Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Aile ve din sorunu

Elite

Well-known member
Esenlikler,

Ehwaz rünü kişiyi kendi iradenize bağlamak için güzel bir rün. Ansuz da ayrıca engelleri aşar ve ayrıca tanrıları da sembolize eden bir rün. Ağabeyinizin ateşi veya toprağı zayıfsa Ehwaz rününden daha kolay etkilenebilir. Ansuz rünüyse direkt olarak onun hakikati görmesini sağlayabilir. İkisi için örnek olumlamalar:

Ansuz: "Pozitif, sağlıklı ve kalıcı olarak X, doğru yol olan Tanrıların yolunu görüyor." x7

Ehwaz: "X, artık irademe bağlandı ve kalıcı olarak benim dinimi benimsiyor." x5

Bu işlemin arkaplanı biraz karmaşık olacağı için Koruyucu Demonunuzdan yardım istemekten çekinmeyin.

İyi günler.

Ruhani çalışmalara ek olarak, dikkatleri üzerinizden çekmek isteyebilirsiniz. Abinizin ve diğer potansiyel tehlike oluşturabilecek herkesin artık SS olmadığınıza ve bu şeylerin size tamamen saçma geldiğine inandırın. İşinize yarayabilir. Söylemeye gerek yok ama SS'liği kimlerle paylaştığınıza dikkat edin. Gerçekten büyük sorunlar doğurabilir. Umarım başınıza kötü bir şey gelmez. Özellikle abiniz size iyilik yaptığını düşünerek yanlış şeyler yapabilir. Dikkatli olun ve onu gözlemleyin.

Alena666 said:
Esenlikler kardeşlerim, umarım gününüz güzel geçiyordur. Abim maalesef yakın zamanda Hristiyanlığı kabul etti. Henüz vaftiz olmadı fakat olması an meselesi. Normal yollarla onu ikna edemedim. Pek hoşlanmıyorum birilerinin iradesine karışmaktan veya büyü yapmaktan ama onu tehlikeye atmam benimde tehlikede olduğum anlamına geliyor. Çünkü benim SS olduğumu biliyor ve yahudilerin kurtarıcı olduğunu düşünüyor. Bana zarar verebilir. Onu kurtarmamda hangi büyü ya da rün işe yarar? Hristiyanlıktan soğuması için yanlış hatırlamıyorsam Ansuz rünü işe yarayabilirdi. Ama aklımda bir olumlama yok. Bilginiz varsa verebilir misiniz?

Bir diğer sorum da kardeşimle ilgili. Henüz çok küçük fakat ailem şimdiden ibr*himi pisliklere aklını bulandırıyor. Bir çocuktan beklenmeyecek hareketleri var. Ona ne uygulamamı tavsiye edersiniz?
Şimdiden teşekkür eder, İyi günler dilerim.

Esenlikler yukarıda bahsedilen şeyleri yapmakla birlikte yapabileceğiniz en basit şey hristyanlığın ne kadar pislik ve iğrenç bir ''inanç'' olduğunu kanıtlarlala göstermek.Yanında spritüel Satanizm i anlatabilirsin.Yine hiçbir şey olmazsa uğraşmanı tavsiye etmem belli bir bilinç e ulaşmadan insanlar bir şeyleri anlamıyor

Tamam elimden geldiğince iyimser olucam
Tanrılardan yardım istebilirsin büyü yapabilirsin ve insanların iradelerini etkilemek kötü birşey değil en azından kendi iyiliğin için yapıyorsan ve buradanda bence bir ders çıkarmış olduk biyolojik ailemizden hiçkimseye güvenemiyiz umarım herşey yolunda gider

Baroness Blossom said:
Tanrılardan yardım istebilirsin büyü yapabilirsin ve insanların iradelerini etkilemek kötü birşey değil en azından kendi iyiliğin için yapıyorsan ve buradanda bence bir ders çıkarmış olduk biyolojik ailemizden hiçkimseye güvenemiyiz umarım herşey yolunda gider
Sen eger kendi işini daha bulup kendi parani kazanmiyorsan, bu siteye girecek telefon/bilgisayar kullaniyorsan, okula gidebilip normal bir yasam surdurebiliyorsan bunlarin hepsi BIYOLOJIK ailen sayesindedir. En ustte Lord Satan oldugunu biliyorum fakat bu konuya hic girmeyecegim, boyle bir ders cikarmak kisiden kisiye degisen seylerdir asla nesnel bir yorum yapamazsin.

Alena666 said:
Peace of the Dark said:
Ruhani çalışmalara ek olarak, dikkatleri üzerinizden çekmek isteyebilirsiniz. Abinizin ve diğer potansiyel tehlike oluşturabilecek herkesin artık SS olmadığınıza ve bu şeylerin size tamamen saçma geldiğine inandırın. İşinize yarayabilir. Söylemeye gerek yok ama SS'liği kimlerle paylaştığınıza dikkat edin. Gerçekten büyük sorunlar doğurabilir. Umarım başınıza kötü bir şey gelmez. Özellikle abiniz size iyilik yaptığını düşünerek yanlış şeyler yapabilir. Dikkatli olun ve onu gözlemleyin.
Yapmayı çok kez düşündüm. Fakat ben SS'i çevremdekilere yaymaya çalışıyorum . Onlar bana hep bunların saçmalık olduğunu, büyüyünce geçeceğini falan söylerler. Bir ihtimal onlarda SS olabilicekken bunu bozamam. Böyle şeylerin saçma olduğunu söylersem akıllarında dinlerine dair hiç şüphe kalmaz, sürekli yüzüme vururlar ve SS'i çocuk eğlencesi olarak görürler. Abimin beni ifşalamasından korkmuyorum. Salem Burke gibi olmaktan da korkmuyorum. En fazla deliririm (olmadığım ne malum), olmayan özgürlüğüm elimden alınır ve sonra da ölürüm. Çok büyük şeyler değil. Sadece, bu kadar yaşadım bari amacıma ulaşayım kafasındayım. Maalesef abimle aynı şehirde oturmuyoruz gözlemleyemem ama tavsiyeler için seninle birlikte herkese teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
Bu saatten sonra SS olmadiginiz benzeri yalanlar soyleyin yoksa sıkıntı, abinle ayni sehirde degilseniz işin daha kolay. O yuzden gizlenmeye calis ve kim olursa olsun SS oldugunu soyleme.

unforgiven said:
Baroness Blossom said:
Sen eger kendi işini daha bulup kendi parani kazanmiyorsan, bu siteye girecek telefon/bilgisayar kullaniyorsan, okula gidebilip normal bir yasam surdurebiliyorsan bunlarin hepsi BIYOLOJIK ailen sayesindedir. En ustte Lord Satan oldugunu biliyorum fakat bu konuya hic girmeyecegim, boyle bir ders cikarmak kisiden kisiye degisen seylerdir asla nesnel bir yorum yapamazsin.
Evet evet doğru o zaman hadi bkr test yapın gay pislamik olmayan bir çocuk bulun ve onu ailesine herşeyi anlatmasını isteyin bakalım nasıl davranacaklar ? Kesin kollarında güllerle papatyalarla karşılacaklardır dimi ? HAYIR ŞUNU BİLİN Kİ İHTİYAÇLARIMIZI KARŞILAMALARI BİZİ İSTEDİĞİMİZ ŞEKİLDE KABUL EDİCEKLERİ ANLAMIMA GELMİYOR SON 10 AY İÇİNDE BEN BUNU ÖĞRENDİM HEMDE ZOR YOLDAN ve artık bir daha bana karşı biyolojik ailemi savunacak birşey söylemeyin lütfen ( lütfen diyorum ama bu aslında bir rica değil haberiniz olsun ) ^^

Alena666 said:
Peace of the Dark said:
Yapmayı çok kez düşündüm. Fakat ben SS'i çevremdekilere yaymaya çalışıyorum . Onlar bana hep bunların saçmalık olduğunu, büyüyünce geçeceğini falan söylerler. Bir ihtimal onlarda SS olabilicekken bunu bozamam. Böyle şeylerin saçma olduğunu söylersem akıllarında dinlerine dair hiç şüphe kalmaz, sürekli yüzüme vururlar ve SS'i çocuk eğlencesi olarak görürler. Abimin beni ifşalamasından korkmuyorum. Salem Burke gibi olmaktan da korkmuyorum. En fazla deliririm (olmadığım ne malum), olmayan özgürlüğüm elimden alınır ve sonra da ölürüm. Çok büyük şeyler değil. Sadece, bu kadar yaşadım bari amacıma ulaşayım kafasındayım. Maalesef abimle aynı şehirde oturmuyoruz gözlemleyemem ama tavsiyeler için seninle birlikte herkese teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
Sizi anlıyorum ancak kendi değerinizin de farkında olmalısınız. Birkaç tane ibrahimi zihni, pisliklerinden arındırmak uğruna kendinizi tehlikeye atmayın. Tanrılarımızın da bunu hoş karşılayacağını sanmam. Şu an oldukça küçük bir topluluğuz. Bu da bizim üzerimizdeki sorumluluk miktarını oldukça arttırıyor. Yine de seçim hakkı sizde. Sadece demek istediğim, kendinize dikkat edin. Bir şey daha hatırlatmak istiyorum. Bazı insanlara ne yaparsanız yapın doğruyu anlatamazsınız. Bu bizim için de geçerli. Bazen doğruyu görebilmemiz için bir duvara toslamamız yani hata yapmamız gerekiyor. O yüzden uyarmanıza rağmen sizi dinlemeyenler için bence vakit harcamayın.

Baroness Blossom said:
unforgiven said:
Baroness Blossom said:
Evet evet doğru o zaman hadi bkr test yapın gay pislamik olmayan bir çocuk bulun ve onu ailesine herşeyi anlatmasını isteyin bakalım nasıl davranacaklar ? Kesin kollarında güllerle papatyalarla karşılacaklardır dimi ? HAYIR ŞUNU BİLİN Kİ İHTİYAÇLARIMIZI KARŞILAMALARI BİZİ İSTEDİĞİMİZ ŞEKİLDE KABUL EDİCEKLERİ ANLAMIMA GELMİYOR SON 10 AY İÇİNDE BEN BUNU ÖĞRENDİM HEMDE ZOR YOLDAN ve artık bir daha bana karşı biyolojik ailemi savunacak birşey söylemeyin lütfen ( lütfen diyorum ama bu aslında bir rica değil haberiniz olsun ) ^^
Katılıyorum. Ailenizin size yiyecek, kalacak yer sağlaması onları iyi bir aile yapmaz. Bunu zaten yapmak zorundalar. Yol, köprü yapınca nasıl iyi bir devlet olmuyorsan. Çocuğunu doyurdun diye de iyi bir ebeveyn olmuyorsun. Her şey bu kadar basit değil.

Baroness Blossom said:
unforgiven said:
Baroness Blossom said:
Dostum zaten o yuzden nesnel yorum yapilmaz dedim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back