Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Hangi merkür mantrası

Baron Hope Von Blossom

Active member
Esenlikler
Sınavlarımda ve eğitim hayatımda başarılı olmak için merkür mantrası kullanmak istiyorum ama hangisini kullanmalıyım ? Maddesel mi yoksa Majikal mi ?
Majikal özeliklerinde eğitim vardı maddesel alanında birşey yazmıyordu yani hangisini yapmalıyım

Esenlikler,

Maddesel kareler biraz daha olaylar üzerine kurulu. Örneğin sınavı geçmek gibi. Ruhani kareler ise daha genel. Örneğin genel bir eğitimde başarıdan bahsediyorsak ruhani kare daha iyi olabilir. Ancak üniversiteye geçiş sınavı gibi bir şeyden bahsediyorsak maddesel kare daha iyi olacaktır.

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Maddesel kareler biraz daha olaylar üzerine kurulu. Örneğin sınavı geçmek gibi. Ruhani kareler ise daha genel. Örneğin genel bir eğitimde başarıdan bahsediyorsak ruhani kare daha iyi olabilir. Ancak üniversiteye geçiş sınavı gibi bir şeyden bahsediyorsak maddesel kare daha iyi olacaktır.

İyi günler.
Anladım yani maddesel olan mantrayı kullanıcam malesef ki kare yapıcak zamanım yok sınav haftaya tüm sınavlara çalıştım sayılır sadece matematik çok ektrem o yüzden kare değil mantra yapıcam ama ileri zamanlarda bir merkür karesi yapılacak zaman ve açıklığım olursa yapıcam ve bu mantrayı karesiz bir şekilde kaç kez tekrar etmeliyim ? Hem kısa yol hemde uzun yol mantrası beni nefessiz bırakıyor

Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi günler.
Peki aynı anda birden fazla kare çalışması yapılabilir mi? Örneğin 5 ocak'taMerkür 6 ocak'ta jupiter karesine başlayabilir miyim?

Hype0 said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi günler.
Peki aynı anda birden fazla kare çalışması yapılabilir mi? Örneğin 5 ocak'taMerkür 6 ocak'ta jupiter karesine başlayabilir miyim?
Hype0 gerçek bir dünyada yaşıyoruz hayal dünyasında değil.Her ikisini aynı anda yapmak için programında yeterli zaman var mı ve daha da önemlisi aynı anda iki kare yapabilecek kadar güçlü müsün?
Zamanını boşa harcamak yerine şu anda gücünün yeteceği ve ihtiyacın olan şeyler yapman daha mantıklı olur.
Belki biraz sert konuştum ama gerçekler bunlar dostum.Boksa başlayan herkes ilk günden ringe çıkmak ister ama önce yapması gereken daha önemli şeyler vardır.Yoksa ilk günden ringe çıkarsa karşısındaki deneyimli kişi onun içinden geçer.

Kitlesel İlerleme said:
Hype0 said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi günler.
Hype0 gerçek bir dünyada yaşıyoruz hayal dünyasında değil.Her ikisini aynı anda yapmak için programında yeterli zaman var mı ve daha da önemlisi aynı anda iki kare yapabilecek kadar güçlü müsün?
Zamanını boşa harcamak yerine şu anda gücünün yeteceği ve ihtiyacın olan şeyler yapman daha mantıklı olur.
Belki biraz sert konuştum ama gerçekler bunlar dostum.Boksa başlayan herkes ilk günden ringe çıkmak ister ama önce yapması gereken daha önemli şeyler vardır.Yoksa ilk günden ringe çıkarsa karşısındaki deneyimli kişi onun içinden geçer.

Yorumun için teşekkürler sadece merak etmiştim bu kadar agresif olmana gerek yoktu.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back