Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Tanrılar bana kendim hakkımda bilmediğim şeyleri söyleyebilir mi?

unforgiven

New member
Esenlikler,

Başlıkta gördüğünüz gibi Tanrı/çalar bana kendi kişiliğim veya doğum saatim gibi bilmediğim şeyleri söyleyebilir mi?

Esenlikler,

Evet, onlar sizin potansiyeliniz ve gelecekte olabileceğiniz şey de dahil bir sürü şeyi görebilirler ve sizi sizden daha iyi bilirler. Öncelikle astral işitinizi açın, ondan sonra tanrılar size gerekli bilgileri vereceklerdir. Tabii tavsiyem GD'nizden istemeniz yönündedir, sonuçta size en yakın tanrı/ça o.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Evet, onlar sizin potansiyeliniz ve gelecekte olabileceğiniz şey de dahil bir sürü şeyi görebilirler ve sizi sizden daha iyi bilirler. Öncelikle astral işitinizi açın, ondan sonra tanrılar size gerekli bilgileri vereceklerdir. Tabii tavsiyem GD'nizden istemeniz yönündedir, sonuçta size en yakın tanrı/ça o.

İyi geceler.
Esenlikler,

Astral işiti açmak için en güçlü ve uygun meditasyonlar hangileridir?

unforgiven said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi geceler.
Esenlikler,

Astral işiti açmak için en güçlü ve uygun meditasyonlar hangileridir?
Esenlikler.
Hem pşisik duyu hem durugörü için "INNANA" bu bölgeleri imgeleyerek titret. Etkisini göreceksindir zamanla ve sabırla .

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back