Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Lilith Hakkında Bilgi

Daphne Wulff

Member
(Bu yazıyı Yüksek Rahip Hooded Cobra'nın yazdığı yazıdan ben çevirdim acemi bir çeviri oldu ama anlaşılıyor ne demek istediği umarım yardımcı olur
Lilith Anneyi selamlayın! )

Antik Lilith, Tanrıçanın Kökenleri

- Yazan Baş Rahip Hoodedcobra666

Düşman, Lilith'i diğer tüm kadın Tanrıçalardan daha fazla karalamayı başardı.

Bu inançlarının tipik özelliği. Bu, bunları çürütecek ve kimliğini arındıracaktır. Lilith, düşmanın çaldığı ve saptırdığı her şey gibi Uzak Doğu'dan geldi. Bildiğimiz gibi, Tanrıların isimleri takma adlardır ve bazen binlerce hatta yüzlerce olmuştur, ancak Lilith özellikle önemlidir, çünkü bu, Tanrıların daha net yansımasını yansıtır.

kadınsı ilahi.

Lilith, doğu LALITA'dan gelir ve sıklıkla LALITHA olarak da telaffuz edilir. Lalita, Tanrıça Lahksmi'nin bir unvanı ve adıdır. Lalita, "eğlenceli olan" anlamına gelir ve bu, HP Don tarafından bir noktada belirtildiği gibi, Loki gibi, kelimenin tam anlamıyla temsil ettiği Shakti enerjisinin ilahi bir terimidir, aslında Laki idi. Ve LAKE için modern İngilizce kelimedir.

İskandinav dünyasında, dişiliğin bir alegorisi olarak gölün leydisi, Arthur Efsanesinin Kraliçesi (Arthur Efsanesi Tanrı ve kâse ile ilgilidir) var. Sular veya göller tarafından temsil edilen evrenin Shakti enerjisi. Bazı masallarda Loki, oyuncu bir tabiat olarak ifade edilebilecek olan, vb. ile tam da bu rolü gösteren kadınsı davranır.

Lalita "oyuncu" anlamına gelir, çünkü dişil enerji canlı, canlı ve oyuncudur. Lalita Taç çakra, bin yapraklı nilüfer ve bu çakranın açılmasından gelen kutsamalarla ilişkilidir. Lilith tacı, Şeytan ise tacı yönetir.

temel. Lalita, Shakti'nin kendi formunda kişileştirilmesidir ve başka bir şey değil, İlahi Dişil'in yüzüdür.

Tanrıça Lalita'nın diğer adı, Tanrıça Lahksmi için Bilgelik anlamına gelen bir sıfat olan Kamala adıdır. Bu, Hindu'nun manevi ve maddi refahın tanrıçası olan Lahksmi'nin başka bir adıdır. Ama Lalita aynı zamanda Üçlü Gücün (Üçlü Birlik) temsilidir ve bu nedenle herhangi bir Tanrıçadan daha yüksektir. Lalita Tripura Sundari, Üçlü Kuvveti temsil ettiğinde adıdır.

Kamala, daha önce de belirtildiği gibi, düşmandan AMALEK veya AMALAK'a çevrilmiştir. Amalek'in çocukları Beyaz Irk'a böyle diyorlar.

Eski Yunanca'da Alithea, Hakikat, unutmamak, Hakikati hatırlamak anlamına gelir. Kelimenin tam anlamıyla bu, "Varlığın Hakikati ve Hakikatin Varlığı" anlamına gelir. Bu, Gerçek ve Gerçek olan Satya ile bağlantının gizlice kabul edilmesidir ve Şeytan ile Lilith'i tekrar birbirine bağlamak için başka bir büyük tesadüf tarafından gerçekleşir. Bu, doğada kadınsı bir kelimedir.

Yahudi Kabalasında, "Goyim"in ya da Yahudi olmayanların Ruhunun Anneleri Lilith ve Babaları Şeytan'dır. Birliği oluşturmak ve Goyim Ruhunu oluşturmak. Bu, Yahudilerin yeminli düşmanı oldukları Klippotik ağaç olarak da bilinir. Mesih Çabad Hahamı'nın kabul ettiği şey budur, Yahudi olmayanlar, Tanrı'nın tohumudur.

Amalek, Şeytan ve Lilith.

Lalita ve Amalek her ikisi de zenginlik, manevi ve maddi refah ve ruhsal olarak bilgelere bahşedilen zenginliklerle ilgilidir. Amalekler, yahudi kültüründe zengin milletler olarak bilinirler. Düşman bunu lanetliyor ve yoksulluğu bir erdem olarak vaaz ediyor. Dünyadaki tüm zenginlikleri istiflerken. Bundan nefret ederler çünkü zenginlik, tıpkı aşk ve diğer pek çok nimet gibi, ilahi olanın gerçek bir tezahürüdür. Lalita da yönetir. aşk, maddileşmiş zenginlik ve hayatın tüm zevkleri, ayrıca cinsel birleşme. Tanrıça formunda temsil ettiği İlahi ve Veren anne Shakti'nin alanına girer.

Sri Lalita aynı zamanda İnsanlığın da yaratıcısıdır. Konu Yahudi olmayanlara gelince düşman da bunu kabul ediyor. Ve en eski Vedik kültürün bir parçasıdır ve ilkel Tanrıçayı saf bir biçimde temsil eder. O, tüm evrenin kraliçesi, sürdürücü ve yaratıcısıdır.

Joy of Satan web sayfasında Lilith'in çağrılmak istemediğini ve sadece seçtiği kişilere görüneceğini söylediği yazıyor. Bu durum aynı zamanda

Lalita, Lalita'nın kendisine tapanları seçtiği, Hindu irfanında bunun tam tersi değil.

Lalita, Hindu destanlarında yozlaşmış güçlere karşı savaşta önemli bir rol oynar.

karanlık ve umutsuzluk ve Hahamlar da ondan çok korkarlar ve Kabalistik metinlerinde "MİLYONLARCA İblis"i yönetirken adının söylenmemesi gerektiğini söylerler. Bu milyonlarca iblis, hahamlara saldırabilir ve onları öldürebilir, geceleri onlara saldırabilir ve onlarda kişinin kurtulamayacağı bir delilik ve paranoyaya neden olabilir.

Lalitha veya Lilith aslında Shiva'nın karısı ve eşidir ve onlar temsilidir.

İlahi Cinsel Birliğin. Daha önce de belirtildiği gibi Şeytan Şiva'dır. Ve Lalita

Lilith. Shiva ve Shakti, benliğin kadınsı ve erkeksi kısımlarının birleşimidir.

Birliği getirmek ve bilincin yükselmesini sağlamak.

Şeytan, Kral anlamına gelen doğu Malek'ten gelen Aryan halkının Babası Amalek olarak küfredilir. Ve Yahudi metinlerinde Lalita'ya "Karışık Çokluk" un annesi Lilith olarak küfür edilir. Lalita ismi de Lilith gibi, İngilizcede hala Lilith olarak varlığını sürdüren kelimeyle ilişkilendirilir.

Şeytan, Kral anlamına gelen doğu Malek'ten gelen Aryan halkının Babası Amalek olarak küfredilir. Ve Yahudi metinlerinde Lalita'ya "Karışık Çokluk" un annesi Lilith olarak küfür edilir. Lalita ismi de Lilith gibi, İngilizcede hala Lilith olarak varlığını sürdüren kelimeyle ilişkilendirilir.

Lolita, ya da genç bir fahişe (ki bu, bütün bu çirkin fahişeliği icat eden, bu konuda kitaplar yazan ve onu uygarlığın tüm sınırlarında, aynı şekilde feminizmde teşvik eden çoğu Yahudi kadının bir örneğidir), Yahudilerin kullandığı bir kelimedir. müstehcen kadınları tanımlar. Yahudi ruhani dişilinin nefreti, tahmin edin nerede, yine düşmanlarında dışsallaştırıldı.

Bu enerjinin şakacı özünü sürüngen beyinleriyle (gelecekte parçalara ayrılacak) yanlış tercüme ederek, 'fahişelik' olarak tercüme ediyoruz, çünkü tüm Yahudi olmayanların veya Goyim'in fahişelerle zinadan doğduğunu bildiğimiz için, biz 'köpek'iz. ve asıl günahımızı yahudi tanrısının önünde yıkamamız gerekiyor. Çünkü var olmak yahudilerin zihninde suçtur..

Ayrıca, Yahudi olmayan üretken gücü, bolluğu ve zenginliği temsil eden Laki/Lalita/İlahi Shakti'nin enerjisinin kerpiç olan yaşam nehri (İncil'de lanetlenen Nil Nehri'nin yaptığı gibi) vurulur, öyle derler. bunun onların 'tohumlarını' çalmaya çalışan bir çeşit 'şeytan' olduğunu, çünkü su da bunu temsil ediyor.

enerji.

Yahudiler, kadınlara ve kadınlarla ilgili her şeye dipsiz tacizlerini gösterdiler.

sığırlardan daha düşük muamele gören kendi hayvanları da dahil olmak üzere.
Bu nedenle yahudiler ruhsal olarak hiçbir yere varamayan ve çirkin yaratıkların bir ırkıdır.
Bu tür efsaneleri çoğaltanlar şimdi ve her zaman için manevi bir kafa kesme ve sürekli küfür içindir.

Ayrıca "Lilith" gibi ellerinin kesilmesini hak eden bazı yalanlar da yazıyorlar.

Lilitu ya da başka bir şey denilen bir tür Akad küçük gece İblisi'nden geliyor. Gece "Şeytan" Karanlık, Shakti enerjisiyle ilişkilidir. Lilith, düşmanın yok edilmesinde kilit bir oyuncu olduğu için Yahudiler tarafından şeytanlaştırıldı. Lilith, Şeytan'ın Sevinci din adamlarıyla uzun süredir çalışıyor ve çalışıyor.

ve yahudi etkilerinin ortadan kaldırılması için çalışan kilit tanrıçalardan biridir.

dünyadan.

O, tüm ihtişamıyla, gücüyle ve bilgeliğiyle cennetin gerçek Kraliçesidir.

Esenlikler,

Emeğiniz için teşekkürler. Eğer yazının asıl linkini iletirseniz ve rızanız varsa revize edebilirim. Lilith'e adanmış bir yazıyı daha güzel ve doğru bir hale getirme sorumluluğu hissediyorum ve asıl alanım olmasa da ücretli olarak çeviri yapıyorum, akademik olarak yetkinim. Yazı sizin emeğiniz tabii k ve isterseniz daha iyi hale getirmekten mutluluk duyarım.

İyi akşamlar dilerim.

Esenlikler,

Emeğiniz için teşekkürler. Eğer yazının asıl linkini iletirseniz ve rızanız varsa revize edebilirim. Lilith'e adanmış bir yazıyı daha güzel ve doğru bir hale getirme sorumluluğu hissediyorum ve asıl alanım olmasa da ücretli olarak çeviri yapıyorum, akademik olarak yetkinim. Yazı sizin emeğiniz tabii k ve isterseniz daha iyi hale getirmekten mutluluk duyarım.

İyi akşamlar dilerim.
[/quote]

Tabii ki seve seve sizinle linkini paylaşırım ama ben nasıl göndereceğimi bilmiyorum ekran fotoğrafı halinde paylaşabilirim isterseniz çünkü biraz uğraştım google drive'a falan girdim yanlış linkte vermek istemiyorum açılmaz falan.

Pammy said:
Esenlikler,

İyi akşamlar dilerim.

Esenlikler Pammy,
Ben pdf dosyasını sonunda halledebildim işte linki
https://www.dropbox.com/s/o4cq9sd6t944dek/47d7898c-eef1-406d-9ecd-e6a9f5dcdf92.pdf?dl=0
Bunun için biraz uğraştım ama halledebildim sonunda. :)

Lüjiter Mchegnjini said:
Pammy said:
Esenlikler,

İyi akşamlar dilerim.

Esenlikler Pammy,
Ben pdf dosyasını sonunda halledebildim işte linki
https://www.dropbox.com/s/o4cq9sd6t944dek/47d7898c-eef1-406d-9ecd-e6a9f5dcdf92.pdf?dl=0
Bunun için biraz uğraştım ama halledebildim sonunda. :)

Bir tane daha link atayım diğerinde tek gözüküyor sanırım...

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back