Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

13.burç nedir?

unforgiven

New member
Üst Rütbeli Demonlara bakarken Lord Sorath'ın 13.burcu yönettiğini öğrendim, 13. burç nedir?

unforgiven said:
Üst Rütbeli Demonlara bakarken Lord Sorath'ın 13.burcu yönettiğini öğrendim, 13. burç nedir?

Esenlikler,

Bildiğim kadarıyla gizli bir burç. Ki Lord Sorath zaten Ay'ın boşlukta olduğu zamanı ve Kara Güneş'i [Ruhani Güneş] yönetir. Ay'ın boşlukta olduğu durum, Ay'ın bir burca geçmeden önceki zamanlardır. Burada da tahminimce 13. burç denilen şey devreye giriyor. Örneğin bu sabah Terazi'den Akrep'e geçiş yapıldı ancak birkaç saatliğine Ay boşluktaydı. Benim kendi çıkarımlarıma göre bu dönem işte 13. burcun dönemi oluyor ancak kendisiyle alakalı bir bilgim yok. Forumlarda belki aratabilirsiniz.

İyi geceler.

Bright Truth said:
unforgiven said:

Esenlikler,

Bildiğim kadarıyla gizli bir burç. Ki Lord Sorath zaten Ay'ın boşlukta olduğu zamanı ve Kara Güneş'i [Ruhani Güneş] yönetir. Ay'ın boşlukta olduğu durum, Ay'ın bir burca geçmeden önceki zamanlardır. Burada da tahminimce 13. burç denilen şey devreye giriyor. Örneğin bu sabah Terazi'den Akrep'e geçiş yapıldı ancak birkaç saatliğine Ay boşluktaydı. Benim kendi çıkarımlarıma göre bu dönem işte 13. burcun dönemi oluyor ancak kendisiyle alakalı bir bilgim yok. Forumlarda belki aratabilirsiniz.

İyi geceler.
Bir keresinde rüyamda görmüştüm 13.burcu, fakat o zaman öyle bir şey olduğunu bilmiyordum.

Rüyamda gördüğüm 13.burcun ismi "Büyük Ay" olmalıydı.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back