Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Beyaz olup olmadığımızı nasıl anlarız?

Akay Alaz

Member
Uzun süredir aklıma takılan bir soru bu. Baba tarafım yörük, anne tarafımda da yörükler var. Bulgar ve Yunan göçmenleri karışık. Babannem babasının kendisine "dağlılar, gacallar" olduklarını söylediğini hatırlıyor. Annem babam kardeşim sarışın, mavi ve yeşil renkli gözlere sahip. Sadece ben sarışın değilim. Gözlerim yeşil, buğday tenliyim ay çok fazla bilgi verdim ama anlayamıyorum beyaz mı yoksa asyalı olduğumu kendimi ait hissedemiyorum. Çok merak ettiğim bir konu. Bu konuda bildiklerinizi aktarırsanız sevinirim.

Akay Alaz said:

Esenlikler!

Avrasya'da yaşayıp da safkan kalabilen bir soy olduğunu zannetmiyorum. Yüksek ihtimalle melezsiniz. Sizin durumunuzda iki ırkın melezisiniz. İzole yaşamış, hiç istilaya uğramamış, hiç göç almamış, evlilik yoluyla bağ kurmamış sayılı topluluk vardır zaten dünyada.

Ruhun ırkı konusunda bilgim yok. Tahminim genetiğiniz hangi ırka daha yakınsa, ruhunuz o ırka aittir ve meditasyonla geliştikçe genetiğiniz de buna uyum sağlayacak şekilde gelişir ve saflaşır. Ailenizin fenotipi beyaz ırka yakın duruyor.

İyi günler!

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back