Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Tanrılar'ın bizden umudu kestiğini nasıl anlarız?

HailSATANHailDemons

New member
Son zamanlarda herşey kötü gitmeye başladı ve bunun sorumlusu tamamen benim Şeytan'a verdiğim birkaç sözü tutmadım meditasyonları tamamen bıraktım ve eski zamanlardaki gibi demonların enerjisini hissetmiyorum sanki tamamen gitmişler gibi
Lord Şeytan ve demonlar ile tek iletişim kurma yöntemim onları çağırarak(resmi bir ritüel yapmadım daha önce sadece odaklanarak Şeytanın sigil'ini hayal ediyorum ve ismini söyleyerek sormak istediğim soruyu tekrar ediyorum) kartlar aracılığı ile mesajlar almaktı ki çoğu zaman bu işe yaradı ama son zamanlarda denediğimde tamamen negatif cevaplar aldım hatta kartlardan biri güvenilmez bir genci temsil eder şeklindeydi sanırım bu ben oluyorum.Nasıl başardığımı az çok tahmin ediyorum yani sözlerimi tutmadım ve sorumluluklarımı tamamen bıraktım.Tanrıların muhtemelen bana oldukça kızgın olduğunu tahmin ediyorum bunu düzeltmenin bir yolu var mı?koruyucu demonum ile tanışmadım ama enerjisini hissederdim
eskiden şuansa hiçbirşey yok.Tanrıların güvenini nasıl geri kazanırım veya bana bir daha güvenirler mi?Koruyucu gardiyanım beni bırakmış olabilir mi?

Esenlikler,

Hiçbir şeyi düzeltmek için geç değil. Bu pişmanlığınızı onlara samimi bir şekilde belirtin ve sözlerinizi yerine getirin. Eğer irade veya disiplin problemi yaşıyorsanız ve bu sebepten onlara olan sözünüzü gerçekleştiremediyseniz bu konuyla alakalı bir çalışmaya başlayın. Tanrılar sonuç olarak bizi eğitmek, gelişmemizi görmek istiyor. Meditasyonlarınızı ve RTR'larınızı aksatmayın, tanrılara bol bol dua edin çünkü dua, Tanrılarla aranızda bir bağ kurar ve onlara açık olmak için önemlidir. Tabii buradaki duadan kastım İbrahimî bir dua değil. Kötü zamanlardan geçerken kendilerinden yardım istemek ya da RTR'larınızı güçlü kılmalarını istemekten bahsediyorum. Eğer bir konuda tavsiyeye ihtiyacınız varsa Koruyucu Demonunuzdan işaret isteyebilirsiniz, ondan varlığını hissettirmesini rica edebilirsiniz.

RTR'ları yaparken ayrıca Tanrılara daha yakın hissedersiniz. Sonsuz gerçekliğin vücut bulmuş hâli oldukları için, onlara hizmet etmek hem sizin gelişiminize fayda sağlayacaktır, çünkü ödüllendirilmiş olacaksınızdır; hem insanlığa hizmet sunmuş olacaksınızdır; hem de Tanrılarla bir bağ kurmuş olacaksınızdır.

Hatalı olduğunuzu görmeniz güzel bir adım. Tekrardan onların iradesini anlamaya çalışın, sözlerinize sadık kalın ve davanız ile tanrılarınıza hizmette bulunun.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back