Öncelikle şunu belirtmeliyim. Büyüde ak/kara/kızıl gibi ayrımlar yoktur. Bu tarz sınıflandırmalar, yeni çağ cadıları ve büyücülerinin kendi kendine sınıflandırdığı bir isim.

Kadim tanrılarımızı davet etmek için, onlara tütsü veya mum yakmak zorunda değilsiniz. Eğer içtenlikle bir dua ederseniz, sizlerden yardımını esirgemeyeceklerdir. Durumunuz cidden çok zor, çok zaman önce bundan bende müzdariptim. Rahat olduğum zaman, kendi kendimi geliştirmeye başlamıştım. Elinizden geldiği kadarıyla, ruhaniyetinizi geliştirmeye devam edin.

İyi günler.
Esenlikler,
Kardeşim, büyüde ak ve kara gibi bir sınıflandırma bulunmadığından emin misin? Hem spirituelsatanizm.org sitesinde hem de joyofsatan.org sitesinde kara büyü ve ak büyü ayrımı içeren yazılar bulunmakta. Sözlerime inanmıyorsan iki sitede de yapacağın birkaç saniyelik aramada bu ayrımların bulunduğu yazılara ulaşabilirsin.
İyi günler.

Orion's Son said:
Macellaio(Kasap) said:
Gece666 said:

Esenlikler,

İyi günler.
Esenlikler,
Kardeşim, büyüde ak ve kara gibi bir sınıflandırma bulunmadığından emin misin? Hem spirituelsatanizm.org sitesinde hem de joyofsatan.org sitesinde kara büyü ve ak büyü ayrımı içeren yazılar bulunmakta. Sözlerime inanmıyorsan iki sitede de yapacağın birkaç saniyelik aramada bu ayrımların bulunduğu yazılara ulaşabilirsin.
İyi günler.

Esenlikler,

Tekrardan söylüyorum. Bu sınıflandırma sadece belli büyücü ve cadıların kendi sınıflandırılmasından ibaret. Antik Witchcraft'ın hiçbir kaynağında böyle bir sınıflandırma görülemez.

İyi günler.

Macellaio(Kasap) said:
Esenlikler,

Tekrardan söylüyorum. Bu sınıflandırma sadece belli büyücü ve cadıların kendi sınıflandırılmasından ibaret. Antik Witchcraft'ın hiçbir kaynağında böyle bir sınıflandırma görülemez.

İyi günler.

Esenlikler,

Aslında "kara" ve "ak" büyü var ancak bu "iyi ve kötü" anlamlarında değil. Sağlık sorununu ortadan kaldırmak bile bir kara büyü sayılabilir, ve buna kötü de denemez.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Macellaio(Kasap) said:
Esenlikler,

İyi günler.

Esenlikler,

Aslında "kara" ve "ak" büyü var ancak bu "iyi ve kötü" anlamlarında değil. Sağlık sorununu ortadan kaldırmak bile bir kara büyü sayılabilir, ve buna kötü de denemez.

İyi geceler.

Esenlikler,

Rosemary Ellen Guiley'in The Encyclopedia of Witches and Witchcraft kitabında, kara büyü ve ak büyü tarzındaki söylemlerin sadece büyücülerin kendi büyülerine sınıflandırma olarak isimlendirdiği söylenir. Bunun yanı sıra Maji alanında da aynı şey geçerli. Bu tarz sınıflandırmaların hepsi aslında kişinin kendisine özgündür. "Böyle bir şey yoktur" demiyorum. Sadece okülitzm ve ezoterizmin bu şekilde bir sınıflandırması yoktur. Voodooizm de ise, "kızıl büyü" adında bir büyü çeşidi olduğunu duymuştum. Ancak üzerinde çok bilgi sahibi değilim ne yazık ki.

İyi günler.

Spiritüelsatanizm.org da bende kara büyü vs.tarzı bir ayrım görmüştüm o yüzden mesaji görünce biraz kafam karıştı. Sanırım daha net belirtmek için öyle denildi sadece

Gece666 said:
Spiritüelsatanizm.org da bende kara büyü vs.tarzı bir ayrım görmüştüm o yüzden mesaji görünce biraz kafam karıştı. Sanırım daha net belirtmek için öyle denildi sadece

Esenlikler,

Eski bir cevabımdan alıntı yapıyorum.

Ak büyü sandığınız gibi bir çalışma değil. Bir tür. Bir şeyi arttırmaya, var etmeye, gerçekleşmesini sağlamaya dayalı tüm çalışmalar ak büyüdür. Örneğin kilo almaya yönelik, başarıya yönelik, ya da fiziksel gücün arttırılmasına yönelik çalışmalar ak büyü olarak sınıflandırılabilir. Burada amacın iyi ya da doğru olmasına gerek yok, önemli olan "+" değerinde olmasıdır. Dediğim gibi var etmek, arttırmak amaçlı her türlü çalışma ak büyüdür.

Kara büyü ise bir şeyi azaltmaya, yok etmeye, silmeye yönelik çalışmalardır. Bunun da yine kötü ya da yanlış olmasına gerek yok. Kilo verme amaçlı büyüler, birine saldırı amaçlı büyüler, ya da kişinin kendisindeki hastalıkları ve sorunları ortadan kaldırmasına yönelik büyüler de kara büyüdür. Burada da önemli olan "-" değerinde yok edici ve azaltıcı etkiler göstermesidir. Neyin yok olduğu önemli değildir. Yok olan şey belirttiğim gibi psikolojik bir sorun, bir hastalık, kötü bir durum da olabilir.

İyi geceler.

Macellaio(Kasap) said:
Bright Truth said:
Macellaio(Kasap) said:
Esenlikler,

İyi günler.

Esenlikler,

İyi geceler.

Esenlikler,

Rosemary Ellen Guiley'in The Encyclopedia of Witches and Witchcraft kitabında, kara büyü ve ak büyü tarzındaki söylemlerin sadece büyücülerin kendi büyülerine sınıflandırma olarak isimlendirdiği söylenir. Bunun yanı sıra Maji alanında da aynı şey geçerli. Bu tarz sınıflandırmaların hepsi aslında kişinin kendisine özgündür. "Böyle bir şey yoktur" demiyorum. Sadece okülitzm ve ezoterizmin bu şekilde bir sınıflandırması yoktur. Voodooizm de ise, "kızıl büyü" adında bir büyü çeşidi olduğunu duymuştum. Ancak üzerinde çok bilgi sahibi değilim ne yazık ki.

İyi günler.
Esenlikler,
Bahsettiğiniz kişi vampirlere inanıp klanları araştıran biri değil mi? Satanizm ile alakası varsa bilmiyorum, ancak vampir peşinde koşan birinin Satanizm veya büyü hakkında bir yorumunu kanıt göstermek ne kadar doğru?
Iyi günler.

Orion's Son said:
Macellaio(Kasap) said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi geceler.

Esenlikler,

İyi günler.
Esenlikler,
Bahsettiğiniz kişi vampirlere inanıp klanları araştıran biri değil mi? Satanizm ile alakası varsa bilmiyorum, ancak vampir peşinde koşan birinin Satanizm veya büyü hakkında bir yorumunu kanıt göstermek ne kadar doğru?
Iyi günler.

Esenlikler,

Rosemary Ellen Guiley sadece vampirizm hakkında değil. Ezoterik olan bir çok alan da kitaplar ve araştırmalar yapmış dünyaca ünlü bir okültisttir. H.P.'lerin belli kaynaklarda onun kitaplarını kullandığını da görmüştüm. Biraz daha araştırma yapabilirsiniz bu konuda.

İyi günler.

Macellaio(Kasap) said:
Orion's Son said:
Macellaio(Kasap) said:
Esenlikler,

İyi günler.
Esenlikler,
Iyi günler.

Esenlikler,

Rosemary Ellen Guiley sadece vampirizm hakkında değil. Ezoterik olan bir çok alan da kitaplar ve araştırmalar yapmış dünyaca ünlü bir okültisttir. H.P.'lerin belli kaynaklarda onun kitaplarını kullandığını da görmüştüm. Biraz daha araştırma yapabilirsiniz bu konuda.

İyi günler.

Esenlikler,
Yorumunuzda bahsettiğiniz ismi gördükten sonra forumda o kişiyi aratmıştım ve haklısınız, ismini yüksek rahiplerden biri daha kullanmış. Ancak yazımda vurgulamak istediğim nokta o değildi, yanlış anlaşılma için kusura bakmayın. Bu kişi vampirizm gibi direkt düşman elinden çıkma bir konu ile oradan oraya gidip röportaj yapacak kadar dozunu kaçırmış ne yazık ki, bu yüzden her ne kadar doğru noktaları bulunuyor olsa da kitaplarını okurken satanik süzgeçten geçirmek doğru olacaktır. Sonuçta yüksek rahiplerin/rahibelerin dediğiniz ak büyü, kara büyü konusu hakkında böyle bir açıklaması yok ve kullandıkları terimler bunlar. Bu yüzden düşman elinden çıkmış şeylere bu kadar ilgili davranan birinin söylediklerini sorgusuz kabullenip kanıt olarak göstermek yanlış geldi. Demek istediğim buydu.
İyi akşamlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back