Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Birkaç soru

Druid of the Truth

New member
1)Ay hormonları yönetiyor diye duydum,doğru mudur?

2) Cinsiyet değiştirmiş birisi Magnum Opusu tamamlarsa ne olur?Tekrardan eski cinsiyetine mi döner?

3)Boyut kavramı nedir?Tanrıların yüksek boyutlarda yaşıyor olması ne demek?Şu anda yüksek boyutlara ulaşırsak portal falan açılıyor da biz oradan geçip daha yüksek boyutlarda mı var oluyoruz?Bu başka bir evrende yahut evrenin başka bir tarafında yaşamak mı demek?Evrende 3 tane boyut vardı,bunla mı alakalı?

Esenlikler,

1- Direkt tüm hormonları yönetiyor diyemeyiz. Örneğin mutluluk hormonunu Jüpiter yönetiyor. Testosteron da büyük ihtimal Güneş ya da Mars tarafından yönetiliyor olabilir. Ay ise vücut sıvılarını (yağ, kan gibi) yönetiyor. Östrojen kendi fikrimce Ay tarafından yönetiliyor olabilir.

2- Büyük ihtimal evet, çünkü vücut ve genetik bu süreçte mükemmelleşiyor.

3- Astral dediğimiz şey 4. boyuttur, 5. boyutun varlığını da biliyoruz. Tanrıların ayrıca bedenleri olduğu için kendileri 3. boyutta yaşıyorlar ancak burada bahsedilen ruhun seviyesi ve anlayış kapasitesi. İnsanlar da Şeytan Baba'nın dediğine göre meditasyon esnasında üst bir boyuta geçiş yaparlar.

İyi akşamlar.

Bright Truth, define bulmak konusunda hangi Tanrı bana yardım eder? Lucifuge Rofocal davet etsem, define bulması konusunda benim için eşime yardımcı olur mu? Eşim arkadaşlarıyla filan toplanıp arıyorlar ama bi sonuç çıkmıyor. zatende sanırım devlet bu konuyla çok ilgileniyor. Bu nedenle bıraktılar aramayı.
onlarla iletişim kurmak için maneviyatta baya ilerlemek mi gerekiyor? ouija ve sarkaç okudum ama gerçekten anlamadım nasıl yapıldığını, belki ilerde anlayacak frekansa gelirim.

Daha az çalıştığım bazı derslerin sınavları da kötü geçti baya baya, :( eşimde söyleniyor tanrıların yardımcı olmadı diye. bişey diyemedim. Birgün öncesi Vapulayı davet ettim, yani pek anlamıyorum bu işlerden ama anladığım kadarıyla davet etmeye çalıştım, içimden konustum onunla, anlaşmış farzediyorum, bilmiyorum.

Perla said:
Bright Truth, define bulmak konusunda hangi Tanrı bana yardım eder? Lucifuge Rofocal davet etsem, define bulması konusunda benim için eşime yardımcı olur mu? Eşim arkadaşlarıyla filan toplanıp arıyorlar ama bi sonuç çıkmıyor. zatende sanırım devlet bu konuyla çok ilgileniyor. Bu nedenle bıraktılar aramayı.
onlarla iletişim kurmak için maneviyatta baya ilerlemek mi gerekiyor? ouija ve sarkaç okudum ama gerçekten anlamadım nasıl yapıldığını, belki ilerde anlayacak frekansa gelirim.

Daha az çalıştığım bazı derslerin sınavları da kötü geçti baya baya, :( eşimde söyleniyor tanrıların yardımcı olmadı diye. bişey diyemedim. Birgün öncesi Vapulayı davet ettim, yani pek anlamıyorum bu işlerden ama anladığım kadarıyla davet etmeye çalıştım, içimden konustum onunla, anlaşmış farzediyorum, bilmiyorum.

Esenlikler,

Bu konuda yardımcı olan bir sürü tanrı var. Bu sayfadan okumaya başlayarak tüm tanrı ve tanrıçaları inceleyebilirsiniz. F3'e basıp "define" ya da "hazine" diye aratırsanız bir sürü tanrı ve tanrıçanın bu konuda yardımcı olduğunu göreceksiniz.

Yine de uyarayım, bu forumlar ve JoS, yasal çerçevede çalıştığı için bu tarz şeyleri onaylamıyoruz. Sadece tanrıların bu konularda hüküm sahibi olduklarını belirtiyoruz. Bu yüzden sorularınızı bir dahaki sefere sormadan önce araştırmanız tavsiye olunur. Her ne kadar mağdur olmamanız adına burada onaylasam bile forumlar, Tanrıların mabedidir ve buranın yasal olarak sıkıntıya girmesi en son isteyeceğimiz şeydir.

İyi geceler.

Perla said:

Eşiniz bunu yasal olarak yapmıyorsa sadece hukuken değil etik olarak da doğru bulmuyorum. Kaçak defineciler yüzünden her yıl onlarca tarihi eser harap ediliyor. Devlet de buna hiç önem göstermediği için ortaya içler acısı tablolar çıkıyor. En azından bulunmamış olarak, daha sağlıklı ve planlı bir şekilde bulunacakları günü bekleseler bence daha iyi olur.

insanların ülkenin ekonomik durumunu görmüyormusunuz, insanlar ağlaşıyor, borç içinde yüzüyor, son çare olarak buna başvuruyorlar. hepsi düşmanın başa getirdiği insanlar yüzünden. Bizde çok zor durumdayız, bişey alamıyoruz, dolap bomboş. Ne olcak böyle bilmiyorum, herşey daha da kötüye gidiyor.

Bright Truth said:

Bright Truth, RTR yaptıktan sonra hayvanlarıma ve dokunamıyorum, bakamıyorum, üzerimdeki negatif enerjinin onlarada bulaşacağını hissediyorum. A.T K.A yapma ihtiyacı hissediyorum. yani gün içerinde her RTRden sonra hayvanlara bakmak, yemek vs. işler için sürekli kalkmam gerekiyor. Bunun için A.T K.A yapmam gerekir mi? Bazen unutuyorum ama. Bu RTR aralarında 3'er sözel olarak A.T. K.A yapsam uygun olur mu?

Perla said:
Bright Truth, RTR yaptıktan sonra hayvanlarıma ve dokunamıyorum, bakamıyorum, üzerimdeki negatif enerjinin onlarada bulaşacağını hissediyorum. A.T K.A yapma ihtiyacı hissediyorum. yani gün içerinde her RTRden sonra hayvanlara bakmak, yemek vs. işler için sürekli kalkmam gerekiyor. Bunun için A.T K.A yapmam gerekir mi? Bazen unutuyorum ama. Bu RTR aralarında 3'er sözel olarak A.T. K.A yapsam uygun olur mu?

Esenlikler,

Koruma Aurası yapmanızın dışarıdaki kişilere ya da hayvanlara etki edeceğini sanmıyorum. Sadece Aura Temizleme yapmanız yeterli olacaktır eğer endişeniz bu yöndeyse. Kaldı ki zaten her RTR'dan sonra Aura Temizleme veya Lanetleri Geri Çevirme yapmalısınız, kendi ruhsal sağlığınız için de.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back