Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

SARAYDA YAHUDİ DUASI OKUNMASI????

klose12

New member
Hepinizin bildiği gibi geçen günlerde malum kişinin sarayında yahudiler dua falan ettiler...
Bunlar ne ayak ne bok yiyorlar yine bilgisi olan birisi var mı?

klose12 said:
Hepinizin bildiği gibi geçen günlerde malum kişinin sarayında yahudiler dua falan ettiler...
Hep aynı şeyler. Malum ailenin kendisi de yahudi zaten. Yahudi cesaret ödülünü de sırtlamıştı kendileri. Ülkede yıllardır izledikleri politikaları ve yol açtıkları sorunları gözden geçirirseniz, her şeyin çok iyi şekilde uyduğunu göreceksiniz. Türk milleti yok edilmeye çalışılıyor açık bir şekilde.

Küçüklüğümden beri bu malum ailenin davranışlarını bunların nurcu liderinden tut bugün hain dedikleri bir diğer yahudiye dek hepsinde gözlemlediğim ve tiksindiğim şeyler oldu.

Bunlar zamanla beni bu pislik dinden soğuttu. Tecavüzcü, Sapık, kılıfçı, hırsız.

Kısaca ciğeri 5 para etmez bir kültürü var bunların. Şuan ülkemize tecavüz ediyorlar bildiğin bütün değerlerine tecavüz ediyorlar. Henüz bir SS değilim bunun için bir bilgi birikimi lazım diye düşündüğümden girmedim.
Ama sizi takip ettiğimden beri dünyadaki bu vahşetin ve namussuzluğun temelini iyice farkettim...
ırkına soktuğumun yahudileri her yerde ve her zaman kahpelik peşindeler. Ben bunların tanrısını 1v1 de alırım.
Öldürdükleri tüm centil çocuklarının ve bebeklerinin intikamını almak istiyorum. O gün gelene kadar da hem onlarla hem düşünce formlarıyla savaşacağım.

ThanaReal said:
Peace of the Dark said:
klose12 said:
Hep aynı şeyler. Malum ailenin kendisi de yahudi zaten. Yahudi cesaret ödülünü de sırtlamıştı kendileri. Ülkede yıllardır izledikleri politikaları ve yol açtıkları sorunları gözden geçirirseniz, her şeyin çok iyi şekilde uyduğunu göreceksiniz. Türk milleti yok edilmeye çalışılıyor açık bir şekilde.
Malûm aile gerçekten Yahudi mi?
Sürekli hahamlarla görüşüyor. Büyük orta doğu projesine vs. hiç girmiyorum bile. Türkiye'yi de içine soktukları durum oldukça acınası. Türkiye gerek sahilleriyle, gerek keşfedilmiş/keşfedilmemiş tarihi eserleriyle oldukça zengin bir ülkedir. Ülkemizin potansiyelinin 1/1000'i bile kullanılmıyor. Geçmişinde birçok büyük medeniyete ev sahipliği yapmış bu topraklarda, bu kadar çok tarihi eser/hazine varken, bunların arkeologlar tarafından planlı bir şekilde değil de, genellikle yol kazım çalışmaları sırasında ya da kaçak kazıcılar tarafından şansa bulunuyor olması bile buna komik ve absürt bir örnektir. Aynı şekilde kullanılmayan, hatta beton yığınına çevrilmek istenen birçok kumsalımız da var. Tarım olarak da oldukça elverişli bir iklime sahibiz. Türkiye'nin bugün bu halde olmasının, Celal Şengör'ün de dediği gibi yalnızca 2 sebebi olabilir. Cehalet ve ihanet. Başka bir şey değil. Aynı şekilde sınırların açılıp, ülkeye "mülteci" adı altında sokulan milyonlarca ne idiği belirsiz tip var. Şu an bu konu, alınması gerektiğinin %10'u kadar bile ciddiye alınmıyor. Yakın gelecekte çok garip günler bekliyor bu ülkeyi. "İslam kardeşliği" adı altında insanlara osmanlı geri dönüyor kafasıyla ülkenin cahil kitlesine demagoji uygulayıp, demografik yapıyla oynuyorlar. Temel amaç da Türk milletini sindirip, benliğini unutturmak. Bahsettiğim kişi bildiğiniz gibi hayal ürünü, ama evet kendisi yahudi. Hatta gürcü yahudisi, yani gerçek bir karakter olsaydı öyle olurdu. Ancak tüm bunlar benim hayal ürünüm olduğu için bir problem yok :lol:

türklerin ve türkiyenin yahudilerden çektiğini hangi millet çekmiştir acaba. nedir ulan bizim bu zogdan çektiğimiz?

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back